Νέα

Εύη Βατίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oxi_o_nwntas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 208K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.467
Κριτικές
1
Like
6.146
Πόντοι
2.356
Ήταν εικόνα αυτή κατηγορουμένης να κατεβαίνει από το πολιτικό αυτοκίνητο της αστυνομίας, χωρίς χειροπέδες, ενώ ήταν κρατούμενη;;;
Με χαμογελάκια και να της κλείνουν και τη πόρτα λες και είναι η συγχωρεμένη η Ελισάβετ; Μπροστά στις κάμερες; Λες και πήγαινε για καφέ;;;
Εντάξει, γαμάτο το βίντεο.

Όντως της άνοιξαν την πόρτα λες και είναι η Madonna. :2funny:

Ο Κούγιας είπε "ο αλήτης" ή μου φάνηκε; :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τώρα εγώ σαν κλασσικός νέρντουλας, να πω το εξής:
Ήταν εικόνα αυτή κατηγορουμένης να κατεβαίνει από το πολιτικό αυτοκίνητο της αστυνομίας, χωρίς χειροπέδες, ενώ ήταν κρατούμενη;;;
Με χαμογελάκια και να της κλείνουν και τη πόρτα λες και είναι η συγχωρεμένη η Ελισάβετ; Μπροστά στις κάμερες; Λες και πήγαινε για καφέ;;;

Τους υπόλοιπους κρατούμενους γιατί τους φέρνουν με χειροπέδες;
Για να μην σχολιάσω τη παπαριά που ακούστηκε στη Καινούργιου, ότι είναι στην ευχέρεια της αστυνομίας αν θα φορέσει χειροπέδες στον κρατούμενο.
Όχι, δεν είναι.

Στο 1:28....
"Κατοικεί εκεί η συζυγος μου"....
Οριστε??
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.317
Like
13.674
Πόντοι
3.656
Τι θελεις να κανω, να μαντεψω?
Ωραια, μαντευω.
Τους εκλεισε αυτη με το αυτοκινητο, κρατούσε ο οδηγος της μοτοσικλέτας το κρανος στο χερι, και οπως περνούσε διπλα της, της εσπασε τον καθρεφτη και δεν σταματησε. Και μετα αυτη τους κυνηγησε και τους εμβολισε, επειδη συφιλιαστηκε.
Ναι η αυτό ή πέρασε αυτή με κόκκινο και είδε το χριστό φαντάρο αυτός και νευρίασε και της έσπασε τον καθρέφτη....

σε κάθε περίπτωση αφού της προκάλεσε ζημιά και την έκανε και εγώ θα τον κυνηγούσα....απλά αυτή είναι ηλίθια που τους χτύπησε δεν κινδυνεύεις να σκοτώσεις ανθρώπους για αυτές τις μαλακαίες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εντάξει, γαμάτο το βίντεο.

Όντως της άνοιξαν την πόρτα λες και είναι η Madonna. :2funny:

Ο Κούγιας είπε "ο αλήτης" ή μου φάνηκε; :2funny:
Δεν σου φανηκε καθολου.
Αν οποιοσδηποτε αλλος συναδελφος αποκαλουσε "αλητη" εναν αντιδικο, θα ηταν αυριο το πρωι στο πειθαρχικο του συλλογου.
Αλλά καποιοι εχουν εξασφαλισει το ατιμωρητο.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.467
Κριτικές
1
Like
6.146
Πόντοι
2.356
Ναι η αυτό ή πέρασε αυτή με κόκκινο και είδε το χριστό φαντάρο αυτός και νευρίασε και της έσπασε τον καθρέφτη....

σε κάθε περίπτωση αφού της προκάλεσε ζημιά και την έκανε και εγώ θα τον κυνηγούσα....απλά αυτή είναι ηλίθια που τους χτύπησε δεν κινδυνεύεις να σκοτώσεις ανθρώπους για αυτές τις μαλακαίες
Να δούμε όμως αν όντως τους χτύπησε.

Πολύ άνετη την είδα πάντως, μόνο καφέ δεν κέρασε τους δημοσιογράφους όπως βγήκε από το περιπολικό. :2funny:
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.455
Like
1.483
Πόντοι
216
Αναμενω τον πειθαρχικο ελεγχο των αστυνομικων που την μετήγαγαν.
Δεν ειναι εικονα αυτη.

Οι κρατούμενοι παντα ειναι με χειροπεδες. Ακομη και για αστεία αδικήματα. Ετσι ειναι, πώς να το κανουμε? Στο αυτοφωρο βλεπεις να ερχονται με χειροπεδες ακομη και κατηγορουμενοι για εξυβριση.
Επίσης, εδω και ένα χρόνο περίπου, οι κάμερες μένουν ΕΞΩ από την Ευελπίδων (και πολύ σωστά).
Εδώ τι παίχτηκε; Κανένας από το μεταγωγών δεν τις είδε όταν παρακάρανε το πολιτικό αυτοκίνητο;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
σε κάθε περίπτωση αφού της προκάλεσε ζημιά και την έκανε και εγώ θα τον κυνηγούσα....απλά αυτή είναι ηλίθια που τους χτύπησε δεν κινδυνεύεις να σκοτώσεις ανθρώπους για αυτές τις μαλακαίες
Παρεμπιπτοντως,
μην το κανεις ποτέ.
Μην κυνηγησεις ποτέ, κανέναν. Ειδικα αν εχει επιδειξει βιαιη συμπεριφορα.
Δεν ξερεις ούτε ποιος ειναι, ούτε τι κουβαλαει, ούτε τι εχει παρει.
Μου εχει τύχει, και απλώς πηγα σπιτι μου.
Και τι θα κανεις ρε τύπε? Αντε, τον κυνηγησες. Θα τον δειρεις? Θα τον εμβολισεις? Θα τον σταματησεις? Τι? Θα τηλεφωνησεις στην αστυνομια και θα λες "καταδιωκω εναν που με εβρισε και ειμαι στη συμβολη των οδων Αρχιδάμου και Πουτσόφσκι?"
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.317
Like
13.674
Πόντοι
3.656
Να δούμε όμως αν όντως τους χτύπησε.

Πολύ άνετη την είδα πάντως, μόνο καφέ δεν κέρασε τους δημοσιογράφους όπως βγήκε από το περιπολικό. :2funny:
μήπως και καταλαβαίνει και αυτή τι παίχτηκε? :confused:
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.455
Like
1.483
Πόντοι
216
Στο 1:28....
"Κατοικεί εκεί η συζυγος μου"....
Οριστε??
Πες ότι ξέχασε να βάλει το "πρώην".

Πραγματικά είχες δίκιο πριν. Κανένας δεν έχει όρεξη να ασχοληθεί με τον μουρλό. Ούτε καν το πειθαρχικό.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Επίσης, εδω και ένα χρόνο περίπου, οι κάμερες μένουν ΕΞΩ από την Ευελπίδων (και πολύ σωστά).
Εδώ τι παίχτηκε; Κανένας από το μεταγωγών δεν τις είδε όταν παρακάρανε το πολιτικό αυτοκίνητο;
Τι κάνουν οι καμερες???? Εγω ολη την ωρα μεσα τις βλεπω. Ειδικα εξω απο το 10 αλλά και εξω απο το 5. Μηπως απλως ετυχε να τις δεις εξω καποιες φορες?
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.467
Κριτικές
1
Like
6.146
Πόντοι
2.356

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Πες ότι ξέχασε να βάλει το "πρώην".

Πραγματικά είχες δίκιο πριν. Κανένας δεν έχει όρεξη να ασχοληθεί με τον μουρλό. Ούτε καν το πειθαρχικό.
Ειμαι σε θεση να γνωριζω οτι η οφ δε ρεκορντ θεση του συλλογου ειναι να μην ασχολουνται με τον Αλεξη και την Ζωη, με το σκεπτικο "ξέρουμε ολοι ποιοι ειναι, δεν μπορουμε να ασχολουμαστε ολη την ωρα. Ανεχθειτε τους"
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.455
Like
1.483
Πόντοι
216
Πολιτικό ήταν; ΙΧ δηλ;

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ούτε που το κατάλαβα. :2funny:

Γίνεται όλο και καλύτερο. :tooth:
Εχει και πολτικά οχήματα το μεταγωγών και άλλες υπηρεσίες.
Αλλά τέτοιο ντελίβερι δεν έχω ξαναδει ρε φίλε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Πολιτικό ήταν; ΙΧ δηλ;

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ούτε που το κατάλαβα. :2funny:

Γίνεται όλο και καλύτερο. :tooth:
Πολιτικο εννοεί μαλλον "συμβατικο". Ασφαλίτικο. Όχι περιπολικο. Συμβαινει.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.317
Like
13.674
Πόντοι
3.656
Παρεμπιπτοντως,
μην το κανεις ποτέ.
Μην κυνηγησεις ποτέ, κανέναν. Ειδικα αν εχει επιδειξει βιαιη συμπεριφορα.
Δεν ξερεις ούτε ποιος ειναι, ούτε τι κουβαλαει, ούτε τι εχει παρει.
Μου εχει τύχει, και απλώς πηγα σπιτι μου.
Και τι θα κανεις ρε τύπε? Αντε, τον κυνηγησες. Θα τον δειρεις? Θα τον εμβολισεις? Θα τον σταματησεις? Τι? Θα τηλεφωνησεις στην αστυνομια και θα λες "καταδιωκω εναν που με εβρισε και ειμαι στη συμβολη των οδων Αρχιδάμου και Πουτσόφσκι?"
Ε όχι δεν τον εμβολίζεις λέμε

θα τον πετύχεις σε φανάρι δε μπορεί


αν είναι κανένας άσβερκος του ζητάς συγνώμη :confused:

αν είναι κανένας λούλης τον ξεκαβαλάς από τη μηχανή και του την κάνεις βίδες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ε όχι δεν τον εμβολίζεις λέμε

θα τον πετύχεις σε φανάρι δε μπορεί


αν είναι κανένας άσβερκος του ζητάς συγνώμη :confused:

αν είναι κανένας λούλης τον ξεκαβαλάς από τη μηχανή και του την κάνεις βίδες
Οχι αδελφε μου, δεν εχω διαθεση να το παιζω Ραμπο
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Παρεμπιπτοντως,
μην το κανεις ποτέ.
Μην κυνηγησεις ποτέ, κανέναν. Ειδικα αν εχει επιδειξει βιαιη συμπεριφορα.
Δεν ξερεις ούτε ποιος ειναι, ούτε τι κουβαλαει, ούτε τι εχει παρει.
Μου εχει τύχει, και απλώς πηγα σπιτι μου.
Και τι θα κανεις ρε τύπε? Αντε, τον κυνηγησες. Θα τον δειρεις? Θα τον εμβολισεις? Θα τον σταματησεις? Τι? Θα τηλεφωνησεις στην αστυνομια και θα λες "καταδιωκω εναν που με εβρισε και ειμαι στη συμβολη των οδων Αρχιδάμου και Πουτσόφσκι?"
Σωστά το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις κατευθείαν την αστυνομία και να δώσεις πινακίδες και το περιστατικό που έγινε
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.455
Like
1.483
Πόντοι
216
Τι κάνουν οι καμερες???? Εγω ολη την ωρα μεσα τις βλεπω. Ειδικα εξω απο το 10 αλλά και εξω απο το 5. Μηπως απλως ετυχε να τις δεις εξω καποιες φορες?
Τον τελευταίο χρόνο περίπου είναι έξω από την πάνω πύλη. Και έχει σταματήσει και η γελοιότητα με τις 3-4 κάμερες με συνεργεία ανάμεσα στο 6 και το 9.
Ήταν εντολή της διοίκησης μου είχε πει μια γραμματέας.

Πες ότι εδώ μπήκαν στη ζούλα ή τραβούσαν με κινητό. Δεν είδαν μαζεμένο κόσμο πριν παρκάρουν;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom