Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Σκατα ειναι οταν δουλευης Κυριακη δεν μπορω μετα να παω για κανα καλοοοο κολπο

δεν πειραζει... την αλλη Κυριακη θα εισαι φανταζομαι ελευθερος για πολλους "κολπους" ;)
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
κουκλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

καλα ειμαι...εσυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Καλά είμαι κι εγώ μωράκι μου (ακόμα)  :dancing:εδώ σπίτι , ήμουν απ το πρωί στο τρέξιμο,,,, :rockon:
Λοιπών λέω να αλλάξω και εγώ το αβαταρ μου και να βάλω  κοντός +έλληνας +κοιλίτσα +μουρμούρης +γκρινιάρης +πουτανιαρης = γάμος  :rockon:….
Λες να ανταποκριθεί κανείς ????? χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Λοιπών λέω να αλλάξω και εγώ το αβαταρ μου και να βάλω  κοντός +έλληνας +κοιλίτσα +μουρμούρης +γκρινιάρης +πουτανιαρης = γάμος  :rockon:….
Λες να ανταποκριθεί κανείς ????? χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ευακι με παντρευεσε  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ολα αυτα που ζητας τα εχω
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
ευακι εγω δεν ειμαι ουτε κοντος ουτε και χοντρος...ειμαι και νεο παλληκαρι..με παντρευεσαι εμενα?
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Αν θα ειμαι απο το απογευμα εξαφανιζομαι ουτε δεμενος δεν κρατιεμε

ριξε ενα και για μενα γιατι εχει πεσει ελλειψη...

Καλά είμαι κι εγώ μωράκι μου (ακόμα)  :dancing:εδώ σπίτι , ήμουν απ το πρωί στο τρέξιμο,,,, :rockon:
Λοιπών λέω να αλλάξω και εγώ το αβαταρ μου και να βάλω  κοντός +έλληνας +κοιλίτσα +μουρμούρης +γκρινιάρης +πουτανιαρης = γάμος  :rockon:….
Λες να ανταποκριθεί κανείς ????? χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τρεξιμο λες ή χυσιμο;;; ααα τρεξιμο...δεν βαζω και τα γυαλια μου ο θειος.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εγω λεω να βαλεις:

γουσταρω αντρα + μικρο [ στην ηλικια εννοω!! ] + ανω των 20 [ για τα εκατοστα μιλαω!! ] + κουκλι = κοιτα τα πμ σου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευακι με παντρευεσε  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ολα αυτα που ζητας τα εχω


Χαχαχαχαχα άτακτε γάτε η διγαμία απαγορεύεται στην Ελλάδα  :tickedoff:………
Αν είμαστε σε καμία άλλη χώρα θα πήγαινε ανάλογα το εισόδημα και γυναίκα :boobies: …..
Οπότε θα έτρεχες όλη μέρα και όλη νύχτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: …..  
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Χαχαχαχαχα άτακτε γάτε η διγαμία απαγορεύεται στην Ελλάδα  :tickedoff:………
Αν είμαστε σε καμία άλλη χώρα θα πήγαινε ανάλογα το εισόδημα και γυναίκα :boobies: …..
Οπότε θα έτρεχες όλη μέρα και όλη νύχτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: …..  

γνησια Ελλεεινιδαααααααααααα... ουστ... ελα σε μενα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
ριξε ενα και για μενα γιατι εχει πεσει ελλειψη...

τρεξιμο λες ή χυσιμο;;; ααα τρεξιμο...δεν βαζω και τα γυαλια μου ο θειος.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εγω λεω να βαλεις:

γουσταρω αντρα + μικρο [ στην ηλικια εννοω!! ] + ανω των 20 [ για τα εκατοστα μιλαω!! ] + κουκλι = κοιτα τα πμ σου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ανάλογα πως το εκλαμβάνει καθένας ;) … εγώ λέω τρέξιμο :sunglasses: , ο άλλος το λέει χυσιμο :cum: ..ο άλλος τελείωμα  :2on1: και πάει λέγοντας  :rockon:…. Εγώ το είδα μόλις το π,μ για δες και εσύ το δικό σου …..Νιάου μικρέ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ριξε ενα και για μενα γιατι εχει πεσει ελλειψη...
Εγινε θα ριξω ενα για σενα με ολη την μαεστρια που εχω
Χαχαχαχαχα άτακτε γάτε η διγαμία απαγορεύεται στην Ελλάδα  :tickedoff:………
Αν είμαστε σε καμία άλλη χώρα θα πήγαινε ανάλογα το εισόδημα και γυναίκα :boobies: …..
Οπότε θα έτρεχες όλη μέρα και όλη νύχτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: …..  
Θα μπορουσε να γινη και αντιθετα να εβαζα της γυναικες να δουλευουν και εγω να τον ειχα ετοιμο  :bigdick: για να της εξυπηρετω,ενω αν δουλευα νυχτα μερα που κουραγιο μετα για  :knockinb: :knockinb:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
γνησια Ελλεεινιδαααααααααααα... ουστ... ελα σε μενα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Όταν αλλάξω εθνικότητα  δεν είπαμε ότι θα σου έρθω  ;)??? Γιατί μου το χαλάς :tickedoff: ????
Άσε τώρα που έλεγα αύριο να πάρω από τον Παπασωτιριου και ένα ρουμανοελληνικο λεξικό να μάθω σιγά σιγά και την γλώσσα οπότε θα σε κάνω ευτυχισμένο :lheel:
Υ/Σ το ελλεινιδα είναι στο dna μου δυστυχώς δεν αλλάζει  νιάου νιαου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Ανάλογα πως το εκλαμβάνει καθένας ;) … εγώ λέω τρέξιμο :sunglasses: , ο άλλος το λέει χυσιμο :cum: ..ο άλλος τελείωμα  :2on1: και πάει λέγοντας  :rockon:…. Εγώ το είδα μόλις το π,μ για δες και εσύ το δικό σου …..Νιάου μικρέ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

εγω για το αβαταρ μιλουσα κουκλα μου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εγινε θα ριξω ενα για σενα με ολη την μαεστρια που εχω

ασαλιωτο εεεεε!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ευα  χθες η προχθες σου εστειλα ενα πμ και κατι σε ρωτησα αλλα απαντηση δεν πηρα

προτεραιοτητες βαζει ρε φιλε...σορι που σε στεναχωρω αλλα αυτη ειναι η αληθεια... :grin: :grin:
:grin:

Όταν αλλάξω εθνικότητα  δεν είπαμε ότι θα σου έρθω  ;)??? Γιατί μου το χαλάς :tickedoff: ????
Άσε τώρα που έλεγα αύριο να πάρω από τον Παπασωτιριου και ένα ρουμανοελληνικο λεξικό να μάθω σιγά σιγά και την γλώσσα οπότε θα σε κάνω ευτυχισμένο :lheel:
Υ/Σ το ελλεινιδα είναι στο dna μου δυστυχώς δεν αλλάζει  νιάου νιαου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αχ αχ αχ  αχ αχ αυτο το νιαουρισμαααααααααααααα...μιαααααααααουυυυυυυυυυυυυυυυυυ...

εδω βλεπεις οτι καταπατω τις αρχες μου!!! και μου κανεις σκηνες;;;; κλασσικη Ελλεεινιδα που το παιζει ζεστο-κρυο...κλασσικη...εχει το χρυσο στα χερια της και το κοιτα με κυαλια μηπως βρει κανα ψεγαδι...ελεος... >:( >:( >:(
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
εγω για το αβαταρ μιλουσα κουκλα μου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ασαλιωτο εεεεε!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

προτεραιοτητες βαζει ρε φιλε...σορι που σε στεναχωρω αλλα αυτη ειναι η αληθεια... :grin: :grin:
:grin:

αχ αχ αχ  αχ αχ αυτο το νιαουρισμαααααααααααααα...μιαααααααααουυυυυυυυυυυυυυυυυυ...

εδω βλεπεις οτι καταπατω τις αρχες μου!!! και μου κανεις σκηνες;;;; κλασσικη Ελλεεινιδα που το παιζει ζεστο-κρυο...κλασσικη...εχει το χρυσο στα χερια της και το κοιτα με κυαλια μηπως βρει κανα ψεγαδι...ελεος... >:( >:( >:(


Μετά από αυτό μωρό μου ,,με της παντοφλιτσες στο χέρι θα σε περιμένω και με φαγητό ΑΑ :rockon: όχι ότι κι ότι ,,, άσε που θα σε υποδέχομαι πάντα με ανοιχτές αγκάλες και όχι μόνο………
:tits2:Για να δεις τι καλή και τυπική ελλεινιδα είμαι θα σε αφήνω να βλέπεις και ποδόσφαιρο και θα σου λέω κι ολας ψάχνοντας στο νετ με ποια μπορείς να με απατήσεις Πασάς θα είσαι μωρό μου (πιστεύω) εκτός κι αν θες κάτι άλλο ????  :think: :think: :think: :think:



 





 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Μετά από αυτό μωρό μου ,,με της παντοφλιτσες στο χέρι θα σε περιμένω και με φαγητό ΑΑ :rockon: όχι ότι κι ότι ,,, άσε που θα σε υποδέχομαι πάντα με ανοιχτές αγκάλες και όχι μόνο………
:tits2:Για να δεις τι καλή και τυπική ελλεινιδα είμαι θα σε αφήνω να βλέπεις και ποδόσφαιρο και θα σου λέω κι ολας ψάχνοντας στο νετ με ποια μπορείς να με απατήσεις Πασάς θα είσαι μωρό μου (πιστεύω) εκτός κι αν θες κάτι άλλο ????  :think: :think: :think: :think:



 

ετσι μπραβο....το μονο που θελω...να εισαι και τυπικη με τα συζυγικα καθηκοντα...αυτα τα λιγα... ;) ;) ;)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10

Συνημμένα

  • Niaoy.JPG
    Niaoy.JPG
    26,4 KB · Εμφανίσεις: 48

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom