Νέα

Εύη Βατίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oxi_o_nwntas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 208K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
Μια χαρα ειναι να εισαι στην λιστα του Λακη
Κανάς βλαμμενος Μπαροκ μην σε βαλει στο μάτι και καθε 3 λεξη σε κάθε νημα που γραφει ειναι το ονομα σου

Τον σταυρό σου κάνε που εισαι στην λιστα του
Τύπε Νίπλη για δώσε πληροφορίες..
Πώς μπορώ να μπω στη λίστα Μπαρόκ;
Η λίστα Λάκη δεν είναι τίποτα.. ο κάθε τύπος μπαίνει για πλάκα.. τέτοια κομπλεξαρα που είναι ο ΛΣ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.097
Πόντοι
12.756
Τύπε Νίπλη για δώσε πληροφορίες..
Πώς μπορώ να μπω στη λίστα Μπαρόκ;
Η λίστα Λάκη δεν είναι τίποτα.. ο κάθε τύπος μπαίνει για πλάκα.. τέτοια κομπλεξαρα που είναι ο ΛΣ

3 ειναι τα τοπ ηλιθια νικ για να σε βάλουν στο μάτι
Μπαροκ
Σεβατζιο , εχει αλλαξει νομιζω τωρα νικ
Και ο γνωστος "βλαμμενος με την κιθάρα" , θα τον καταλαβεις απο το αβαταρ

Ενας ποιος βλακας απο τον αλλον με κοινο παρανομαστη την εμμονη
ο πρωτος εχει συνδρομο νταουν το λιγοτερο , οτι και να του πεις λεει το αντιθετο, αν μετα πεις το ιδιο με αυτον λεει αυτο που ελεγες εσυ .. δραμα η κατασταση
ο δευτερος θα σου βγαζει ποιηματάκια με ομοιοκαταληξίες ότι νά ναι , λες και εχει παθει εγκεφαλικο
ο τριτος θα σου γραφει σεντόνια με σφηνες ατελειωτα ιμοτζι , χειρότερα απο κοριτσακι 5ης δημοτικου

Διαλεγεις και παιρνεις :coffee:

Στις λιστες τους μπαινεις με κανα 2 ποσταρισματα κοντρα σε αυτα που λενε , και εισαι κομπλε μετά για κανα 3μηνο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Μια χαρα ειναι να εισαι στην λιστα του Λακη
Κανάς βλαμμενος Μπαροκ μην σε βαλει στο μάτι και καθε 3 λεξη σε κάθε νημα που γραφει ειναι το ονομα σου

Τον σταυρό σου κάνε που εισαι στην λιστα του
Μη το φοβίζεις το παιδί ρε .... δεν υπάρχει θέμα αν τον βάλει στο μάτι ο μπαρόκ ... εκτός κι αν είναι κατσίκα ....

τότε μπορεί να είναι ζόρικα .........

Αλλά ποιος θα αφήσει χειμώνα κατσίκια κοντά στο μπαρόκ ;
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.433
Κριτικές
3
Like
12.218
Πόντοι
3.506
Μάγκας ο Κούγιας βρήκε ευκαιρία θα την βοηθήσει τώρα που τον έχει ανάγκη
Φθάνει να μην θυμηθεί τις τακουνιές που έφαγε απ' τη λεγάμενη...
kougias.jpg
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
3 ειναι τα τοπ ηλιθια νικ για να σε βάλουν στο μάτι
Μπαροκ
Σεβατζιο , εχει αλλαξει νομιζω τωρα νικ
Και ο γνωστος "βλαμμενος με την κιθάρα" , θα τον καταλαβεις απο το αβαταρ

Ενας ποιος βλακας απο τον αλλον με κοινο παρανομαστη την εμμονη
ο πρωτος εχει συνδρομο νταουν το λιγοτερο , οτι και να του πεις λεει το αντιθετο, αν μετα πεις το ιδιο με αυτον λεει αυτο που ελεγες εσυ .. δραμα η κατασταση
ο δευτερος θα σου βγαζει ποιηματάκια με ομοιοκαταληξίες ότι νά ναι , λες και εχει παθει εγκεφαλικο
ο τριτος θα σου γραφει σεντόνια με σφηνες ατελειωτα ιμοτζι , χειρότερα απο κοριτσακι 5ης δημοτικου

Διαλεγεις και παιρνεις :coffee:

Στις λιστες τους μπαινεις με κανα 2 ποσταρισματα κοντρα σε αυτα που λενε , και εισαι κομπλε μετά για κανα 3μηνο
Όχι έτσι..
Τι τρίμηνα; τίποτα αλμπανιδες είμαστε;

Μόνιμα πράματα! Με επισημότητα! Όπως ο ΛΣ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Στις λιστες τους μπαινεις με κανα 2 ποσταρισματα κοντρα σε αυτα που λενε , και εισαι κομπλε μετά για κανα 3μηνο
Τι τρίμηνο ρε ;
Ο μπαρόκ μου είχε αφιερώσει 3-4 καλοκαίρια με 3-4 χιλιάδες posts έκαστο ......
ΕΝΩ ΕΓΩ ΑΓΝΟΟΥΣΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ....
Και τα χριστούγεννα τις αντίστοιχες χρονιές !
παραμονές χριστουγέννων και πρωτοχρονιάς που κοιμούνται οι κατσίκες
ξενύχταγε να με ψηφίζει
μαζί με το ναυάγιο το στέκα που έχει ακίνητα 14 εκατομμυρίων και δουλεύει πωλητής με εταιρικό χιλιαράκι 08.00 με 20.00 για 1000€ ....
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Τέτοια ζήλεια ούτε για μαύρο μακρυψωλη..

Υπάρχει κ η λύση να μην επιτρέπετε το προσπέρασμα από τα μηχανάκια όταν υπάρχει μπορτιλιαρισμα.. και να φτάσει η ουρά από Αθήνα Θεσσαλονίκη..

Ε τύποι; πως σας φαίνεται;

τυπε καλη η λυση σου,αλλα αμα μου βρεις ποιος θα το ελεγξει αυτο στην ελλαδα,εγω θα σου δωσω ολη την φρεσκια παρτιδα σαλεπια που μου εστειλε ο προμηθευτης μου απο το ναγκασακι και την χιροσιμα :confused::confused::confused:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
τυπε καλη η λυση σου,αλλα αμα μου βρεις ποιος θα το ελεγξει αυτο στην ελλαδα,εγω θα σου δωσω ολη την φρεσκια παρτιδα σαλεπια που μου εστειλε ο προμηθευτης μου απο το ναγκασακι και την χιροσιμα :confused::confused::confused:
Τύπε δεν είναι η λύση είναι η εκδίκηση του μηχανοβιου στους κομπλεξαρες
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.097
Πόντοι
12.756
Όχι έτσι..
Τι τρίμηνα; τίποτα αλμπανιδες είμαστε;

Μόνιμα πράματα! Με επισημότητα! Όπως ο ΛΣ
εσυ το κανονιζεις το χρονικό τυπε μου
Αυτοι για παντα ηλιθιοι θα είναι
απο εσενα εξαρταται
Θες 2 χρόνια ;; ανετα τα εχεις
θες 11 χρόνια ; ανετα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Τύπε δεν είναι η λύση είναι η εκδίκηση του μηχανοβιου στους κομπλεξαρες

τυπε κι εγω μηχανοβιος ειμαι αλλα δεν εχω παρει κανενα καθρεφτη χυστη οδηγου μαζι μου ποτε :confused::confused::confused:
ουτε εχω κοπανησει κανενα αμαξι ποτε με το κρανος,γιατι απο τα μπατηρηματα δεν ειχα και ποτε μου κρανος :confused::confused::confused:
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
40
Like
21.388
Πόντοι
12.896
πολυ ομορφη γυναικα! μετα τον χωρισμο της ομορφυνε ακομα πιο πολυ!!!

τωρα βεβαια ειναι με τον συριο επιχειρηματια που στο πρωτο ραντεβου της χαρισε κοσμημα αξιας 15.000ευρω.


vatidou1.jpg
νταξει πολυ μουνι
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
κουγιας κερβερος στανταρ στοχεύει επανασύνδεση με τρυφερο ώριμο γκροβερ βατιδου. πρωτα θα την γλυτώσει απο τούφα και μετα θα εισπράξει σε είδος. και με δικιο του . :takethis::takethis::takethis:
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
1
Like
3.393
Πόντοι
456
κουγιας κερβερος στανταρ στοχεύει επανασύνδεση με τρυφερο ώριμο γκροβερ βατιδου. πρωτα θα την γλυτώσει απο τούφα και μετα θα εισπράξει σε είδος. και με δικιο του . :takethis::takethis::takethis:

τυπε πιο πιθανο μετα που θα την γλυτωσει να φαει παλι μερικες ψιλες
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
1
Like
6.147
Πόντοι
2.356

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.747
Πόντοι
486
Σε 13 χρονια μονο 34 σελιδες...προκαλεσε το ατυχημα και τσιμπησε αλλες 8 σελιδες..για την δοξα το εκανε το βρωμομουνο
Χαχαχχαχχ ε τότε να γίνει και μέλος να μας καβλαντιζει
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Η γκόμενα είναι επικίνδυνη ρε! Πάρτε το χαμπάρι! Τον Κούγια παρά λίγο να του βγάλει το μάτι με το τακούνι, τον άλλο τον πλάκωσε στα βυζοσκαμπιλα και έχει μείνει κουφος από το ένα αφτι, τώρα τους άλλους τους περασε στο μπλέντερ κάτω από τις ροδες.
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.747
Πόντοι
486
Η γκόμενα είναι επικίνδυνη ρε! Πάρτε το χαμπάρι! Τον Κούγια παρά λίγο να του βγάλει το μάτι με το τακούνι, τον άλλο τον πλάκωσε στα βυζοσκαμπιλα και έχει μείνει κουφος από το ένα αφτι, τώρα τους άλλους τους περασ κάτω από τις ροδες.
Με λίγα λόγια Είναι γκόμενα με αρχιδια
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
Η γκόμενα είναι επικίνδυνη ρε! Πάρτε το χαμπάρι! Τον Κούγια παρά λίγο να του βγάλει το μάτι με το τακούνι, τον άλλο τον πλάκωσε στα βυζοσκαμπιλα και έχει μείνει κουφος από το ένα αφτι, τώρα τους άλλους τους περασε στο μπλέντερ κάτω από τις ροδες.
Αφήστε τη δικαιοσύνη να κρίνει κ μη διαδίδεται ότι σας βολεύει.. τραμπουκησαν και έπεσαν μόνοι τους λέει η βατιδου
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Σε 13 χρονια μονο 34 σελιδες...προκαλεσε το ατυχημα και τσιμπησε αλλες 8 σελιδες..για την δοξα το εκανε το βρωμομουνο

τυπε τωρα που δε βγηκε και δημοτικη συμβουλος μπορει να κυνηγαει καριερα στο σινεμα σαν οδηγος κασκαντερ :wanker::wanker::wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom