Νέα

Εύη Βατίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oxi_o_nwntas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 208K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.662
Πόντοι
3.656
Έχει όμως φεράρι , πορσικά κτλ .
Όχι σαξό ... και έχει και σκάφος !
οθόνη να γλεντάει κολομπιάνα έχει ? δεν έχει , μια γριέτζω έχει να τον κάνει μαύρο στο ξύλο
Τι να μας πεί το γατάκι ?
Καλά δεν τα λέω φίλε alex71 μπατζανάκη του φίλου @sex volcano ?:grouphug:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
καλα που δεν τον σκοτωσε τον ανθρωπο η μαλακισμενη
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
ποιος τολμαει να βαλει fake naked φωτο της Βατιδου; της μανούλας των παιδιών του δικηγόρου;
Να μπει ο Κουγιας να γαμησει εναν εναν στην σειρα όλο το bou μπροστά στον Αντισθένη που θα ζητάει γονατιστός έλεος;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Υπάρχει Θεός, σήμερα έλεγα τι ταινια να δω τι ταινια να δω να ψαξω καμια κωμωδια καλή, να γελάσω να περάσει το βραδάκι και τι μου έρχεται!!!!
Ο Κούγιας έκανε αναπαράσταση του επεισοδίου της Βατίδου: Την οδήγησε στα κατσάβραχα και την έβριζε χυδαία
θα κλασετε στα γελια
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Προσπαθησε λεει 14 φορες να παρει την αστυνομια. Αυτη τη φορα πηρε στο σωστο αριθμο;
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Αφού έβγαλαν τη Βατίδου φόρα παρτίδα γιατί δε βγάζουν και τα στοιχεία του ζευγαριού με τη μηχανή :think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Tι γκαντεμια ρε φιλε.
Εισαι κοντα στα 60, πηγαινεις με τη μοτοσικλετα σου εχοντας συνοδηγο τη γυναικα σου για να πας στο σπιτι σου, και ξαφνικα βρισκεσαι να εισαι πρωτο θεμα στα καναλια επειδη βρεθηκε στο δρομο σου η Βατιδου. Αλλη ορεξη δεν ειχαν οι ανθρωποι, ποιος ξερει τι προβληματα εχουν, τι καθημερινοτητα, και τωρα πρεπει να ασχολουνται με τον Κουγια ολη μερα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
οθόνη να γλεντάει κολομπιάνα έχει ? δεν έχει , μια γριέτζω έχει να τον κάνει μαύρο στο ξύλο
Τι να μας πεί το γατάκι ?
Καλά δεν τα λέω φίλε alex71 μπατζανάκη του φίλου @sex volcano ?:grouphug:
Θέλεις αγνόηση κι εσυ?
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.467
Κριτικές
1
Like
6.146
Πόντοι
2.356
Τελικά τους χτύπησε όντως ή δεν ακούμπησε καν τη μηχανή;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τελικά τους χτύπησε όντως ή δεν ακούμπησε καν τη μηχανή;
Η απαντηση ειναι πολυ απλη τύπε μου. Ανοιγεις την δικογραφια και βλεπεις τι εχει γινει. Παντοτε, οταν ανοιξεις μια δικογραφια, σε 5 λεπτα ξερεις τι εχει γινει. Αλλά τωρα πρεπει να το κανουμε λύσσα, με δηλωσεις στα καναλια και καραγκιοζιλικια. Το τελευταιο που θα γινει γνωστο, ειναι η αληθεια. Προφανως εμεις δεν μπορουμε να ξερουμε τι εγινε. Αλλά εγω ξερω ενα πραγμα. Απο τη μια ειναι ενα μεσηλικο ζευγαρι που παει με μια μηχανη στο σπιτι του και απο την αλλη μια ημίτρελη σελέμπριτι με ενα τζιπ. Και γινεται ενα επεισοδιο. Δεν θα στοιχηματιζα τα λεφτα μου οτι φταινε οι φιλησυχοι μεσηλικες και οχι η ημιτρελη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

με στεναχωρείς , είμαι ενωτικός και φιλολατίνος πριν από σένα !!!
έλα μεγάλη αγκαλίτσα :grouphug:
Ρε αει παρατα μας
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.317
Like
13.674
Πόντοι
3.656
Τελικά τους χτύπησε όντως ή δεν ακούμπησε καν τη μηχανή;
δε μπορεί να γνωρίζει κανείς...αλλά δεν δίνω ούτε 1% να μην τους χτύπησε...όπως και δεν δίνω ούτε 1% πιθανότητα να μην νευρίασε αυτή επειδή αυτός της έσπασε τον καθρέφτη με το κράνος....

αν αντί για τη βατίδου ήταν κανένας γνώστης θα του έσπαγε το κεφάλι με το ίδιο του το κράνος.....

βέβαια φαίνεται ότι είχε περάσει κόκκινο αυτή....αλλά και πάλι...δεν της σπας το αμάξι με το κράνος....μετά τα ζητάει ο κώλος σου να σε κυνηγήσει
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.455
Like
1.483
Πόντοι
216
Τώρα εγώ σαν κλασσικός νέρντουλας, να πω το εξής:
Ήταν εικόνα αυτή κατηγορουμένης να κατεβαίνει από το πολιτικό αυτοκίνητο της αστυνομίας, χωρίς χειροπέδες, ενώ ήταν κρατούμενη;;;
Με χαμογελάκια και να της κλείνουν και τη πόρτα λες και είναι η συγχωρεμένη η Ελισάβετ; Μπροστά στις κάμερες; Λες και πήγαινε για καφέ;;;

Τους υπόλοιπους κρατούμενους γιατί τους φέρνουν με χειροπέδες;
Για να μην σχολιάσω τη παπαριά που ακούστηκε στη Καινούργιου, ότι είναι στην ευχέρεια της αστυνομίας αν θα φορέσει χειροπέδες στον κρατούμενο.
Όχι, δεν είναι.

 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.317
Like
13.674
Πόντοι
3.656
Ούτε αυτο ξερεις αν εχει γινει
τίποτα δεν ξέρω αν έγινε


αλλά τι είναι πιο πιθανό? να τους πήρε στο κυνήγι επειδή της έσπασαν το αμάξι ή επειδή την έπιασε αμόκ?

εγώ προσωπικά αν μου χτύπαγε με το κράνος ο άλλος το αμάξι θα κατέβαινα να του το βάλω στον κώλο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τώρα εγώ σαν κλασσικός νέρντουλας, να πω το εξής:
Ήταν εικόνα αυτή κατηγορουμένης να κατεβαίνει από το πολιτικό αυτοκίνητο της αστυνομίας, χωρίς χειροπέδες, ενώ ήταν κρατούμενη;;;
Με χαμογελάκια και να της κλείνουν και τη πόρτα λες και είναι η συγχωρεμένη η Ελισάβετ; Μπροστά στις κάμερες; Λες και πήγαινε για καφέ;;;

Τους υπόλοιπους κρατούμενους γιατί τους φέρνουν με χειροπέδες;
Για να μην σχολιάσω τη παπαριά που ακούστηκε στη Καινούργιου, ότι είναι στην ευχέρεια της αστυνομίας αν θα φορέσει χειροπέδες στον κρατούμενο.
Όχι, δεν είναι.

Αναμενω τον πειθαρχικο ελεγχο των αστυνομικων που την μετήγαγαν.
Δεν ειναι εικονα αυτη.

Οι κρατούμενοι παντα ειναι με χειροπεδες. Ακομη και για αστεία αδικήματα. Ετσι ειναι, πώς να το κανουμε? Στο αυτοφωρο βλεπεις να ερχονται με χειροπεδες ακομη και κατηγορουμενοι για εξυβριση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
τίποτα δεν ξέρω αν έγινε


αλλά τι είναι πιο πιθανό? να τους πήρε στο κυνήγι επειδή της έσπασαν το αμάξι ή επειδή την έπιασε αμόκ?

εγώ προσωπικά αν μου χτύπαγε με το κράνος ο άλλος το αμάξι θα κατέβαινα να του το βάλω στον κώλο.
Τι θελεις να κανω, να μαντεψω?
Ωραια, μαντευω.
Τους εκλεισε αυτη με το αυτοκινητο, κρατούσε ο οδηγος της μοτοσικλέτας το κρανος στο χερι, και οπως περνούσε διπλα της, της εσπασε τον καθρεφτη και δεν σταματησε. Και μετα αυτη τους κυνηγησε και τους εμβολισε, επειδη συφιλιαστηκε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom