Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Κάπως δεν τα ξέρεις καλά!!!
Το πολυτεχνίο είναι κατεξοχήν αριστερή σχολή και ΠΚΣ πολλά τμήματα μάλιστα!!!
Ιατρική ναι είναι Δαπ!!!
ιατρική ηρακλείου ΕΑΑΚ... δεν ξέρω με τις φετινές εκλογές τι έγινε.


άκουγα πάτνειο στα νιάτα μου και οι γύρω έλεγαν τα καλύτερα λόγια...
τώρα ακούω πάντειο και την παρομοιάζουν με μπουρδέλο.
 

Επισκέπτης
εγώ φοιτητής είμαι(αν εννοείς αυτό) και μάλιστα ψάχνομαι πολύ στη σχολή μου και είμαι γνωστός για διάφορα που έχω προτείνει/πει και ότι δεν κολώνω να τα πω σε συνδικαλιστές αλλά και σε βαμένους πρυτάνεις.
δεν είπα ποτέ ότι απαγορεύεται να διαδηλώσεις.
είπα ότι απαγορεύεται να διαδηλώνεις εις βάρος των άλλων και να το θεωρείς και δικαίωμά σου.
τι αλλαγές τις βλέπω.... ήδη σπουδάζω πιο "εύκολα" από πριν. μόνο τα βιβλία αν πάρει για παράδειγμα θέλω 2 μέρες για να τα πάρω από διάφορα σημεία της πόλης... άσε που όσοι δεν τα παίρνουν τα καρπώνονται οι βιβλιοπόλες, αλλά αυτό είναι αλουνού παπά ευαγγέλιο.
Ασχετό πληρώνετε βιβλία;;; :think:
 

Επισκέπτης
όχι... απλά τα κατεβάζουμε από τορεντ επειδή τα βιβλία υπολογιστών είναι διάσπαρτα παντού στο ίντερνετ
Με αυτό το θέμα της τρελής!!! :grin:
Πάντως πραγματικά έχω επαφές με όλες τις παρατάξεις αλλά σαν τους Δαπ κανείς!!! :cheesy:
Στην γιορτή μου με είδε,πέντε φορές μου ευχήθηκε!!! :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Με αυτό το θέμα της τρελής!!! :grin:
Πάντως πραγματικά έχω επαφές με όλες τις παρατάξεις αλλά σαν τους Δαπ κανείς!!! :cheesy:
Στην γιορτή μου με είδε,πέντε φορές μου ευχήθηκε!!! :2funny: :2funny:
καλά είναι πολλά λουλούδια μέσα στις παρατάξεις... πολλοί μπαίνουν μόνο για τις γκόμενες και τις εκδρομές.
άλλοι για τα θέματα των εξετάσεων.
 

Επισκέπτης
καλά είναι πολλά λουλούδια μέσα στις παρατάξεις... πολλοί μπαίνουν μόνο για τις γκόμενες και τις εκδρομές.
άλλοι για τα θέματα των εξετάσεων.
Το πρώτο εεε δικαιολογείται,το δεύτερο άκυρο,μόνο τα υψηλόβαθμα στελέχη το έχουν!!! :grin:
Εγώ προσωπικά το παίζω ανένταχτος και με όλους καλά!!! :2funny: :2funny:
 

deepthroat

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Κάπως δεν τα ξέρεις καλά!!!
Το πολυτεχνίο είναι κατεξοχήν αριστερή σχολή και ΠΚΣ πολλά τμήματα μάλιστα!!!

Δεν είναι έτσι, κάποιες σχολές παίρνει η ΔΑΠ και κάποιες τα ΕΑΑΚ και κάτι μένει και για τα ΠΚΣ.

Ηλεκτρολόγοι 2009:

 

Επισκέπτης
συνεχιστε να ζειτε στην νιρβανα σας..
κανενα προβλημα..
ο καθεις εφ ω εταχθη..
απλα μην αρχισετε παλι την κλαψομουνιαση οταν εχουμε παλι τα ιδια..
τα κοινωνικα προβληματα δεν λυνονται με καταστολη..
η βια,γενναει βια..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Οι μελοντικοί τρομοκράτες.


baby_terrorist.jpg
 

Επισκέπτης
Σόρυ ρε Χρηστίδη αλλά δεν πιστεύω στις ανιδιοτελείς πράξεις, ειδικά από κακομαθημένα ανήλικα...
O str8 και οι ομοιδεατες του ειναι ΕΝΑΝΤΙΟΝ καθε ειδους ανιδιοτελειας:Για την ακριβεια"αθροιζουν"τους παρτακισμους τους και αυτο το ονομαζουν"κοινωνια"...
Και την διάχυτη αδικία σίγουρα δεν την πολεμάς με τον τρόπο που επέλεξαν τα πιτσιρίκια και οι ινστρούχτορές τους...
Κατι δεκαδες χιλιαδες ατομα χτυπιοντουσαν με τους μπατσους επι μια εβδομαδα εχοντας απεναντι τους ΟΛΟ το πολιτικο συστημα και ποιος φταιει?...οι ινστρουχτορες...το ΚΚΕ και ο ΛΑΟΣ εβλεπαν"προβοκατορες"και"πρακτορες"αντιστοιχως...
ολοι ξερουμε τι παιζει..
ομως αρνουμαστε να αντιμετωπισουμε την πραγματικοτητα..
την ιδια αηδια νοιωθουμε ολοι μας..
απλα οι μεγαλυτεροι ειναι εχεφρονες-βολεμενοι-παρτακηδες..
ποιος ειναι ευχαριστημενος με την ολη κατασταση???
Μονος σου το λες πλεζουρα...οι βολεμενοι και οι παρτακηδες ειναι απολυτως ευχαριστημενοι-και δεν νιωθουν καμμια απολυτως αηδια παρα μονο για οτι τους χαλαει την ζαχαρενια.

 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
14
Like
4.452
Πόντοι
3.715
καλά τους κάνανε, αν και ''μαρίδα'' είναι τα παιδάκια...

Όμως...τους αλήτες που μας έχουνε κατακλέψει, δολοφονήσει κατά συρροή και κατ' εξακολούθηση (Αχ, Ασωπέ με το γάργαρο χρωμο-νικέλιό σου) και ιδιαίτερα τους Siemensiakous ποιος θα τους συλλάβει;
 

Επισκέπτης
β) «Ομοια ή παρόμοια, κατά περίπτωση, υλικά που χρησιμοποιήθηκαν στην κατασκευή του αυτοσχέδιου ωρολογιακού εκρηκτικού μηχανισμού που εξερράγη στην οικία Κατσέλη και για την κατασκευή των αυτοσχέδιων ωρολογιακών εκρηκτικών μηχανισμών που εξερράγησαν στην οικία του Χηνοφώτη».

- Ποια είναι τα υλικά που εντοπίστηκαν στο διαμέρισμα του Χαλανδρίου και, σύμφωνα με τις Αρχές, προσομοιάζουν σε αυτά που χρησιμοποιήθηκαν στις επιθέσεις σε βάρος των Χηνοφώτη και Κατσέλη;

Οπως αναφέρεται στη δικογραφία πρόκειται για:

* «Τμήματα καλωδίων, εξαρτήματα ρολογιών, δύο χερούλια κατσαρόλας ή χύτρας ταχύτητας, υλικά που είναι δυνατό να χρησιμοποιηθούν και χρησιμοποιήθηκαν για την κατασκευή εκρηκτικού μηχανισμού».
Tωρα εγω αυτο δεν το πολυπιανω...δλδ.οτι ειναι περιπου ΠΑΡΟΜΟΙΟ με οτι χρησιμοποιηθηκε ντε και καλα εχει χρησιμοποιηθει?
Αμ'το αλλο?...Αφου ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να εχουν χρησιμοποιηθει,παει τελειωσε...τα υλικα αυτα εχουν χρησιμοποιηθει.
Τωρα αυτο ειναι ΛΟΓΙΚΟ ΑΛΜΑ η μου φαινεται?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Αμ'το αλλο?...Αφου ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να εχουν χρησιμοποιηθει,παει τελειωσε...τα υλικα αυτα εχουν χρησιμοποιηθει.
Τωρα αυτο ειναι ΛΟΓΙΚΟ ΑΛΜΑ η μου φαινεται?

Δεν είναι λογικό άλμα.

Τα τμήματα καλωδίου προέρχονται από καλώδιο που χρησιμοποιήθηκε σε κάποιον εκρηκτικό μηχανισμό.
Την ίδια στιγμή, αν αυτά τα τμήματα έχουν το κατάλληλο μήκος, μπορούν να χρησιμοποιηθούν ξανά στο μέλλον.

Τα χερούλια κατσαρόλας μπορεί να προέρχονται από κατσαρόλα που ήδη χρησιμοποιήθηκε.
Τώρα για να χρησιμοποιηθούν ξανά στο μέλλον τα χερούλια το κόβω λίγο δύσκολο.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
O str8 και οι ομοιδεατες του ειναι ΕΝΑΝΤΙΟΝ καθε ειδους ανιδιοτελειας:Για την ακριβεια"αθροιζουν"τους παρτακισμους τους και αυτο το ονομαζουν"κοινωνια"...

Πράγματι...Οι μερικές χιλιάδες και αν που τα έσπασαν το έκαναν όχι για αυτούς ή για την πάρtη του αλλά ...



Κατι δεκαδες χιλιαδες ατομα χτυπιοντουσαν με τους μπατσους επι μια εβδομαδα εχοντας απεναντι τους ΟΛΟ το πολιτικο συστημα και ποιος φταιει?...οι ινστρουχτορες...το ΚΚΕ και ο ΛΑΟΣ εβλεπαν"προβοκατορες"και"πρακτορες"αντιστοιχως...


Όχι και δεκάδες...Δημιουργική λογιστική κάνουν μόνο τα αστικά κόμματα, όχι οι επαναστάτες...
Όσο για το αυθόρμητο, είπαμε...Αή Βασίλης και Ρούντολφ το ελαφάκι...

Μονος σου το λες πλεζουρα...οι βολεμενοι και οι παρτακηδες ειναι απολυτως ευχαριστημενοι-και δεν νιωθουν καμμια απολυτως αηδια παρα μονο για οτι τους χαλαει την ζαχαρενια.

Αντίθετα, οι πλέον βολεμένοι και οι παρτάκηδες είναι αυτοί που εξεγείρονται στην Ελλάδα για να διατηρήσουν κεκτημένα...
Από το πανεπιστημιακό άσυλο έως την αξιολόγηση στα αει και από το αιώνιο φοιτητιλίκι έως τη συνδικαλιστική ασυδοσία...
Μάχες οπισθοφυλακών του πλέον συντηρητικού κομματιού της ελληνικής κοινωνίας που ζει μεταξύ 1949 και 1973 εν έτει 2009...

Tωρα εγω αυτο δεν το πολυπιανω...δλδ.οτι ειναι περιπου ΠΑΡΟΜΟΙΟ με οτι χρησιμοποιηθηκε ντε και καλα εχει χρησιμοποιηθει?
Αμ'το αλλο?...Αφου ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να εχουν χρησιμοποιηθει,παει τελειωσε...τα υλικα αυτα εχουν χρησιμοποιηθει.
Τωρα αυτο ειναι ΛΟΓΙΚΟ ΑΛΜΑ η μου φαινεται?

Υπερποντικέ, προσωπικά μέχρι την έκδοση τελεσίδικης δικαστικής απόφασης δεν πιστεύω ούτε τα παπαγαλάκια της αστυνομίας ούτε τα κοράκια των εξαρχείων ούτε και θα μπω στην ανάλυση στοιχείων που δημοσιεύονται επιλεκτικά...
Το ίδιο έκανα και στο κορκονέα, το ίδιο κάνω και στην περίπτωση των συλληφθέντων...
Λυντσαρίσματα πάσης φύσεως δεν είναι αποδεκτά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom