Νέα

Εξετάσεις για σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Idromenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 913
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε κάνει εξετάσεις για σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα πρόσφατ

  • Ναι (για όλα)

    Ψήφοι: 87 24,4%
  • Όχι (για κανένα)

    Ψήφοι: 75 21,1%
  • Τι είναι αυτό?

    Ψήφοι: 19 5,3%
  • Ναι (αιματολογικές μόνο)

    Ψήφοι: 84 23,6%
  • Ναι (επίχρισμα μόνο)

    Ψήφοι: 4 1,1%
  • Ναι (πεοσκόπιση μόνο)

    Ψήφοι: 5 1,4%
  • Όχι (δεν πάω σε γιατρούς)

    Ψήφοι: 15 4,2%
  • Όχι (αφου δεν έχω κανένα σύμπτωμα)

    Ψήφοι: 67 18,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

stevesteve2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
108
Πόντοι
280
Αδελφια μολις γυρισα απο το ιασω general.το παρασιμο ηταν κονδυλωματα......(ευτηχως σε αρχικη μορφη)

Οποτε μια συμβουλη!ποτε ακα πιπα η μαλακια απο την πουτανα η τριψιμο σε οποιοδηποτε μερος του σωματος της.
Εγω το αρπαξα απο κυριλε μασατζιδικο που ηταν νοτια προαστια και μεταφερθηκε......

Ελπιζω περαν απο τα 400 συν ευρω που θα χαλασω να μην ξαναπαθω τιποτα και να ειμαι πιο σοβαρος.....

Ευχομαι σε ολους υγεια και οσο και αν ειναι δυσκολο να κοιταμε την υγεια μας χωρις να σκεφτομαστε με το κατω-πονεμενο πια-κεφαλι........

τα σεβη μου
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Αδελφια μολις γυρισα απο το ιασω general.το παρασιμο ηταν κονδυλωματα......(ευτηχως σε αρχικη μορφη)

Οποτε μια συμβουλη!ποτε ακα πιπα η μαλακια απο την πουτανα η τριψιμο σε οποιοδηποτε μερος του σωματος της.
Εγω το αρπαξα απο κυριλε μασατζιδικο που ηταν νοτια προαστια και μεταφερθηκε......

Ελπιζω περαν απο τα 400 συν ευρω που θα χαλασω να μην ξαναπαθω τιποτα και να ειμαι πιο σοβαρος.....

Ευχομαι σε ολους υγεια και οσο και αν ειναι δυσκολο να κοιταμε την υγεια μας χωρις να σκεφτομαστε με το κατω-πονεμενο πια-κεφαλι........

τα σεβη μου
Περαστικά φίλε!
 

μιλαω

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα προληπτικως πηγα για ειδικες εξετασεις γτ αρκετα ταρζανιλικια εχουμε κανει,πηγα σε ιδιωτικο εργαστηριο εκανα ολο το πακετο hiv ηπατιτιδες κ τα λοιπα,25 ευρω ολα κ με αποτελεσματα σημερα το βραδυ κ χωρις να περιμενεις αναμονη ουτε 2 λεπτα,
μάγκα να σε ρωτήσω όταν λες 25 ευρώ είναι για όλα η 25 ευρώ ξεχωριστά για την κάθε αρρώστια.άλλο σου θέλω να σε ρωτήσω είναι για την ηπατίτιδα ποσους δίκτες  σου καναν...και τέλος είναι αξιόπιστο? 
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Εκανα ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΒΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗ,είχε μια ΠΡΟΣΦΟΡΑ,στην τιμη ΟΛΑ ΟΚ.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
μάγκα να σε ρωτήσω όταν λες 25 ευρώ είναι για όλα η 25 ευρώ ξεχωριστά για την κάθε αρρώστια.άλλο σου θέλω να σε ρωτήσω είναι για την ηπατίτιδα ποσους δίκτες  σου καναν...και τέλος είναι αξιόπιστο?   
ειναι προσφορα 25 ευρω μεχρι την τελευταια μερα του μηνα απριλιου, το πακετο που περιλαμβανεει ηπατιτιδ και aids οχι το καθενα ξεχωριστα 25 ευρω ολα,ναι ειναι ισως απο τα πιο αξιοπιστα,καταρχας εχει βραβεια και απο εξωτερικο για ττης μεθοδους του,,και απο τα λιγα εργαστηρια στην Ελλαδα που μπορου να εφαρμοσουν μοριακη βιοπαθαλογια με DNA
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πηρα αποτελεσματα (-) ΟΛΑ Αρνητικα μαγκες :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: δοξα το θεο..
Ωραιος!!!! τωρα απλα να κανεις μελετημενες και πιο προσεκτικες κινησεις για να εχεις και τα κεφαλια σου ησυχα
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Αδελφια μολις γυρισα απο το ιασω general.το παρασιμο ηταν κονδυλωματα......(ευτηχως σε αρχικη μορφη)

Οποτε μια συμβουλη!ποτε ακα πιπα η μαλακια απο την πουτανα η τριψιμο σε οποιοδηποτε μερος του σωματος της.
Εγω το αρπαξα απο κυριλε μασατζιδικο που ηταν νοτια προαστια και μεταφερθηκε......

Ελπιζω περαν απο τα 400 συν ευρω που θα χαλασω να μην ξαναπαθω τιποτα και να ειμαι πιο σοβαρος.....

Ευχομαι σε ολους υγεια και οσο και αν ειναι δυσκολο να κοιταμε την υγεια μας χωρις να σκεφτομαστε με το κατω-πονεμενο πια-κεφαλι........

τα σεβη μου

Auth htan h prwth sou eksetash gia kondulwmata? Poso xronwn eisai?
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Αδελφια μολις γυρισα απο το ιασω general.το παρασιμο ηταν κονδυλωματα......(ευτηχως σε αρχικη μορφη)

Οποτε μια συμβουλη!ποτε ακα πιπα η μαλακια απο την πουτανα η τριψιμο σε οποιοδηποτε μερος του σωματος της.
Εγω το αρπαξα απο κυριλε μασατζιδικο που ηταν νοτια προαστια και μεταφερθηκε......

Ελπιζω περαν απο τα 400 συν ευρω που θα χαλασω να μην ξαναπαθω τιποτα και να ειμαι πιο σοβαρος.....

Ευχομαι σε ολους υγεια και οσο και αν ειναι δυσκολο να κοιταμε την υγεια μας χωρις να σκεφτομαστε με το κατω-πονεμενο πια-κεφαλι........

τα σεβη μου


καλημερα..ευχομε να εισαι καλα στην υγεια σου ..αλα εχω καποιες αποριες που θα θελα πολυ να μου λεισεις,πρωτα αναφερεσε το συγκεκριμενο μαγαζι αυτο που εργαζομε οτι κολησες κοντιλοματα πως μπορεις να εισαι τοσο σιγουρος για αυτο οτι ητανε εδω που κολησες?
αμα ξεχασες μου ειχες στειλει καποιες μερες πρην το συνβαν ενα πμ στο θρεντη που εψαχνες ενα συγκεκριμενο κοριτσι για το αληθος ο λογο το πμ εινα αυτο


2 Μασάζ / Μασατζίδικα Αθήνα / Απ: Diamond's Spa Δαφνης στις: 12/02/13, 20:08
δαναη η χριστινα με τα πολλα τατου κ το κοντο μαλλι σταματησε??????????/

Ι απαντιση πανω το θεματος ητανε ξεκαθαρι αυτοι

Απ: Diamond's Spa Δαφνης
« Απάντηση #249 στις: 13/02/13, 15:03 »
Παράθεση
Παράθεση από: stevesteve2 στις 12/02/13, 20:08
δαναη η χριστινα με τα πολλα τατου κ το κοντο μαλλι σταματησε??????????/

καλησπερα μωρακι μου η Χριστινα δεν εργαζετε πλεον εδω.....εχουμε αλες κωπελες αμα θες ελα να γνωριζεις κ αυτες...φιλουθκια

μετα καποιες μερες δηνεις μια πλιροφορια οτι εχεις παθει κατι στην υγεια σου μετα που επισκευτικες το μαγαζι :huh
κοιτα να δεις συνφονω απολυτα το να δωσουμε πλιροφοριες για το κοσμο για πολα πραγματα αλα δεν συνφονω να πεις οτι εισαι σιγουρος οτι κολισες κατι σε συγκεκριμενο μερος,αυτο θα μπορουσε να εισουνα σιγουρος αμα επεισκευτοσουνα μονο αυτο το μαγαζι κατι που δεν αλειθεβει...λοιπον ληπαμε παρα πολυ για οτι επασες αλα θα σε συνβουλεβα να εισουνα πιο προσεκτικος στης εκφρασεις σου...απο ενα πμ που μου στειλε που δεν προκειτικε να το δειμοθιβω διοτι υπαρχει το Ωνομα σου λες οτι γνωριζομαστε απο τα παλια (σεβομε την ανονιμια σου)αυτο σημενει οτι πηγαινες κ με callgirl.... :-* :-*

 

WYSIWYG_

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, 2 ερωτήσεις.

Για εξετάσεις που θέλω να κάνω (μέσω ΙΚΑ)ο ουρολόγος μου έγραψε
Anti HCV - Αντίσωμα ηπατίτιδας C
Αντίσωμα HIV, I και II, απλή
Αυστραλιανό αντιγόνο (HBsAg)

Γενική εξέταση ούρων, καλλιέργεια ούρων, test ευαισθησίας.

Υπάρχουν άλλες εξετάσεις αίματος που να δικαιολογεί το ΙΚΑ/ΕΟΠΥΥ?

Επίσης είμαι με οξεία αμυγδαλίτιδα αυτές τις μέρες, πρέπει να περιμένω αρκετές ημέρες αφού τελειώσω την αντιβίωση ή δεν παίζει ρόλο?

Ευχαριστώ!
 

Blg69

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα... Ενδιαφέρομαι να κάνω εξετάσεις για HIV και ηπατίτιδες... Γνωρίζει κανείς κόστος στα ιδιωτικά αιματολογικά εργαστήρια ή/και έχει κάποιος υπ'όψιν του κάποιο φθηνό στη Θεσσαλονίκη; Απ'όσο ξέρω βγαίνουν και προσφορές από σελίδες κουπουνιών, οπότε αν παρατήρησε κανείς κάτι ας το αναφέρει Αν θεωρείται διαφήμιση αν μπορεί ας μου περάσει info με pm... Ευχαριστώ!
 

guest101

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τα μόνο που δεν θεραπεύονται ακόμα είναι η ηπατ.C και ο HIV. Όλα τα υπόλοιπα θεραπεύονται αν διαγνωστούν έγκαιρα.
Μην παίρνετε αυτό που είπα ως απόλυτο.. Κάντε μια έρευνα μόνοι σας (και στο νετ) και διαπιστώστε το μόνοι σας.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Καλησπέρα... Ενδιαφέρομαι να κάνω εξετάσεις για HIV και ηπατίτιδες... Γνωρίζει κανείς κόστος στα ιδιωτικά αιματολογικά εργαστήρια ή/και έχει κάποιος υπ'όψιν του κάποιο φθηνό στη Θεσσαλονίκη; Απ'όσο ξέρω βγαίνουν και προσφορές από σελίδες κουπουνιών, οπότε αν παρατήρησε κανείς κάτι ας το αναφέρει Αν θεωρείται διαφήμιση αν μπορεί ας μου περάσει info με pm... Ευχαριστώ!

Βιοιατρική με 30 ευρώ (Ηπ. Α, Β, C, HIV+ συφιλη) παρε τλφ
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Καλησπέρα, 2 ερωτήσεις.

Για εξετάσεις που θέλω να κάνω (μέσω ΙΚΑ)ο ουρολόγος μου έγραψε
Anti HCV - Αντίσωμα ηπατίτιδας C
Αντίσωμα HIV, I και II, απλή
Αυστραλιανό αντιγόνο (HBsAg)

Γενική εξέταση ούρων, καλλιέργεια ούρων, test ευαισθησίας.

Υπάρχουν άλλες εξετάσεις αίματος που να δικαιολογεί το ΙΚΑ/ΕΟΠΥΥ?

Επίσης είμαι με οξεία αμυγδαλίτιδα αυτές τις μέρες, πρέπει να περιμένω αρκετές ημέρες αφού τελειώσω την αντιβίωση ή δεν παίζει ρόλο?

Ευχαριστώ!

νομίζω δεν αναγνωρίζει άλλα. Τον έρπη τον εβγαλαν εάν δεν κάνω λάθος. Ούτε το VDRL παίζει νομίζω.

Για τα αντιβιοτικά ρώτα το γιατρό σου.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
γνωριζει κανεις - εχει να προτεινει κανενα αφροδισιολογο-δερματολογο στην αθηνα,,κυριως κεντρο ???
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά,

γενικά πηγαίνω συχνά με πουτάνες και τα συναφή και μερικές φορές κάνω και κανα ακάποτο στοματικό με κανα call girl ...
την τελευταία φορά που πήγα με call ήταν πριν κανα δεκαπενθήμερο.

Από χτες έχω παρατηρήσει ότι έχω κάτι σαν σπέρμα να το πω, λίγο πιο διαφανές, πάνω στο πέος. Λογικά δεν είναι σπέρμα αλλά μοιάζει οπτικά, τσούξιμο και τέτοια δε θα έλεγα οτι έχω δηλαδή τώρα έχω πανικοβληθεί λίγο και δεν είμαι αντικειμένικός κριτής...νομίζω οτι τσούζει δηλαδή, χαχα τι λέω...

το θέμα μου είναι τι πιστεύετε οτι μπορεί να ναι αυτό το σαν βλέννα που βγάζω πάνω στο πεος στην ουρήθρα; τι εξετάσεις να κάνω; μιλάμε για πολύ μικρή ποσότητα χτες και σήμερα που το παρατήρησα αλλά η αλήθεια είναι δεν μου κάνει για φυσιολογικό. λέτε να άρπαξα κάναν μύκητα; καμιά βλεννόροια; τι σκατά...

ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καλησπέρα παιδιά,

γενικά πηγαίνω συχνά με πουτάνες και τα συναφή και μερικές φορές κάνω και κανα ακάποτο στοματικό με κανα call girl ...
την τελευταία φορά που πήγα με call ήταν πριν κανα δεκαπενθήμερο.

Από χτες έχω παρατηρήσει ότι έχω κάτι σαν σπέρμα να το πω, λίγο πιο διαφανές, πάνω στο πέος. Λογικά δεν είναι σπέρμα αλλά μοιάζει οπτικά, τσούξιμο και τέτοια δε θα έλεγα οτι έχω δηλαδή τώρα έχω πανικοβληθεί λίγο και δεν είμαι αντικειμένικός κριτής...νομίζω οτι τσούζει δηλαδή, χαχα τι λέω...

το θέμα μου είναι τι πιστεύετε οτι μπορεί να ναι αυτό το σαν βλέννα που βγάζω πάνω στο πεος στην ουρήθρα; τι εξετάσεις να κάνω; μιλάμε για πολύ μικρή ποσότητα χτες και σήμερα που το παρατήρησα αλλά η αλήθεια είναι δεν μου κάνει για φυσιολογικό. λέτε να άρπαξα κάναν μύκητα; καμιά βλεννόροια; τι σκατά...

ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.
βγαλτο μια φωτογραφια και στειλε την στον απολυτο να το εξετασει και να βγαλει το πορισμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom