Νέα

Εύη Βατίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oxi_o_nwntas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 208K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.994
Πόντοι
4.546
Ηθικό δίδαγμα τύποι μου:
- αν είσαι κουρσάκιας, μην τα βάζεις με μηχανάκηδες, θα σου σπάσουν τον καθρέφτη.
- αν είσαι μηχανάκιας, μην τα βάζεις με κουρσάκηδες γιατί θα σε περάσουν από πάνω.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Επιτρέπεται να εισαι οξύθυμος με το m60.
Άμα έχεις μηχανή παπακι ποδηλατο πατινι δεν κάνει καλο στην υγεία να είσαι οξύθυμος.
m-60a3_1.jpg
τυπε ,ο μωυσης ποιος ειναι?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.289
Κριτικές
1
Like
35.315
Πόντοι
6.256
Δηλαδή μπαινατε Βατίδου;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Συμφωνώ. Την έχουν άχτι οι κομπλεξάρες λόγω χρήματος και οχήματος.
Έχω γνωστό που με το καρούλι της γυναίκας του , στη γειτονιά του , πετάχτηκε από στοπ και χτύπησε μιά τζάγκουαρ ενός της ευρύτερης γειτονιάς.
Ο δικός μου αναγνώριζε ότι έφταιγε και κατέβηκε να δώσει στοιχεία στον αλλο και να φέρουν τροχαία.
ΠΕΤΑΧΤΗΚΑΝ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑΔΕΣ, ΜΙΝΙΜΑΡΚΕΤΑΔΕΣ , ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΤΑΡΙΦΕΣ , ΜΗΧΑΝΑΚΗΔΕΣ .....
και όλοι έλεγαν ότι έφταιγε "ο γαμιόλης με τη τζάγκουαρ ! "

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο Ο ΙΔΙΟΣ .... ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟΥ ΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ... ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ... ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΔΑΝ ΟΤΙ Ο ΓΑΜΙΟΛΗΣ ΜΕ ΤΗ ΤΖΑΓΚΟΥΑΡ ΕΤΡΕΧΕ !


Απίστευτα γελοίο περιστατικο και απίστευτοι καριόληδες κομπλεξάρες.


Τράβα στην Πάνια τύπε να πεις το πόνο σου, οι ψυχίατροι είναι ακριβοί.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
το θεμα ειναι οτι δεν ξερουμε τι προηγηθηκε, αν αυτη εκανε καποια παραβαση που θα μπορουσε να τους σκοτωσει, οποτε δικαιολογειται εν μερει η επιθεση του, ή απλα ο τυπος ειναι οξυθυμος :confused:

Μα και έτσι να έχουν τα πράγματα δηλαδή να τους εμβόλισε η πρώην "κυρία" Κούγια, φωνάζεις την αστυνομία ώστε να καταγράψει το περιστατικό.. και από την στιγμή που έχουν δίκιο όπως υποστηρίζουν οι αναβάτες της μηχανής ο νόμος θα τους δικαιώσει... με το να πας να πουλάς τσαμπουκάδες της πούτσας όταν μάλιστα πρόκειται και σε γυναίκα.. χάνεις το όποιο δίκιο σου αν αυτό υπάρχει....
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ατέλειωτη ψυχανωμαλη Ελλάδα ολόκληρη η ιστορία......
Ελληνίδα χωρισμένη που σκέφτεται όλη την ώρα από ποια γωνία και πως να φωτογραφίσει τα βυζιά να φαίνονται μεγαλύτερα να της κάνουν λαϊκ στο insta.... Tα παιδάκια της θα τα κάνει ανθρώπους η νταντά ή ο παππούς και η γιαγιά.. που διαχειρίζονται τον αποτυχημένο γάμο της κόρης...
Μηχανοβιοι της πουτσας βασιλιάδες της ασφάλτου άνεργοι αλλά με μαγκιά κλανιά με παράνομο μηχανάκι χωρίς ασφάλεια, με κόμπλεξ κατωτερότητας.
Κάνουν τις μαλακίες τους τα κάνουν σκατα.....
Πάμε τώρα σε κάτι που πληρώνουμε όλοι με τα χρήματα μας Αστυνομία Εισαγγελείς, κάθε μέρα να διαχειρίζονται ψυχανωμαλους. Όχι με προσπεράσε όχι με στραβοκοιταξε μου κλείσε το μάτι μου εκανε κωλοδάχτυλο με έβρισε
.....
Ολόκληρη η ιστορία είναι η Ελλάδα αυτή την στιγμή...
Ψυχανωμαλοι και ψυχανωμαλες έτοιμοι να τσακωθούν παντού......
 
Τελευταία τροποποίηση:

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Και μόλις τους μπουζουριαζουν μέσα ξαφνικά όλοι μαθαίνουμε πόσο καλόκαρδη γλυκομιλητη και υπέροχη είναι η Εύη.....
Για τον μηχανοβιο όλοι οι γνωστοί του λένε ότι τάιζει τα αδέσποτα καθαρίζει τις ακτές από τα σκουπίδια, μαγειρεύει το φαγητό στα συσσίτια του δήμου σβήνει φωτιες τα καλοκαίρια και. σώζει πλημυροπαθεις τον χειμώνα... Το πρωί όποιον βρίσκει στον δρόμο του λέει ένα θερμό και εγκάρδιο καλημέρα.....
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.432
Κριτικές
3
Like
12.214
Πόντοι
3.506
Κούγιας προς Βατίδου...
Κουφέτα, άκυρο..
Εχω άλλη...
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.373
Like
489
Πόντοι
36
Και μόλις τους μπουζουριαζουν μέσα ξαφνικά όλοι μαθαίνουμε πόσο καλόκαρδη γλυκομιλητη και υπέροχη είναι η Εύη.....
Για τον μηχανοβιο όλοι οι γνωστοί του λένε ότι τάιζει τα αδέσποτα καθαρίζει τις ακτές από τα σκουπίδια, μαγειρεύει το φαγητό στα συσσίτια του δήμου σβήνει φωτιες τα καλοκαίρια και. σώζει πλημυροπαθεις τον χειμώνα... Το πρωί όποιον βρίσκει στον δρόμο του λέει ένα θερμό και εγκάρδιο καλημέρα.....
και εμάς τους τρίτους τι μας ενδιαφέρει η κοινωνική του εικόνα και οι θετικές του πράξεις ? για το συγκεκριμένο περιστατικό η δικαιοσύνη - η πολιτεία κρίνουν απο τις πράξεις του στην συγκεκριμένη - δεδομένη στιγμή.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
και εμάς τους τρίτους τι μας ενδιαφέρει η κοινωνική του εικόνα και οι θετικές του πράξεις ? για το συγκεκριμένο περιστατικό η δικαιοσύνη - η πολιτεία κρίνουν απο τις πράξεις του στην συγκεκριμένη - δεδομένη στιγμή.
irobot δεν έχεις iPhone? iPad?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom