Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
ευακι καλησπερα χρονια πολλα τι κανεις;πως περασες τις αγιες μερες;
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
ευα !!!!!!!!!!!!! ευα!!!!!!!!!!!!!!!


σημερα , με εκανε ξανα να νιωσω ενας μικρος θεοοοοοοοοοοοοοοοος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ευα σε αγαπαααααααααααααααααααααααααααωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
σταματησε να μπαινει εδω μεσα...γιατι?
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
τι εγινε ρε παιδια?γιατι σταματησε το θρεντ??αφου ξεσκιζε.μηπως ο γιωργος58 μπορει να μας απαντησει η εστω καποιος αλλος?
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Παιδια που εχει εξαφανιστει η θεα Ευα ξέρει κανεις ?
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Πολύ καλή ερώτηση φίλε....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Παιδια που εχει εξαφανιστει η θεα Ευα ξέρει κανεις ?

Noμίζω πως δουλεύει πάλι σαν call girl. Τουλάχιστον προ 1-2 μηνών που της είχα τηλεφωνήσει αυτό μου είχε πει. Στο σπίτι της και σε ξενοδοχείο.
Δεν την έχω συναντήσει πρόσφατα, αλλά το τηλέφωνό της το έχω και όποιος θέλει μου το ζητάει με π.μ. και επικοινωνεί με την ίδια για λεπτομέρειες.
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
τι εγινε ρε παιδια?γιατι σταματησε το θρεντ??αφου ξεσκιζε.μηπως ο γιωργος58 μπορει να μας απαντησει η εστω καποιος αλλος?
Φιλε tenten αλλα και για αλλους που ειναι απο Θεσ/νικη, αφου σταματησε απο το Αγκυρας 1 καπου αρχες Ιουνιου ανεβηκε Θεσ/νικη για μια εβδομαδα 10 μερες περιπου, μου στελνη πμ οτι ειναι εδω πανω την περνω τηλ οτι αυριο στις 10,00 η ωρα θα ειμαι στο ξενοδοχειο, (μου ειπε σε ποιο ηταν)φτανω κατα της 9,30- 10παρα και την περνω τηλ το ειχε κλειστο μετα απο μιση μια ωρα απαντησε στο τηλ και την λεω ειμαι εξω απο το ξενοδοχειο και περιμενω και τι μου λεει βρισκομαι τωρα με μια φιλη μου Αριστοτελους για καφε,εαν μπορεσω θα ερθω λεει και ακομη ερχεται 
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Φιλε tenten αλλα και για αλλους που ειναι απο Θεσ/νικη, αφου σταματησε απο το Αγκυρας 1 καπου αρχες Ιουνιου ανεβηκε Θεσ/νικη για μια εβδομαδα 10 μερες περιπου, μου στελνη πμ οτι ειναι εδω πανω την περνω τηλ οτι αυριο στις 10,00 η ωρα θα ειμαι στο ξενοδοχειο, (μου ειπε σε ποιο ηταν)φτανω κατα της 9,30- 10παρα και την περνω τηλ το ειχε κλειστο μετα απο μιση μια ωρα απαντησε στο τηλ και την λεω ειμαι εξω απο το ξενοδοχειο και περιμενω και τι μου λεει βρισκομαι τωρα με μια φιλη μου Αριστοτελους για καφε,εαν μπορεσω θα ερθω λεει και ακομη ερχεται 

Αγαπητέ μου γατουλι ,καλημέρα , δεν τα λες τα πράγματα όπως είναι και στεναχωριέμαι ιδιαίτερα . 1ον όταν τηλεφωνηθήκαμε  σου είπα ΕΞ ΑΡΧΗΣ  ότι ανέβηκα στην Θεσσαλονίκη για διακοπές  και όχι για δουλεία . 2ον δεν έκλισα κανένα ραντεβού μαζί σου και πήρες μόνος σου την πρωτοβουλία και ήρθες στο ξενοδοχείο χωρίς να γνωρίζω κάτι εγώ , και τελευταία στιγμή που πήρες εσύ τηλέφωνο και μου είπες ότι ήσουν στην ρεσεψιόν εγώ ήμουν έξω για καφέ και όντως δεν ήταν ψέμα ,
Αν είχα έρθει για δουλεία στην Θεσσαλονίκη τότε δεν θα βρισκόμουν μόνο με εσένα αλλά και με πολλά άλλα άτομα από εκεί που μιλαγαμε μέσο ιντερνέτ η κινητού ,
Και αν θες να ξέρεις ότι δεν στήνω κανέναν  όταν έχω ραντεβού και αυτό μπορούν να στο πουν κι άλλοι που έχουμε βρεθεί έξω …….
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αγαπητέ μου γατουλι ,καλημέρα , δεν τα λες τα πράγματα όπως είναι και στεναχωριέμαι ιδιαίτερα . 1ον όταν τηλεφωνηθήκαμε  σου είπα ΕΞ ΑΡΧΗΣ  ότι ανέβηκα στην Θεσσαλονίκη για διακοπές  και όχι για δουλεία . 2ον δεν έκλισα κανένα ραντεβού μαζί σου και πήρες μόνος σου την πρωτοβουλία και ήρθες στο ξενοδοχείο χωρίς να γνωρίζω κάτι εγώ , και τελευταία στιγμή που πήρες εσύ τηλέφωνο και μου είπες ότι ήσουν στην ρεσεψιόν εγώ ήμουν έξω για καφέ και όντως δεν ήταν ψέμα ,
Αν είχα έρθει για δουλεία στην Θεσσαλονίκη τότε δεν θα βρισκόμουν μόνο με εσένα αλλά και με πολλά άλλα άτομα από εκεί που μιλαγαμε μέσο ιντερνέτ η κινητού ,
Και αν θες να ξέρεις ότι δεν στήνω κανέναν  όταν έχω ραντεβού και αυτό μπορούν να στο πουν κι άλλοι που έχουμε βρεθεί έξω …….
Καλημερα Ευα
Δεν πηρα καμια προτωβουλια απο μονος μου
εσυ μου ειπες οτι λογω δουλειας δεν μπορω να ερθω πρωινο και σου λεω κανονιζω και ερχομαι αυριο το πρωι
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Καλημερα Ευα
Δεν πηρα καμια προτωβουλια απο μονος μου
εσυ μου ειπες οτι λογω δουλειας δεν μπορω να ερθω πρωινο και σου λεω κανονιζω και ερχομαι αυριο το πρωι

παιδια σορι που παρεμβαινω, καλυτερα δεν θα'ταν να μιλησετε ΚΑΤ'ΙΔΙΑΝ μεσω τηλ κτλ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
σωστος...η ακομα και με pm...εμας δεν μας αφορα..
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
412
Like
734
Πόντοι
81
Εχει κανεις το τηλεφωνο της?
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
πληροφοριες αναφερουν οτι βρισκεται σε περιοδο σκεψης και περισυλλογης!!!!χαθηκε το κορμι!!!!!
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
δεν στήνω κανέναν  όταν έχω ραντεβού και αυτό μπορούν να στο πουν κι άλλοι που έχουμε βρεθεί έξω …….
Μπορης  να το αποδειξης  την επομενη φορα που θα ανεβης Θεσ/νικη.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μπορης  να το αποδειξης  την επομενη φορα που θα ανεβης Θεσ/νικη.

παρόλο που δεν μου πέφτει λόγος, πιστεύω ότι παίχτηκε λάθος συννενόηση...ποιός ο λόγος εξάλλου να μην βρεθείτε? τεςπα...κάν'τε πώς δεν το είδατε :grin:

καλό απόγευμα και στους 2 σας... :cheesy: :-*
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
καλη η ευα , γυναικαρα ψηλη , βυζι τουμπανο , αλλα οταν πας να κανεις οπισθια εισχωρηση , περνεις ενα μεγαλο οχι  :tickedoff: , καλο το ψευτικο ''μουνι'' , αλλα στεγνωνη γρηγορα και ειχει μικρη εισχορηση για να μπεις μεσα  ;) , και οταν τιν γαμας  :fuck1: , και βλεπεις αυτην τιν απιστευτη κολαρα της θελεις να το βαλεις στιν αλλη τρυπουλα , και ειδικα οταν ξερεις οτι απο εκει ξεκινησε  :headbang: :headbang: :headbang:

αχ αχ αχ ευα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
καλη η ευα , γυναικαρα ψηλη , βυζι τουμπανο , αλλα οταν πας να κανεις οπισθια εισχωρηση , περνεις ενα μεγαλο οχι  :tickedoff: , καλο το ψευτικο ''μουνι'' , αλλα στεγνωνη γρηγορα και ειχει μικρη εισχορηση για να μπεις μεσα  ;) , και οταν τιν γαμας  :fuck1: , και βλεπεις αυτην τιν απιστευτη κολαρα της θελεις να το βαλεις στιν αλλη τρυπουλα , και ειδικα οταν ξερεις οτι απο εκει ξεκινησε  :headbang: :headbang: :headbang:

αχ αχ αχ ευα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρε μεγάλε .. τόσα λεφτά έδωσε το κορίτσι να το φτιάξει το μουνάκι καισύ θέλεις κώλο ???  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom