Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Εμ γι αυτό έριξες μαύρη πέτρα πίσω σου και έφυγες κακιε Μαρουλοτεκναρε αλλά που θα πάει ……θα σε τσακώσω και τότε ούτε ο Γαταρος 58 δεν θα με κάνη καλά :tickedoff: :tickedoff: ….


Καλα εισαι μωρο μου ? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Καλά είμαι Ευάκι :-* :-* :-* :-* Αν και χωρίσαμε πριν από πολλούς μήνες, δεν με έχεις ξεπεράσει!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
γατουλα μου εσυ ολα τα κατεχεις! :)
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Καλησπερα γατακι.Νεες φωτο βλεπω :)
Ωωωωρε δουλεια που εχω :) :) :) :) :)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλά είμαι Ευάκι :-* :-* :-* :-* Αν και χωρίσαμε πριν από πολλούς μήνες, δεν με έχεις ξεπεράσει!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Είσαι αξεπέραστος μωρό μου εσύ ……. Ναι ομολογώ πως όχι δεν σε έχω ξεπεράσει ακόμα …..ειλικρινά μου λείπεις και σε θέλω πίσω ,κάθε μέρα που περνά για μένα μακριά σου είναι αιώνας ,κάθε μέρα που ξυπνώ σε σκεφτωμαι όλο και ποιο πολύ ,,,,και δεν μπορώ να φάω , και το βράδυ δεν μπορώ να κοιμηθώ γιατί πειναω , καταλαβαίνεις τι ζημία μου έχεις κάνη ????? είμαι πάνω από ένα τηλέφωνο όλη μέρα και περιμένω μήνυμα σου .. βλέπω της φωτογραφίες μας και λέω είναι κρίμα αυτός ο άντρας να με αφήσει για μια άλλη , Όχι Όχι δεν μπορώ να το δεχτώ …..
Ακόμα όμως μέσα μου έχω μια ελπίδα ότι κάποια μέρα θα ξαναγυρίσεις στα ζεστά μου γιουβαρλάκια  ………. Μωρό μου ακόμα και χωρισμένοι εγώ σ αγαπώ ΝΑΙ  είσαι ο μοναδικός άντρας που με έκανε να ολοκληρωθώ ως γυναίκα ,,,,είσαι ο μόνος που κατάφερνε να ερχομέ σε πολλαπλούς οργασμούς κάθε φορά που ήμασταν μαζί ,,,,Ναι μεγάλε Μαρούλια μου ……
Γύρνα πίσω και για εσένα εγώ θα σταματήσω ακόμα και το να εκδίδομαι . θα κάψω το βιβλιάριο μου και τον χαρακτηρισμό μου και από το ΙΚΑ θα πάω να γραφτώ για χάρη σου στον ΟΓΑ ως σεμνή ηθικά και τίμια Κουτσοποδιοτησα ……. Έλα μωρό μου μην με κάνεις κάθε βράδυ να κοιτώ αν μου έστειλες mail στο δικό μας και μοναδικό ….
Φτάνει ποια …..σε συγχωρώ με όσες πήγες και με όσες θες να πας …. Θα κάνουμε και το τρίο που ήθελες με την φίλη μου (ξέρεις ποια εννοώ ) αχ βαχ αχ βαχ είναι αβάσταχτος ο πόνος μου γλυκό μου αγόρι μακριά σου ,,, συνέχεια μαύρα  εσώρουχα φορώ από την στενοχώρια μου
Είσαι ένας και μοναδικός  …………



Υ/Σ ουτε η Χελμη στα κοκκινα φαναρια να ημουνα …….
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • PB240313.JPG
    PB240313.JPG
    79,2 KB · Εμφανίσεις: 35
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Κι εγώ σε περιμένω ….. ;) ;) Κοίτα καλά την φωτογραφία μωρό μου σου στέλνω μήνυμα όπως βλέπεις , Νιάου νιάου νιάου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Με την φωτο και μονο δεν αληθωριζη το ματι μου αλλο θελω να δω για βα αληθωρισω  :rockon: :rockon: :rockon:
Μαλλον καπου αλλου εστειλες μυνημα  :grin: :grin:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Είσαι αξεπέραστος μωρό μου εσύ ……. Ναι ομολογώ πως όχι δεν σε έχω ξεπεράσει ακόμα …..ειλικρινά μου λείπεις και σε θέλω πίσω ,κάθε μέρα που περνά για μένα μακριά σου είναι αιώνας ,κάθε μέρα που ξυπνώ σε σκεφτωμαι όλο και ποιο πολύ ,,,,και δεν μπορώ να φάω , και το βράδυ δεν μπορώ να κοιμηθώ γιατί πειναω , καταλαβαίνεις τι ζημία μου έχεις κάνη ????? είμαι πάνω από ένα τηλέφωνο όλη μέρα και περιμένω μήνυμα σου .. βλέπω της φωτογραφίες μας και λέω είναι κρίμα αυτός ο άντρας να με αφήσει για μια άλλη , Όχι Όχι δεν μπορώ να το δεχτώ …..
Ακόμα όμως μέσα μου έχω μια ελπίδα ότι κάποια μέρα θα ξαναγυρίσεις στα ζεστά μου γιουβαρλάκια  ………. Μωρό μου ακόμα και χωρισμένοι εγώ σ αγαπώ ΝΑΙ  είσαι ο μοναδικός άντρας που με έκανε να ολοκληρωθώ ως γυναίκα ,,,,είσαι ο μόνος που κατάφερνε να ερχομέ σε πολλαπλούς οργασμούς κάθε φορά που ήμασταν μαζί ,,,,Ναι μεγάλε Μαρούλια μου ……
Γύρνα πίσω και για εσένα εγώ θα σταματήσω ακόμα και το να εκδίδομαι . θα κάψω το βιβλιάριο μου και τον χαρακτηρισμό μου και από το ΙΚΑ θα πάω να γραφτώ για χάρη σου στον ΟΓΑ ως σεμνή ηθικά και τίμια Κουτσοποδιοτησα ……. Έλα μωρό μου μην με κάνεις κάθε βράδυ να κοιτώ αν μου έστειλες mail στο δικό μας και μοναδικό ….
Φτάνει ποια …..σε συγχωρώ με όσες πήγες και με όσες θες να πας …. Θα κάνουμε και το τρίο που ήθελες με την φίλη μου (ξέρεις ποια εννοώ ) αχ βαχ αχ βαχ είναι αβάσταχτος ο πόνος μου γλυκό μου αγόρι μακριά σου ,,, συνέχεια μαύρα  εσώρουχα φορώ από την στενοχώρια μου
Είσαι ένας και μοναδικός  …………



Υ/Σ ουτε η Χελμη στα κοκκινα φαναρια να ημουνα …….
:2funny: :2funny: :2funny:

Δεν φταίω Ευάκι μου, φταίει ο άκρατος συμβολισμός που με κατήντησε έρμαιο των ανείπωτων σεξουαλικών επιθυμιών μου!!!
Τι τριο τι τετράδα, το ίδιο θα μου ήταν!!! Όταν βλέπω την εξαίσια κορμάρα μου στον αντεστραμμένο καθρέπτη, καταλαβαίνω απόλυτα το ασίγαστο πάθος σου, αλλά και της άλλης (ονόματα δε λέμε, μελαχροινές δε θίγουμε) για μένα!!!
Θεέ μου δος μου δύναμη να αντέξω την επόμενη συνεύρεση (παρτούζα)!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
μωρακι ευακι καλησπερα μην δειχνεις συνεχεια φωτο εχω ριξει ενα σωρο  :jerking: :jerking: :jerking: για σενα κοριτσαρα μου.. ετσι μου ρχεται να ερθω βολιδα αθηνα η να παραγειλω κανενα ιπταμενο δισκο που θα ερθει πιο γρηγορα ;;; τι fox mulder ειμαι;;;
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δεν φταίω Ευάκι μου, φταίει ο άκρατος συμβολισμός που με κατήντησε έρμαιο των ανείπωτων σεξουαλικών επιθυμιών μου!!!
Τι τριο τι τετράδα, το ίδιο θα μου ήταν!!! Όταν βλέπω την εξαίσια κορμάρα μου στον αντεστραμμένο καθρέπτη, καταλαβαίνω απόλυτα το ασίγαστο πάθος σου, αλλά και της άλλης (ονόματα δε λέμε, μελαχροινές δε θίγουμε) για μένα!!!
Θεέ μου δος μου δύναμη να αντέξω την επόμενη συνεύρεση (παρτούζα)!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ακόμα να την ξεπεράσεις  αισθηματία Μαρούλια μου αυτήν ?????????? :tickedoff: :tickedoff:
Όχι όχι μην μου το κάνεις αυτό :headbang: ,,,φτάνει ποια  με πικραίνεις κάθε φορά που λες το ονοματης :headbang: …… όχι δεν το δέχομαι :headbang: …..(λες να αλλάξω χρώμα στα μαλλιά μωρό μου ) :think:
Αύριο όμως το πρωί που θα την δω από κοντά την ακατονόμαστη  θα σου πω εγώ τι έχει να πάθει :tickedoff: ,,, εκεί που θα πάει η νοσοκόμα να της πάρει αίμα θα ορμηξω εγώ και θα της βάλω την σύριγγα ποιο βαθειά :rockon: ………. Και θα πω ότι ήταν τυχαίο απλά έκανα την εκπαίδευση μου στην ενέσεις …….. :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

Μάγια σου έκανε :huh: ???? απαπαπαπαπα δεν εξηγείτε καλέ αυτό αλλιώς ….. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Απαπαπαπαπαπαπαπαπα
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Τιποτα δεν υπονοω απλα απο φωτο εχω χορταση δεν με συγκινουν πια με συγκινη μονο το [size=17pt]ζωντανο και ζουμερο[/size]  ;) ;)


Χμ κάτι θα κάνουμε και γι αυτό προσεχώς γατουλι μου ,,,νιαουυυυ  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
μωρακι ευακι καλησπερα μην δειχνεις συνεχεια φωτο εχω ριξει ενα σωρο  :jerking: :jerking: :jerking: για σενα κοριτσαρα μου.. ετσι μου ρχεται να ερθω βολιδα αθηνα η να παραγειλω κανενα ιπταμενο δισκο που θα ερθει πιο γρηγορα ;;; τι fox mulder ειμαι;;;


Οκ μωρό μου δεν ξανά βάζω φωτογραφίες μου αν είναι να μου πάθεις τίποτα και να το έχω τύψεις στην συνείδηση μου  :'( :'( :'( :'( :'( :'(………..
Δεν είναι καλέ ανάγκη να πάρεις ιπτάμενο δίσκο για να έρθεις :booty: … έχεις δει πόσο τα ακρίβυναν τα εισιτήρια :S ???? απλησίαστα είναι Φοξ μου απαπαπαπαπα :o :o :o
Άσε που στο τελευταίο επεισόδιο σου ορμιξε η Πράκτορας Σκαλυ να σε φάει μέσα στον δίσκο ….απαπαππαπαπαπαπα όχι όχι όχι ποτέ …. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Χμ κάτι θα κάνουμε και γι αυτό προσεχώς γατουλι μου ,,,νιαουυυυ  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αυτο το προσεχως ειναι το γαμωτο πολλη αναμονη
αντε να δουμε θα γινη κατι το Σ/Κ 12-13/12
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
προτιμω να με φας εσυ  ευακι
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
μωρακι ευακι καλησπερα μην δειχνεις συνεχεια φωτο εχω ριξει ενα σωρο  :jerking: :jerking: :jerking: για σενα κοριτσαρα μου..
Δηλαδη το ασπρισες για τα καλα το δωματιο σου αντε παρε ακομη μια αλλα μην ασπρισης την οθονη  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • diakopes.JPG
    diakopes.JPG
    32 KB · Εμφανίσεις: 31

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
ξερεις απο τι λεφτα σε χρωμα με γλυτωσαν οι φωτο φιλε γιωργο;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom