Νέα

FBI Night Club

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thomas2002gr

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,   πέρασα από το FBI με δύο φίλους μου κατά τις 6 παρά 15 . Κάτσαμε στο τραπεζάκι , αρκετός κόσμος δεδομένου της ώρας, λίγες κοπέλες διαθέσιμες για χορό. Συνοπτικά θα πω ότι πήραμε και οι τρεις την Καρολίνα απλό χορό, απλά θεά η τύπισα με πολύ δυνατό χορό . Εγώ πήρα επίσης μια Φιλιππινέζα που μου ήρθε , πολύ ξεπέτα η φάση ( ούτε 2 λεπτά ). Σε γενικές γραμμές ωραίος χώρος με αρκετά καλές κοπέλες.Ερώτηση μήπως ξέρει κανείς μια  :kneel: :kneel: απίστευτη μελαχρινή με ατελείωτα πόδια και πανέμορφο πρόσωπο?
Κασσάνδρα
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.446
Κριτικές
42
Like
7.834
Πόντοι
4.666
μια ξανθιά τούμπανο πολύ γυμνασμένη ρωσίδα ή ουκρανέζα σάντρα δεν την λένε???
 

pap05032966

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά για την Καρολίνα έχει κανεις καμιά κριτική - εμπειρία?

Επίσης η Τατιάνα είναι η γνωστή απο Εροτικα?
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Η τιμή της εισόδου διαμορφώθηκε στα 10 ευρώ τις καθημερινές...Διαβάζουν το site...
 

mastokratoras

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
0
Οντως συντροφοι η τιμη εισοδου με ποτο στο FBI είναι 10 ευρω κάθε μερα και καθημερινες και σκ. Πηγα την Τριτη που μας περασε 15/03/2016 και ρωτησα στην πορτα. Μηπως καποιος απο εσας εχει κανει χορο στο FBI με Αμαντα ξανθια Ουκρανη και Τατιανα καστανη Ουκρανη και οι 2 πρωην Ερωτικα για να μου πει εντυπώσεις?? Δεν τις βρηκα εκει ειχαν ρεπο. 
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.446
Κριτικές
42
Like
7.834
Πόντοι
4.666
Οντως συντροφοι η τιμη εισοδου με ποτο στο FBI είναι 10 ευρω κάθε μερα και καθημερινες και σκ. Πηγα την Τριτη που μας περασε 15/03/2016 και ρωτησα στην πορτα. Μηπως καποιος απο εσας εχει κανει χορο στο FBI με Αμαντα ξανθια Ουκρανη και Τατιανα καστανη Ουκρανη και οι 2 πρωην Ερωτικα για να μου πει εντυπώσεις?? Δεν τις βρηκα εκει ειχαν ρεπο. 

πάρε μιλένα καύλα εγγύηση
 

mastokratoras

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
0
Ευχαριστω. Αφου είναι εγγυηση θα κωλοσφαλιαριστει δεόντως στην επομενη επισκεψη. Μπλε-μαρε θα την κανω για τιμωρια γιατι 2 φορες που εχω παει δεν με τιμησε με την παρεα της.
 

mastokratoras

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
0
Συναγωνιστες μακρια από την Κασσανδρα. Μην ξεγελιεστε που είναι πανεμορφη στη μαπα και στο σωμα σαν μοντελο... Στον απλο χορο δεν σε αφηνει να χαιδεψεις κωλομαγουλο ουτε κατά διαννοια. Για την ακριβεια στο κρυβει, δεν το βλέπεις καν. Καλα για κωλοσφαλιαρα ουτε λογος. Πιο ευκολα κωλοσφαλιαριζεις μια που λειπει με ρεπο παρα την Κασσανδρα όταν σου τριβεται πανω στον μπουτσο στον απλο χορο. Μου αρεσει που ειπε 2 φορες να παμε για πριβε. Τι να κανουμε μωρο μου στο πριβε με τα μυαλα που κουβαλας? Να παιξουμε μπιριμπα? Ηρθες να κανεις καριερα στην Ελλαδα, ουτε στο Λονδινο ουτε στο Μιλανο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom