Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
μην την κουνάς πολύ, όπως κάνεις με το πουλί σου!!!
γιατί αυτές εκπυρσοκροτούν και μόνες τους...
πάνω μου τίποτα δεν εκσπερματώνει πρόωρα ή χωρίς να το θέλω εγώ


από μακρυά και αγαπημένοι τότε
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Συμφωνώ σε όλα πλην οτί η κατάληψη είναι έγκλημα και αυτό που λες με την καραμπίνα(αλοίμο αν πάρρει ο καθένας τον νόμο στα χέρια του,δηλαδή αυτοδικία)!!!
Είναι έγκλημα αν γίνεται από λίγους σε βάρος πολλών,αν υπάρχει ψηφοφορία και είναι υπέρ κανένα έγκλημα!!!

Υ.Γ.Βέβαια έχω επιφυλάξεις οτί η απόλυτη ηρεμή και ήσυχη διαδήλωση θα ακουστεί και θα μπορέσει να έχει αποτέλεσμα,αυτό δεν σημαίνει οτί επικροτώ και την βία(ελπίζω να καταλαβαίνεις γιατί δεν μπορώ να το αποσαφηνίσω περισσότερο)!!!
άμα δεν έχει η ήρεμη διαδήλωση  αποτέλεσμα και πάνε στις άγριες διαδηλώσεις τότε μην βγαίνουν οι κλαμένοι αριστεροί και φωνάζουν για τους μπάτσους. γιατί και ξύλο θα φάνε και στη στενή θα τους χώσουν άμα πάρουν τέτοιες εντολές... αλλά δυστυχώς τους χαιδεύουν όλα αυτά τα χρόνια και κάθε νέα διαδήλωση έχει αποτελέματα τυφώνα


η κατάληψη είναι αδίκημα.-
 

Επισκέπτης
άμα δεν έχει η ήρεμη διαδήλωση  αποτέλεσμα και πάνε στις άγριες διαδηλώσεις τότε μην βγαίνουν οι κλαμένοι αριστεροί και φωνάζουν για τους μπάτσους. γιατί και ξύλο θα φάνε και στη στενή θα τους χώσουν άμα πάρουν τέτοιες εντολές... αλλά δυστυχώς τους χαιδεύουν όλα αυτά τα χρόνια και κάθε νέα διαδήλωση έχει αποτελέματα τυφώνα
η κατάληψη είναι αδίκημα.-
Τους χαιδεύουν;! :grin: :think:
Eρέ τί ακούω!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Η κατάληψη δεν είναι αδίκημα αλλά δικαίωμα,όπως και η διαδήλωση(με την σύμφωνη γνώμη της πλειοψηφίας πάντα)!!! :idiot:

Υ.Γ.Tsolia.Psolia μου,παληκαρά μου,άντε αγόρασε μία καραμπίνα και παραμόνεψε τον κακό κουκουλοφόρο ή αλλοδαπό!!! :uglystupid:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Εξήγησέ μου, να καταλάβω: αυτά τα βουτυρόπαιδα των ΒΠ που δεν συλλαμβάνονται καθότι κονομημένα και δικτυωμένα, πώς συνδέονται με την Αριστερά που...αρνείται να "θάψει το τόμαχοουκ του πολέμου";Η δραστηριότητά τους εντάσσεται συνειδητά ή ...ασυνείδητα στην προώθηση των συμφερόντων της ιδιωτικής εκπαίδευσης;;;;
Αλλά και οι δική σου τοποθέτηση προς το αναρχοκομμουνιστικόν μου φέρνει, αφού υπερασπίζεσαι τον δημόσιο χαρακτήρα της Παιδείας και προβάλλεις τον ταξικό χαρακτήρα της Δικαιοσύνης!...

κοιτα τους ηγετες της αριστερας ρε φιλε και θα καταλαβεις οτι οι ιδιοι ειναι κονομημενοι και πουλανε ιδεολογια στους ταλαιπωρους! Σε αλλη χωρα ζεις εσυ? Δεν ξερεις οτι η αριστερα ειναι lifestyle των ματσωμενων?
 

Επισκέπτης
κοιτα τους ηγετες της αριστερας ρε φιλε και θα καταλαβεις οτι οι ιδιοι ειναι κονομημενοι και πουλανε ιδεολογια στους ταλαιπωρους! Σε αλλη χωρα ζεις εσυ? Δεν ξερεις οτι η αριστερα ειναι lifestyle των ματσωμενων?
Η ακροδεξιά αντίθετα απλά σκατά!!!
Γιατί συνεχίζεις να προπαγανδίζεις;! :think:

Y.Γ.Eχεί λεφτά η Παπαρήγα ρε αχαίρευτε;;; :rolleyes:
Από την δικία σας στρατία για πες μου κανένα φτωχαδάκι!!! :dancing:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Τους χαιδεύουν;! :grin: :think:
Eρέ τί ακούω!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Η κατάληψη δεν είναι αδίκημα αλλά δικαίωμα,όπως και η διαδήλωση(με την σύμφωνη γνώμη της πλειοψηφίας πάντα)!!! :idiot:

Υ.Γ.Tsolia.Psolia μου,παληκαρά μου,άντε αγόρασε μία καραμπίνα και παραμόνεψέ τον κακό κουκουλοφόρο ή αλλοδαπό!!! :2funny: :2funny:
πόσο φαίνεται ότι Papa-γαλίζεις.
ποιος άσχετος σου είπε ότι η κατάληψη είναι δικαίωμα. και πόσο μαλάκας είσαι εσύ που τα λες αυτά. δε χρειάζεται να διαβάσεις δίκαιο, μόνο με απλή λογική να το πάρεις βγαίνει από μόνο του.
πρώτο το ΚΚΕ πάτησε στο φεγγάρι. τρέξε να το διαδώσεις.

δεν χρειάζεται να με συμβουλέψεις τι να κάνω.... ξέρω και μόνος μου.
ακόμα και κράτος εν κράτει θα δημιουργήσω για να μπορέσω να ζήσω αξιοπρεπώς εγώ και η οικογένειά μου.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Τους χαιδεύουν;! :grin: :think:
Eρέ τί ακούω!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Η κατάληψη δεν είναι αδίκημα αλλά δικαίωμα,όπως και η διαδήλωση(με την σύμφωνη γνώμη της πλειοψηφίας πάντα)!!! :idiot:

Υ.Γ.Tsolia.Psolia μου,παληκαρά μου,άντε αγόρασε μία καραμπίνα και παραμόνεψε τον κακό κουκουλοφόρο ή αλλοδαπό!!! :uglystupid:
Τους χαιδεύουν;! :grin: :think:
Eρέ τί ακούω!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Η κατάληψη δεν είναι αδίκημα αλλά δικαίωμα,όπως και η διαδήλωση(με την σύμφωνη γνώμη της πλειοψηφίας πάντα)!!! :idiot:

Υ.Γ.Tsolia.Psolia μου,παληκαρά μου,άντε αγόρασε μία καραμπίνα και παραμόνεψε τον κακό κουκουλοφόρο ή αλλοδαπό!!! :uglystupid:

Tι καθεσαι και λες ρε κακομοιρη! Τα σκεφτεσαι αυτα που γραφεις? Ειναι δικαιωμα η καταληψη σε περιουσια τριτου? (συγκεκριμενα του κρατους)
Και για ποιες πλειοψηφιες μιλας? που μαζευονται 10 κακομοιρηδες απο τους 1000  και αποφασιζουνε να κανουνε καταληψη?
Αλλα για να ερχοτανε το κρατος χωρις ματ χωρις ξυλο χωρις τιποτα, να τους μαζευε και να εστελνε στους πατεραδες τους το λογαριασμο απο τις ζημιες που κανουνε στις καταληψεις να σου πω εγω για ποτε τους εφευγε η μαγκια!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Tsolia, οι καταλήψεις αποφασίζονται στις γενικές συνελεύσεις.
Όταν όμως δεν πατάει το πόδι του σε αυτές ο ανεξάρτητος φοιτητής(όπως εσύ ας πούμε) για να ψηφίσει κατά της κατάληψης και κάθεται και σχολιάζει όποια απόφαση βγαίνει, τότε να μην κλαίει μετά που κλείνουν οι σχολές.
 

Επισκέπτης
πόσο φαίνεται ότι Papa-γαλίζεις.
ποιος άσχετος σου είπε ότι η κατάληψη είναι δικαίωμα. και πόσο μαλάκας είσαι εσύ που τα λες αυτά. δε χρειάζεται να διαβάσεις δίκαιο, μόνο με απλή λογική να το πάρεις βγαίνει από μόνο του.
πρώτο το ΚΚΕ πάτησε στο φεγγάρι. τρέξε να το διαδώσεις.
δεν χρειάζεται να με συμβουλέψεις τι να κάνω.... ξέρω και μόνος μου.
ακόμα και κράτος εν κράτει θα δημιουργήσω για να μπορέσω να ζήσω αξιοπρεπώς εγώ και η οικογένειά μου.
Για πες μου εσύ ποιος σου είπε οτί η κατάληψη δεν είναι δικαίωμα;;; :think:
Ποιος είναι ο  :jerking: που γουστάρει να γίνει desperado φάνηκε!!! :idiot:

Υ.Γ.Εσύ απλά αν κλείσεις λίγο την tv μπορείς να σωθείς!!! :2funny: :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Η ακροδεξιά αντίθετα απλά σκατά!!!
Γιατί συνεχίζεις να προπαγανδίζεις;! :think:

Y.Γ.Eχεί λεφτά η Παπαρήγα ρε αχαίρευτε;;; :rolleyes:
Από την δικία σας στρατία για πες μου κανένα φτωχαδάκι!!! :dancing:
Και που τα βρισκει ρε ηλιθιε τα λεφτα και στελνει το παιδι της στο ντηρι? Απο τις συνδρομες? αιντε ζωο ξυπνα επιτελους!
 

Επισκέπτης
Tι καθεσαι και λες ρε κακομοιρη! Τα σκεφτεσαι αυτα που γραφεις? Ειναι δικαιωμα η καταληψη σε περιουσια τριτου? (συγκεκριμενα του κρατους)
Και για ποιες πλειοψηφιες μιλας? που μαζευονται 10 κακομοιρηδες απο τους 1000  και αποφασιζουνε να κανουνε καταληψη?
Αλλα για να ερχοτανε το κρατος χωρις ματ χωρις ξυλο χωρις τιποτα, να τους μαζευε και να εστελνε στους πατεραδες τους το λογαριασμο απο τις ζημιες που κανουνε στις καταληψεις να σου πω εγω για ποτε τους εφευγε η μαγκια!
Ποιες ζημίες ρε,δεν κάνουν τις ζημίες οι φοιτητές αλλά οι χρυσαυγίτες και άλλα κατακάθια πάρτο χαμπάρι!!!
Πλειοψηφία για τέτοια θέματα πάντα υπάρχει!!!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Tsolia, οι καταλήψεις αποφασίζονται στις γενικές συνελεύσεις.
Όταν όμως δεν πατάει το πόδι του σε αυτές ο ανεξάρτητος φοιτητής(όπως εσύ ας πούμε) για να ψηφίσει κατά της κατάληψης και κάθεται και σχολιάζει όποια απόφαση βγαίνει, τότε να μην κλαίει μετά που κλείνουν οι σχολές.
ρε ξεκολατε, εχετε παραφρασει ολο τον ποινικο κωδικα επειδη ετσι σας βολευει?
Τι ειναι η γενικη συνελευση των φοιτητων ρε σαν οργανο? τι εξουσια και τι δικαιωμα εχει απο τον νομο? ΤΙΠΟΤΑ! Με ποιο δικαιωμα οι τιποτα λοιπον "αποφασιζουνε" να καταλαβουνε ενα δημοσιο κτιριο και να προκαλεσουνε προβληματα στην ευρυθμη λειτουργια του?
 

Επισκέπτης
Και που τα βρισκει ρε ηλιθιε τα λεφτα και στελνει το παιδι της στο ντηρι? Απο τις συνδρομες? αιντε ζωο ξυπνα επιτελους!
Ωστόσο δεν μoυ απάντησες,εσείς είστε οι τίμιοι δουλευταράδες;;; :think:
Τα λεφτά του Καρατζαφύρερ και του Καραμανλέα δεν τα κοιτάς,μόνο του Αλαβάνου και Παπανδρέου!!! :headbang:
 

Επισκέπτης
ρε ξεκολατε, εχετε παραφρασει ολο τον ποινικο κωδικα επειδη ετσι σας βολευει?
Τι ειναι η γενικη συνελευση των φοιτητων ρε σαν οργανο? τι εξουσια και τι δικαιωμα εχει απο τον νομο? ΤΙΠΟΤΑ! Με ποιο δικαιωμα οι τιποτα λοιπον "αποφασιζουνε" να καταλαβουνε ενα δημοσιο κτιριο και να προκαλεσουνε προβληματα στην ευρυθμη λειτουργια του?
Εσύ που ξέρεις τον ποινικό κώδικα για πες μας τί ορίζει ο νόμος;! :grin: :think:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ποιες ζημίες ρε,δεν κάνουν τις ζημίες οι φοιτητές αλλά οι χρυσαυγίτες και άλλα κατακάθια πάρτο χαμπάρι!!!
Πλειοψηφία για τέτοια θέματα πάντα υπάρχει!!!
αμα υπηρχανε ρε βοδι τοσοι χρυσαυγιτες ωστε να μπορουν να ειναι σε ολα τα σχολεια και τα πανεπιστημια και να κανουνε ζημιες, η χρυση αυγη θα επαιρνε 15% στις εκλογες! Ποσο μαλακας εισαι τελος παντων πες μου!
 

Επισκέπτης
αμα υπηρχανε ρε βοδι τοσοι χρυσαυγιτες ωστε να μπορουν να ειναι σε ολα τα σχολεια και τα πανεπιστημια και να κανουνε ζημιες, η χρυση αυγη θα επαιρνε 15% στις εκλογες! Ποσο μαλακας εισαι τελος παντων πες μου!
Koίτα εγώ ήμουν σε κατάληψη ήρθαν κουκουλοφόροι με ρόπαλα από έξω και τα έκαναν κώλο,δικοί μας δεν ήταν!!!
Τώρα τί σκατά ήταν δικιά σου η απάντηση!!!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ωστόσο δεν μoυ απάντησες,εσείς είστε οι τίμιοι δουλευταράδες;;; :think:
Τα λεφτά του Καρατζαφύρερ και του Καραμανλέα δεν τα κοιτάς,μόνο του Αλαβάνου και Παπανδρέου!!! :headbang:
τουλαχιστο ο Καρατζαφερης και ο Καραμανλης δεν βγηκανε να το παιξουνε ταλαιπωροι βιοπαλαιστες! Ουτε δηθεν προλεταριοι! Οι δικοι σας ρε σας δουλευουνε και τρωνε στην πλατη σας με χρυσα κουταλια!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
ρε ξεκολατε, εχετε παραφρασει ολο τον ποινικο κωδικα επειδη ετσι σας βολευει?
Τι ειναι η γενικη συνελευση των φοιτητων ρε σαν οργανο? τι εξουσια και τι δικαιωμα εχει απο τον νομο? ΤΙΠΟΤΑ! Με ποιο δικαιωμα οι τιποτα λοιπον "αποφασιζουνε" να καταλαβουνε ενα δημοσιο κτιριο και να προκαλεσουνε προβληματα στην ευρυθμη λειτουργια του?
Προφανώς με το ίδιο δικαίωμα που κάνουν απεργία π.χ. οι οδηγοί των λεωφορείων και δε μου επιτρέπουν να πάω στη δουλειά μου.
 

Επισκέπτης
τουλαχιστο ο Καρατζαφερης και ο Καραμανλης δεν βγηκανε να το παιξουνε ταλαιπωροι βιοπαλαιστες! Ουτε δηθεν προλεταριοι! Οι δικοι σας ρε σας δουλευουνε και τρωνε στην πλατη σας με χρυσα κουταλια!
Γιατί ρε αερολόγε βγήκε ποτέ ο Παπανδρέου,η Παπαρήγα ή ο Τσίπρας/Αλαβάνος να το παίξουν βιοπαλαιστές και φτωχομπινέδες,Βασιλάκης Καίλας;! :idiot:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Koίτα εγώ ήμουν σε κατάληψη ήρθαν κουκουλοφόροι με ρόπαλα από έξω και τα έκαναν κώλο,δικοί μας δεν ήταν!!!
Τώρα τί σκατά ήταν δικιά σου η απάντηση!!!
οταν λες δικοι σας τι ακριβως εννοεις? μαθητες? φοιτητες? συριζαιοι? κνιτες? τι?

Οσον αφορα τον ποινικο κωδικα, βρες μου εσυ αφου εισαι τοσο μαγκας που αναφερεται οτι εχουν δικαιωμα οι καθε τυχαρπαστοι να καταλαβμανουν δημοσια κτηρια εστω και με "πλειοψηφια"! Αφου εχεις απειρο χρονο οπως λες βρες το και ποσταρε το και εγω θα σου ζητησω συγνωμη δημοσια! Αμα δεν το βρεις να εξαφανιστεις παλιο παραποιητη της αληθειας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom