Νέα

Eύα, ανεξάρτητη cg (εγχειρισμένη...) στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos58
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 193K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εισαι και δυσκολη κανεις και κολπα  :grin: :grin: :grin:
κανεις και ...σκι  :think:
Ελλεινιδαρα μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



Κλασσικός ελλειναρας με κλασσική Ελεεινιδα
(όχι για να μην βγάζετε ότι μόνο η ελλεινιδες έχουμε κουσούρια )
Ελλειναρας  όταν έρχεται σπίτι
Μωρό μου λατρεία μου σήμερα έφερα να δούμε DVD είναι απόψε η βραδιά όλοι δική μας ….
Ελλεινιδα  αχ μωρό μου τι γλυκός που είσαι ?????? πειράζει να δω ποια ταινία θα βάλουμε πρώτη ?????? και βλέπεις τους τίτλους από τα 5 DVD
1 Ποιος σε έχυσε πέρση το καλοκαίρι (περιπέτεια)
2 ποσά παλούκια πέρασες μάνα μου ? (δράμα)
3 το τελευταίο τσιμπούκι μιας μελλοθάνατης χήρας (επίσης δράμα ) (το αγόρι έχει αισθήματα)
4 Η σιωπή τον Μουνιων (θρίλερ)
5Μην βογκάς θανάσιμα  (θρίλερ μυστήριου )
Ελλεινιδα …. Μωρό μου γλυκό υποδηλώνεις κάτι ???????? από μέσα της (πάλι θέλει να μου δώσει το μουνη στο χέρι )
Ελλειναρας…. όχι μωρό μου απλά ήταν η ποιο γρήγορες και εύκαιρες ταινίες που μπορούσα να κατεβάσω από το ιντερνέτ και με υποτίτλους της άλλες δεν έβρισκα  τους τίτλους ……..
Ελλειναρας …….μωρό μου έλα να σε πάρω μια αγκαλίτσα εδώ στον καναπέ …..
Ελλεινιδα (από μέσα της ) ωχ πάλι τσιμπούκια θέλει) απ έξω της ναι μωρό μου σε λίγο γιατί ακόμα μαγειρεύω ……..
Ελλειναρας …….Σου έχω πει πόσο σέξι είσαι όταν μαγειρεύεις ?????
Ελλεινιδα …από μέσα της ωχ δεν το γλυτώνω τον πάγκο στην κουζίνα
Απ έξω της ..ναι μωρό μου με κάνει η ποδιά να φαίνομε ποιο σέξι …..
Κατά την πράξη
Ελλειναρας ……(κλασσική ατάκα από της πρώτες πορνοτενειες του Τι Σου Κάνω Μάνα μου ????
Ελλεινιδα από μέσα της (μην με διακόπτεις σκεφτομε αύριο που έχω να δώσω αυτά που περίσσεψαν απ το μηνιάτικο μου στους λογαριασμούς,,,
Απ έξω της αχ μωρό μου με τρελαίνεις…………
Ελλειναρας ………..μωρό μου τελικά δεν είναι μεγάλος ο (Περικλής μου )
Ελλεινιδα από μέσα της (Μα…κα όταν ήσουν μικρός δεν έβλεπες τους φίλους σου όταν μαζευόσασταν σπίτι και την παίζατε ομαδικός γιατί μόνο ένας είχε βίντεο στην γειτονιά σου ????
Απ έξω της ….Ναι μωρό μου είσαι κατάλληλος για πορνοσταρ αχ .,,,,
Ελλειναρας …Έλα μωράκι μου χύσε  έλα ……
Ελλεινιδα από μέσα της ,,….. μην με κόβεις μαλακα με τόσες φορές που μου το λες αντί να μου έρθει φεύγει …..
Απ έξω της ναι μωρό μου ερχομέ (κι ακόμα στον δρόμο είμαι )
Το άλλο κουλό
Ελλειναρας μωρό μου κοίτα τι της κάνει στην ταινία είναι αεροπλανική η στάση αυτή και θέλω να την κάνουμε παρέα ….
Ελλεινιδα από μέσα της…. που  πας βρε καραμητρο με την μπάκα που έχεις να μου το κάνεις και αεροπλανικό που έτσι και πέσεις πάνω μου με έλιωσες …
Απ έξω της …..ναι μωρό μου είναι τέλεια στάση αλλά άστη για άλλη ώρα …..
Τελείωμα του σεξ ….. σηκώνετε τυπικότατος και πάει να πλυθεί
Ατάκα πρώτη του Ελλειναρα  όταν είναι στο μπάνιο …Μωρό μου ποια πετσέτα από της δυο να χρησιμοποιήσω ??????
Ελλεινιδα από μέσα της πάντα …..Μαλακα η μια είναι του πρόσωπου και η άλλη του σώματος έλεος σκουπίσου με το πατάκι…..
Απ έξω της με αυτήν που είναι κρεμασμένη δεξιά από την μπανιέρα αγάπη μου ……..
Ελλειναρας ……κοιτάζει τον εαυτό του στον καθρέφτη βγαίνοντας τρίβει με το χέρι του τα γένια του και παραμίλα ως συνήθως (Μωρό μου σαν να θέλω ξύρισμα ……
Ελλεινιδα από μέσα της …..ναι τώρα το θυμήθηκες που μου έχεις κάνη το μουνη κόκκινο σαν το παντζάρι ??????
Απ έξω της ……αν θες αφρό έχω στο ντουλαπάκι αριστερά του καθρέφτη ……..

Ελλειναρας …….μωρό μου γιατί αργείς τόσο στο μπάνιο ??????
Ελλεινιδα ….Γιατί μαλακα από την ώρα που μπήκες ακόμα κυνηγαω να βγάλω έξω τους κροκόδειλους …έλεος μπάνιο έκανες η έπαιζες τον Ιντιάνα Τζοουνς??
Απ έξω της ……τίποτα μωρό μου απλά βάζω κρέμα στην μούρη μου και ερχομέ …….
Ελλειναρας …..μωρό μου σου έχω πει πόσο όμορφη είσαι σήμερα ???? (κλασσική ατάκα που νομίζουν πάντα ότι πιάνει )
Ελλεινιδα ……από μέσα της ……… ωχ πάμε για δεύτερο ημίχρονο ??
Απ έξω της …..ναι μωρό μου ??? σε ευχαριστώ ……..
Ελλειναρας …αγάπη μου τελικά δεν μου είπες σου άρεσε ????? το (σεξ) εννοεί
Ελλεινιδα από μέσα της ………Καλύτερο ήταν με βεδουίνο ακτιβιστή παρά με σένα σήμερα….
Απ έξω της …..Αφού ξέρεις πως με τρελαίνεις , έχεις Ίδη βρει και τα κουμπιά μου …….
Ελλειναρας ……μωρό μου θα θελες η σχέση μας να πάει ποιο σοβαρά ??? (όλοι κατά κάποιο τρόπο δηλώνουν κατά του γάμου  αλλά όταν πατανε τα 30 35 τους όλοι ψάχνονται)
Ελλεινιδα …από μέσα της …….τελικά γιατί τον θέλω ????? για της αλλαγές στης λάμπες ??δόξα το θεό πιάνουν τα χέρια του ….έχει λίγο κοιλίτσα αλλά και εσύ μωρη έχεις την ομορφιά της κυτταρίτιδας η της ραγάδας πάνω σου δεν είσαι και καλύτερη ….Τελικά τι να απαντήσω ??? ναι προς τα εκεί γέρνω αλλά  α α α α α
Απ έξω της ….Βρε μωρό μου αν δεν παντρευτώ εσένα που είσαι το καλύτερο παιδί ποιον θα πάρω ?????
Όποτε είμαστε και εμείς καργι…..ες  αλλά είναι και η Ελλειναρες άστα να πάνε …..
Τι λες Γατουλι μου εσύ για όλα αυτά ?????
 

nik978

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα ευακι...ορεξουλες βλεπω...μας εβαλες στη θεση μας...... :headbang:
περιμενω μια ακομα απαντηση στο δευτερο pm κουκλαρα...
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
που  πας βρε καραμητρο με την μπάκα που έχεις να μου το κάνεις και αεροπλανικό που έτσι και πέσεις πάνω μου με έλιωσες …

Ελλειναρας ……κοιτάζει τον εαυτό του στον καθρέφτη βγαίνοντας τρίβει με το χέρι του τα γένια του και παραμίλα ως συνήθως (Μωρό μου σαν να θέλω ξύρισμα ……
Ελλεινιδα από μέσα της …..[size=17pt]ναι τώρα το θυμήθηκες που μου έχεις κάνη το μούνη κόκκινο σαν το παντζάρι[/size] ??????

Τι λες Γατουλι μου εσύ για όλα αυτά ?????
Λιγο πολυ οι περισσοτεροι εχουμε την μπακα αλλα και παλι το παλευουμε  :grin: :grin: :grin:

Λεω οτι θελω ξυρισμα για να μην σου γινη το ..... σαν της μαϊμους τον κωλο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπεα ευακι
σου εχω στειλει 2-3 πμ για να βρεθουμε και δεν μου εχεις απαντησει...
Θα τα κοιταξεις σε παρακαλω?
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Καλημερα ευακι τι κανεις?επεστρεψα και γω απο την χαλκιδικη.ελπιζω να περνα ομορφα το σ/κ σου.
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημερα ευακι τι κανεις?επεστρεψα και γω απο την χαλκιδικη.ελπιζω να περνα ομορφα το σ/κ σου.


Καλημέρα και από μένα μωρό μου  :-*, ζηλεύω που πήγες Χαλκιδική αλλά τέλος πάντων ας μην το σχολιάσω ,,,,,(είχα περάσει τέλεια εκεί  :'() αχ  καλά είμαι κι εγώ εδώ λίγο τρέξιμο σήμερα αλλά όλα οκ ,,,, ;) ;) ;) ;)
Καλημέρα γατουλι μου και σε εσένα ελπίζω να είσαι καλά ……….. :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Φιλάκια πολλά σε όλους  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Kαλημερα Ευα  :-* :-* :-* καλα εισαι;
τρεξιμο παλι ε τι να κανουμε
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
μονο μην ταλαιπωρησεις το υπεροχο σωματακι σου...χρειαζεται αλλου!
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Γατουλι μου γλυκέ  :-* :-*, πως είσαι μωρό μου ???? :-* :-* :-* :-* :-*
Όλα καλά εκεί στην όμορφη Θεσσαλονίκη ???? :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Γεια σου κουκλαρα μου  :-* :-* :-*
εγω καλα,εσυ ;
Η ομορφη Θεσ/νικη περιμενη να την ομορφυνης περισσοτερο με την παρουσια σου
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Σήμερα σε στρίμωξαν στην δουλεία να φανταστώ ? :grin: :grin: :grin: :grin:
Οχι με στριμωξαν στην δουλεια ετσι παει το προγραμμα σημερα δουλευω την επομενη καθομαι κ.ο.κ
Την επομενη ομως θα εχει και παλι καλο προγραμμα  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Οχι με στριμωξαν στην δουλεια ετσι παει το προγραμμα σημερα δουλευω την επομενη καθομαι κ.ο.κ
Την επομενη ομως θα εχει και παλι καλο προγραμμα  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:



Επειδή είμαι ξανθιά και (χαζή) να φανταστώ ότι την άλλη Κυριακή  θα έχει ξεσάλωμα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:???? άτακτε γάτε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Καλημερα κουκλια μου... ;) ;) ;)

[ Γιωργο και εσενα λεω... χαχα ]
 
OP
OP
giorgos58

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Επειδή είμαι ξανθιά και (χαζή) να φανταστώ ότι την άλλη Κυριακή  θα έχει ξεσάλωμα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:???? άτακτε γάτε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1:
Μονο ξανθια και χαζη δεν εισαι,θα εχει γερο ξεσαλωμα
και αν εισαι εσυ εδω τοτε ακομη περισσοτερο
Καλημερα κουκλια μου... ;) ;) ;)

[ Γιωργο και εσενα λεω... χαχα ]
Καλησπερα φιλε
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:Καλησπέρα γλυκέ μου …….. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Καλά είσαι ;) ;) ;) ;) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ?

κουκλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

καλα ειμαι...εσυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom