Νέα

Φούντο και τα σουβλατζίδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 403
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
Γιατί θέλει χρόνο να ψωνίσεις, να μαγειρέψεις και να πλύνεις τα πιάτα στο τέλος, για να μη μιλήσουμε και για τη διάθεση. :P
Σωστός..ειδικά γιαυτους που δουλεύουν πολλές ωρες
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Βασικά αν μείωνε τον φόρο στα καύσιμα , εκτός απο φτηνότερη βενζίνη δεν θα πληρώναμε λιγότερο και στα προιόντα του σούπερ ; Αφού θα ήταν φτηνότερα τα μεταφορικά ; Αν είναι έτσι αρκούσε να κάνει κάτι με την τιμή της βενζίνης , και δεν χρειαζόταν ούτε fuel pass ούτε market pass.
Τύπε ετοιμάζεται η σύντηξη...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
Βασικά αν μείωνε τον φόρο στα καύσιμα , εκτός απο φτηνότερη βενζίνη δεν θα πληρώναμε λιγότερο και στα προιόντα του σούπερ ; Αφού θα ήταν φτηνότερα τα μεταφορικά ; Αν είναι έτσι αρκούσε να κάνει κάτι με την τιμή της βενζίνης , και δεν χρειαζόταν ούτε fuel pass ούτε market pass.
Ο πουτιν φταίει λένε οι ψευτες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.239
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
Για ενα άτομο δεν εχει και τεραστια διαφορα να φας 3 σουβλακια (καλαμακια που λέμε λανθασμενα εμεις οι Αθηναιοι ) ή 2 μπιφτεκια σπιτι απο το να παραγγελεις απο εξω . 1 € κανει στο χασαπη το καλαμι και 2€ το μπιφτεκι απλα τα γυρω γυρω ακριβαινουν την τιμη στο σουβλατζιδικο . Αγγουροντοματα 4€ εξω στο σπιτι μαξιμουμ 2€ . Ασε που θα παρεις και κανα αναψυκτικο στο σουβλατζιδικο που κοστιζει οσο ενα σουβλακι (καλάμι)
Αν μαθεις να μαγειρευεις σπιτι θα φας και καμια μπριζολα , θα φτιαξεις μια μακαροναδα μετα θα βαλεις καναν αρακα και καμια φακή θα πας την μεση αξια ανα γευμα στα 5€ το ατομο . Απλα θα φας και 2-3 φορες χθεσινό φαγητο

Θεωρω απαραδεκτο ζευγαρι να παιρνει ντελιβερυ καθε μέρα . Ας φαει εξω 2-3 φορες και σπιτικο φαι 5 μερες . Και οικονομια θα κανουν και διατροφή (ισως και γουτσου γουτσου γιατι οπως ελεγε και ο Ρουβας: "θα σου φτιαξω μακαρονια με κιμα για να φας..και μασαζ στα πόδια αν πονας)



και πως θα δωσει market pass μετα . Αυτοι νομιζουν οτι τα εσοδα απο το ΦΠΑ θα ανεβαινουν για παντα . Καμια στιγμη θα φορτωσει τις καρτες ο κοσμος και θα κοψει τα περιττα . Ακομα ο Ελληνας ζει με το ονειρο οτι ενα απογευμα θα του χαρισει τα δανεικα καποιος μάγος .



Τα Ελληνικα Πετρελαια ειναι ΔΕΚΟ πάντως
Οι χλεχλεδες που δεν τρώνε χθεσινό φαγητό ας μείνουν νηστικοί και μετά θα τρώνε και προχθεσινό.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
Γι' αυτην πρεπει να κανω ανταλλαγη με νεφρο για να τη παρω τυπε μου...
παρε μια νεσπρεσσο να κανεις την δουλεια σου,εκτος και αν θες να παιρνεις καφε κοκους και να αλεθεις.
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.543
Like
17.667
Πόντοι
3.656
Παίδες σίγουρα γλυτώνει λεφτά κανείς αν μαγειρεύει σπίτι .
Αλλά σαν την οικονομία που κάνει κανείς με τη μαλακία, δεν υπάρχει .

Φαντάσου να πάει ο άλλος για ct και μια ώρα να είναι και incall να είναι 140€ - 170€ ....

Συν βενζίνες , συν φθορά αυτοκινήτου .... αν πάει πολλές φορές μπορεί να προκύψει και καμιά μικρο γρατζουνιά στο αμάξι .... χοντρά λεφτά.


Αν τον παίξει μόνος του σπίτι και δεν χαλάσει ούτε μωρομάντηλα , ούτε κάνει μπάνιο , ούτε να τα ρίξει στο σώβρακο να θέλει καθαρό σώβρακο,
πλυντήρια , νερό (ιδιωτικό από τους άριστους σύντομα , να το θυμάστε} .... ΤΑ ΡΙΧΝΕΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ.

Ανεβάζει σώβρακο και έχυσε με μηδέν κόστος.

Αλλά είμαστε καλομαθημένοι . Ειδικά αυτοί με τα καγιέν , για τους οποίους ακρίβυναν οι άριστοι βενζίνη, τρόφιμα, πετρέλαια θέρμανσης καυσόξυλα , μακαρόνια , κρέας , φέτα, σουβλάκια τα πάντα όλα.


Τι θέλετε ρε πούστη ;

Το κακομαθημένοι είστε.

ΑΛΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ .....

ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ....


ΑΛΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ .....

ΑΛΛΟΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗ .... ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΠΛΕΝΕΤΑΙ ΜΕ ΖΕΣΟΤ ΝΕΡΟ ........


Κακομαθημένοι .
 
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
675
Κριτικές
25
Like
3.688
Πόντοι
2.596
παρε μια νεσπρεσσο να κανεις την δουλεια σου,εκτος και αν θες να παιρνεις καφε κοκους και να αλεθεις.
Παλια ειχα επαγγελματικη με μυλο και επαιρνα φρεσκοψημενο καφε σε κοκκους.
Στην αρχη ειχα καυλωσει και ασχολιομουν...αλλα ηθελε πολυ δουλεια...30 λεπτα ζεσταμα, καθαρισμα μπολικο και τη μηχανη και το μυλο (πιο αραια το μυλο), συντηρησεις, αφαλατωσεις κπλ
Σε καποια φαση κουραστηκα κ τα πουλησα ολα...καλο καφε επινα μεν αλλα πολυ ταλαιπωρια και μου ετρωγε πολυ χρονο και δεν το ευχαριστιομουν στην τελικη...
Γι' αυτο τωρα ψανω κατι απλο τυπου nespresso να κανω τη δουλεια μου απλα και ωραια..
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
Παλια ειχα επαγγελματικη με μυλο και επαιρνα φρεσκοψημενο καφε σε κοκκους.
Στην αρχη ειχα καυλωσει και ασχολιομουν...αλλα ηθελε πολυ δουλεια...30 λεπτα ζεσταμα, καθαρισμα μπολικο και τη μηχανη και το μυλο (πιο αραια το μυλο), συντηρησεις, αφαλατωσεις κπλ
Σε καποια φαση κουραστηκα κ τα πουλησα ολα...καλο καφε επινα μεν αλλα πολυ ταλαιπωρια και μου ετρωγε πολυ χρονο και δεν το ευχαριστιομουν στην τελικη...
Γι' αυτο τωρα ψανω κατι απλο τυπου nespresso να κανω τη δουλεια μου απλα και ωραια..
μονοδρομος νεσπρεσσο απλα επιλεξε ποιον τυπο καψουλας θες.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Σίγουρα δεν είναι ευχάριστο αυτό που γράφω αλλά θεωρώ πως είναι η πραγματικότητα, με τη σημερινή κατάσταση μια χωρα σαν την Ελλάδα θα πρέπει να γεννάει κάθε μήνα κ μια τρομοκρατική οργάνωση τύπου 17 Νοέμβρη. Φτάνουμε σιγά σιγά στα ορια κ στο τέρμα, ταινίες όπως το limitless που όταν τελείωναν τα χρήματα στο χέρι τους πέθαιναν είναι πλέον πραγματικότητα. Όλα αυτά η κυβέρνηση οι μεγάλοι καθώς κ η ελίτ εάν θέλετε τα ξέρουν χρονια τώρα ο στόχος έχει επιτευχθεί ο Έλληνας είναι μαλθακος του έχουν γεμίσει το κεφάλι σκατα δεν αντιδράει. Παντού στο προηγμένο κ δυτικο κόσμο το εργατικό δυναμικό αλλάζει έρχονται σαφώς φθηνότερα εργατικά χέρια όπως υποσαχάριοι Αφρικανοί κ πακιστανο-Αφγανοί. Τώρα όσον αφορά τα κομματικά-πρόθεση ψήφου και είναι καθαρά δίκη μου άποψη βάση αυτων π έχω βιώσει εγω κ βλέπω, θεωρώ ότι οποίος ψηφίσει ΝΔ ΣΥΡΙΖΑ ΠΑΣΟΚ ΚΚΕ κ οποιοιδήποτε κόμμα χωρίς να έχει άμεσο συμφέρον από αυτά είναι το λιγότερο πανιβλακας κ του αξίζουν ότι γίνεται γύρο μας. Ουσιαστικά θεωρώ ότι οποιαδιποτε ψήφος δεν θα αποδώσει. Ένα παράδειγμα είναι ο βλάκας αριστεριστής οπαδός του πουσταρα Αλέξη τον έβγαλε κυβέρνηση κ αυτός ο ψηφοφόρος που είναι σήμερα ;; Αναρωτήθηκε ποτε πως ο Αλέξης από παιδί του λαού χωρίς να δουλέψει ποτε βρέθηκε να κόβει βόλτες με κότερο στη Σικελια καπνίζοντας πούρα των 1000€;;;
Τέλος η κατάσταση θα γίνει τραγικότατη τα επόμενα χρονια , δυστυχώς η μοναδική λύση ειναι ένοπλος αγώνας με θύματα.
ΥΓ: επειδή πολύ θα βρίσουν για τη ψήφο , οποίος το κάνει να τοποθετηθεί τι δουλειά κάνει ;; Τι συμφέρον έχει με την αντίστοιχη ψήφο και τη συμφέρουν θα έχει ο λαός από αυτή .
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
616
Κριτικές
14
Like
1.698
Πόντοι
496
Τύπε προτείνεται ανεπιφύλακτα, οποιαδήποτεκαθημερινή να οργώσεις την αθήνα με αυτοκίνητο μεταξύ 23.00 και 01.00 ....

Να δεις ζωντανή νυχτερινή ζωή.

Ούτε η βαρσοβία το 1952 δεν είχε τέτοια ζωή.

Ευτυχώς που κυβερνάει η Δεξιά.
Μια τυχαία Δευτέρα στη Βαρσοβία του 1952
IMG_20230327_214906.jpg
IMG_20230327_214940.jpg
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Τυπάρας @daima703 πίνει 2 καφέδες τη μέρα στο τσάμπα...από μνημόσυνο σε μνημόσυνο τρέχει...:confused::confused::confused:
μάγκες είναι κλασική η συνταγή. Καθαρός με συμβατικό ντύσιμο και τσακίζεις κάθε μέρα κονιάκ και παξιμαδάκια (οι καφέδες δεν πίνονται έτσι κι αλλιώς) Επίσης πρωί Σαββατο κύριακα χαλαρή βολτίτσα στα μνήματα και στάνταρ θα κεραστείς κόλυβα από τρισάγια, συν κανα μαρούλι και μήλα απ τη λαική και είσαι κομπλε από υγιεινή διατροφή.. άσε τις γνωριμίες που μπορεί να κάνεις άμα το έχεις λίγο στο μπλα μπλα και να σωθείς..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.982
Πόντοι
4.546
Σίγουρα δεν είναι ευχάριστο αυτό που γράφω αλλά θεωρώ πως είναι η πραγματικότητα, με τη σημερινή κατάσταση μια χωρα σαν την Ελλάδα θα πρέπει να γεννάει κάθε μήνα κ μια τρομοκρατική οργάνωση τύπου 17 Νοέμβρη. Φτάνουμε σιγά σιγά στα ορια κ στο τέρμα, ταινίες όπως το limitless που όταν τελείωναν τα χρήματα στο χέρι τους πέθαιναν είναι πλέον πραγματικότητα. Όλα αυτά η κυβέρνηση οι μεγάλοι καθώς κ η ελίτ εάν θέλετε τα ξέρουν χρονια τώρα ο στόχος έχει επιτευχθεί ο Έλληνας είναι μαλθακος του έχουν γεμίσει το κεφάλι σκατα δεν αντιδράει. Παντού στο προηγμένο κ δυτικο κόσμο το εργατικό δυναμικό αλλάζει έρχονται σαφώς φθηνότερα εργατικά χέρια όπως υποσαχάριοι Αφρικανοί κ πακιστανο-Αφγανοί. Τώρα όσον αφορά τα κομματικά-πρόθεση ψήφου και είναι καθαρά δίκη μου άποψη βάση αυτων π έχω βιώσει εγω κ βλέπω, θεωρώ ότι οποίος ψηφίσει ΝΔ ΣΥΡΙΖΑ ΠΑΣΟΚ ΚΚΕ κ οποιοιδήποτε κόμμα χωρίς να έχει άμεσο συμφέρον από αυτά είναι το λιγότερο πανιβλακας κ του αξίζουν ότι γίνεται γύρο μας. Ουσιαστικά θεωρώ ότι οποιαδιποτε ψήφος δεν θα αποδώσει. Ένα παράδειγμα είναι ο βλάκας αριστεριστής οπαδός του πουσταρα Αλέξη τον έβγαλε κυβέρνηση κ αυτός ο ψηφοφόρος που είναι σήμερα ;; Αναρωτήθηκε ποτε πως ο Αλέξης από παιδί του λαού χωρίς να δουλέψει ποτε βρέθηκε να κόβει βόλτες με κότερο στη Σικελια καπνίζοντας πούρα των 1000€;;;
Τέλος η κατάσταση θα γίνει τραγικότατη τα επόμενα χρονια , δυστυχώς η μοναδική λύση ειναι ένοπλος αγώνας με θύματα.
ΥΓ: επειδή πολύ θα βρίσουν για τη ψήφο , οποίος το κάνει να τοποθετηθεί τι δουλειά κάνει ;; Τι συμφέρον έχει με την αντίστοιχη ψήφο και τη συμφέρουν θα έχει ο λαός από αυτή .
Όλα καλά που λες, διαφωνώ όμως για ιδέες τύπου ένοπλου αγώνα, δεν χρειάζεται να εξηγήσω γιατί, φαντάζομαι.

Ο λαός τύπε μου, ο κοζμάκης, ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. Το βλέπω ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ γύρω μου και δίπλα μου, σε συναδέλφους, φίλους, συγγενείς. ΟΛΟΙ θέλουν την ΒΟΛΕΨΗ ΤΟΥΣ. Εδώ δεν τολμούν να ξεφύγουν από τη ΜΑΛΑΚΙΑ της ψευδαίσθησης ΑΡΙΣΤΕΡΑ - ΔΕΞΙΑ όταν έρχεται η ώρα της κάλπης, που μόνο στα κεφάλια σχιζοφρενωβλαβών υπάρχει διαφορά. Και αντί να μιλάμε για προτάσεις - ιδέες και πώς θα καλυτερεύσει η χώρα, χωρίς χρώματα και αγκυλώσεις, καθόμαστε και μαλακιζόμαστε αν η μια ιδέα ανήκει στο κέντρο, η άλλη στην "Δεξιά" και η άλλη στην "Αριστερα" και η παρα-άλλη στον παπάρα τάδε.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Όλα καλά που λες, διαφωνώ όμως για ιδέες τύπου ένοπλου αγώνα, δεν χρειάζεται να εξηγήσω γιατί, φαντάζομαι.

Ο λαός τύπε μου, ο κοζμάκης, ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. Το βλέπω ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ γύρω μου και δίπλα μου, σε συναδέλφους, φίλους, συγγενείς. ΟΛΟΙ θέλουν την ΒΟΛΕΨΗ ΤΟΥΣ. Εδώ δεν τολμούν να ξεφύγουν από τη ΜΑΛΑΚΙΑ της ψευδαίσθησης ΑΡΙΣΤΕΡΑ - ΔΕΞΙΑ όταν έρχεται η ώρα της κάλπης, που μόνο στα κεφάλια σχιζοφρενωβλαβών υπάρχει διαφορά. Και αντί να μιλάμε για προτάσεις - ιδέες και πώς θα καλυτερεύσει η χώρα, χωρίς χρώματα και αγκυλώσεις, καθόμαστε και μαλακιζόμαστε αν η μια ιδέα ανήκει στο κέντρο, η άλλη στην "Δεξιά" και η άλλη στην "Αριστερα" και η παρα-άλλη στον παπάρα τάδε.
Μπράβο ρε μάγκα πολύ ωραία τα γράφεις , έτσι ναι ωραία διατύπωση για αριστερά κ δεξιά. Όσο για τη βόλεψη του καθενός είναι μεγάλη κουβέντα αυτή, δυστυχώς ο καθένας κοιτάει τη παρτη του γιαυτο ανέφερα εγώ οποίος πει για ψήφο ας αναφέρει με τι ασχολείται κ εάν έχει συμφέρον. Τώρα εάν έχεις λέμε μια επιχείρηση Α κ σου μειώσει η ΝΔ την εφορία λέμε τώρα η έχεις νταλαβερακι να πάρεις καμία επιδότηση η κανένα διαγωνισμό δημοσίου φυσικά κ θ πας ΝΔ, εαν είσαι Συριζαίος που επι τσιπρα όλος ο κύκλος μεταξύ του πήρε ότι επίδομα υπήρχε Γιατί μεταξύ τους έπεφτε σήμα κ γινόντουσαν όλα μπαμ μπαμ, ξέρουν αυτοί τι λέω. Επίσης έγραψα δυστυχώς χρειάζεται ένοπλος αγώνας, φυσικά είναι η τελευταία λύση αυτή , αλλά θεωρείς ότι δεν είμαστε στο τέλος ;;; Εάν όχι τότε σκέψου πως θα είναι το τέλος. Όταν ο Παπαθανάσης φίλε μου είχε δυο μυρια χρέος στη eurobank κ του κάνουν κούρεμα 95% κ εμένα-εσένα μας παίρνουν σπίτι η επιχείρηση η τραμπούκι εάν χρωστάς 4-5 χιλιάρικα πως ν μη λέω ένοπλο αγώνα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
Γιατί θέλει χρόνο να ψωνίσεις, να μαγειρέψεις και να πλύνεις τα πιάτα στο τέλος, για να μη μιλήσουμε και για τη διάθεση. :P
τότε μην παραπονιέσαι για το υψηλό κόστος. Επιλέγεις να το πληρώσεις, για να αράζεις
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
Σίγουρα δεν είναι ευχάριστο αυτό που γράφω αλλά θεωρώ πως είναι η πραγματικότητα, με τη σημερινή κατάσταση μια χωρα σαν την Ελλάδα θα πρέπει να γεννάει κάθε μήνα κ μια τρομοκρατική οργάνωση τύπου 17 Νοέμβρη. Φτάνουμε σιγά σιγά στα ορια κ στο τέρμα, ταινίες όπως το limitless που όταν τελείωναν τα χρήματα στο χέρι τους πέθαιναν είναι πλέον πραγματικότητα. Όλα αυτά η κυβέρνηση οι μεγάλοι καθώς κ η ελίτ εάν θέλετε τα ξέρουν χρονια τώρα ο στόχος έχει επιτευχθεί ο Έλληνας είναι μαλθακος του έχουν γεμίσει το κεφάλι σκατα δεν αντιδράει. Παντού στο προηγμένο κ δυτικο κόσμο το εργατικό δυναμικό αλλάζει έρχονται σαφώς φθηνότερα εργατικά χέρια όπως υποσαχάριοι Αφρικανοί κ πακιστανο-Αφγανοί. Τώρα όσον αφορά τα κομματικά-πρόθεση ψήφου και είναι καθαρά δίκη μου άποψη βάση αυτων π έχω βιώσει εγω κ βλέπω, θεωρώ ότι οποίος ψηφίσει ΝΔ ΣΥΡΙΖΑ ΠΑΣΟΚ ΚΚΕ κ οποιοιδήποτε κόμμα χωρίς να έχει άμεσο συμφέρον από αυτά είναι το λιγότερο πανιβλακας κ του αξίζουν ότι γίνεται γύρο μας. Ουσιαστικά θεωρώ ότι οποιαδιποτε ψήφος δεν θα αποδώσει. Ένα παράδειγμα είναι ο βλάκας αριστεριστής οπαδός του πουσταρα Αλέξη τον έβγαλε κυβέρνηση κ αυτός ο ψηφοφόρος που είναι σήμερα ;; Αναρωτήθηκε ποτε πως ο Αλέξης από παιδί του λαού χωρίς να δουλέψει ποτε βρέθηκε να κόβει βόλτες με κότερο στη Σικελια καπνίζοντας πούρα των 1000€;;;
Τέλος η κατάσταση θα γίνει τραγικότατη τα επόμενα χρονια , δυστυχώς η μοναδική λύση ειναι ένοπλος αγώνας με θύματα.
ΥΓ: επειδή πολύ θα βρίσουν για τη ψήφο , οποίος το κάνει να τοποθετηθεί τι δουλειά κάνει ;; Τι συμφέρον έχει με την αντίστοιχη ψήφο και τη συμφέρουν θα έχει ο λαός από αυτή .
Τον Έλληνα τον έκαναν μαλθακο όπως λες, τον ευνουχησαν οι επιχειρηματικές ελίτ, τον χειραγωγησαν τα πορνο καναλα

Οι πιο ξυπνιοι και ικανοί μετανάστευσαν, οι άλλοι περιμενουν τα pass, του παλιανθρώπου και παρακολουθουν κάθε πρωι Παπαδάκη που υπόσχεται αυξήσεις - επιδόματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom