Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
προσεχε φιλε οvelix θα σε ερευνα ως παραφυσικο φαινομενο (κοντο εργαλειο και ετσι) μην ξεχνας οτι στην ταινια η σκαλλυ ειναι φουλ καβλωμενη με τον φοξ οποτε αυτη θα κρινει πως θα αντιμετωπιζει τα ''παραφυσικα φαινομενα''
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
''παραφυσικα φαινομενα''

Μπορεις να γινεις πιο σαφης?Κατι δεν μου αρεσει σε αυτην την φραση :) :) :)
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
εννοω κοντα εργαλεια μεγαλα εργαλεια χοντρα και αλλα ..μην παρεξηγησε πλακα κανουμε
 

ilfjws

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
kalispera evaki! sou esteila pm, an mporeis apantise!
thanks!
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
εννοω κοντα εργαλεια μεγαλα εργαλεια χοντρα και αλλα ..μην παρεξηγησε πλακα κανουμε

Δηλαδη θα τα περνει και θα τα εξεταζει?Και ο κατοχος τους?Θα μενει χωρις εργαλειο?
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
μμμμ δεν ξερω αυτο το γνωριζει η ιδια η μυστικη πρακτωρ τι λες εσυ ευακι;;
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
μμμμ δεν ξερω αυτο το γνωριζει η ιδια η μυστικη πρακτωρ τι λες εσυ ευακι;;


και τι πρακτωρ ???????? οχι οποια και οποια στην φωτο στο αβαταρ της το μονο που της λειπει ειναι τα οπλα στο πλαι απο την ζωνη της σαν την (Κω)Λαρα Κροφτ
  :kissass2: :kissass2:
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
τι εννοεις "δεν σου εκατσε";;;

Εννοω οτι σε εμενα δεν μου εκατσε απο μπροστα αλλα απο πισω η ατιμη κορασιδα ....Τι κωλαρα εχει??? Αχ να την γλυφεις και να μην την βγαζεις την γλωσσα σου απο εκει μεσα?





 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Εννοω οτι σε εμενα δεν μου εκατσε απο μπροστα αλλα απο πισω η ατιμη κορασιδα ....Τι κωλαρα εχει??? Αχ να την γλυφεις και να μην την βγαζεις την γλωσσα σου απο εκει μεσα?

πω ρε φιλε...τι μου κανεις τωρα...και απο οτι φαινεται ειναι τρελο μωρο....
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Βασικα σε εμενα ηταν αρκετα φιλικη και αρκετα χαρουμενη (ευδιαθετη) θα ελεγα . Τωρα οσο για το κρεββατι το μονο που μπορω να πω ειναι ΦΩΤΙΑ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ξεκινησαμε στο κρεββατι με γλυψιμο και πολλα χαδια και καταληξαμε να την καρφωνω στα ορθια μπροστα στον καθρεφτη της ,, Μιλαμε με ειχε κανει τουρμπο , με εβαλε και εκατσα στη καρεκλα και αυτη ανεβηκε απο πανω και με βιαζε στην κυριολεξια. :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Βασικα σε εμενα ηταν αρκετα φιλικη και αρκετα χαρουμενη (ευδιαθετη) θα ελεγα . Τωρα οσο για το κρεββατι το μονο που μπορω να πω ειναι ΦΩΤΙΑ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ξεκινησαμε στο κρεββατι με γλυψιμο και πολλα χαδια και καταληξαμε να την καρφωνω στα ορθια μπροστα στον καθρεφτη της ,, Μιλαμε με ειχε κανει τουρμπο , με εβαλε και εκατσα στη καρεκλα και αυτη ανεβηκε απο πανω και με [size=10pt]βιαζε [/size]στην κυριολεξια. :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

αλλο που δεν ηθελες κι εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Βασικα σε εμενα ηταν αρκετα φιλικη και αρκετα χαρουμενη (ευδιαθετη) θα ελεγα . Τωρα οσο για το κρεββατι το μονο που μπορω να πω ειναι ΦΩΤΙΑ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ξεκινησαμε στο κρεββατι με γλυψιμο και πολλα χαδια και καταληξαμε να την καρφωνω στα ορθια μπροστα στον καθρεφτη της ,, Μιλαμε με ειχε κανει τουρμπο , με εβαλε και εκατσα στη καρεκλα και αυτη ανεβηκε απο πανω και με βιαζε στην κυριολεξια. :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:



Καλησπέρα  :-* :-* …..απαπαπαπαπαπα δεν ντρέπεται η ξετσίπωτη όλα αυτά σου έκανε :S ?????
Ντροπή της Ovelix  μου :s&m_3: ……την επόμενη φορά να δεις τι έχεις να πάθεις , δεν σε απειλώ απλά σε προειδοποιώ …….. Άκου εκεί μόνο που δεν σε βίασα  :think:!!!!!!!!!!
Εγώ ένα μικρό και αθωουλικο γατάκι  :helpplea: αχ νιάου
Καλησπέρα σε όλους :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom