Νέα

ΦΑΡΜΑΚΟΝΗΣΙ, Έρευνα για τους θανάτους ζητεί η Διεθνής Αμνηστία.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
φυσικά... το Ισραήλ έχει και τους περίφημους Παλαιστίνιους...

εννοει ο εξυπνος τις δυο διαφορες που υπαρχουν στο ισραηλ.....ειναι οι ισραηλιτες και οι ισραηλινοι......ειναι οι θρησκευομενοι και οι lite θρησκευομενοι ....οι κοσμικοι ας πουμε ,με τους θρησκευομενους...ειναι και καλα δυο διαφορετικες φυλες του ισραηλ και εχουν μαλιστα διαμαχες μεταξυ τους......οι κοσμικοι εκμεταλευονται τους θρησκευομενους και προωθουν τα σιωνιστικα σχεδια τους με μπροσταρηδες τους ισραηλιτες , να τους βριζει ο υπολοιπος κοσμος!!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
και ομως δεχεσε ότι οι ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ μετανάστες είναι εγκληματίες και μάλιστα ζητάς να έχουν την ίδια μεταχείριση με τους έλληνες εγκληματίες ...

συ είπας...


με το έτσι θέλω δεν προσπαθούν να μπούνε στην χώρα οι ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ μετανάστες ???
Εμ είδες που είσαι τέρμα εμετός;

Δεν υπαρχουν νόμιμοι και παράνομοι μετανάστες.
Υπάρχουν άνθρωποι που λόγω συνθηκών βίας, πολέμου, φτωχειας εξαναγκάζονται να εισέλθουν σε άλλες χώρες. Οι άνθρωποι αυτοί δεν ειναι εγκληματίες, και δεν εισβάλουν με το έτσι θέλω, αλλά με το "δεν εχω αλλη επιλογη" Τεράστια διαφορά.  Εσένα βέβαια οι εξισώσεις σε βολεύουν ως συνήθως. Και σίγουρα ακόμα και αν "παρανομούν" περνώντας σύνορα  κανεις δεν εχει ΚΑΝΕΝΑ Δικαίωμα να τους πνιγει. Να πάνε να γαμηθούν οι νόμοι περι συνόρων που σκοτώνουν κοσμο αθωο για συμφέροντα οικονομικα κρατων κτλ
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
O όρος είναι τέζα ακριβής._Μικρό ιδεαλιστικό κατηχητικοφασιστάκι,οι τύποι που θα ψηφίσεις τον Μάη ταξιδεύουν Ισραήλ κάθε τόσο για προχώ κραβ μάγκα και άλλα κόλπα...περαστικά...

Και κάτι ακόμη,άλλο πράμα το Ισραήλ και άλλο οι εβραίοι.

και τουρκία μπορεί να ταξιδεύουν για να φάνε μπακλαβά, ποιό είναι το επιχείρημα;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467
O όρος είναι τέζα ακριβής.

Φασισμός και ναζισμός δεν είναι το ίδιο.

Μοιράζονται πολλες κοινές πεποιθήσεις αλλά υπάρχουν  και ουσιώδης διαφορές μεταξύ τους.

Ο Φασισμός είναι αμιγώς εθνικιστικός και έχει ως στόχο να θέσει το έθνος υπεράνω κάθε άλλης αξίας, ενώ ο Ναζισμός είναι φυλετικός.

Επίσης, ο Φασισμός διακρίνεται από το κορπορατιστικό σύστημα διακυβέρνησης, ενώ ο Ναζισμός  από το σύστημα Φύρερ.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εμ είδες που είσαι τέρμα εμετός;

Δεν υπαρχουν νόμιμοι και παράνομοι μετανάστες.
Υπάρχουν άνθρωποι που λόγω συνθηκών βίας, πολέμου, φτωχειας εξαναγκάζονται να εισέλθουν σε άλλες χώρες. Οι άνθρωποι αυτοί δεν ειναι εγκληματίες, και δεν εισβάλουν με το έτσι θέλω, αλλά με το "δεν εχω αλλη επιλογη" Τεράστια διαφορά.  Εσένα βέβαια οι εξισώσεις σε βολεύουν ως συνήθως. Και σίγουρα ακόμα και αν "παρανομούν" περνώντας σύνορα  κανεις δεν εχει ΚΑΝΕΝΑ Δικαίωμα να τους πνιγει. Να πάνε να γαμηθούν οι νόμοι περι συνόρων που σκοτώνουν κοσμο αθωο για συμφέροντα οικονομικα κρατων κτλ

και ο κλέφτης και ο φονιάς πάρα πολλές φορές τα ίδια ισχυρίζονται ...
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Εμ είδες που είσαι τέρμα εμετός;

Δεν υπαρχουν νόμιμοι και παράνομοι μετανάστες.
Υπάρχουν άνθρωποι που λόγω συνθηκών βίας, πολέμου, φτωχειας εξαναγκάζονται να εισέλθουν σε άλλες χώρες. Οι άνθρωποι αυτοί δεν ειναι εγκληματίες, και δεν εισβάλουν με το έτσι θέλω, αλλά με το "δεν εχω αλλη επιλογη" Τεράστια διαφορά.  Εσένα βέβαια οι εξισώσεις σε βολεύουν ως συνήθως. Και σίγουρα ακόμα και αν "παρανομούν" περνώντας σύνορα  κανεις δεν εχει ΚΑΝΕΝΑ Δικαίωμα να τους πνιγει. Να πάνε να γαμηθούν οι νόμοι περι συνόρων που σκοτώνουν κοσμο αθωο για συμφέροντα οικονομικα κρατων κτλ

ο λογος σου ,εχει την αξια της μυγας οταν την σκοτωνει η μυγοσκοτωστρα !!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Φασισμός και ναζισμός δεν είναι το ίδιο.

Μοιράζονται πολλες κοινές πεποιθήσεις αλλά υπάρχουν  και ουσιώδης διαφορές μεταξύ τους.

Ο Φασισμός είναι αμιγώς εθνικιστικός και έχει ως στόχο να θέσει το έθνος υπεράνω κάθε άλλης αξίας, ενώ ο Ναζισμός είναι φυλετικός.

Επίσης, ο Φασισμός διακρίνεται από το κορπορατιστικό σύστημα διακυβέρνησης, ενώ ο Ναζισμός  από το σύστημα Φύρερ.
:rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ο λογος σου ,εχει την αξια της μυγας οταν την σκοτωνει η μυγοσκοτωστρα !!!!

Δυστυχως για σενα εχει πολυ περισσότερη αξια απο οση μπορεις να φανταστεις :grin: 

Υ.Γ ..περα του γεγονότος οτι σε εχει ηδη κλονισει ;)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Και στελνουν τους μπατσους να τους πνίξουν τα παιδια;

γιατί έστειλε κανένας μπάτσους να τους πνίξουνε???

ας φροντίζανε να δώσουν τα σωσίβια στις γυναίκες τους και στα παιδιά τους και να μην τα κρατούσανε για την πάρτη τους...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Και στην παραβατικότητα και στο έγκλημα υπάρχουν διαβαθμίσεις όμως.

βεβαίως .. όπως επίσης ανάλογος της πράξης κολασμός...

και στην περίπτωση των παρανόμως εισερχομένων στην χώρα ο κολασμός είναι η επαναπροώθηση του εκτός Ελλάδος...
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Δυστυχως για σενα εχει πολυ περισσότερη αξια απο οση μπορεις να φανταστεις :grin:  

Υ.Γ ..περα του γεγονότος οτι σε εχει ηδη κλονισει ;)

απλα εγω εχω την μυγοσκοτωστρα ....για την αξια αυτης ,καταλαβαινεις !!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
γιατί έστειλε κανένας μπάτσους να τους πνίξουνε???

ας φροντίζανε να δώσουν τα σωσίβια στις γυναίκες τους και στα παιδιά τους και να μην τα κρατούσανε για την πάρτη τους...
μην λεμε τα ιδια κριμα ειναι
 

MB C 200

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Τύπε εγώ δεν έχω την αίσθηση πως "έπνιξα" κανένα μικρό παιδί!
Δεν προσκάλεσα κανέναν στη χώρα μου ούτε ανέλαβα (με πάρα πολλά χρήματα το άτομο!) να τους περάσω απέναντι με σκυλοπνίχτες μέσα στη φουρτούνα.
"Άλλοι" το κάνανε αυτό και μένουν και στο απυρόβλητο διεθνώς, επειδή προφανώς σ' εκείνη την χώρα το να κατηγορείς την πατρίδα σου όπως εδώ (ακόμα και βάσιμα, πόσον μάλλον αβάσιμα!) δεν πολυεπιτρέπεται, πολλώ μάλλον δεν επιβραβεύεται...

1000 like gianevan!!!!
...καθομαι εδω και καμποση ωρα και διαβαζω τα γραφομενα καποιων δηθεν ανθρωπιστων ( λες και εμεις οι υπολοιποι ειμαστε ανθρωποφαγοι) , πραγματικων ανθελληνων!!!
εβγαλαν αμεσωε το συμπερασμα οτι το λιμενικο μας επνιξε 12 γυναικοπαιδα!!! πως ρε παπαρες???ησασταν αυτοπτες μαρτυρες??? ποσα κιλα ανθελληνικα σκατα κουβαλατε στο σκατομυαλο σας για να κατηγορειτε τοσο ευκολα την χωρα σας???αντι να συγχαρουμε αυτους τους ανθρωπους ,που στο ενεργητικο τους εχουν να επιδειξουν πανω απο 3500 διασωσεις το τελευταιο 12 μηνο , απαιτουμε με συνοπτικες διαδικασιες την εξοντωση τους!!!!
ε, στο τελος , τελος, αφου πονατε τοσο πολυ γι αυτους τους δυστυχους λαθρομεταναστες, παρτε τους ρε πουστη μου στα σπιτια σας να τους περιποιηθειτε εσεις καλυτερα!!!!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Και στελνουν τους μπατσους να τους πνίξουν τα παιδια;
Βρε αμνοεριφιο που μασας αμασητο οτι σου σερβιρουν οι αριστεροι προπαγανδιστες εχεις ιδεα ποσο κοσμο εχουν σωσει οι λιμενικοι;Αν ηθελαν να τους πνιξουν,τοτε γιατι τους εσωσαν;Αυτο μπορεις να το εξηγησεις προβατο;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
1000 like gianevan!!!!
...καθομαι εδω και καμποση ωρα και διαβαζω τα γραφομενα καποιων δηθεν ανθρωπιστων ( λες και εμεις οι υπολοιποι ειμαστε ανθρωποφαγοι) , πραγματικων ανθελληνων!!!
εβγαλαν αμεσωε το συμπερασμα οτι το λιμενικο μας επνιξε 12 γυναικοπαιδα!!! πως ρε παπαρες???ησασταν αυτοπτες μαρτυρες??? ποσα κιλα ανθελληνικα σκατα κουβαλατε στο σκατομυαλο σας για να κατηγορειτε τοσο ευκολα την χωρα σας???αντι να συγχαρουμε αυτους τους ανθρωπους ,που στο ενεργητικο τους εχουν να επιδειξουν πανω απο 3500 διασωσεις το τελευταιο 12 μηνο , απαιτουμε με συνοπτικες διαδικασιες την εξοντωση τους!!!!
ε, στο τελος , τελος, αφου πονατε τοσο πολυ γι αυτους τους δυστυχους λαθρομεταναστες, παρτε τους ρε πουστη μου στα σπιτια σας να τους περιποιηθειτε εσεις καλυτερα!!!!!!

σιγα μην συγχαρουμε κιολας για την δουλεια τους. (που δεν κάνουν και σωστα) Στο τέλος θα μας πειτε να σηκωνόμαστε το πρωι και να δινουμε συγχαρητήρια στον φούρναρη που εφτιαξε ψωμι  :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Βρε αμνοεριφιο που μασας αμασητο οτι σου σερβιρουν οι αριστεροι προπαγανδιστες εχεις ιδεα ποσο κοσμο εχουν σωσει οι λιμενικοι;Αν ηθελαν να τους πνιξουν,τοτε γιατι τους εσωσαν;Αυτο μπορεις να το εξηγησεις προβατο;

ρε σύ τα πρόβατα έχουν μια στάλα μυαλό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom