Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μπα όχι δεν νομίζω μωρό μου  :cheesy:, μαλών εγώ σκοντάφτω θα έλεγα καμία φορά  που να είσαι από μια μεριά να γελάσεις που πήρα παραμάζωμα σε μια έξοδο μου έναν όταν εγώ σκόνταψα …….. εκεί να δεις γέλια …………  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φορουσες πολυ ψηλα τακουνια και εγινε αυτο;
θα σαστισε ο ανθρωπος να σε βλεπη (αμα προλαβε)να πεφτη στην αγκαλια του μια διμετρη κουκλαρα
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Φορουσες πολυ ψηλα τακουνια και εγινε αυτο;
θα σαστισε ο ανθρωπος να σε βλεπη (αμα προλαβε)να πεφτη στην αγκαλια του μια διμετρη κουκλαρα


Μωρέ και αυτός σάστισε αλλά και η κοπελιά που τον συνόδευε :grin: :grin:  τσιμπούκι έγινα η δόλια :'( :'( :'( :'( :'( αλλά ασωψετε ήταν ευγενικός τουλάχιστον …… :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μωρέ και αυτός σάστισε αλλά και η κοπελιά που τον συνόδευε :grin: :grin:  τσιμπούκι έγινα η δόλια :'( :'( :'( :'( :'( αλλά ασωψετε ήταν ευγενικός τουλάχιστον …… :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Τσιμπουκι θα τον εδινες η τα ....χειλακια σου  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μπορεί να κάναμε και 69 μωρό μου :) , αλλά δεν ήταν του γούστου μου ο άνθρωπος :sunglasses: …. Είπαμε  ;)  ….. συνοδευόταν πέρα απ αυτό …... :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Ε δεν μπορη να ειναι ολοι του γουστου σου η και για εμας του γουστου μας αλλα και 69 κανουμε και 169 
καλα που συνοδευοταν αλλιως δεν την εβγαζε καθαρη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ε δεν μπορη να ειναι ολοι του γουστου σου η και για εμας του γουστου μας αλλα και 69 κανουμε και 169 
καλα που συνοδευοταν αλλιως δεν την εβγαζε καθαρη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Το πολύ πολύ να τον κερναγα ένα ποτό μόνο και μόνο για το βυζο σοκ που υπέστη ο άνθρωπος      …….. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • brazill.jpg
    brazill.jpg
    35,2 KB · Εμφανίσεις: 57
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Το πολύ πολύ να τον κερναγα ένα ποτό μόνο και μόνο για το βυζο σοκ που υπέστη ο άνθρωπος       …….. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ενα ποτο να τον κερασης εσυ ενα θα σε κερνουσε αυτος μετα θα σε κερνουσε και ενα κρεβατωμα και θα ηταν ολα ωραια.

παντως και τα δικα σου οπισθια δεν διαφερουν πολυ απο τα βραζιλιανικα
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
τα δικα σου πιο σεξυ απο τα βραζιλιανικα...ετσι νομιζω..
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ενα ποτο να τον κερασης εσυ ενα θα σε κερνουσε αυτος μετα θα σε κερνουσε και ενα κρεβατωμα και θα ηταν ολα ωραια.

παντως και τα δικα σου οπισθια δεν διαφερουν πολυ απο τα βραζιλιανικα


Ναι και μετά θα τον πήγαινα η θα με πήγαινε για ένα αλκοτέστ ……… τώρα εκεί μαλών χάζι ξανθιά αντί να φυσούσα θα ρουφούσα :pipa2: ………. Τώρα για τα οπίσθια μου δεν ξέρω αν είναι η όχι σαν τα βραζιλιάνικα αλλά πιστεύω πως κρατιούνται καλά ακόμα :rockon: …………… αν αργότερα θέλουν επισκευή με κόβω να τρέχω μέχρι το Σάο Πάολο …τουλάχιστον θα έχω και την βούλα made in brazil  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • niaoy niaoy niaoy niaoy.jpg
    niaoy niaoy niaoy niaoy.jpg
    12,1 KB · Εμφανίσεις: 27
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ναι και μετά θα τον πήγαινα η θα με πήγαινε για ένα αλκοτέστ ……… τώρα εκεί μαλών χάζι ξανθιά αντί να φυσούσα θα ρουφούσα :pipa2: ………. Τώρα για τα οπίσθια μου δεν ξέρω αν είναι η όχι σαν τα βραζιλιάνικα αλλά πιστεύω πως κρατιούνται καλά ακόμα :rockon: …………… αν αργότερα θέλουν επισκευή με κόβω να τρέχω μέχρι το Σάο Πάολο …τουλάχιστον θα έχω και την βούλα made in brazil  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα τον βολευε τον αστυνομικο να ρουφουσες αλλααααα
οχι αν ειναι αλλα ειναι πολυ καλυτερα τα δικα σου
να βαλω την γλωσσα εκει μεσα και να τα τρελανω τα χειλακια σου  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
για ρουφηγμα ειναι και τα χειλακια ολη η ευα!
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
δεν το περιμενα ευακι πως θα εβαζες τετοια φωτο!!!!! εισαι τελεια !!!!! δεχεσαι να κανεις την σκαλλυ στο πιο ερωτικο της;;;; αν και αυτη ηταν κοντη και ανεραστη αλλα εμεις θα φτιαξουμε τα sex-files!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
δεν το περιμενα ευακι πως θα εβαζες τετοια φωτο!!!!! εισαι τελεια !!!!! δεχεσαι να κανεις την σκαλλυ στο πιο ερωτικο της;;;; αν και αυτη ηταν κοντη και ανεραστη αλλα εμεις θα φτιαξουμε τα sex-files!!!!



Και τα πνευματικά δικαιώματα μωρό μου ποιος θα τα έχει ???? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Συνημμένα

  • eya1.JPG
    eya1.JPG
    38,7 KB · Εμφανίσεις: 58

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
εσυ φυσικα μωρο μου..θα εχεις το δικαιωμα να κανεις οτι θες να γυρισεις ταινεις sex-files Νο1 Νο2 και παει λεγοντας.... βεβαια θελω να εχω πρωταγωνιστικο ρολο αλλα θα παιζουν και αλλοι απο εδω οσοι θελουν
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
ειχα μερες να μπω στο νετ...και ειδα τις καινουργιες σου φωτο και τρελαθηκα..
α ρε ευακι θα μας αποτελειωσεις...

να δω ποτε θα τα πουμε απο κοντα
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Το πολύ πολύ να τον κερναγα ένα ποτό μόνο και μόνο για το βυζο σοκ που υπέστη ο άνθρωπος       …….. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Εμενα?Θα με κερασεις ποτο?Που οχι μονο σοκ επαθα οταν τα ειδα,αλλα δεν τα εφτανα κιολας?
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
εσυ φυσικα μωρο μου..θα εχεις το δικαιωμα να κανεις οτι θες να γυρισεις ταινεις sex-files Νο1 Νο2 και παει λεγοντας.... βεβαια θελω να εχω πρωταγωνιστικο ρολο αλλα θα παιζουν και αλλοι απο εδω οσοι θελουν


Μια χαρά μου ακούγετε οπότε έτσι με αυτήν την ταινία θα γνωριστούν και τα μέλη του site bourdela  φάση θα έχει ………… :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Το πολύ πολύ να τον κερναγα ένα ποτό μόνο και μόνο για το βυζο σοκ που υπέστη ο άνθρωπος       …….. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Εμενα?Θα με κερασεις ποτο?Που οχι μονο σοκ επαθα οταν τα ειδα,αλλα δεν τα εφτανα κιολας?



Με κάνεις και κοκκινίζω ξανθέ μου Άγγελε  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
εσυ φυσικα μωρο μου..θα εχεις το δικαιωμα να κανεις οτι θες να γυρισεις ταινεις sex-files Νο1 Νο2 και παει λεγοντας.... βεβαια θελω να εχω πρωταγωνιστικο ρολο αλλα θα παιζουν και αλλοι απο εδω οσοι θελουν

Μπορω να εχω ενα μικρο ρολακι???Ο κοντος με το κοντο εργαλειο :) :) :) :)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
ειχα μερες να μπω στο νετ...και ειδα τις καινουργιες σου φωτο και τρελαθηκα..
α ρε ευακι θα μας αποτελειωσεις...

να δω ποτε θα τα πουμε απο κοντα


Όποτε (έχουμε) χρόνο μωρό μου …………. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom