Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
18
Like
20.273
Πόντοι
4.546
Γιατι ετσι η εκπομπη??? Μαθανε στο καναλι οτι τους κοροιδευουμε εδω μεσα και στραβωσαν???
Μάλλον το αντίθετο... Διαφήμιση τους κάνουμε και προβάλλουμε την εκπομπή. Λούμπεν και λοιποί μας διαβάζουν προσεκτικά.
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
344
Like
354
Πόντοι
21
Φέρνει κάπως σε Jimmy Page αλλά στο αποτυχημένο του ...

Το λέω και το ξαναλέω. Θα ήταν έπος αν σκάσει κανένα τραβέλι σε κανέναν τυπά. Φυσικά, θα ήταν τραυματικό για τον καημένο αλλά αν πας σε τέτοια βλακεία εκπομπή για οπουδήποτε λόγο, τότε ότι υποστείς είναι δική σου ευθύνη. Έχουν βάλει γκέι, λεσβιες, οπότε το μόνο λογικό βήμα είναι αυτό. Η τηλεθέαση θα 'ναι ζουμερή.
Ο ΡΑΤΣΗΣΜΟΣ και η ΟΜΟΦΩΒΙΑ σου σπαη κοκαλα...
Τι αλλο να σου πω εισαι ΑΞΙΩΛΗΠΗΤΩΣ!
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
328
Like
406
Πόντοι
21
Ο ΡΑΤΣΗΣΜΟΣ και η ΟΜΟΦΩΒΙΑ σου σπαη κοκαλα...
Τι αλλο να σου πω εισαι ΑΞΙΩΛΗΠΗΤΩΣ!
Ρατσισμό, από που? Όχι ότι χέστηκα κιόλας αλλά λέμε. Πάρε τα ψυχοφάρμακα σου και μάθε ορθογραφία. "σπαη" λέει ο βλάκας, χαχα. απόβρασμα.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.857
Like
11.522
Πόντοι
3.656
Ρατσισμό, από που? Όχι ότι χέστηκα κιόλας αλλά λέμε. Πάρε τα ψυχοφάρμακα σου και μάθε ορθογραφία. "σπαη" λέει ο βλάκας, χαχα. απόβρασμα.
To σπαη σου εκανε εντυπωση εσενα!!!
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
621
Κριτικές
23
Like
2.062
Πόντοι
496
Ο ΡΑΤΣΗΣΜΟΣ και η ΟΜΟΦΩΒΙΑ σου σπαη κοκαλα...
Τι αλλο να σου πω εισαι ΑΞΙΩΛΗΠΗΤΩΣ!
Ρατσισμός , Ομοφοβία ,σπάει , Αξιολύπητος .Ας προσπαθήσουμε λίγο περισσότερο για την γλώσσα μας .
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.312
Like
2.658
Πόντοι
456
Αφήνω αυτό εδώ.
 

Συνημμένα

  • ΝΑΥΑΓΙΟ.jpg
    ΝΑΥΑΓΙΟ.jpg
    73,2 KB · Εμφανίσεις: 40

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.530
Κριτικές
11
Like
3.418
Πόντοι
4.615

First Dates | Πώς πήγε το ραντεβού της Λαμπρινίκης και του Θανάση;​


Μετριοφροσύνη πάνω από όλα! Δουλεύει στην εστίαση αλλά νομίζει ότι είναι πυρηνικός επιστήμονας στο CERN, και της αξίζει εκατομμυριούχος. ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ να αξίζει κάτι τέτοιο, τι προσφέρει ΑΥΤΗ δηλαδή, μάλλον και η ίδια δεν ξέρει.
Η εικόνα της μέσης γυναίκας στην Ελλάδα σήμερα: έχει κάποιες εκατοντάδες/ χιλιάδες followers/ ακολούθους/ χειροκροτητές/ κλακαδόρους που αποθεώνουν την όποια μαλακία πούνε/ γράψουν/ κάνουν, και μέσα τους νιώθουν Θεές, μοναδικές, υπέροχες, που αξίζουν όλες έναν εφοπλιστή που θα τους τα παρέχει όλα ενώ θα το ξύνουν μέχρι να ματώσει.

Λυπάμαι όσους πάνε εκεί για να εξευτελιστούν σε πανελλήνια εμβέλεια από τυχάρπαστες ανθυπομέτριες καλαμοκαβαλημένες γυναίκες που υπό φυσιολογικές συνθήκες θα έπρεπε να τους εκλιπαρούν για λίγη προσοχή.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.312
Like
2.658
Πόντοι
456
Η εικόνα της μέσης γυναίκας στην Ελλάδα σήμερα: έχει κάποιες εκατοντάδες/ χιλιάδες followers/ ακολούθους/ χειροκροτητές/ κλακαδόρους που αποθεώνουν την όποια μαλακία πούνε/ γράψουν/ κάνουν, και μέσα τους νιώθουν Θεές, μοναδικές, υπέροχες, που αξίζουν όλες έναν εφοπλιστή που θα τους τα παρέχει όλα ενώ θα το ξύνουν μέχρι να ματώσει.

Λυπάμαι όσους πάνε εκεί για να εξευτελιστούν σε πανελλήνια εμβέλεια από τυχάρπαστες ανθυπομέτριες καλαμοκαβαλημένες γυναίκες που υπό φυσιολογικές συνθήκες θα έπρεπε να τους εκλιπαρούν για λίγη προσοχή.
Είναι ανοικτά τα δικαστήρια τέτοια ώρα τύπε;;
Τα σκαμπό μου και τ' αρχίδια μου!
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.312
Like
2.658
Πόντοι
456
@antisthenis κάνε την καλή αν θες και μπορείς. Να γίνω νηματοθέτης σε αυτό εδώ το νήμα. Να μπούνε μερικές ψηφοφορίες.
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
328
Like
406
Πόντοι
21
Μπαίνατε σε Ζεν η όχι? μην πεταχτεί μαλακία.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
961
Πόντοι
86
Η εικόνα της μέσης γυναίκας στην Ελλάδα σήμερα: έχει κάποιες εκατοντάδες/ χιλιάδες followers/ ακολούθους/ χειροκροτητές/ κλακαδόρους που αποθεώνουν την όποια μαλακία πούνε/ γράψουν/ κάνουν, και μέσα τους νιώθουν Θεές, μοναδικές, υπέροχες, που αξίζουν όλες έναν εφοπλιστή που θα τους τα παρέχει όλα ενώ θα το ξύνουν μέχρι να ματώσει.

Λυπάμαι όσους πάνε εκεί για να εξευτελιστούν σε πανελλήνια εμβέλεια από τυχάρπαστες ανθυπομέτριες καλαμοκαβαλημένες γυναίκες που υπό φυσιολογικές συνθήκες θα έπρεπε να τους εκλιπαρούν για λίγη προσοχή.
δυστυχως αυτη ειναι η κατασταση πλεον εν ετη 2024, αν καποιος επιθυμει να γνωρισει γκομενα,
η αλλη περιμενει απο σενα να γινεις ο χορηγος αγαπουλης που θα σε εχει απολυτα υποταγμενο, θα της κανεις κοπλιμεντα , θα συμφωνεις σε ολα μαζι της, δεν θα της χαλας χατηρια, θα πρεπει να της δειχνεις την αγαπη σου ανα πασα στιγμη, και μολις δει αυτη οτι οντως περνας τα τεστ που εχει θεσει θα σου δωσει το πρασινο φως, αν πας με στυλακι σιγα μωρε τι γκομενα εισαι εσυ, εγω ειμαι ψηλος και ωραιος και τραβα δουλεψε και εσυ και δεν θα χαλαω λεφτα για σενα, εχεις παρει τα αρχιδια σου, ουτε γκομενα με γυαλινο ματι και ξυλινο ποδι δεν θα βρεις.
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
328
Like
406
Πόντοι
21
Η εικόνα της μέσης γυναίκας στην Ελλάδα σήμερα: έχει κάποιες εκατοντάδες/ χιλιάδες followers/ ακολούθους/ χειροκροτητές/ κλακαδόρους που αποθεώνουν την όποια μαλακία πούνε/ γράψουν/ κάνουν, και μέσα τους νιώθουν Θεές, μοναδικές, υπέροχες, που αξίζουν όλες έναν εφοπλιστή που θα τους τα παρέχει όλα ενώ θα το ξύνουν μέχρι να ματώσει.

Λυπάμαι όσους πάνε εκεί για να εξευτελιστούν σε πανελλήνια εμβέλεια από τυχάρπαστες ανθυπομέτριες καλαμοκαβαλημένες γυναίκες που υπό φυσιολογικές συνθήκες θα έπρεπε να τους εκλιπαρούν για λίγη προσοχή.
Εμείς φταίμε, φίλε. Όχι αυτές. Βάλε σε κλουβιά κάθε μουνόδουλο και μετά μιλάμε.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
784
Like
1.892
Πόντοι
206
Μπαίνατε σε Ζεν η όχι? μην πεταχτεί μαλακία.
Χίλιες φορές στην Ζεν άλλες τόσες στις σερβιτόρες. Τις προτιμώ από τα ναυάγια που πηγαίνουν να βρουν κανέναν μαλάκα να τον αρμέγουν.
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
328
Like
406
Πόντοι
21
Χίλιες φορές στην Ζεν άλλες τόσες στις σερβιτόρες. Τις προτιμώ από τα ναυάγια που πηγαίνουν να βρουν κανέναν μαλάκα να τον αρμέγουν.
καλά ντάξει συμφωνώ.

παρεπιπτόντως, θυμάται κανείς αυτήν την... γάτα?? αυτή θα στο μάσαγε σαν καλαμπόκι νομίζω..
 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο_7-7-2024_234444_www.youtube.com.jpeg
    Στιγμιότυπο_7-7-2024_234444_www.youtube.com.jpeg
    208,9 KB · Εμφανίσεις: 55

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
328
Like
406
Πόντοι
21
Νομίζω οι πιο πολλοί δε καταλαβαίνουνε τι λες..παρόλο που έχειςδίκιο γιατί τα πράματα έτσι ειναι..ίσως είναι πολύ εθνικιστές και υποστηρίζουν με φανατισμό τις ελλεινιδες ότι και αν κάνουν..ίσως να είναι και μεγάλης ηλικίας..
φίλοι μου, είχα πάει παραλία της προάλλες και ήταν αυτοί οι κινεζούλα και μου έριχνε κάτι γλυκομάτιες και σου λέω ήταν χαριτωμένη φουλ. Καλό ντυμένη, χαμογελαστή, λέμε μια χαρά κοπέλα. Και μετά, μόλις γυρνάω κεφάλι, παραλίγο να μου πέσει πάνω μια σάπια ελλεηνιδα με κάτι μάτια σφόδρα και άψυχα, σχεδόν παχύσαρκη, άσχημη, και φορούσε μια πίπα μπλούζα με κάτι φεμινιστικό από πάνω και έκανε πως "έτρεξε" και καλά ενώ με το ζόρι περπατούσε με το κώλο κινητό και τα κώλο ασύρματα ακουστικά στο σαπιοκέφαλο της. σαν να σου κάνει παράδειγμα ο θεός με στα μούτρα. δεν ξέρω πια, φίλοι μου αγαπητοί. πρέπει απλά να υποχωρήσουμε και να της αφήσουμε να πνιγούν στα σκατά τους.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
18
Like
20.273
Πόντοι
4.546
Ευμορφια: αταίριαστο τακούνι με το σεμνό ντύσιμο. Βέβαια, το παντελόνι ασφυκτιά, μπήκε στην χαράδρα, πολύ κολλητό.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.327
Κριτικές
18
Like
20.273
Πόντοι
4.546
23χρονος με 27χρονη. Δεν θα πάνε για στέφανα τα παιδιά, απλά να βγάλουν τα μάτια τους.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom