Νέα

Φάκελος Κερατέα: η επανάσταση φάντασμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 956
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Από την άλλη, μου είναι δύσκολο να πιστεψω ότι θέλουν να χτίσουν χυτυ στην κερατέα επειδήέχουν κάτι προσωπικό με τους κατοίκους ή ότι έχουμε λυμένο το πρόβλημα των σκουπιδιών και όλα γίνονται για να κονομήσουν οι εργολάβοι...

με εκπλήσσεις.......
όλοι πράγματι πέφτουμε απ τα σύννεφα με όλα όσα χρεώνουν στην κυβέρνηση του ΓΑΠ.
φαντάζομαι δε ότι στο ΜΕΓΚΑ προστατεύουν τους κατοικους απο δυσφήμιση μη δημοσιεύοντας ούτε ένα λεπτό από τις μάχες στην Κερατέα οι οποίες είναι σε μέγεθος, ένταση και διάρκεια μεγαλύτερες από αυτές των κουκουλοφόρων με τα ΜΑΤ.
ειλικρινά και γω πέφτω απ τα σύννεφα.......
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ας καταλάβει η νδουλα, όπως και το πασοκ έπρεπε να καταλάβει όταν ήταν αντιπολίτευση ότι το να χαίδεύεις τα αυτιά του κάθε κακομαθημένου μπούλη, είναι κάτι που το βρεις μπροστά σου...

Aka "Κατούραγε στη θάλασσα και θα το βρεις στο αλάτι"...
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Εγώ πρότεινα κάτι τουλάχιστον! Αλλά δεν είμαι ειδικός στους ΧΥΤΥ.
Από την άλλη, μου είναι δύσκολο να πιστεψω ότι θέλουν να χτίσουν χυτυ στην κερατέα επειδήέχουν κάτι προσωπικό με τους κατοίκους ή ότι έχουμε λυμένο το πρόβλημα των σκουπιδιών και όλα γίνονται για να κονομήσουν οι εργολάβοι...

Συνωμοσιολογία της μιας πλευράς. Της άλλης θα έλεγε να κονομήσουν οι Εβραίοι.

Όχι ότι που και που δεν ισχύει και αυτο...
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Βρίσε όσο θέλεις, κάπου πρέπει να νιώσεις και εσύ σπουδαίος και ισχυρός και το ίντερνετ ενδείκνυται για τέτοιες  περιπτώσεις...
Και πάλι όμως δεν μου απαντάς...
Τα σκουπίδια της αττικής που θα πάνε; Τα Λιόσια και η Φυλή δεν χωράνε άλλα. Κάποια πρόταση επί του θέματος έχεις;
Και μιας και κόπτεσαι για την παρακμή της κοινωνίας και τα "σκουπίδια" από τα οποία για κάποιον ακατανόητο λόγο εξαιρείς τον εαυτό σου, νοοτροπίες τύπου κερατέας μας έφεραν εδώ.

Σε διαρκεια 4 χρονων που συμμετεχω και με 739 μυνηματα δειχνω και νοιωθω ισχυρος στο ιντερνετ καραγκιοζη? Εσενα σε βριζω ομως γιατι το κερδισες.
Νοοτροπιες Κερατεας θα δυσκολευαν τις λαμογιες. Κοινωνικη συνειδηση απαλαγμενη απο κομματικες αντιληψεις ειναι αλλα που να σου εξηγω τωρα. Το που θα πανε τα σκουπιδια και πως θα τα διαχειριστουν ειναι δουλεια αλλων. Εγω ειμαι εδω για να βοηθησω οποιον χρειαζεται βοηθεια και για να εμποδισω οποιον θελει να κανει το κακο..
Τον εαυτο μου τον εχω στησει στον τοιχο και τον γαμαω στην κριτικη. Αν δεν το εκανα θα ειχα τα προβληματα μου λυμενα και θα κατηγορουσα εβραιους, μεταναστες, ελοχιμ, μασονους και τον Αϊ Βασιλη..
Αϊ γαμμησου τωρα...
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Σε διαρκεια 4 χρονων που συμμετεχω και με 739 μυνηματα δειχνω και νοιωθω ισχυρος στο ιντερνετ καραγκιοζη? Εσενα σε βριζω ομως γιατι το κερδισες.
Νοοτροπιες Κερατεας θα δυσκολευαν τις λαμογιες. Κοινωνικη συνειδηση απαλαγμενη απο κομματικες αντιληψεις ειναι αλλα που να σου εξηγω τωρα. Το που θα πανε τα σκουπιδια και πως θα τα διαχειριστουν ειναι δουλεια αλλων. Εγω ειμαι εδω για να βοηθησω οποιον χρειαζεται βοηθεια και για να εμποδισω οποιον θελει να κανει το κακο..
Τον εαυτο μου τον εχω στησει στον τοιχο και τον γαμαω στην κριτικη. Αν δεν το εκανα θα ειχα τα προβληματα μου λυμενα και θα κατηγορουσα εβραιους, μεταναστες, ελοχιμ, μασονους και τον Αϊ Βασιλη..
Αϊ γαμμησου τωρα...
μεγαλειοτατε μια ερωτησουλα αν επιτρεπει η μεγαλοσυνη σου, οι κατοικοι της κερατεας που τωρα εξεγειρονται που ηταν οταν ειχε καταπατηθει καθε κρατος δικαιου  στα μεσογεια προκειμενου να περασει η αττικη οδος, το αεροδρομιο, η βαρης κορωπιου, η ανακατασκευη της λαυριου, η διαπλατυνση της μαραθωνος;;;; ειχαν διαβασμα;;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
... Εγω ειμαι εδω για να βοηθησω οποιον χρειαζεται βοηθεια και για να εμποδισω οποιον θελει να κανει το κακο...

παιχτη εχω ενα τραβηγμα στον ωμο εδω και δυο εβδομαδες...οταν μπορεσεις  ;)
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
μεγαλειοτατε μια ερωτησουλα αν επιτρεπει η μεγαλοσυνη σου, οι κατοικοι της κερατεας που τωρα εξεγειρονται που ηταν οταν ειχε καταπατηθει καθε κρατος δικαιου  στα μεσογεια προκειμενου να περασει η αττικη οδος, το αεροδρομιο, η βαρης κορωπιου, η ανακατασκευη της λαυριου, η διαπλατυνση της μαραθωνως;;;; ειχαν διαβασμα;;

Ναι σου επιτρεπει η μεγαλοσυνη μου..
Μια μαλακια που συνεβη δεν δικαιολογει και ολες τις αλλες που θα ερθουν. Γενια της μεταπολιτευσης, σοσιαλιστες, νεοδημοκρατες, νεοπλουτοι, βλαχοελληνες.. Δημιουργησατε ενα τεραστιο μπουρδελο πελατειακων σχεσεων και τα παιδια σας θα πρεπει να το διορθωσουν.
Αϊ γαμησου κι εσυ..

 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ναι σου επιτρεπει η μεγαλοσυνη μου..
Μια μαλακια που συνεβη δεν δικαιολογει και ολες τις αλλες που θα ερθουν. Γενια της μεταπολιτευσης, σοσιαλιστες, νεοδημοκρατες, νεοπλουτοι, βλαχοελληνες.. Δημιουργησατε ενα τεραστιο μπουρδελο πελατειακων σχεσεων και τα παιδια σας θα πρεπει να το διορθωσουν.
Αϊ γαμησου κι εσυ..


φίλος, στείλε και μένα αν δεν σου κάνει κόπο :sunglasses:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Ναι σου επιτρεπει η μεγαλοσυνη μου..
Μια μαλακια που συνεβη δεν δικαιολογει και ολες τις αλλες που θα ερθουν. Γενια της μεταπολιτευσης, σοσιαλιστες, νεοδημοκρατες, νεοπλουτοι, βλαχοελληνες.. Δημιουργησατε ενα τεραστιο μπουρδελο πελατειακων σχεσεων και τα παιδια σας θα πρεπει να το διορθωσουν.
Αϊ γαμησου κι εσυ..

εγω να γαμηθω, εσυ τι θα ευχαριστηθεις, εκτος και αν καυλωνεις οταν γαμιωνται αλλοι...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Το χέρι μου ποτέ δε θα δώσω να πω "κρατήσου"
Κωλοδάχτυλο στη μάπα σου, κι άντε γαμήσου
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μεγαλειοτατε μια ερωτησουλα αν επιτρεπει η μεγαλοσυνη σου, οι κατοικοι της κερατεας που τωρα εξεγειρονται που ηταν οταν ειχε καταπατηθει καθε κρατος δικαιου  στα μεσογεια προκειμενου να περασει η αττικη οδος, το αεροδρομιο, η βαρης κορωπιου, η ανακατασκευη της λαυριου, η διαπλατυνση της μαραθωνος;;;; ειχαν διαβασμα;;

φαντάζομαι τα ίδια θα έλεγες και όταν εξεγέρθηκαν οι έλληνες το 21....
καλά ρε μαλάκες 400 χρόνια που γαμούσαν όλους τους χριστιανούς τώρα που γάμησαν εσάς το θυμηθήκατε;

δεν είσαι απλά μαλάκας.
η μόνη διασύνδεση με τους αρχαίους είναι στην ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
φαντάζομαι τα ίδια θα έλεγες και όταν εξεγέρθηκαν οι έλληνες το 21....
καλά ρε μαλάκες 400 χρόνια που γαμούσαν όλους τους χριστιανούς τώρα που γάμησαν εσάς το θυμηθήκατε;

δεν είσαι απλά μαλάκας.
η μόνη διασύνδεση με τους αρχαίους είναι στην ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε εισαι τεραστιος κωλοτουμπας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε νουμερο τι ελεγες για αγροτες, μεταφορεις, φαρμακοποιους, δημοσιους, καθηγητες, δασκαλους, χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα σαλτα γαμησου κομπλεξικο ανθρωπακι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε εισαι τεραστιος κωλοτουμπας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε νουμερο τι ελεγες για αγροτες, μεταφορεις, φαρμακοποιους, δημοσιους, καθηγητες, δασκαλους, χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα σαλτα γαμησου κομπλεξικο ανθρωπακι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

τι ελεγε δηλαδη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom