Νέα

Φαίη Φώτου (δημοσιογράφος Ant1)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 132
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.634
Πόντοι
456
Πράγματι...
Αν παρουσιάζει μια στήλη σε πρωιναδικο δεν σημαίνει ότι είναι και δημοσιογράφος .
Δημοσιογράφος κανονικότατη ειναι,δούλευε το 22 ως ρεπορτερ στην Καινούριου...φέτος βγαινει στον αφρό και μπράβο της,εχει ολα τα προσοντα!!!Την ξέρω προσωπικα,εχω δουλεψει μαζι της ως τεχνικός σε κοινωνικο ρεπορταζ που κάλυπτε...πολυ ωραιο μουνι και απο κοντα...ηλικια 31...μιλφάκι ομορφο για τρελά γούστα!!!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Δημοσιογράφος κανονικότατη ειναι,δούλευε το 22 ως ρεπορτερ στην Καινούριου...φέτος βγαινει στον αφρό και μπράβο της,εχει ολα τα προσοντα!!!Την ξέρω προσωπικα,εχω δουλεψει μαζι της ως τεχνικός σε κοινωνικο ρεπορταζ που κάλυπτε...πολυ ωραιο μουνι και απο κοντα...ηλικια 31...μιλφάκι ομορφο για τρελά γούστα!!!
ήταν σεξουαλική στη δουλειά ή ντυνοταν σεμνα;
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.634
Πόντοι
456
ήταν σεξουαλική στη δουλειά ή ντυνοταν σεμνα;
Casual ντυσιμο καθημερινό...αρκετά σεμνη...ως και συντηρητική θα έλεγα!!!Η καβλόφατσα βέβαια αρκούσε για σου σφίξει το παντελόνι...για χύσιμο non stop!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Δημοσιογράφος κανονικότατη ειναι,δούλευε το 22 ως ρεπορτερ στην Καινούριου...φέτος βγαινει στον αφρό και μπράβο της,εχει ολα τα προσοντα!!!Την ξέρω προσωπικα,εχω δουλεψει μαζι της ως τεχνικός σε κοινωνικο ρεπορταζ που κάλυπτε...πολυ ωραιο μουνι και απο κοντα...ηλικια 31...μιλφάκι ομορφο για τρελά γούστα!!!
E,oxi και μιλφακι αν έπιασε τα 30...παιδί δεν έχει αφού...τοτε θα έπρεπε να πούνε μιλφ και την Καινούργιου .
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.634
Πόντοι
456
E,oxi και μιλφακι αν έπιασε τα 30...παιδί δεν έχει αφού...τοτε θα έπρεπε να πούνε μιλφ και την Καινούργιου .
Καλα λέγε εσυ τα δικά σου μάστορα...αν ειναι μόνο αυτο ο ορισμός του "μίλφ" για σένα,να θεωρήσεις μιλφάκια και τις γυφτοπούλες που απο τα 16 τους εχουν δύο παιδιά...αν σου πάει κανε το...αλλιως ασε τις εξυπνάδες!!!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Καλα λέγε εσυ τα δικά σου μάστορα...αν ειναι μόνο αυτο ο ορισμός του "μίλφ" για σένα,να θεωρήσεις μιλφάκια και τις γυφτοπούλες που απο τα 16 τους εχουν δύο παιδιά...αν σου πάει κανε το...αλλιως ασε τις εξυπνάδες!!!!!!
Τυπικά,ο όρος milf( το m είναι από το mother) πάει σε εμφανίσιμη από τα σαράντα περίπου και πάνω και ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ με παιδί η παιδιά.
Το να θεωρείς μιλφ κάθε μία απλά και μόνο επειδή είναι ανω των 30 δείχνει ότι δεν ξέρεις την σημασια του όρου.Μην εκτιθεσαι ..
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.634
Πόντοι
456
Τυπικά,ο όρος milf( το m είναι από το mother) πάει σε εμφανίσιμη από τα σαράντα περίπου και πάνω και ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ με παιδί η παιδιά.
Το να θεωρείς μιλφ κάθε μία απλά και μόνο επειδή είναι ανω των 30 δείχνει ότι δεν ξέρεις την σημασια του όρου.Μην εκτιθεσαι ..
Το ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ το λες εσυ που λογω ηλικίας μαλλον εχεις κάψει μπόλικα εγκεφαλικά κύτταρα...ο ορος MILF προήλθε απο το American Pie και την γνωστη και μη εξαιρετέα Stifller's mom...απο τοτε συνοδεύει ωριμες ηλικιακά γυναικές (δηλαδη 30+) με παιδιά..η και χωρίς!!!!Αν η γυναίκα ειναι ανω των 40 τοτε ξεκινάει νέα κατηγοριά βασει ηλικίας,αυτη της Cougar milfαρας..τοσο απλα και κατανοητά!!!Εκει εντάσσεται και η Καινουριου χωρις να βαζω το χέρι μου στη φωτιά για την ηλικια της επ ακριβως...απλα νέτα σκέτα για τον περισσοτερο κόσμο που στροφάρει ακομα...εσυ...πηγαινε να κατεβάσεις καναν κινητήρα...τα εχεις συμπληρώσει τα χιλιόμετρα!!!!
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
27
Like
4.292
Πόντοι
1.446
:bigdick:
7f462b92c562437ab9d06edcdca89643.jpg
Ωραία γκόμενα!!!!!!!!!!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.634
Πόντοι
456
Φαίη φωτου ,ο κλωνος της γυμνός και μιά φώτο της φαίης
fay fotou.png
Πολύ καλο για να ειναι εστω κοντα στην αλήθεια....αν εχει οντως τετειες βυζάρες,θα αρχισω να τραβάω τα δικά μου...μέχρι να κατεβάσουν γάλα!!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Το ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ το λες εσυ που λογω ηλικίας μαλλον εχεις κάψει μπόλικα εγκεφαλικά κύτταρα...ο ορος MILF προήλθε απο το American Pie και την γνωστη και μη εξαιρετέα Stifller's mom...απο τοτε συνοδεύει ωριμες ηλικιακά γυναικές (δηλαδη 30+) με παιδιά..η και χωρίς!!!!Αν η γυναίκα ειναι ανω των 40 τοτε ξεκινάει νέα κατηγοριά βασει ηλικίας,αυτη της Cougar milfαρας..τοσο απλα και κατανοητά!!!Εκει εντάσσεται και η Καινουριου χωρις να βαζω το χέρι μου στη φωτιά για την ηλικια της επ ακριβως...απλα νέτα σκέτα για τον περισσοτερο κόσμο που στροφάρει ακομα...εσυ...πηγαινε να κατεβάσεις καναν κινητήρα...τα εχεις συμπληρώσει τα χιλιόμετρα!!!!
Θέλεις ξυλιες στο πισινό μήπως και στρώσεις...ασεβεστατε.
Ακόμα ψάχνεις για κρέμες κατά της ακμής κι εσύ...
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.634
Πόντοι
456
Θέλεις ξυλιες στο πισινό μήπως και στρώσεις...ασεβεστατε.
Ακόμα ψάχνεις για κρέμες κατά της ακμής κι εσύ...
Τι ωραία σπουδαγμένα που τα λες ρε μπάρμπα...σέβομαι και δεν συνεχίζω...ποιες κανα χαμέμιλο για καλο υπνακο τώρα και ασε μας να βγάλουμε νέα μαλακόσπυρα..αν οχι τώρα πότε??Στην ηλικία σου...θα ειναι αργά....και θα γελάνε ολοι μαζί μας!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: bloom5

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
Τι ωραία σπουδαγμένα που τα λες ρε μπάρμπα...σέβομαι και δεν συνεχίζω...ποιες κανα χαμέμιλο για καλο υπνακο τώρα και ασε μας να βγάλουμε νέα μαλακόσπυρα..αν οχι τώρα πότε??Στην ηλικία σου...θα ειναι αργά....και θα γελάνε ολοι μαζί μας!!!!!
:jerking:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
1
Like
6.137
Πόντοι
2.356
Που την ξετρυπώσατε, ρε μάγκες;

Πολύ μουνάρα.

Respect :thumbsup:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
Τι ωραία σπουδαγμένα που τα λες ρε μπάρμπα...σέβομαι και δεν συνεχίζω...ποιες κανα χαμέμιλο για καλο υπνακο τώρα και ασε μας να βγάλουμε νέα μαλακόσπυρα..αν οχι τώρα πότε??Στην ηλικία σου...θα ειναι αργά....και θα γελάνε ολοι μαζί μας!!!!!
Πώς μιλάς έτσι φαιδρό μειράκιο στον @argyrotoxos ;
Και μην επιμένεις περί milf.
Είσαι ΛΑΘΟΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom