Νέα

Φρανκφούρτη - Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dempaj
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
oase ειναι σιγουρα μεσα στο προγραμμα. απλα θελω να δω και αλλες φασεις. παντως και για oase αν εχεις επισκεφτει προσφατα και εχεις κανενα κελεπουρι θα ηταν πολυ χρησιμο
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
oase ειναι σιγουρα μεσα στο προγραμμα. απλα θελω να δω και αλλες φασεις. παντως και για oase αν εχεις επισκεφτει προσφατα και εχεις κανενα κελεπουρι θα ηταν πολυ χρησιμο
μην πας με ρουμάνες
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Το καλύτερο κρεβάτι πάντως για μένα στο Οασε Ρουμάνα το κανε και μάλιστα δε μου γέμιζε το μάτι στην αρχή. Αν θέλετε κάτι καλό πάλι, όμορφο και περιποιητικό, πάρτε την Τιξιάνα από Εκουαδόρ. Τρελό παιδί και καλό σέρβις.
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Και μια Βουλγάρα με γυαλάκια πολύ καλό σέρβις επίσης, αλλά δε θυμάμαι όνομα.
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
ευχαριστω για τις πληροφοριες. οταν επιστρεψω θα γραψω στο αναλογο μερος για το οασε. αλλα αλλη διασκεδαση εκτος του οασε και του παλας δεν ακουγεται να εχει.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Αρε Φρανκφουρτη με τα ωραια σου
Η πολη (παραδεισος) του μπουρδελιαρη...
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Και εγώ ενδιαφέρομαι για ημερήσια εκδρομή στην Φρανκφούρτη. Βοηθήστε μπουρδελιάρηδες! Μοιράστε την γνώση σας!
ακου τυπε


εχω ζηση στην φρανκφουρτη 5 χρονια τα μπουρδελα ειναι με το που βγεις απο το σταθμο του τραινου φατσα καρτα
Δεν εχεις ξαναδει τοσο γαμησι εκει ειναι κτηρια μεγαλα με πουτανες σε καθε δωματιο δηαλδη η καθεμια ειναι μονη τις
λοιπον πρεπει να εχεις αρχιδια να ανεβεις τα σκαλια στα κτηρια και να ψαξεις εχει οτι γουσταρει η ψυχη σου την τιμη την παιζεις ειναι απο 20 μεχρι οσο θες σου κανουν οτι θες .
ΠΡΟΣΟΧΗ στα πρεζονια που ειναι εξω απο τα μπουρδελα η θα σου κανουν προσφορα να τις γαμησεις πολλη φτηνα οτι και να φορας ολο και καατι θα παρεις οποτε ξεχνατο ..εχει και αλλα μπουρδελα κοντα  στην constablerwache  ετσι λεγεται ηη σταση στειλε πμ  να σου πω οτι θες η οποιος αλλος θελει να του πω ολα αυτα απο εμεπειρια
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Re παιδια τι προτεινετε για φρανκφουρτη? Θελω προτασεις για κοντα στο κεντρο (σταθμοσ ή ποτάμι), όχι μπουρδελα ομως..κατι ποιοτικο.. πχ μασαζ, ή FKK αλλά απο τι ειδα το OASE ειναι μακρυα θελει τραινο..υπαρχει κατι αναλογο στο κεντρο? ή εστω κανα καλο μασατζιδικο πολυτελειας?
 

alexbourdeliaris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
1
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες θα πάω για ένα 4ημεράκι Φρανκφούρτη για δουλειά σε κανένα μήνα αλλά θέλω να δοκιμάσω swinger club. Ξέρει κανείς τι παίζει;
Έχει κανένα γκομενάκι τις προκοπής ή είναι όλες 65χρονες  :tits2:
και θα έχει γενικά γυναίκες οι θα είμαστε 45 ψωλαράδες και θα παίζουμε ξιφομαχία;
Αν ξέρει κανείς τίποτα και έχει προτάσεις, είμαι ευγνώμων!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Re παιδια τι προτεινετε για φρανκφουρτη? Θελω προτασεις για κοντα στο κεντρο (σταθμοσ ή ποτάμι), όχι μπουρδελα ομως..κατι ποιοτικο.. πχ μασαζ, ή FKK αλλά απο τι ειδα το OASE ειναι μακρυα θελει τραινο..υπαρχει κατι αναλογο στο κεντρο? ή εστω κανα καλο μασατζιδικο πολυτελειας?

ελα ρε σύ...θα παιρνες το τραινάκι από το κέντρο και σε 30' θα ησουν στο φριντριχζντορφ..απο εκεί 8 ευρώ για ταξάκι...και στο γύρνα θα παιρνες ταξάκι 50 ευρώ(αν ησουν με παρέα σπάει στα 2 ή στα 3) ή ακόμα ακόμα θα φευγες με το κλείσιμο και θα κανες το ίδιο όπως στον ερχομό...βέβαια καταλαβαίνω ότι θα σαι πτώμας αλλά ελπίζω να μην εκανες μαλακία και δεν πηγες εκεί...
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Ρε παίδες θα πάω για ένα 4ημεράκι Φρανκφούρτη για δουλειά σε κανένα μήνα αλλά θέλω να δοκιμάσω swinger club. Ξέρει κανείς τι παίζει;
Έχει κανένα γκομενάκι τις προκοπής ή είναι όλες 65χρονες  :tits2:
και θα έχει γενικά γυναίκες οι θα είμαστε 45 ψωλαράδες και θα παίζουμε ξιφομαχία;
Αν ξέρει κανείς τίποτα και έχει προτάσεις, είμαι ευγνώμων!!

fkk τελος
 

drjeckil

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

Επισκέφθηκα την Φρανκφούρτη πριν λίγο καιρό και πήγα στο OASE και στο MAINHATAN,παρ όλο που είχα ακούσει καλύτερα λόγια για το OASE το MAINHATAN μου άρεσε περισσότερο,πιο καθαρό,πιο ωραία ατμόσφαιρα,πιο ωραίες γυναίκες και είναι μες στο κέντρο,το OASE ήταν λίγο βρώμικο(μπουρνούζια, πετσέτες)και ήταν και μακριά από το κέντρο(περίπου μισή ώρα)
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
ΦΙΛΕ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΜΑΙΝΗΑΤΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΟΑSE ΕΝΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΣΤΑ 5 ΚΜ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΝΗΑΤΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΙΝΤΑΛ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ROYAL ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ ΣΥΜΑΖΕΜΕΝΟ !
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Επισκέφθηκα την Φρανκφούρτη πριν λίγο καιρό και πήγα στο OASE και στο MAINHATAN,παρ όλο που είχα ακούσει καλύτερα λόγια για το OASE το MAINHATAN μου άρεσε περισσότερο,πιο καθαρό,πιο ωραία ατμόσφαιρα,πιο ωραίες γυναίκες και είναι μες στο κέντρο,το OASE ήταν λίγο βρώμικο(μπουρνούζια, πετσέτες)και ήταν και μακριά από το κέντρο(περίπου μισή ώρα)

ελα ρε τόσο μεγάλη διαφορά?
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Επισκέφθηκα την Φρανκφούρτη πριν λίγο καιρό και πήγα στο OASE και στο MAINHATAN,παρ όλο που είχα ακούσει καλύτερα λόγια για το OASE το MAINHATAN μου άρεσε περισσότερο,πιο καθαρό,πιο ωραία ατμόσφαιρα,πιο ωραίες γυναίκες και είναι μες στο κέντρο,το OASE ήταν λίγο βρώμικο(μπουρνούζια, πετσέτες)και ήταν και μακριά από το κέντρο(περίπου μισή ώρα)

στο oase δεν έχω πάει από φρακφούρτη έχω πάει στο world και στο mainhatain  οποτε δεν έχω άποψη
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Κανεις εμπειρια απο μασατζιδικα? Εχει απο οτι ειδα τα secret massage, velvet massage, city massage και καποια αλλα.. εχετε καποια σχετικη εμπειρια?
Επισης καμια εμπειρια απο στριπτιτζαδικα? λεω να επισκευθω ενα απο τα golden gate ή pure platinum
 

diriri

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
εκτοσ απο ΦΚΚ εχει αλλα ιδια κλαμπ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom