Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
ρε μεγάλε .. τόσα λεφτά έδωσε το κορίτσι να το φτιάξει το μουνάκι καισύ θέλεις κώλο ???  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

file μαζι σου ειμαι θα το τιμησω το μουνακι της , κοτσαμ ταξιδη εκανε μεχρη τιν βραζιλια , αλλα και λιγος κωλος δεν θα ηταν κακο  :helpplea: , τι λες ?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
file μαζι σου ειμαι θα το τιμησω το μουνακι της , κοτσαμ ταξιδη εκανε μεχρη τιν βραζιλια , αλλα και λιγος κωλος δεν θα ηταν κακο  :helpplea: , τι λες ?

καθόλου κακό βεβαίως βεβαίως... 

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ντροπή σας να μιλάτε έτσι για την αγριόγατα :s&m_2:
 

Mwnn

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η eva είναι σε κάποιο σπίτι η δουλεύει μονη τις?
 

Mwnn

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλά αφήστε τo. η eva από μονη της είναι ένας γρίφος. δεν θέλω τίποτα.
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Μου αρεσει η αυταρκεια σου.Μονος σου ρωτας,μονος σου απαντας.Αυτο θα πει να μην εχεις αναγκη κανεναν  :cheesy:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
αν ξερει παντως καποιος για την ευη ας πει.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
σταματησε
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ατυχια για τους καινουργιους απωλεια για τους παλιους...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ηθελα πολυ να το κανω μαζι της.κριμα.ειδα φοτο της και ειναι μαναρακι... :-* :-* :-*
 

George25thess

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2011
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια πριν 4-5 χρόνια ειχα κατεβει Αθηνα και ειχα κοιμιθει σε μια Trans με το ονομα Ευα η οποια εμενε στον Περαμο σε μια τελεια μονοκατοικια και οδηγουσε ενα SLK αν δε κανω λαθος.

Μου ειχε πει πως ειχε και δικο της χωρο στην Αθηνα που εξω απο την πορτα εγραφε με χρησα γραμματα ΕΥΑ .

Δινω οτι πληροφοριες θυμαμαι .
Μηπως καταλαβε κανεισ για ποια λεω ?
εχει κανεις πληροφοριες που ειναι και τι κανει ?
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια πριν 4-5 χρόνια ειχα κατεβει Αθηνα και ειχα κοιμιθει σε μια Trans με το ονομα Ευα η οποια εμενε στον Περαμο σε μια τελεια μονοκατοικια και οδηγουσε ενα SLK αν δε κανω λαθος.

Μου ειχε πει πως ειχε και δικο της χωρο στην Αθηνα που εξω απο την πορτα εγραφε με χρησα γραμματα ΕΥΑ .

Δινω οτι πληροφοριες θυμαμαι .
Μηπως καταλαβε κανεισ για ποια λεω ?
εχει κανεις πληροφοριες που ειναι και τι κανει ?
ρε τυπε το Ευακι απο Αγκυρας λες :think:
 

George25thess

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2011
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ρε τυπε το Ευακι απο Αγκυρας λες :think:

Αδερφε μου οτι και να σου πω τωρα ... μαλακια θα πω.
Πανε και τοσα χρονια . απο το zoo την γνωρισα μιλισαμε καναμε ραναμε κατεβηκα Αθηνα με τρενο, πηρα προαστιακο , πηγα περαμο, με πηρε με το αμαξι, μειναμε 2 βραδυα μαζι και μετα εχασα καθε επαφη ....
Ξανθο μαλλι ειχε τοτε τουλαχιστον !
Ειχε φιλο εναν gay παπα !

Ελαααα οτι λεπτομερειες θυμαμαι λεω !
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αδερφε μου οτι και να σου πω τωρα ... μαλακια θα πω.
Πανε και τοσα χρονια . απο το zoo την γνωρισα μιλισαμε καναμε ραναμε κατεβηκα Αθηνα με τρενο, πηρα προαστιακο , πηγα περαμο, με πηρε με το αμαξι, μειναμε 2 βραδυα μαζι και μετα εχασα καθε επαφη ....
Ξανθο μαλλι ειχε τοτε τουλαχιστον !
Ειχε φιλο εναν gay παπα !

Ελαααα οτι λεπτομερειες θυμαμαι λεω !
αν λεμε την ιδια,υπηρχε θεμα στο φορουμ παλια εδω,μπες δες αν λεμε την ιδια,υπαρχουν κ αρκετες φωτο
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

Όντως αυτή είναι!

Λοιπόν Τζώρτζ, εδώ μέσα έχει ποστάρει πολλές φορές η ίδια. Βρίσκεις ένα ποστ της και της στέλνεις π.μ.
Αν είχατε περάσει καλά και σε θυμάται και έχει και όρεξη, θα σου απαντήσει, αν και νομίζω πως έχει μάλλον ξεκόψει από τη "δουλειά".
Πάντως τις προάλλες την πέτυχα συνδεδεμένη στο σάιτ.
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Όντως αυτή είναι!

Λοιπόν Τζώρτζ, εδώ μέσα έχει ποστάρει πολλές φορές η ίδια. Βρίσκεις ένα ποστ της και της στέλνεις π.μ.
Αν είχατε περάσει καλά και σε θυμάται και έχει και όρεξη, θα σου απαντήσει, αν και νομίζω πως έχει μάλλον ξεκόψει από τη "δουλειά".
Πάντως τις προάλλες την πέτυχα συνδεδεμένη στο σάιτ.





Καλησπέρα  σε όλους :-* :-*  καλησπέρα Γιάννη μου :-* :-* .όπως ξέρεις εδώ και αρκετό καιρό έχω σταματήσει από τα μαγαζιά χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν εργαζωμε ανεξάρτητα . (τουλάχιστον εσύ το ξέρεις καλύτερα απ όλους ;) ) για τους δικούς μου λόγους  θέλω να δουλεύω με αυτούς που εγώ θέλω ( και μέσα σε αυτούς είσαι κι εσύ ) τώρα αν κάποια στιγμή αποφασίσω να εργαστώ σε μαγαζί η σε πιάτσα  να είσαι σίγουρος ότι και να θέλω να το κρύψω κάποιος θα το γράψει .  …..Ελπίζω να είσαι καλά και μην ξεχνάς να μου τηλεφωνάς ……..  φιλάκια πολλά σε όλους και σε μένα μου λείψατε κάποιοι και πιστεύω πως σύντομα θα τα ξανά πούμε από κοντά ….. Όσο για σένα όμορφε θεσσαλονικιέ George25thess  που με θυμήθηκες μετά από τόσα χρόνια ??????  Ελπίζω να είσαι καλά … φιλάκια πολλά …
Στείλε μου π.μ  να τα πούμε  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Εύακι τί γίνεσαι ρε σύ! Καιρό έχουμε να βρεθούμε, αλλά τελευταία έχω γίνει "καλό παιδί", όσο και να μην το πιστεύεις!

Γέρασα κι όλας, κακά τα ψέματα. :( :(

Ρε σύ δεν σου έχω ξαναπεί, πολύ παλιά, να μην με "προμοτάρεις" δημόσια! Με κάνεις και ντρέπομαι! :grin: :grin:   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom