Νέα

Εύα Καϊλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sargiris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Ψηφίστηκε η καθαίρεσή της από αντιπρόεδρο όχι πλήρως από το σώμα :confused: Α ρε Ευρωπάρα :2funny:

Δεν λέει στο σαιτ του ευρωπαϊκού κοινοβουλίου, ποιο μουνί ψήφισε υπέρ της και ποιοι 2 ήταν οι απόντες
Αυτός/ή ο ένας είναι για εμάς συνένοχος,αλλά φαντάσου τί @@ είχε να το κάνει.Τον σεβασμό μου σαν χειρονομία αλλά αν είναι συνένοχος/η μέσα μπουζούριασμα,αν και όπως το βλέπω σαν κατασκήνωση είναι παρά φυλάκα….


Όσο θα κάνουμε συγκρίσεις θα μας στεναχωρεί που είμαστε καπου μεταξύ Ασίας/Αφρικής σε θεσμούς,αλλά Ελλαδάρα πάνω από όλα τύποι μου,η γη της Επαγγελίας για τους ξερόλες όλους μας
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Αφου το Ευακι έπαιρνε μέχρι πεντάευρα και δεκάευρα,
φανερώνει τι μυαλό κουβαλάει..
:confused:
(Μπορεί τελικά να αθωωθεί λόγω βλακείας..)

IMG_20221213_143719.jpg
50άρικα κατα κύριο λόγο για να τα χαλάει και εύκολα …
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.172
Πόντοι
2.606
Κτηματομεσιτικές γνώσεις κατέχεις,άρα απατεώνας ο ιδιοκτήτης που ήθελε τόσο μεγάλο τίμημα πριν τελικά το νοικιάσει στον εγγονό Μπόμπ του μάστορα,σωστά;
στον πουτσο μου ο ιδιοκτητης..ειναι δικαιωμα του να ζηταει οσα θελει,αλλωστε οπως βλεπω απο σενα υπαρχουν πραγματι τυποι που ξερουν να εκτιμησουν τις γαματες ευκαιριες.....καθε διαπραγματευση λοιπον ξεκιναει θελω τοσα, σου δινω τοσα και αν συμφωνησουν τα υπογραφουν ...εσυ μας εχεις βγαλει το δ κατηγοριας ακινητο ,α κατηγοριας βιλα που θα εδινε μαλιστα και καποιος σε ενα πρωθυπουργο κρατους ως "λαδι".....και υστερα αναρωτιεστε γιατι σας γαμανε αυτοι που κυβερνουν και τσεπωνουν επταψηφια νουμερα και σεις την βγαζετε με καμια εικοσαρου και κλαιτε απο τη χαρα σας ....μη με ξαναπαραθεσεις καταντα κουραστικη η βλακεια σου...συνεχισε να τρως τον σανο που σε ταιζουν για να κοιμασαι ορθιος και να τους ψηφιζεις!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Εχεις καψει τον εγκεφαλο σου απο τη πολυ τηλεοραση και πολιτικη και εχασες ολο το point.
Το point δεν ηταν να μου πεις εαν ο καθε ενας απο αυτους ειναι νομιμος η παρανομος. Ολοι νομιμοι ειναι. Οτι μιζα θες μπορεις να τη κανεις νομιμα.
Ουτε καταλαβες τι εγραψα.

Το οτι εισαι ενηλικας και ακομα πιστευεις μετα απο χιλιαδες χρονια οτι ο πολιτικος ειναι εκει για να βοηθησει τον φτωχο πολιτη εχεις χασει περιπου 1000 χρονια πολιτικης ιστοριας. Και εισαι ακριβως το αρχετυπο του αναλωσιμου πολιτη που και θα υπεραμυνθει του κομματος και νομιζει οτι επηρρεαζει και τις καταστασεις κιολας.
Το ¨πηγαινε στον εισαγγελεα¨ ειναι βγαλμενο απο ασυλο ανιατων πανελ Ευαγγελατου.

Επισης το"κανεις δε γλυτωνει απο το νομο" αφου εχει πεθανει ο Τραγκας εχοντας 150m ειναι ο ακριβης ορισμος του "γλυτωσε απο το νομο".

Μου αρκει που εχω παρει γευση απο πρωτο χερι (πρωτογενης εμπειρια με πολιτικους και μιζες) δε χρειαζεται να αναμασω διανοητικα φτηνα τσιτατα περι εισαγγελεων, νομιμων και ηθικων. Τα εχω λυσει χρονια μεσα μου εσυ ακομα αμφιταλαντευεσαι περι "δημοκρατιας" και "ψηφου πολιτων".
Φίλε μου είσαι αγράμματος μάλλον ή φαντάζεσαι πράγματα που εγώ δεν έγραψα ποτέ. Για τον Τράγκα.........εννοείς οτι δεν τους τα έχουν δεσμεύσει όλα? Αμφισβητείς τον οικονομικούς εισαγγελείς?
Τα υπόλοιπα δεν τα σχολιάζω, βαριέμαι, θα ήταν και άχρηστο άλλωστε,με αναγώστη του Μπαγκς Μπάνυ και με ολοφάνερο βλάκα που δηλώνει δημόσια ότι έχει λαδωσει πολιτικούς.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Κάπου άκουσα ότι ψηφίστηκε η καθαίρεσή της από βουλευτής με 600 περίπου ψήφους υπέρ και μια κατά.. Ποια στο διάβολο ήταν η κατά ψήφος? Αφού αυτή δεν μπορεί να συμμετέχει? Ποιος μαλακας καρφώθηκε.. Χαχα

Φαινεται εχει ιστορικο με τον Κροατη το Ευακι ....:takethis:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.159
Κριτικές
14
Like
4.406
Πόντοι
3.715
Έλα της θάλασσας θεριό και του πελάγου μπόρα,το φοβερό σκουπιδαριό να διώξεις απ`τη Χώρα
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Φίλε μου είσαι αγράμματος μάλλον ή φαντάζεσαι πράγματα που εγώ δεν έγραψα ποτέ. Για τον Τράγκα.........εννοείς οτι δεν τους τα έχουν δεσμεύσει όλα? Αμφισβητείς τον οικονομικούς εισαγγελείς?
Τα υπόλοιπα δεν τα σχολιάζω, βαριέμαι, θα ήταν και άχρηστο άλλωστε,με αναγώστη του Μπαγκς Μπάνυ και με ολοφάνερο βλάκα που δηλώνει δημόσια ότι έχει λαδωσει πολιτικούς.

Το εαν καποιος ειναι αγραμματος και αν φαινεται τσολια μου. Ακομα δεν εχεις καταλαβει τι εχω γραψει στο πρωτο ποστ και απαντας σε καποιο φαντασιακο φιλο σου.

Ποιος σου ειπε οτι λαδωσα πολιτικους?

Προτειναν σε στενο φιλο για να προωθηθει εταιρεια στην Ελλαδα και Βαλκανια (4 εκατομυρρια τζιρο το χρονο στην Αμερικη) με εσωτερικα και ευρωπαικα κονδυλια ηθελαν ολοι μιζες. Ολοι. Μεχρι και οι γενικοι γραμματεις.

Και αμφισβητεις οτι παιζουν μιζες οταν εχεις προσβαση σε εξουσια και χρημα? Μεχρι και ο αντιδημαρχος Σουφλιου παιρνει μιζα για να φτιαξει το πεζοδρομο και εσυ ακομα περιμενεις οιονομικους εισαγγελεις και δικαιοσυνη να σε πεισει σα κακο μποτακι Ακη Παυλοπουλου.

Φαντασου να εισαι ενας τυπος που δεν εχει καταλαβει πως λειτουργει ο κοσμος που ζει.
Απο ποιο βουνο εχεις κατεβει? Αλλα εχεις και αποψη.

Δικαιολογεισαι μονο εαν εισαι κανενας μπαρμπας θειος ξεχασμενος στις εποχες του 60'. Αλλιως η κατασταση σου ειναι κλινικη.

Για τραγκα τα δεσμευσαν ολα μετα θανατον. Μονος σου τα λες χωρις ξυλο.
Ωραια φασουλα να βγαζεις και να ζεις με 150m μια ζωη και να στα δεσμευουν μετα θανατον.
Η δικαιοσυνη μιλησε.
Δωσε μου και εμενα τετοια δικαιοσυνη.

Για μογγολος αγραμματος καλα τα πηγες για πρωτη φορα. Μπηκες στο κλοουν γκρουπ και εσυ. Επομενος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Άραγε τυχαία βγήκε τώρα η ιστορία,που το πασοκ πήγαινε για μεγάλο ποσοστό στις εκλογές;Κάποιοι φαίνεται θέλουν τσιπροκούλη εσαεί
Και τα επεισόδια με Ρομά υπέρ Κουλη είναι όσο τα στηριζουν οι παλαβοσυριζαιοι
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Μια απορία έχω, αυτό το τσιμπούκι το ψήφιζαν μόνο και μόνο επειδή ειναι μουναρα και διαπλεκόμενη? ... γιατί σαν πολίτικος - χαρακτήρας ειναι το απόλυτο μηδέν.
Ότι του υποδείξουν τα πορνο καναλα ψηφίζει ο περηφανος λαος
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Κάπου άκουσα ότι ψηφίστηκε η καθαίρεσή της από βουλευτής με 600 περίπου ψήφους υπέρ και μια κατά.. Ποια στο διάβολο ήταν η κατά ψήφος? Αφού αυτή δεν μπορεί να συμμετέχει? Ποιος μαλακας καρφώθηκε.. Χαχα
Οχι από βουλευτής τυπε
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Επισης στο αρχικο point για τους υπολοιπους.
Το αυτιστικο βρεφος δε καταλαβε τιποτα ουτως η αλλως (Αποδειχθηκε ανικανος στο Βημα 1)


Εαν καποιος βγηκε με ψηφους πολιτων και εκλεψε (δεν υπαρχει ενας που δε βαζει χερι στον πλανητη- Γερμανια-Ολλανδια-Αμερικη που ξερω γινονται ακριβως τα ιδια/χειροτερα απο Ελλαδα) τοσο χειροτερο για τους ψηφοφορους.

Εχεις μαθει να διαχεεις την ευθυνη στο πολιτικο επειδη αυτος ειναι ενας και οι πλεμπαιοι ειναι πολλοι?

Εαν πιστεψες το πολιτικο οτι θα ειναι εκει για εσενα, το προβλημα το εχεις εσυ και οχι ο πολιτικος.
Οποιος κραζει πολιτικους γενικα ειναι σαν να κραζει τον εαυτο του και ειναι κατα ψυχιατρους κατεξοχην self hate.

Μπορει να σου πουλησε τον παπα αλλα τον εφαγες και τον τρως και καθε μερα.

Καμια διαφορα με τον διαφημιστη coca cola που σου πουλαει καρκινο.
Φταιει αυτος που εχουμε διαβητη η εσυ που συνεχιζεις και αγοραζεις ενω το ξερεις?
Φταιει αυτος που σε κοροιδευει η εσυ που εθελοντικα και συνειδητα κοροιδευεσαι?

Παντα στην ιστορια της ανθρωποτητας οι ανθρωποι εξουσιας ηταν εκει για να διατηρισουν την εξουσια και να "διαχειριστουν" το λαο. Τη συνοχη και να μην επαναστατησουν χωρις να σπασει το status quo.

Ολο το νομικο συστημα απο αρχαια Ρωμη, αναγεννηση μεχρι και σημερα ειναι φτιαγμενο πανω στους νομους και τους κανονες για διατηριση της αρχουσας ταξης και ελεγχου του λαου.

Μου ειναι αδιαφορο τι νομιζει ο μεσος πολιτης, απλα εκφραζει την αγωνια του και τη ζηλια του γιατι τα εφαγε αυτος και οχι εγω. Αλλιως δε θα ειχε τοσο μενος για κατι που δεν αλλαξε τη ζωη του στο ελαχιστο οπως το εαν εκλεψε η Καιλη 600κ απο εναν Καταριανο μεγιστανα να γινεται πρωταρχικο ζητημα στην αποτυχημενη καταπιεσμενη ψυχοσυνθεση του.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
πιστευει κανεις οτι μετα τα 3-5 χρονακια που θα κατσει μεσα στο Βελγιο και αφου της εχουν κατασχει ολη την περιουσια θα βρει αλλη δουλεια εκτος απο sex slave στο Καταρ ? :pipa3:
 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
Κάνε μου μήνυση για κανένα μύριο,πεινάλα χλεχλέ.

Ως τότε,μην ξανά παραθέσεις μήνυμα μου γιατί δεν γουστάρω να βγάζεις μεροκαματάκι εξαιτίας μου.Μπήκες στο νόημα Τοττέ;
εσυ δεν εισαι για μηνυση ρε ηλιθιε, θα απαλαχτεις λογω βλακειας ουτως η αλλως. για να σε κερναμε καμια κροκετα εισαι.

Excited Brussels Griffon GIF
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Επισης στο αρχικο point για τους υπολοιπους.
Το αυτιστικο βρεφος δε καταλαβε τιποτα ουτως η αλλως (Αποδειχθηκε ανικανος στο Βημα 1)


Εαν καποιος βγηκε με ψηφους πολιτων και εκλεψε (δεν υπαρχει ενας που δε βαζει χερι στον πλανητη- Γερμανια-Ολλανδια-Αμερικη που ξερω γινονται ακριβως τα ιδια/χειροτερα απο Ελλαδα) τοσο χειροτερο για τους ψηφοφορους.

Εχεις μαθει να διαχεεις την ευθυνη στο πολιτικο επειδη αυτος ειναι ενας και οι πλεμπαιοι ειναι πολλοι?

Εαν πιστεψες το πολιτικο οτι θα ειναι εκει για εσενα, το προβλημα το εχεις εσυ και οχι ο πολιτικος.
Οποιος κραζει πολιτικους γενικα ειναι σαν να κραζει τον εαυτο του και ειναι κατα ψυχιατρους κατεξοχην self hate.

Μπορει να σου πουλησε τον παπα αλλα τον εφαγες και τον τρως και καθε μερα.

Καμια διαφορα με τον διαφημιστη coca cola που σου πουλαει καρκινο.
Φταιει αυτος που εχουμε διαβητη η εσυ που συνεχιζεις και αγοραζεις ενω το ξερεις?
Φταιει αυτος που σε κοροιδευει η εσυ που εθελοντικα και συνειδητα κοροιδευεσαι?

Παντα στην ιστορια της ανθρωποτητας οι ανθρωποι εξουσιας ηταν εκει για να διατηρισουν την εξουσια και να "διαχειριστουν" το λαο. Τη συνοχη και να μην επαναστατησουν χωρις να σπασει το status quo.

Ολο το νομικο συστημα απο αρχαια Ρωμη, αναγεννηση μεχρι και σημερα ειναι φτιαγμενο πανω στους νομους και τους κανονες για διατηριση της αρχουσας ταξης και ελεγχου του λαου.

Μου ειναι αδιαφορο τι νομιζει ο μεσος πολιτης, απλα εκφραζει την αγωνια του και τη ζηλια του γιατι τα εφαγε αυτος και οχι εγω. Αλλιως δε θα ειχε τοσο μενος για κατι που δεν αλλαξε τη ζωη του στο ελαχιστο οπως το εαν εκλεψε η Καιλη 600κ απο εναν Καταριανο μεγιστανα να γινεται πρωταρχικο ζητημα στην αποτυχημενη καταπιεσμενη ψυχοσυνθεση του.

Μια και μοναδική ερώτηση ... ασκείς τα εκλογικά σου δικαιώματα ?
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.915
Κριτικές
2
Like
21.087
Πόντοι
6.236

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.915
Κριτικές
2
Like
21.087
Πόντοι
6.236
Λίγο διάβασα και είδα αναφορά στην Ράπτη. Ο πρώην άντρας της ( αστυνομικός νομίζω) μετά αφού χώρισαν διάβασα (πέρσι )ότι άρχισε να τρέχει στα μοναστήρια..
Πόσα ξέρεις εσύ ....
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.550
Πόντοι
8.846
Τι μας έμαθε η καιλή. εν συντομία γιατί βαριέμαι.

α. η σωστή δουλειά θέλει το χρόνο της. μαλακίες του τύπου "έχει περάσει μια βδομάδα και ακόμα δεν τους έχουν πιάσει/κλείσει μέσα κλπ" είναι για τον πούτσο. μήνες ολόκληρους παρακολουθούσαν οι βέλγοι και χρειάστηκαν για να δέσουν σωστά την υπόθεση. να τα βλέπουν κάτι παπάρες...

β. ο ανδρουλάκης είναι πιο ΓΑΠ και από τον ΓΑΠ. μόνο αυτός και οι λοιποί τραγικοί αριστεροσοσιαλιστές θα έκαναν την ηλίθια προσπαθεια να κατηγορήσουν τη νδ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΒΟΥΛΕΥΤΗ. για γέλια...
πίστευα ότι το πασοκ ίσως ξαναγινόταν δεύτερο κόμμα. με λοβέρδο ίσως, με αυτόν τον γελοίο αποκλείεται.

γ. ίσως γελάσει κάθε παρδαλό κατσίκι σύντομα αν αποκαλυφθούν λόγοι για τους οποίους παρακολουθούνταν έλληνες πολιτικοί. αναφέρομαι σε όλα τα κόμματα...

δ. η παπαρολογία σχετικά με το "απαράδεκτο" της παρακολούθησης (κυρίως και κατά βάση πολιτικών) μόλις πήγε στις καλένδες. επιτέλους για να ξυπνάνε μερικοί. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΕΥΠ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom