Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αχχχχχχχχχχχ τι ασηκωτο βαρος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Και χωρίς σουτιέν και μπανέλες  Μαριαννακι μου :boobies: :boobies: ,,,, απαπαπαπαπαπαπα τι βάρος :helpplea: :helpplea: …… άμα κλείσω κανενός το κεφάλι εκεί μέσα θα του βγει σαν τάλιρο με δυο όψεις και θα παίζει κορόνα η γράμματα  χα χα χα χα χα χα χα χα :2funny: :2funny: βρε τι ζω η τροφαντογρια  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kz28

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
που μπορουμε να σε βρουμε ευα?  :cheesy:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
παχυνε πλεον αρκετα και ασχολειται με την αισθητικη πλεον... απο εδω μεσα εξαφανισμενη...  απο το facebook , δεν απανταει ...  μαλλον αποσυρθηκε λογω ηλικιας



cvbilly
Νέος

Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 39



  Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: evaki_79 στις: 13/08/14, 10:10 » Παράθεση  Απάντηση  Διαγραφή  

________________________________________
καλημερα...  σε εχω χασει...   οποτε μπορεις απαντησε να μου πεις τα νεα σου...  ειτε εδω ειτε στο facebook  . σου εχω κανει αιτημα εδω κ καιρο    








Τα υπόλοιπα δεν θα τα σχολιάσω . αλλά πως λες χωρίς καν να με έχεις δει από κοντά ???? δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο ….. να είσαι καλά πάντως γιατί φαινόσουν και λίγο σοβαρός αλλά απ ότι φαίνετε για πολλοστή φορά έκανα πάλι λάθος … φιλάκια πολλά απ την χοντρή που δεν ξέρεις ….




 

mariannaki mariannaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Νοε 2013
Μηνύματα
3.807
Like
5.124
cvbilly
Νέος

Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 39



  Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: evaki_79 στις: 13/08/14, 10:10 » Παράθεση  Απάντηση  Διαγραφή  

________________________________________
καλημερα...  σε εχω χασει...   οποτε μπορεις απαντησε να μου πεις τα νεα σου...  ειτε εδω ειτε στο facebook  . σου εχω κανει αιτημα εδω κ καιρο    








Τα υπόλοιπα δεν θα τα σχολιάσω . αλλά πως λες χωρίς καν να με έχεις δει από κοντά ???? δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο ….. να είσαι καλά πάντως γιατί φαινόσουν και λίγο σοβαρός αλλά απ ότι φαίνετε για πολλοστή φορά έκανα πάλι λάθος … φιλάκια πολλά απ την χοντρή που δεν ξέρεις ….




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εισαι φοβερη
 

duo_processor

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
cvbilly
Νέος

Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 39



  Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: evaki_79 στις: 13/08/14, 10:10 » Παράθεση  Απάντηση  Διαγραφή  

________________________________________
καλημερα...  σε εχω χασει...   οποτε μπορεις απαντησε να μου πεις τα νεα σου...  ειτε εδω ειτε στο facebook  . σου εχω κανει αιτημα εδω κ καιρο    








Τα υπόλοιπα δεν θα τα σχολιάσω . αλλά πως λες χωρίς καν να με έχεις δει από κοντά ???? δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο ….. να είσαι καλά πάντως γιατί φαινόσουν και λίγο σοβαρός αλλά απ ότι φαίνετε για πολλοστή φορά έκανα πάλι λάθος … φιλάκια πολλά απ την χοντρή που δεν ξέρεις ….



Δώσε πόνο!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
ευακι τι κανεις ρε μωρο όλα οκ ?????????εγω είμαι εδώ γυρω κ αν τ χονω που κ που για καλο είναι όχι για κακο ν το ξερεις κ σει ......
 

cvbilly

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
κανεις δεν σε ειπε χοντρη...  απλα οτι παχυνες καπως και οτι ισως αποσυρθηκες γιατι δεν εχει κανεις τροπο να σε βρει ... εμενα ετσι κι αλλιως μ αρεσεις . αν παρεξηγηθηκα  , ζηταω συγνωμη και λαθος μου για ολη τη παρεξηγηση ... τουλαχιστον εμφανιστηκες...  φιλια και παλι συγνωμη  - 
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
κανεις δεν σε ειπε χοντρη...  απλα οτι παχυνες καπως και οτι ισως αποσυρθηκες γιατι δεν εχει κανεις τροπο να σε βρει ... εμενα ετσι κι αλλιως μ αρεσεις . αν παρεξηγηθηκα  , ζηταω συγνωμη και λαθος μου για ολη τη παρεξηγηση ... τουλαχιστον εμφανιστηκες...  φιλια και παλι συγνωμη  -   




Αγαπημένε μου Βασίλη καλημέρα, η δεν ξέρεις τι γράφεις , η δεν καταλαβαίνεις την σημασία τον λέξεων σου .
!ον είπες ότι Πάχυνα , οκ , τι κι αν πάχυνα η αδυνάτισα απ την στιγμή που δεν με έχεις δει από κοντά ??????? αλλά και να πήρα κιλά τι σε αφορά εσένα το φαγητό σου σου κλέβω ???? και στο φινάλε πάει ο καιρός που πουλούσα την βιτρίνα μου για να επιβιώσω οπότε όσα κιλά θέλω θα πάρω και ότι θέλω θα τα κάνω ….
2ον είπες ότι γέρασα … ναι λοιπών γέρασα  οπότε μην με προτιμήσεις .. αν στα 38 μου είμαι εγώ γριά εσύ στα 50 πλας τι είσαι ??? πιπίνι ???? μην τρελαθώ δηλαδή …
3ον ότι ασχολούμαι με κάτι άλλο λες , είναι κακό ???? και ναι παράλληλα με την δουλεία μου στο Αγκύρας κοίταζα να τελειώσω ένα ΙΕΚ κι αυτό κακό είναι ???? παρεξηγήσιμο κι αυτό ???? και τέλος πάντων δεν έχω το δικαίωμα να κάνω ότι θέλω ???  και όσο για το εξαφανισμένη δεν πιστεύω πάλι ότι κι αυτό σε αφορά , αυτοί που θέλω να με δουν με βλέπουν και περνάμε και πολύ καλά ……  
Όσο για την συγγνώμη σου για μένα είναι μη αποδεκτή … και πάλι πολύ καλημέρα σου ….
 

cvbilly

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
Αγαπημένε μου Βασίλη καλημέρα, η δεν ξέρεις τι γράφεις , η δεν καταλαβαίνεις την σημασία τον λέξεων σου .
!ον είπες ότι Πάχυνα , οκ , τι κι αν πάχυνα η αδυνάτισα απ την στιγμή που δεν με έχεις δει από κοντά ??????? αλλά και να πήρα κιλά τι σε αφορά εσένα το φαγητό σου σου κλέβω ???? και στο φινάλε πάει ο καιρός που πουλούσα την βιτρίνα μου για να επιβιώσω οπότε όσα κιλά θέλω θα πάρω και ότι θέλω θα τα κάνω ….
2ον είπες ότι γέρασα … ναι λοιπών γέρασα  οπότε μην με προτιμήσεις .. αν στα 38 μου είμαι εγώ γριά εσύ στα 50 πλας τι είσαι ??? πιπίνι ???? μην τρελαθώ δηλαδή …
3ον ότι ασχολούμαι με κάτι άλλο λες , είναι κακό ???? και ναι παράλληλα με την δουλεία μου στο Αγκύρας κοίταζα να τελειώσω ένα ΙΕΚ κι αυτό κακό είναι ???? παρεξηγήσιμο κι αυτό ???? και τέλος πάντων δεν έχω το δικαίωμα να κάνω ότι θέλω ???  και όσο για το εξαφανισμένη δεν πιστεύω πάλι ότι κι αυτό σε αφορά , αυτοί που θέλω να με δουν με βλέπουν και περνάμε και πολύ καλά ……  
Όσο για την συγγνώμη σου για μένα είναι μη αποδεκτή … και πάλι πολύ καλημέρα σου ….


καμμια σχεση αυτα που λες , με την πραγματικοτητα...  εγω απλα ανεφερα πληροφοριες απο τριτους εδω στο φορουμ που ρωτουσαν για σενα...  στο φιναλε , προσωπικες αποψεις του καθενος ειναι εδω μεσα-γι αυτο αλλωστε λεγεται και forum...  εγω ουτε κατηγορησα εσενα ουτε σε προσβαλα...  απλα ειπα οτι ισως αποσυρθηκες . δεν σε ειπα ουτε γρια ουτε χοντρη, στο ξαναλεω...  ουτε οτι ειναι κακο που ασχολεισαι με την αισθητικη...  δεν μπορω να καταλαβω γιατι αρπαζεσαι και νιωθεις οτι σε προσβαλουν επειδη δεν ειδες καποιο αρεστο σε σενα , σχολιο...  τι να πουν αλλες κοπελες του χωρου , εδω μεσα που τις κραζουν και τις προσβαλουν πατοκροφα με εκφρασεις  μπαζο ξεπετα ηλιθια κλπ....?  αυτα ειναι κατακριτεα ... οχι μια απλη αναφορα διαφορων πληροφοριων για σενα...  στο μονο που εχεις δικιο ειναι στο σχολιο ¨"παχυνε" γιατι οντως απο κοντα δεν σε ειδα. εκει κολλαει και η συγνωμη τοσο προς εσενα οσο και προς αυτους που διαβαζουν ωστε να μην τους παραπληροφορω...  ξαναλεω, οτι μου ειπαν κοπελες του χωρου ανεφερα και συγνωμη που ελαφρα την καρδια και χωρις να το φιλτραρω μονος μου , το ανεφερα...  τελος , ασε τις ηλικιες κατα μερος , και μην βγαζεις κακιες , γιατι πολυ απλα ειμαι μικροτερος απο σενα...  τωρα αν δεν δεχεσαι την εννοια ολων αυτων που γραφω , ειναι δικαιωμα σου...  εδω μεσα ειναι για ανταλλαγη αποψεων , ενδεχομενως καποιων και λανθασμενων και καποιων που δεν θα σου αρεσουν ...  μπορεις να απαιτησεις να αποχωρησει το εν λογω κομματι που αφορα εσενα...  ξαναλεω , δεν σε προσβαλε κανεις ...  αλλα μην εχεις την απαιτηση κι εσυ αλλα και η καθε κοπελα που αναφερεται εδω μεσα , να διαβαζετε παντα διθυραμβους και κολακιες .... 
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.597
Πόντοι
30.558
Έχεις δικιο, το τι κάνει ο κάθε ένας είναι θέμα δικό του και μόνο δικό του πόσο μάλιστα αν έχει να κάνει με ζητήματα  που αφορούν την προσωπική του ζωή. Καλημέρα καλό Π/Σ/Κ  
 

cvbilly

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
συγνωμη , εδω μεσα δεν ειναι forum που ανταλλασουμε αποψεις και πληροφοριες για καθε κοπελα ?  ποιο ηταν το προσωπικο θεμα που εθιξα και ηταν τοοοοσο προσβλητικο???  οτι ενδεχομενως αποσυρθηκε και ασχολειται με κατι αλλο???  και μπραβο της!!!  θα τρελαθουμε τελειως????  σε αλλα θεματα για αλλες κοπελες εδω μεσα ξεκατινιαζονται και τις βριζουν και τις προσβαλλουν και κανεις δεν ειπε κατι ...  κι εδω με απλη αναφορα διαφορων πληροφοριων που δεν ηταν αρεστες , εγινε ολοκληρο θεμα???  να μας το πειτε , οτι πρεπει να γραφουμε μονο καλα λογακια...    υ.γ. ασε που στο φιναλε , δεν εγραψα και τιποτα κακο... ουτε προσβλητικο ... 
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10


Αν διάβαζες καλύτερα ίσως και να καταλάβαινες πως δεν με ενδιαφέρει το να με πουν όμορφη η μπάζω ,,, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ,  όχι αυτοί που είναι πίσω από ένα πληκτρολόγιο και δεν ξέρουν τι να πουν και γράφουν ότι θέλουν … εσύ γιατί θίχτηκες για την ηλικία σου σε ξέρει κανείς εδώ????  Και όσο για τα θετικά η τα αρνητικά για μένα είναι καλοδεχούμενα από ανθρώπους ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΟΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ . και όχι για κάποιους να χαμε να λέγαμε … Τώρα για το αν θελήσω να αποσυρθεί το δικό μου Θρεντ δεν νομίζω ότι κι αυτό σε αφορά εκτός και αν θέλεις να είσαι και διαχειριστής στο μπουρδελα..  και όσο για την ενημέρωση που λες για πολλοστή φορά είσαι λάθος και δείχνεις άλλη μια μεριά ανθρώπων που δεν ξέρουν την τύφλα τους και κάθονται και σχολιάζουν έτσι για να λέμε …. Άρα πόσο αντικειμενικός είσαι εσύ στην κριτική σου ??? η μάλλον πόσο αληθινός ????  άρα μήπως εσύ αρπάζεσαι ???? και οι άλλες που λες ότι σου λένε για μένα πες τους να προσέχουν μην δαγκώσουν την γλωσσά τους και φαρμακωθούν … ….
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
ευακι μου εισαι κουκλαρα  κ απο τα καλυτερα παιδια!!!!
εφοσον δεν ασκεις το επαγγελμα κακως κ κριτικαρεσε αλλα ο κοσμος ειναι ετσι αγαπη μου
σε λατρευω φιλη μου καλη κ αγαπημενη
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
ο καθενας της το χαβα εδώ μεσα...

εγω παντος μια τετια φαση θα γουσταρα τα δυο μωρα από πανω σε ένα κρεβατι
κ πολύ κρασι φιλακιααα
 

koniordos1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
εχει η ευα facebook  και δεν το χω βρει??

βρε μια βοηθειααααααααααααααααααααα
 

mpoufos1908

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σου ρε Ευακι κουκλαραααα....εμενα μια χαρα μ εχεις μεινει στο μυαλο....!ασε π μονο π σε σκεφτομαι αναβω,...χαχα...να σαι καλααααααα!!!!αχαρνων 104 και αγκυρας μεγαλες στιγμες...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Γεια σου ρε Ευακι κουκλαραααα....εμενα μια χαρα μ εχεις μεινει στο μυαλο....!ασε π μονο π σε σκεφτομαι αναβω,...χαχα...να σαι καλααααααα!!!!αχαρνων 104 και αγκυρας μεγαλες στιγμες...

που σε σει??????
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:χρονια  πολλα
μπεμπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom