Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καλα παιδια πολυ γελιο!!περασα μια βολτα και μολισ εφευγα μου λεει παρε και μια καρτα να μασ παρεισ τηλ!!!αντρικεσ κομμωσεισ εγραφε μου λεει στην περιπτωση που εχεισ κοπελα!!!χαχααχχααχαχχααχαχ σε λιγο θα γραφουν dia το κλειδη στην οικονομια!!!!!παντωσ μια κοπελα ειδα μια αννα ετσι και ετσι πιτσιρικα αλλα εωσ εκει!!δεν ξερω απο τεμαχια αν αξιζουν
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ρε σεις ακουσα για μια γιαννα μπροστοβαρη....για τι μεγεθος :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: μιλαμε...?
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Το μαγαζί περισσότερο studio είναι ( πάνω όροφος) με δυό τρείς επιλογές τεμαχίων παρά μασαζερί.Από την επίσκεψή μου η πιό ενδιαφέρουσα παρουσία ήταν η κόρη(??) της σερίφισας που δεν παίζει τουλάχιστον όπως είπε .
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
καλα παιδια πολυ γελιο!!περασα μια βολτα και μολισ εφευγα μου λεει παρε και μια καρτα να μασ παρεισ τηλ!!!αντρικεσ κομμωσεισ εγραφε μου λεει στην περιπτωση που εχεισ κοπελα!!!χαχααχχααχαχχααχαχ σε λιγο θα γραφουν dia το κλειδη στην οικονομια!!!!!παντωσ μια κοπελα ειδα μια αννα ετσι και ετσι πιτσιρικα αλλα εωσ εκει!!δεν ξερω απο τεμαχια αν αξιζουν

αχαχαχαχ πολύ καλό
Και στη γυναίκα τι θα λές? Οτι πας κομμωτήριο κάθε τρεις και πέντε?
Στην Ολλανδία που πήγαινα σε ένα Β2Β μασατζίδικο μου χρέωνε στην κάρτα recreational services και έλεγα οτι είχα πάει σε theme park
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
αχαχαχαχ πολύ καλό
Και στη γυναίκα τι θα λές? Οτι πας κομμωτήριο κάθε τρεις και πέντε?
Στην Ολλανδία που πήγαινα σε ένα Β2Β μασατζίδικο μου χρέωνε στην κάρτα recreational services και έλεγα οτι είχα πάει σε theme park

Kαι φαντάσου να της λες ότι πας στο κομμωτήριο και να'σαι ακούρευτος... εκεί σε θέλω
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Στις αντρικές κομμώσεις
που έχει και εκπτώσεις
αν πας να τονε δώσεις
έχεις δυό εκτονώσεις

θα πάς και θα ξαπλώσεις
καλά θα τον τεντώσεις
εξήντα ευρά θα δώσεις
και δεν θα μετανιώσεις

Κι αμα μετανιωμένος βγεις
περνάς κι απ τη Φυλής
και με κοσαρικάκι
γαμάς και κολαράκι !






Τελικά, υπάρχουν λύσεις για όλα !  :grin:
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
στην γειτονια μας μπουρδελακι και μετα το γαμησακι ριχνετε και 1 τζοκερακι διπλα στο προπακι και μετα και 1 καπουτσινακι απο το βενετακι. :2funny: :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ηταν ο δρομος μου και περασα.

παρκινγκ στα καθετα στενα σχετικα ευκολα, ισως λογω απεργιας. ανεβηκα πρωτο, ηταν νωρις. σπιτι παλιο.

πολυ παρλα η μανατζερ αλλα ευγενής και ευδιαθετη. 2 κοπελες, κατερινα (ελληνις, κρητικα ??) και ναταλία, σλαβοειδες. μαυριδερη, κοντο-γεμάτη αλλά σφικτη η πρωτη, ασπριδερη αδυνατη η δευτερη. Τις πηρα και τις 2 - 120€ (με λιγο μασαζ included). και οι 2 ειχαν γεννησει με καισαρικη :2funny:

δωματιακι καθαρο - σεντονια φρεσκα γιαυτο και καθησα -. μασαζακι και μετα πιπα. η σλαβα χωρις τεχνικη, η ελληνις βαθια, χωρις χερια, υγρη. και η συμμετοχη τηςε πιο θερμη. 3-4 στασεις εκαστη και αυτο ηταν.

φευγονατς ανεβαιναν και 2 ξανθα, νταρτάνικα. την μια, θα τη έπερνα αν ηταν οταν πηγα αντι της σλαβας.

οι αντιστοιχες υπηρεσιες βρισκονται και στο Σ-248 αλλα στη συγγρου τα κοριτσια ειναι σαφως ποιο εμφανισημα.
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
ηταν ο δρομος μου και περασα.

παρκινγκ στα καθετα στενα σχετικα ευκολα, ισως λογω απεργιας. ανεβηκα πρωτο, ηταν νωρις. σπιτι παλιο.

πολυ παρλα η μανατζερ αλλα ευγενής και ευδιαθετη. 2 κοπελες, κατερινα (ελληνις, κρητικα ??) και ναταλία, σλαβοειδες. μαυριδερη, κοντο-γεμάτη αλλά σφικτη η πρωτη, ασπριδερη αδυνατη η δευτερη. Τις πηρα και τις 2 - 120€ (με λιγο μασαζ included). και οι 2 ειχαν γεννησει με καισαρικη :2funny:

δωματιακι καθαρο - σεντονια φρεσκα γιαυτο και καθησα -. μασαζακι και μετα πιπα. η σλαβα χωρις τεχνικη, η ελληνις βαθια, χωρις χερια, υγρη. και η συμμετοχη τηςε πιο θερμη. 3-4 στασεις εκαστη και αυτο ηταν.

φευγονατς ανεβαιναν και 2 ξανθα, νταρτάνικα. την μια, θα τη έπερνα αν ηταν οταν πηγα αντι της σλαβας.

οι αντιστοιχες υπηρεσιες βρισκονται και στο Σ-248 αλλα στη συγγρου τα κοριτσια ειναι σαφως ποιο εμφανισημα.

Αυτό είναι ενημέρωση !
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ηταν ο δρομος μου και περασα.

οι αντιστοιχες υπηρεσιες βρισκονται και στο Σ-248 αλλα στη συγγρου τα κοριτσια ειναι σαφως ποιο εμφανισημα.
  σωστα. καμμια σχεση.  δεν γινεται συγκριση σε ανομοια πραγματα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
6
Like
34
Πόντοι
1
Επισκεφτηκα και εγω το εν λόγω μπαζαζιδικο όπως ειπε και καποιος παραπανω.
Παλαιο σπίτι με 3 υπνοδωμάτια στα οποία είχε ρουχα πεταμένα ........
3 κοπέλες, 1 κοντη μαυριδερή (Ελληνίδα) 1 MILF ψηλο ξανθο (ρωσίδα), και 1 νταρντανοξανθο (τουρκάλα), ονοματα δεν θυμαμαι ποτε ......
Πήρα την Τουρκάλα η οποία ήταν το καλύτερο απο τις 3. 50€ μισαωρο και βουρ στο δωμάτιο. Απλά πραγματα τύπου μπουρδέλου .......
Δεν μπορώ να πώ πως θα ξανα πάω.....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Επισκεφτηκα και εγω το εν λόγω μπαζαζιδικο όπως ειπε και καποιος παραπανω.
Παλαιο σπίτι με 3 υπνοδωμάτια στα οποία είχε ρουχα πεταμένα ........
3 κοπέλες, 1 κοντη μαυριδερή (Ελληνίδα) 1 MILF ψηλο ξανθο (ρωσίδα), και 1 νταρντανοξανθο (τουρκάλα), ονοματα δεν θυμαμαι ποτε ......
Πήρα την Τουρκάλα η οποία ήταν το καλύτερο απο τις 3. 50€ μισαωρο και βουρ στο δωμάτιο. Απλά πραγματα τύπου μπουρδέλου .......
Δεν μπορώ να πώ πως θα ξανα πάω.....
τυπου μπουρδελου, σωστα.    πηγα σημερα.  ουτε και τα ονοματα δεν θυμαμαι, ουτε και τιs φατσεs τουs.   που πανε και τιs βρισκουνε?   οι συγκεκριμενεs ουτε και σε μπουρδελα δεν θα δουλευαν.  και στα μπουδελα ειναι  πολυ καλυτερεs τωρα πια σε εμφανιση. και εγω με την τουρκαλα πηγα.   βαριομουνα να τρεχω αλλου.   πηδηξα και τουρκικο μουνι. :grin:  οταν ηταν ντυμενη καπωs, τρωγοταν.  οταν γδυθηκε, αφηστε τα.  ειχε και κοιλιτσα. απο υπηρεσιεs μετρια.
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
σε τέτοια δεν πρέπει καν να πατάμε ....αι και στο διαολο που την έχουν δει κάπως όλες τους 0 υπηρεσίες και κόστος στα ύψη
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
6
Like
34
Πόντοι
1
τυπου μπουρδελου, σωστα.    πηγα σημερα.  ουτε και τα ονοματα δεν θυμαμαι, ουτε και τιs φατσεs τουs.  που πανε και τιs βρισκουνε?  οι συγκεκριμενεs ουτε και σε μπουρδελα δεν θα δουλευαν.  και στα μπουδελα ειναι  πολυ καλυτερεs τωρα πια σε εμφανιση. και εγω με την τουρκαλα πηγα.  βαριομουνα να τρεχω αλλου.  πηδηξα και τουρκικο μουνι. :grin:  οταν ηταν ντυμενη καπωs, τρωγοταν.  οταν γδυθηκε, αφηστε τα.  ειχε και κοιλιτσα. απο υπηρεσιεs μετρια.

Οι εργατες ήταν ακόμα εκεί ή έιχαν φύγει ...????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom