Νέα

Εύα Καϊλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sargiris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.568
Πόντοι
3.656
Η τυπισσα προφανως εκανε κατι λαθος στο παιχνιδι, ξεφυγε απο καποια νερα, και επεσε καρφωτη.

αυτο τυπε + το γεγονος οτι ειναι εντελως τουβλο και δεν το εστησε σωστα :headbang::headbang::headbang:
ακομα και ασβερκοι και τηγανοκεφαλοι πορτοφολαδες στο μετρο που παιζω ακορντεον κλεβουν τους χυστες χωρις να πιανονται :confused::confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.450
Like
20.285
Πόντοι
6.056
αυτο τυπε + το γεγονος οτι ειναι εντελως τουβλο και δεν το εστησε σωστα :headbang::headbang::headbang:
ακομα και ασβερκοι και τηγανοκεφαλοι πορτοφολαδες στο μετρο που παιζω ακορντεον κλεβουν τους χυστες χωρις να πιανονται :confused::confused::confused:
Τελικα ποσα πορτοκαλι και πρασινα χωραει το ακορντεον?:coffee::confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Γιατί φίλε μου πως μπήκε στην πολιτική? Επειδή ήταν δημοκράτισσσα? Δεν ξέρεις ποιός την έσπρωχνε και την προώθησε στο ΠΑΣΟΚ?

Ε ναι.

Απλα γελαω με ολους αυτους που κατακεραυνωνουν τη Καιλη λες και εκανε κανενα ειδεχθες εγκλημα.

Για τους βιαστες δε φωναζαν ετσι.

Οι ιδιοι που βγηκαν μετα το θανατο του Τραγκα να μας κανουν αποκαλυψεις...
Οταν ηταν ζωντανος τα ξεραν και ελεγαν "ετσι ειναι το συστημα"


Πηρε μιζα για να υποστηριξει καποιο ιδωτικο συμφερον. Εδω ξερω φιλικο ατομο που για να προωθησει την επιχειρηση του σε εκθεσεις στο εξωτερικο με επικεντρο τη διαφημιση της Ελλαδας του ζηταγαν ολοι μιζες αλλιως δεν επαιρνε κονδυλιο. Απο υπουργους μεχρι τους γενικους γραμματεις ηθελαν χρημα.

Ο Παππας πηγαινε Βενεουζελα με δικηγορο offshore και trust manager. (για πανω απο οκταψηφιο 10εκατομμυρια+ κανεις τετοια πραγματα)
Ο Παπαδημουλης εχει 30 σπιτια.
Αδωνις βαλιτσες. Και ελεγε δεν εχω μια στο λογαριασμο μου. Ελατε να δειτε οτι εχω χαλασμενα κουφωματα στο σπιτι.

Ολοι με προσβαση εξουσιας παιρνουν μιζες και λαδωματα.

Ολοι. Αμερικανοι, Ευρωπαιοι. Ολοι.

Η τυπισσα κατι εκανε λαθος, πιθανον αλαζονικη και δεν επαιξε με τους κανονες τους και τη καρφωσαν.
Και για να κανει αυτα ο τελευταιος τροχος της αμαξης σκεψου τι γινεται παραπανω..

Οσοι κανουν τους κατακεραυνωτες και τους πεφτοσυννεφακιδες εχουν καποιο ψυχικο και διανοητικο προβλημα. Και μου τη δινουν περισσοτερο και απο τη Καιλη ακομα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.568
Πόντοι
3.656
Τελικα ποσα πορτοκαλι και πρασινα χωραει το ακορντεον?:coffee::confused::confused::confused:

τυπε δεν ξερω.εγω πηρα ενα χαλασμενο απο τα παλιατζιδικα στο μοναστηρακι που ειχε ποντικους μεσα :confused::confused::confused:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.186
Like
34.535
Πόντοι
9.931
Και εγώ συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Ειτε εκανε χοντρή μαλακια και καρφώθηκε μονη της, ειτε πηγε να κανει «πουστια» και την κάρφωσαν οι Καταριανοι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λοβέρδος την γαμουσε
Τοσο γαμιας ο Λοβέρδος και την Καιλη και την Ράπτη;;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
η φυσιογνωμια της παραπεμπει σε πασπιτισσα των ορθοδοξων χρονων :alivedick:

ειδικα αυτες οι αρχιτεκτονισσες ειχαν ενα προστιχα κουλτουριαρικο υφος.

αριστερες μεν ,αλλα ποιοτικες ...οχι τιποτα απλυτες . σημερα τις εχουν αντικαταστησει οι συριζαιες.

Τυπε την πηδούσε τελικά ο Ιβαν;Γιατί κάποιοι το αμφισβητούν εδώ
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.450
Like
20.285
Πόντοι
6.056
Koυτσομπολης εισαι,κατσε γιατι αλλοι λενε οτι κατι ετρεχε με τον νεο προεδρο του κοματος :coffee::confused::confused::confused:
ΥΓ Ε οχι ρε μαλακες να μιλαει για σκανδαλο μεγατωνων η σκατιανα,που διακοπαρε με τον αξιαγαπητο κυριο Τραγκα και μολις τα τιναξε τον κανανε βουκινο.Η δημοσιογραφια στα καλυτερα της,αν και αυτη την διεδραψαν νομιζω:coffee::confused::confused::confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Τελικα ποσα πορτοκαλι και πρασινα χωραει το ακορντεον?:coffee::confused::confused::confused:
Τι τον ρωτάς μωρέ μαλάκα, σιγά μη σου πει.

Αφού στο κόλπο είναι κι αυτός, παίζει ακορντεόν, λες εσύ τι ωραία και σου σηκώνει ο άλλος το πορτοφόλι σε χρόνο dt. Πιο γρήγορα από όταν βγάζουμε το σουτιέν στις γυναίκες :confused:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Η τυπισσα προφανως εκανε κατι λαθος στο παιχνιδι
Καταρχην εκανε ασσυληπτη μαλακια να κραταει στο σπιτι της ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΜΕΤΡΗΤΑ!!!
Πρεπει να επεσε πολυ γελιο σε ολες τις φυλακες του πλανητη στο ακουσμα τετοιας ανυπερβλητης μαλακιας. Μιζαδορος που κραταει στο σπιτι που κοιμαται, ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΜΕΤΡΗΤΑ!!!
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.450
Like
20.285
Πόντοι
6.056
:confused::confused::confused:
giphy.gif
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.450
Like
20.285
Πόντοι
6.056
Καταρχην εκανε ασσυληπτη μαλακια να κραταει στο σπιτι της ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΜΕΤΡΗΤΑ!!!
Πρεπει να επεσε πολυ γελιο σε ολες τις φυλακες του πλανητη στο ακουσμα τετοιας ανυπερβλητης μαλακιας. Μιζαδορος που κραταει στο σπιτι που κοιμαται, ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΜΕΤΡΗΤΑ!!!
Πρωταρα τυπε,δεν εκατσε εδω να κανει κανενα φροντιστηριο,πηγε αμαθη να το παιξει γκανγκστα λαιφ στας Ευρωπας:woldman::confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom