Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
προτιμω να με φας εσυ  ευακι






Φοβάμαι πολύ πράκτορα Μωλντερ πως η χημική μας εξέλιξη θα είναι πολύ θυελλώδεις  :fuck1:
Όχι δεν πρέπει να γίνει αυτό  :headbang:, , θα έχουμε πολλά κρούσματα και νεοφερμένους ιούς από το ταξίδι αυτό  :boobies:…. Αλλά αν είναι για το καλό της επιστήμης και της ανθρωπότητας τότε ναι θα υποκύψω Πράκτορα …….. :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Όπως βλέπεις και λινγκ  είμαι αθώα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :2on1:
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Ovelix μου  νιάου νιάου νιάου μωρό μου γλυκό πότε θα σε βιάσω πάλι  :2funny:????? έμαθα και μια καινούργια στάση στο πατάρι ….. :2funny: :2funny: :s&m_2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ωωωχ.Καταλαβα.Εγω μεσα στο παταρι και εσυ προφανως απο εξω :)
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
ωραιος ο ovelix !!!  :2funny: ευακι σου εστειλα πμ
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Οχι ρε Foxxx,χαλια ειμαι.
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
γιατι χαλια ρε ovelix ;;;
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ωωωχ.Καταλαβα.Εγω μεσα στο παταρι και εσυ προφανως απο εξω :)


Χμ όχι μωρό μου εγώ πάνω στην σκάλα να ταχτοποιώ τα πράγματα και εσύ από πίσω μου και ποιο κάτω μου να με βοηθάς με την γλωσσά σου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)απαπαπαπαπαπα άκου εκεί να σε στριμώξω στο πατάρι ?????? ξέρω ότι είσαι κλειστοφοβικός :S … θα σου έκανα εγώ τέτοιο κακό  :rockon:? με τίποτα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Χμ όχι μωρό μου εγώ πάνω στην σκάλα να ταχτοποιώ τα πράγματα και εσύ από πίσω μου και ποιο κάτω μου να με βοηθάς με την γλωσσά σου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)απαπαπαπαπαπα άκου εκεί να σε στριμώξω στο πατάρι ?????? ξέρω ότι είσαι κλειστοφοβικός :S … θα σου έκανα εγώ τέτοιο κακό  :rockon:? με τίποτα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

εμενα μ'αρεσει...το παταρι βρε!!! ;) ;) ;)
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Χμ όχι μωρό μου εγώ πάνω στην σκάλα να ταχτοποιώ τα πράγματα και εσύ από πίσω μου και ποιο κάτω μου να με βοηθάς με την γλωσσά σου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)απαπαπαπαπαπα άκου εκεί να σε στριμώξω στο πατάρι ?????? ξέρω ότι είσαι κλειστοφοβικός :S … θα σου έκανα εγώ τέτοιο κακό  :rockon:? με τίποτα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Καλα.Τωρα ειμαι σιγουρος οτι με κοροϊδευεις.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Εδω γλυκα με το ζορι φτανω τα βυζακια σου. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:Ενα σκαλι κατω....Ουτε τα γονατα σου δεν θα φτανω :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλα.Τωρα ειμαι σιγουρος οτι με κοροϊδευεις.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Εδω γλυκα με το ζορι φτανω τα βυζακια σου. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:Ενα σκαλι κατω....Ουτε τα γονατα σου δεν θα φτανω :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg:


Θα λυγήσω μωρό μου τα πόδια μου και θα με φτάνεις  :kissass:… τι στο καλό το πήρα το Μάστερ στην ενόργανη ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Θα λυγήσω μωρό μου τα πόδια μου και θα με φτάνεις  :kissass:… τι στο καλό το πήρα το Μάστερ στην ενόργανη ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οποιος το θελη και χωρις να λυγισουν τα ποδια το καταφερνη αμα το βαλη σκοπο
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Καλα.Τοτε θα το κανω με την μυτη :) :) :) :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom