Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Λοιπόν, για να δούμε ποιες είναι οι σταρ, το θρεντ της Εύας με 1,5 μήνα ζωή έχει περισσότερα ποστ και σελίδες από ότι της Αλεξανδράτου με πάνω από δυό χρόνια ύπαρξη!!

Άσε που την Αλεξανδράτου όλοι την κακολογούν πια. (Προσωπικά τη λυπάμαι...)


Καλησπέρα όμορφε ………….. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Ε άμα βρεθούμε από κοντά σίγουρα από εμένα θα είναι ο βιασμός :rockon: …….
Λες να βρεθούμε και να βάλω άλλον η άλλη να σε βιάση :tickedoff: :tickedoff: ??????
Απαπαπαπα όχι βεβαία  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :s&m_2: :s&m_2:…..Νιάου νιάου ……..

ετσι...να το ακουωωωωωωωωωωωωωωωω... ;) ;) ;)

Λοιπόν, για να δούμε ποιες είναι οι σταρ, το θρεντ της Εύας με 1,5 μήνα ζωή έχει περισσότερα ποστ και σελίδες από ότι της Αλεξανδράτου με πάνω από δυό χρόνια ύπαρξη!!

Άσε που την Αλεξανδράτου όλοι την κακολογούν πια. (Προσωπικά τη λυπάμαι...)

Αγαπητε μου φιλε σε χαιρετω!!! πως εισαι;;;

[Συμφωνω...και εγω εχω χασει πασα ιδεα για την κοπελα...δεν παυει, ομως, να ειναι απο τις ομορφοτερες γυναικες που εχω δει ποτε μου]
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ετσι...να το ακουωωωωωωωωωωωωωωωω... ;) ;) ;)

Αγαπητε μου φιλε σε χαιρετω!!! πως εισαι;;;

[Συμφωνω...και εγω εχω χασει πασα ιδεα για την κοπελα...δεν παυει, ομως, να ειναι απο τις ομορφοτερες γυναικες που εχω δει ποτε μου]

Η Αλεξανδράτου ήταν!

Η Εύα είναι ακόμη... καλησπέρα μωρό μου!  :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
οχι μωρο μου θελω αποκλειστικοτητα.εσυ και γω!



Ωραία  γιατί νόμιζα ότι θες εσύ εγώ και άλλες :tickedoff: ,, χμ ,,, όχι τίποτα άλλο μην σε κακομάθω από τώρα :boobies: …(Ελλεεινιδα) τι περίμενες παλικάρι μου χαρά να βρεις από εμένα ???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
για μενα παραμενει ομορφη... ;)

μπα η Ευα για μπαζακι μου κανει... χαχα



Έχεις 10000 δίκια μωρό μου ;) ,,,, Ναι είμαι Μπάζω :rockon: ,,,,οφείλω να το παραδεκτό δημόσιος και μπροστά σε όλους :rockon: :rockon:  Ναι Μπάζω, χοντρή, φαφούτα ,πεσμένος κωλος και βυζί , μάπα σαν να έχω φάει χύτρα ταχύτητος με ταχύτητα και άλλα πολλά  :rockon:,αλλά το βασικότερο ελάττωμα μου είναι ότι είμαι Ελλεεινιδα  ανοργασμικια κακιά και ζηλόφθονη… :rockon: :rockon: Ο ναι Λύκε μου εγώ σου είπα και άλλα πόσα παραπάνω ελαττώματα μου :grin: :grin: ,,,,είσαι σίγουρος για το I do που αναφέραμε ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Νιαου Νιαου
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Ωραία  γιατί νόμιζα ότι θες εσύ εγώ και άλλες :tickedoff: ,, χμ ,,, όχι τίποτα άλλο μην σε κακομάθω από τώρα :boobies: …(Ελλεεινιδα) τι περίμενες παλικάρι μου χαρά να βρεις από εμένα ???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλα καλα λεγε τετοια...αφου το ξες..εσυ εισαι η πηγη της χαρας! :)
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
ευακι καλησπερα!!!!! ευχαριστω για τον ωραιο καφε και τα.....περαιτερω
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
για μενα παραμενει ομορφη... ;)

μπα η Ευα για μπαζακι μου κανει... χαχα

Για την Εύα ξέρω πως δεν το εννοείς και απλά ήταν μια ατυχής εξυπναδούλα...

Για την Αλεξανδράτου πάλι ξέρω πως το εννοείς (πως σου αρέσει!).

Μετά άμα σου λέω πως είσαι μικρός και δεν ξέρεις μου παραπονιέσαι πως σε εκθέτω!

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Έχεις 10000 δίκια μωρό μου ;) ,,,, Ναι είμαι Μπάζω :rockon: ,,,,οφείλω να το παραδεκτό δημόσιος και μπροστά σε όλους :rockon: :rockon:  Ναι Μπάζω, χοντρή, φαφούτα ,πεσμένος κωλος και βυζί , μάπα σαν να έχω φάει χύτρα ταχύτητος με ταχύτητα και άλλα πολλά  :rockon:,αλλά το βασικότερο ελάττωμα μου είναι ότι είμαι Ελλεεινιδα  ανοργασμικια κακιά και ζηλόφθονη… :rockon: :rockon: Ο ναι Λύκε μου εγώ σου είπα και άλλα πόσα παραπάνω ελαττώματα μου :grin: :grin: ,,,,είσαι σίγουρος για το I do που αναφέραμε ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Νιαου Νιαου

πιο ΣΙΓΟΥΡΟΣ δεν γινεται!!!! ;) ;) ;) ;)
αλλά μιας και μου το λες, να το ξανασκεφτώ;;;;;; ότι μου πεις....  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ;) ;) ;) :grin: :grin: :grin:

[ έτσι...θέλω να το ακούω ]

Για την Εύα ξέρω πως δεν το εννοείς και απλά ήταν μια ατυχής εξυπναδούλα...

Για την Αλεξανδράτου πάλι ξέρω πως το εννοείς (πως σου αρέσει!).

Μετά άμα σου λέω πως είσαι μικρός και δεν ξέρεις μου παραπονιέσαι πως σε εκθέτω!

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

φυσικά και ΔΕΝ το εννοώ!!! :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:

η Αλεξανδράτου είναι κορυφή...ως εξωτερική εμφάνιση πάντοτε.. την είδα σε ένα γνωστό club τις προάλλες και έμεινα μλκας.. :grin: :grin: :grin:

με εκθέτεις!!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Για την Εύα ξέρω πως δεν το εννοείς και απλά ήταν μια ατυχής εξυπναδούλα...

Για την Αλεξανδράτου πάλι ξέρω πως το εννοείς (πως σου αρέσει!).

Μετά άμα σου λέω πως είσαι μικρός και δεν ξέρεις μου παραπονιέσαι πως σε εκθέτω!

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Καλησπερα μωρο μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

καλησπερα σε ολους  νιαου νιαου νιαου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα Ευακι  :-* :-* :-*
καλα εισαι κουκλα μου
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα μωρο μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

καλησπερα σε ολους  νιαου νιαου νιαου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Καλησπερα - Καλησπερα - Καλησπεραααααααααααααααααα  Ευακι
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Καλησπερα μωρο μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

καλησπερα σε ολους  νιαου νιαου νιαου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

ετσι...να το ακουω λεμε!!!! :grin: :grin: :grin:

καλησπερα κουκλα.. ;) ;) ;)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
ετσι...να το ακουω λεμε!!!! :grin: :grin: :grin:

καλησπερα κουκλα.. ;) ;) ;)




Νιαου Νιαου Νιαου Νιαου Νιαου Νιαου Λυκακι μου γλυκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Αχ αχ αχ τι θα κανω με σενα εεεε;;;;

[ πλακα-πλακα τλκ δεν μου ειπες την συμβουλη σου;; κοιτα πανω πανω στο ποστ μου, #1410 ]
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δεν ήταν δυνατόν να σταλεί το προσωπικό μήνυμα στο μέλος 'metavlitos' γιατί η θυρίδα εισερχομένων του είναι γεμάτη!



αδειασε και κανενα μηνυμα ,,,,,,,,περιμενεις απαντηση μετα  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom