Νέα

Εύη Βατίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oxi_o_nwntas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 208K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Για βαρια σκοπουμενη σωματικη βλαβη την πανε. Ο,τι σημαινει αυτο. Οι δικηγοροι του σαιτ τα ξερουν καλυτερα.
Η γυναικα απο τη μηχανη που εμβολισε εσπασε χερι, ποδι.
Αναμένουμε καρτερικά ενημέρωση από τον χασοδικη της καρδιάς μας..
:bigdick:
:confused::confused::confused:
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.357
Πόντοι
25.036
Με έχει χτυπήσει μηχανάκι στην Εγνατία (Θεσσαλονίκη) πριν 20 χρόνια. Επειδή το ρεύμα του ήταν μποτιλαρισμένο μπήκε στο αντίθετο για να φτάσει στο φανάρι, εγώ περνούσα απέναντι ανάμεσα από τα αμάξια και φυσικά κοίταξα από την πλευρά που περίμενα οχήματα. Με χτύπησε στο πόδι, έφερα μια τούμπα και προσγειώθηκα στην άσφαλτο και αυτός έφυγε φέτα με το παπάκι. Σηκώνομαι με την αδρεναλίνη στα ύψη και τον ακούω να λέει: "Καλά ρε μαλάκα δε βλέπεις που πάς;"
Για κακή του τύχη δεν φορούσε κράνος οπότε έχω ανέβει πάνω του, τον χτυπάω αλύπητα και του έχω ανοίξει τη μούρη σε δύο τρία σημεία. Από τα σταματημένα μου φώναζε ένας που μάλλον είδε το σκηνικό "Μπράβο ρε μάγκα καλά του κάνεις του πουσταρά" είχε μαζευτεί κόσμος και κοιτούσε και γενικά υπήρχε μια αναστάτωση. Σταμάτησα να τον χτυπάω μόνο όταν έδωσα μια στραβή μπουνιά και χτύπησα το δάχτυλο μου άσχημα στην άσφαλτο. Νέος και ασταμάτητος τότε...
Το ηθικό δίδαγμα, πάντα να φοράτε κράνος ρε μουνιά γιατί ακόμη κυκλοφορώ ελεύθερος...
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
304
Like
530
Πόντοι
81
Kαμερες περιμετρικα του αυτοκινητου.. Αυτα τα γαμημενα τσογλανια με τα μηχανακια, ειτε θα μαθουν να οδηγουν σωστα η' να τους γαμηθει το μουνι της μανας τους.. Οι ντελιβεραδες να μην τρεχουν σαν γαμημενα αρχιδια.. Αι στο διαολο να πατε κολομηχανοβιοι..

υγ -σε κατι κ@λοπαιδα τυπου " busa ο γιος" πρεπει να τα απαγορευσουν την οδηγηση... Ειναι υποψηφιοι δολοφονοι εκ προμελετης,!
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Εδω ρε φιλε καποιοι παραφρονες,φτασανε στο σημειο
να βριζουν και τους αδελφους γυφτους μας!
Οομολογουμένως, οι δίτροχοι είναι τα καλύτερα παιδιά.
Το ανώτατο όριο ταχύτητας των 140χλμ πχ δεν το ξεπερνούν ποτέ. Πάνω σε πεζοδρόμια ή πεζόδρομους .... ή στο αντίθετο ρεύμα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Με έχει χτυπήσει μηχανάκι στην Εγνατία (Θεσσαλονίκη) πριν 20 χρόνια. Επειδή το ρεύμα του ήταν μποτιλαρισμένο μπήκε στο αντίθετο για να φτάσει στο φανάρι, εγώ περνούσα απέναντι ανάμεσα από τα αμάξια και φυσικά κοίταξα από την πλευρά που περίμενα οχήματα. Με χτύπησε στο πόδι, έφερα μια τούμπα και προσγειώθηκα στην άσφαλτο και αυτός έφυγε φέτα με το παπάκι. Σηκώνομαι με την αδρεναλίνη στα ύψη και τον ακούω να λέει: "Καλά ρε μαλάκα δε βλέπεις που πάς;"
Για κακή του τύχη δεν φορούσε κράνος οπότε έχω ανέβει πάνω του, τον χτυπάω αλύπητα και του έχω ανοίξει τη μούρη σε δύο τρία σημεία. Από τα σταματημένα μου φώναζε ένας που μάλλον είδε το σκηνικό "Μπράβο ρε μάγκα καλά του κάνεις του πουσταρά" είχε μαζευτεί κόσμος και κοιτούσε και γενικά υπήρχε μια αναστάτωση. Σταμάτησα να τον χτυπάω μόνο όταν έδωσα μια στραβή μπουνιά και χτύπησα το δάχτυλο μου άσχημα στην άσφαλτο. Νέος και ασταμάτητος τότε...
Το ηθικό δίδαγμα, πάντα να φοράτε κράνος ρε μουνιά γιατί ακόμη κυκλοφορώ ελεύθερος...


Κρίμα να μην περνάω κι εγώ από εκεί αφού ....
Για να γνωριζόμασταν λέω, μην πάει πουθενά αλλού ο νους σου ....
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Έχει κάνει μαλάκια ο τύπος με τη μηχανή της έσπασε κ τον καθρέφτη με το κράνος δεν είχε κ πινακίδες κ τώρα θα βγάλει την γυναικα στο κλαρί με σπασμένα χέρια για να πλερώνει... Έτσι είναι η μαγκιά πλερώνεται..

τυπε θα ξεροχυσω :confused::confused::confused:
στο σαη εχουμε γαμησει φαφουτικα γκρανια και πρεζουδες με καπακια μπυρας αντι για 2ευρα που απο την νταγκλα βρισκονται στην ανδρομεδα,αλλα τωρα θα μεγαλωσουμε το παλμαρε με κουτσες και κουλες :wanker::wanker::wanker:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.097
Πόντοι
12.756
Μολις τελειωσει με τις λεπτομεριες και ΑΘΩΩΘΕΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ

Να κανει κόμμα ΤΕ.Τ.ΜΟΥ.Τ.ΜΗΧ (Τελειωστε τα μουνια τους μηχανόβιους)

Θα μπει Βουλη για πλακα. Δευτερο κόμμα :rockon::rockon::rockon:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.945
Πόντοι
1.406

Γλυφάδα: Ο Αλέξης Κούγιας για την σύλληψη της Βατίδου - «Την έβριζε χυδαία, χτυπούσε το αυτοκίνητο με το κράνος»​

«Όταν είδε ότι η πρώην σύζυγός μου τον ακολουθούσε, την οδήγησε πάνω στα βουνά στη Γλυφάδα, εκεί όπου δεν μπορείς να πας με αυτοκίνητο»​


Αθηνεζος στη γειτονια σου εγινε το σκηνικο,δεν πηρες πρεφα τιποτα?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Το ότι τύποι βγάζουν μίσος για μηχανές και είναι οι ίδιοι τύποι που κατηγορούν άλλους τύπους ότι βγάζουν μίσος για τύπους ελεύθερους επαγγελματίες με ξεπερνάει...
Ο καθένας είναι όπως τον βολεύει... Λογικά πουλάτε και τη μάνα σάς

τυπε στο σαη ανοιξε και νημα τι θα καναμε αν βλεπαμε τον καλυτερο φιλο να γαμει τη μανα μας :confused::confused::confused:
το να την πουλησουμε ειναι αρχαια ιστορια.οι χυστες του μπου ειναι σε αλλο επιπεδο να ξες :confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.097
Πόντοι
12.756
τυποι παντως η βατιδου πρεπει να οδηγαει καλυτερα απο τον κουγια γιατι εκανε καταδιωξη και δεν τρακαρε :confused::confused::confused:
Κουγιας τρακάρει γιατι παει τάπα !!
και ταυτοχρονα στηνει αγωνες , μιλαει στο κινητο , στελνει μηνυμα απο το αλλο κινητο και μιλαει και ζωντανα σε 2 εκπομπες
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756

Γλυφάδα: Ο Αλέξης Κούγιας για την σύλληψη της Βατίδου - «Την έβριζε χυδαία, χτυπούσε το αυτοκίνητο με το κράνος»​

«Όταν είδε ότι η πρώην σύζυγός μου τον ακολουθούσε, την οδήγησε πάνω στα βουνά στη Γλυφάδα, εκεί όπου δεν μπορείς να πας με αυτοκίνητο»​


Αθηνεζος στη γειτονια σου εγινε το σκηνικο,δεν πηρες πρεφα τιποτα?
οχι:confused:
λογικα ο Χαρτοπολεμος τα ξερει καλυτερα τα βουνα μας γιατι καπου εκει εχει το κρυσφηγετο του οταν του χτυπανε την πορτα αστυνομιες,ασβερκοι,φουκαραδες που τους εφαγε τα λεφτα,κλητηρες κλπ...
Υ.Γ.θα ψαξω να το βρω και θα τον [περιμενω εκει.....:coffee:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.713
Πόντοι
6.515
Τυποι πολυ χολή βγάζετε στα μηχανάκια
Μηπως επειδή αυτοί δεν μασάνε στο μποτιλιαρισμα?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
τυπε στο σαη ανοιξε και νημα τι θα καναμε αν βλεπαμε τον καλυτερο φιλο να γαμει τη μανα μας :confused::confused::confused:
το να την πουλησουμε ειναι αρχαια ιστορια.οι χυστες του μπου ειναι σε αλλο επιπεδο να ξες :confused::confused::confused:
Τύπε, στο νεροχύτη να μιλάς με σέβας.
Έχει κολλητάρια που δουλεύουν σκληρά. Όχι ρεμπεσκέδες επαγγελματίες σαν αυτούς που ξέρεις.
Πχ έχει κολλητάρι σε κοινωνικό παντοπωλείο .


Ξέρεις τι σκληρή δουλειά είναι ;

1 ώρα την εβδομάδα που δουλεύει το κοινωνικό παντοπωλείο , νωρίς το πρωί , 12.00 - 13.00
να μοιράζει μακαρόνια και πακέτα ρύζι στις γριές ;;;

Και όλα αυτά για 14 χιλιάρικα το χρόνο ;
Δεν είναι απλή δουλειά όπως ο αστυνομικός που απλά κάνει το στόχο στα πιστόλια και τα ΑΚ-47 των επενδυτών
ή ο πιλότος του F-16 που πατάει το θροτλ και πάει μόνο του σφεντόνα το αεροσκάφος
ή ο νευροχειρουργός που δίνει δύο νυστεριές με το νυστέρι και 5 ράμματα με το βελονοκάτοχο .


Εδώ μιλάμε για σκληρές δουλειές.
Και αντί να του κάνουν τεμενάδες όπως κάναν στον σουλτάνο ή τον σάχη της περσίας
πάει ο κλέφτης ο ιατρός της γειτονιάς και του παίρνει τη θέση .........


Θα σέβεσαι λέμε τους σκληρά εργαζόμενους !
Θα σέβεσαι !
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.097
Πόντοι
12.756
Και να με κυνηγαει ολη η ΓΑΔΑ και το Οικονομικό εγκλημα προτιμω να πεσω στην θαλασσα και να αρχισω να κολυμπαω απο το να περάσω την Βουλιαγμενης προς τα επανω ..

Μεγαλυτερη ντροπη θα ειναι το σημειο που με πιασανε απο το να εχω κλεψει γριά που πουλαει καλαμποκια στην Ιωαννη Μεταξα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Τυποι πολυ χολή βγάζετε στα μηχανάκια
Μηπως επειδή αυτοί δεν μασάνε στο μποτιλιαρισμα?


Μήπως επειδή .... δεν παραβιάζουν συνέχεια τον ΚΟΚ .... μόνο όταν δουλεύει το μοτέρ ....
και μόνιμα βρίζουν .... πουλάνε μαγκιές .... και νταηλίκια .....


ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ θα σου πουν ότι
μανάδες γυναίκες και αδελφές τους ΜΟΝΙΜΑ ΚΛΑΙΝΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΙΚΟ ....


Δεν ακούς ποτέ όταν τους κλαίνε ... να λένε .....


πήγαινε με 150 σε στενό ....
πήγαινε με 190 στην εθνική
οδηγούσε στο πεζοδρόμιο ....
οδηγούσε στο αντίθετο ..... προσπέρασε 1732 σταματημένα από κενό 0.12m κάνοντας συνεχόμενα ζικ ζακ ...
ΕΚΑΝΕ ΣΟΥΖΑ ....
οδηγουσε χωρις φωτα κρανος ....

κτλ κτλ κτλ
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
Τυποι πολυ χολή βγάζετε στα μηχανάκια
Μηπως επειδή αυτοί δεν μασάνε στο μποτιλιαρισμα?
Τέτοια ζήλεια ούτε για μαύρο μακρυψωλη..

Υπάρχει κ η λύση να μην επιτρέπετε το προσπέρασμα από τα μηχανάκια όταν υπάρχει μπορτιλιαρισμα.. και να φτάσει η ουρά από Αθήνα Θεσσαλονίκη..

Ε τύποι; πως σας φαίνεται;
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
Μήπως επειδή .... δεν παραβιάζουν συνέχεια τον ΚΟΚ .... μόνο όταν δουλεύει το μοτέρ ....
και μόνιμα βρίζουν .... πουλάνε μαγκιές .... και νταηλίκια .....


ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ θα σου πουν ότι
μανάδες γυναίκες και αδελφές τους ΜΟΝΙΜΑ ΚΛΑΙΝΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΙΚΟ ....


Δεν ακούς ποτέ όταν τους κλαίνε ... να λένε .....


πήγαινε με 150 σε στενό ....
πήγαινε με 190 στην εθνική
οδηγούσε στο πεζοδρόμιο ....
οδηγούσε στο αντίθετο ..... προσπέρασε 1732 σταματημένα από κενό 0.12m κάνοντας συνεχόμενα ζικ ζακ ...
ΕΚΑΝΕ ΣΟΥΖΑ ....
οδηγουσε χωρις φωτα κρανος ....

κτλ κτλ κτλ
Εντάξει... Μετά το μπολντ θα πάρω και παράσημο!!

Δεν πρέπει να υπάρχει πιο κομπλεξικος τύπος από τον Λάκη Στ.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.097
Πόντοι
12.756
Εντάξει... Μετά το μπολντ θα πάρω και παράσημο!!

Δεν πρέπει να υπάρχει πιο κομπλεξικος τύπος από τον Λάκη Στ.
Μια χαρα ειναι να εισαι στην λιστα του Λακη
Κανάς βλαμμενος Μπαροκ μην σε βαλει στο μάτι και καθε 3 λεξη σε κάθε νημα που γραφει ειναι το ονομα σου

Τον σταυρό σου κάνε που εισαι στην λιστα του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom