Νέα

ΦΑΡΜΑΚΟΝΗΣΙ, Έρευνα για τους θανάτους ζητεί η Διεθνής Αμνηστία.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
να ρωτησω κατι εγω που δεν ειμαι αριστερος;
το οτι η φωτο ειναι μαϊμου αποδεικνυει πως δεν πνιγηκα 9 παιδια;
οχι φυσικα,κανεις δεν ειπε κατι τετοιο...απλα οτι με αφορμη μια θαλασσια τραγωδια κατω απο πολυ δυσκολες καιρικες συνθηκες, καποιοι κανουν ελεινη προπαγανδα και πολιτικη κατα της Ελλαδος!!!
και δεν αναφερω καν οτι καμια ευρωπαικη ενωση καμια ΜΚΟ δεν ασχοληθηκε με τους Ιταλους οι οποιοι αποδεδειγμενα επνιξαν κατ εξακολουθηση λαθρομεταναστες και στην Αδριατικη (δεκαετια 90 Αλβανους),αλλα και στην Λαμπεντουσα κι οχι μια, αλλα περισσοτερες κι επαναλαμβανομενες φορες...για να μην πω για τις μανικες που τους ''μπανιαρουν'' ομαδικα σε σταδια και τετοια...
ολη η ευαισθησια ολων ομως εξαντλειται στην Ελλαδα που πληγεται απο την Λαθρομεταναστευση και κυριως με πρωτοβουλιες ''ελληνων'',ο θεος να τους κανει...
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
αν ο ''απο πανω'' ειμαι εγω,μαλλον βιαζεσαι πολυ να μιλας και να γραφεις και περιμενω να επανορθωσεις...

εμενα εννοεί... δεν μπορεί πάντα να ακούει αυτά που θέλει....

και επαναλαμβάνω τέτοιες μαλακίες των προπαγανδιστών αλλά και των υποκινητών των Αφγανών που εκαναν τις τερατώδεις καταγγελίες αποδυναμώνουν τους ισχυρισμούς...
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.376
Like
1
Πόντοι
16
αν ο ''απο πανω'' ειμαι εγω,μαλλον βιαζεσαι πολυ να μιλας και να γραφεις και περιμενω να επανορθωσεις...
τυπε μου εδω μεσα γραφουμε αυτο που θελουμε να γραψουμε χωρις να μας βαλει κανεις το μαχαιρι στο λαιμο, οποτε δεν υπαρχει λογος για επανορθωσεις.
παντως ετσι πληροφοριακα, δεν εννοουσα εσενα.
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
να ρωτησω κατι εγω που δεν ειμαι αριστερος;
το οτι η φωτο ειναι μαϊμου αποδεικνυει πως δεν πνιγηκα 9 παιδια;

το οτι δεν εισαι αριστερος αναιρει το οτι σιγονταρεις ενα ματσο σκατοψυχους υπανθρωπους στο να πατανε πανω στα πτωματα αθωων παιδιων και να κατηγορουν ανθρωπο που ο ιδιος επεζησε αλλα η μανα του πνιγηκε στο ναυαγιο του Σαμινα οτι εκατσε και επνιξε τα γυναικοπαιδα στη θαλασσα και εσωσε μονο τους αντρες, γιατι ετσι μπορουν οι συγκεκριμενοι σκατοψυχοι υπανθρωποι να κερδισουν λιγη πολιτικη καλη πιστη ;
 

teengenerate

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Ναζι εγω?
Πας καλα ρε κλωνε?
Δεν είσαι ΧΑ δηλαδη?Είναι αλήθεια οτι δυσκολεύμαι πλέον να ξεχωρίσω τους ναζί απο όσους βαστάνε ακόμη μετερίζι στη ΝΔ,μπορείς να με βοηθήσεις?Ποιές είναι οι διαφορές? :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Δεν είσαι ΧΑ δηλαδη?Είναι αλήθεια οτι δυσκολεύμαι πλέον να ξεχωρίσω τους ναζί απο όσους βαστάνε ακόμη μετερίζι στη ΝΔ,μπορείς να με βοηθήσεις?Ποιές είναι οι διαφορές? :2funny:
Παπια εκανες λαθος τους κωδικους!
Φαντασου ποσο λαθος κανεις για ανθρώπους :birdman:
 

teengenerate

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Παπια εκανες λαθος τους κωδικους!
Φαντασου ποσο λαθος κανεις για ανθρώπους :birdman:
Τελικά το πρόβλημα του κάθε δεξιού που δεν είναι ΧΑ είναι να μην τον πούμε ναζί.
Οι πολιτικές του τύπου πόλεμος ενάντια στους μετανάστες,και οι συνέπειες τους,οχι.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
να ρωτησω κατι εγω που δεν ειμαι αριστερος;
το οτι η φωτο ειναι μαϊμου αποδεικνυει πως δεν πνιγηκα 9 παιδια;
Οχι ρε απλα αποδεικνυει την προσπαθεια καπηλευσης του αδικου χαμου αυτων των παιδιων προς δημιουργια εντυπωσεων.
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
μαγκες να ξερετε οτι ο παπιας φετος θα παιξει μεγαλη μπαλα.ειδε το δυναμικο μπασιμο του ορεστη και δεν προκειται να το αφησει ετσι.θα χρησιμοποιησει τα παντα για να μην χασει την πρωτια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μαγκες να ξερετε οτι ο παπιας φετος θα παιξει μεγαλη μπαλα.ειδε το δυναμικο μπασιμο του ορεστη και δεν προκειται να το αφησει ετσι.θα χρησιμοποιησει τα παντα για να μην χασει την πρωτια
θα βγει και πρωτος ο συριζα σε ευρωεκλογες τυπε οποτε θα εχει πολλα να πει :rockon:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
να ρωτησω κατι εγω που δεν ειμαι αριστερος;
το οτι η φωτο ειναι μαϊμου αποδεικνυει πως δεν πνιγηκα 9 παιδια;

Το πως δεν είσαι αριστερός το πιστεύω, εφ' όσον το δηλώνεις. Σε κάποια θέματα μάλιστα θυμάμαι πως έχουμε συμφωνήσει.
Πάντως για το παρόν θέμα λαϊκίζεις αφόρητα σαν να ήσουν ακραίος αριστερός...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom