Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

νιωτακης

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευα η καλύτερη απ'ολες!Χωρίς καμια αμφιβολια!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10

Συνημμένα

  • Eua18.9.15_644606730_n.jpg
    Eua18.9.15_644606730_n.jpg
    24,9 KB · Εμφανίσεις: 86

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Μια πολύ μεγάλη υπόκλιση σε μια πραγματική ΚΥΡΙΑ. Νιώθω ευτυχής που σε γνώρισα και δυστυχής που δεν κατάφερα να σε κρατήσω τόσο ώστε α μπω στην δική σου ελίτ. Σε έχασα αλλά πως να κρατήσεις κάτι τόσο σπάνιο και μοναδικό?
Να σε έχει ο Θεός καλά κοπελάρα μου όμορφη.
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μια πολύ μεγάλη υπόκλιση σε μια πραγματική ΚΥΡΙΑ. Νιώθω ευτυχής που σε γνώρισα και δυστυχής που δεν κατάφερα να σε κρατήσω τόσο ώστε α μπω στην δική σου ελίτ. Σε έχασα αλλά πως να κρατήσεις κάτι τόσο σπάνιο και μοναδικό?
Να σε έχει ο Θεός καλά κοπελάρα μου όμορφη.


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Πραγματικά μετά από τόσα χρόνια σε βρίσκω έστω από σπόντα εδώ μέσα, καθότιν νέος. Για να καταλάβουν λοιπόν όσοι δεν ξέρουν τι άνθρωπος είσαι θα παραθέσω το ακόλουθο κείμενο που αντικατοπρίζει πλήρως τον χαρακτήρα σου γλυκιά μου ΕΥΑ.

Υπάρχει μόνο ένας δρόμος, της καρδιάς. Αν τον ακολουθήσεις δεν θα κάνεις ποτέ λάθος. Θα πληγωθείς (μπορεί), θα πονέσεις (σίγουρα), θα κλάψεις (κυρίως), μα θα νιώσεις και θα ζήσεις στιγμές πραγματικές, ατόφιες, αγνές, πλημμυρισμένες από ζεστασιά και όνειρα. Κάποιοι το λένε «ευτυχία» εγώ το λέω ανταμοιβή για την ελπίδα. Θα καταλάβεις ότι ο παράδεισος είναι ένα μέρος πάνω στη γη (κάθε μέρος) και θα τον βλέπεις γιατί δεν θα φοβάσαι να τον χάσεις γιατί είχες την αρετή και την τόλμη να ρισκάρεις την ψυχή σου. Ο Θεός μας έπλασε με απέραντη σοφία
βουρκώνει τα μάτια μα δεν σταματά το χρόνο. Αλλωστε μετά από την καταιγίδα βγαίνει πάντα το ουράνιο τόξο και Εσύ μου απέδειξες ότι βγαίνει ΠΑΝΤΑ.
Μπορώ και σ' αγαπάω και αυτό για μένα είναι το μεγαλύτερο δώρο.
Όλοι προσπαθούμε για το καλύτερο.
Εγώ ξέρω πως δεν θα το βρούμε αλλού έχουμε ο ένας τον άλλο.
Φαντάσου να μην είχαμε γνωριστεί;
Ή να μην γνωριζόμασταν ποτέ; Αυτό θα ήταν μεγαλύτερη απώλεια απ' αυτή που ζούμε.
Δεν μπορω να προσπερασω αυτό που είχαμε γιατί ήταν μοναδικό και αξίζει μονάχα ατόφιο, ολόκληρο, έτσι ακριβώς όπως το ζήσαμε. Αν επιστρέψει, η απόσταση θα το έχει δυναμώσει. Αν όχι, θα το διαφυλάξω όσο μπορώ, με όλη μου τη δύναμη στη θέση που μας αξίζει. Εκεί που κανένα βλέμμα και κανένα σώμα δεν θα μπορέσει να μου το κλέψει!
Μου ζήτησες κάποτε να σου θυμίσω όλα αυτά που είχες ξεχάσει και εγώ στεναχωρήθηκα γιατί δεν ήξερα τι μου ζητούσες... Τώρα ξέρω! Αλίμονο, χίλιες φορές να το ξαναζητούσες, χίλιες φορές θα πλήρωνα το τίμημα χωρίς δεύτερη σκέψη.
... Τελικά ο άνθρωπος που χωρα την αγαπη δεν είναι μεγαλείο
χαμένο καθ' οδόν.
 

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21
Ευακι λαμπερο αστερακι γιατι δεν γυρνας στα καψερα τα αγορια σου;;;;; αλλη μια τετοια φωτο και δεν ξερω τι θα κανω!!!!!!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
65.083
Πόντοι
12.056
Αρε Ευα πιστολαρα...  :rockon: :ak: :ak: :tits2: :wanker:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευακι λαμπερο αστερακι γιατι δεν γυρνας στα καψερα τα αγορια σου;;;;; αλλη μια τετοια φωτο και δεν ξερω τι θα κανω!!!!!!!!


Βρε ομορφιά μου εμένα τι να με κάνετε πλέων ???? έχει τόσες χιλιάδες ομορφοκοριτσα εδώ μέσα ;) ;) ;) ….. εγώ πλέων μεγάλωσα , πάχυνα , κρέμασα , καράφλιασα  χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι . πλάκα  κάνω βεβαία , βασικά και εμένα μου λείπετε πολύ….  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21
απο τις φωτο σου βλεπω οτι εισαι πολυ καλυτερη απο τις περισσοτερες που λες! αφου σου λειπουμε και μας λειπεις γιατι δεν κανεις κατι γι αυτο;;;;;;
 

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21
παρτο αποφαση και θα εχεις περισσοτερο κοσμο απο τον τσιπρα και τον μειμαρακη!!!!!
 

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
Μας εχεις τρελάνει ρε Ευάρα !!!! Καλά είπαν και οι συναγωνιστές πιο πίσω ... Γύρνα στο λαό σου και στους λάτρεις σου. Ήσουν και παραμένεις θεά αλλά πάνω απ'όλα πολύ ωραίος άνθρωπος ψυχικά . Περιμένουμε όλοι το Comeback σου ! Να'σαι και να περνάς καλά !! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom