Νέα

Φαίη Σκορδά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagos bestman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Geokaras48

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
33
Like
209
Πόντοι
20
Την έχω πετύχει στο σούπερ μάρκετ πέρασε δίπλα μου και δεν έδωσα σημασία. Την κατάλαβα στο ταμείο που της μίλησε η υπάλληλος. Το βάψιμο ντύσιμο είναι το 80%.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.798
Κριτικές
62
Like
45.625
Πόντοι
9.297
Πες ένα δείγμα όμορφης.
 

Jax Teller

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
770
Like
6.293
Πόντοι
1.046
Ανύπαρκτος κώλος η Φαιη εεε...μερικοί απο εσας εχετε μπερδέψει στο μυαλό σας την φραση "ωραιος κωλος" με τον κωλο που ειναι σαν μπετονιέρα και αντί για φυσιολογικά οπίσθια εχουν δυο μπαλες του μπασκετ...θελετε να πειτε οτι σε αυτη τη φωτο δεν σας καυλωνει ο κωλος της φαιης εεε...παω στοίχημα οτι σε ολους αν μας κουναγε το κωλαρακι της τα καυλια μας θα τρυπαγαν το παντελόνι απο την καυλα...αλλα τι να κανουμε...απ οτι φαίνεται μερικοι δεν εκτιματε τον φυσικο ωραιο κωλο και ας μην ειναι τεραστιος αλλα προτιματε τις μεγαλες κωλαθρες που ειναι γεματες πλαστικο...που αμα μπουν στο αεροπλάνο κινδυνεύουν να σκασουν λογω τις ατμοσφαιρικής πιεσης και της έλλειψης οξυγόνου...γνωμη μου και σταυρωστε με αλλα για μενα...με βαση το σωματότυπό της...η φαιη μια χαρα κωλάρα εχει...
IMG_20201205_130213.jpg
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.243
Κριτικές
41
Like
21.536
Πόντοι
18.496
Ο Σύλλογος Συνοδών Κυρίων Αθηνών και περιχώρων (ΣΥ.ΣΥ.Κ.Α.Π.) και η Πρόεδρός της, σας εύχονται Καλά Χριστούγεννα κι ευτυχισμένο το 2024
θα ηταν ιδανικη χριστουγεννιατικη καρτα χαχαχα
 

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
1.244
Like
10.011
Πόντοι
1.056
Ανύπαρκτος κώλος η Φαιη εεε...μερικοί απο εσας εχετε μπερδέψει στο μυαλό σας την φραση "ωραιος κωλος" με τον κωλο που ειναι σαν μπετονιέρα και αντί για φυσιολογικά οπίσθια εχουν δυο μπαλες του μπασκετ...θελετε να πειτε οτι σε αυτη τη φωτο δεν σας καυλωνει ο κωλος της φαιης εεε...παω στοίχημα οτι σε ολους αν μας κουναγε το κωλαρακι της τα καυλια μας θα τρυπαγαν το παντελόνι απο την καυλα...αλλα τι να κανουμε...απ οτι φαίνεται μερικοι δεν εκτιματε τον φυσικο ωραιο κωλο και ας μην ειναι τεραστιος αλλα προτιματε τις μεγαλες κωλαθρες που ειναι γεματες πλαστικο...που αμα μπουν στο αεροπλάνο κινδυνεύουν να σκασουν λογω τις ατμοσφαιρικής πιεσης και της έλλειψης οξυγόνου...γνωμη μου και σταυρωστε με αλλα για μενα...με βαση το σωματότυπό της...η φαιη μια χαρα κωλάρα εχει...


Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο
 

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7.746
Like
18.123
Πόντοι
3.556
Το Playboy είχε κάνει κρούση και στη Φαίη Σκορδά ....

Με αφορμή τη συνέντευξη που παραχώρησε στο Πρω1νό του ANT1 η Ιωάννα Σουλιώτη και την αναφορά της σε γυμνή φωτογράφιση που είχε κάνει στο περιοδικό Playboy, η Φαίη Σκορδά, αποκάλυψε την πρόταση που είχε δεχθεί για να φωτογραφηθεί γυμνή στο εξώφυλλο του περιοδικού, και μάλιστα, όχι μία, αλλά τέσσερις φορές!
«Με έπαιρνε μια κυρία και της είπα αν με ξαναπάρετε τηλέφωνο… Δεν ήθελα. Ήταν μια ευγενέστατη κυρία, δε μου ανέφερε τίποτα για χρήματα, απλώς ήταν η πρόταση να μπούμε σε μια διαδικασία να το συζητήσουμε. Όταν λες μία, δύο, τρεις φορές όχι, για ποιο λόγο να το κάνεις την τέταρτη, όταν εξηγείς ότι δεν πρόκειται ποτέ να το κάνω; Την τέταρτη φορά μου γύρισε το μάτι!»
Και τόνισε: «Μόνο από το Playboy μου έχει ζητηθεί να κάνω γυμνή φωτογράφιση. Όταν έρχεσαι από τη Θεσσαλονίκη, είσαι ένα φρέσκο πρόσωπο, κάνεις μια εκπομπή λίγο διαφορετική… δεν ήθελα να το κάνω γι’ αυτούς τους λόγους. Όχι ότι δεν εμπιστευόμουν πώς θα βγει το αποτέλεσμα.»
 
Τελευταία τροποποίηση:

efialtes

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
363
Like
2.124
Πόντοι
441

livrpan1892

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2020
Μηνύματα
214
Like
1.046
Πόντοι
201
Είχε ένα βίντεο τύπου backstage από εκείνη την φωτογράφηση στο νίτρο. Φωτιά ήταν
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
394
Like
1.351
Πόντοι
201
Είχε ένα βίντεο τύπου backstage από εκείνη την φωτογράφηση στο νίτρο. Φωτιά ήταν
Πως γινεται να βρεθει αυτο το βιντεο?να ξερανουμε τα πουλια και τα αρχιδια απο τη μαλακια.η σταματινα μολις ειχε βαλει τους αεροσακους και υπηρχε χρονια βιντεο απο backstage φωτογραφισης στο νιτρο,δεν ξερω και αν υπαρχει ακομα,με μαγιο και φουλ κοντινο πλανο στις σιλικονατες τουρμπινες της,πριν κοψει τη μυτη που ειχε ραμφος κανονικο.μακαρι να υπαρχει το βιντεο της φαιης απο 2009,μιλαμε για το καλυτερο μουνι το καλυτερο τηλεξεκωλο κινητη τσοντα σεξοβομβα που εχει περασει απο την ελληνικη tv
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.980
Like
5.025
Πόντοι
1.106
Το Playboy είχε κάνει κρούση
Πως γινεται να βρεθει αυτο το βιντεο?να ξερανουμε τα πουλια και τα αρχιδια απο τη μαλακια.η σταματινα μολις ειχε βαλει τους αεροσακους και υπηρχε χρονια βιντεο απο backstage φωτογραφισης στο νιτρο,δεν ξερω και αν υπαρχει ακομα,με μαγιο και φουλ κοντινο πλανο στις σιλικονατες τουρμπινες της,πριν κοψει τη μυτη που ειχε ραμφος κανονικο.μακαρι να υπαρχει το βιντεο της φαιης απο 2009,μιλαμε για το καλυτερο μουνι το καλυτερο τηλεξεκωλο κινητη τσοντα σεξοβομβα που εχει περασει απο την ελληνικη tv
Δυστυχώς η Φαιη πλέον έχει μεγαλοπιαστει και φυσικά έχει και αυτή ασυλία οπότε όλως τυχαίως το βίντεο οπότε κι ανέβηκε κατέβηκε
Και φυσικά μην ξεχναμε:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom