Νέα

Εξετάσεις για σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Idromenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 913
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε κάνει εξετάσεις για σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα πρόσφατ

  • Ναι (για όλα)

    Ψήφοι: 87 24,4%
  • Όχι (για κανένα)

    Ψήφοι: 75 21,1%
  • Τι είναι αυτό?

    Ψήφοι: 19 5,3%
  • Ναι (αιματολογικές μόνο)

    Ψήφοι: 84 23,6%
  • Ναι (επίχρισμα μόνο)

    Ψήφοι: 4 1,1%
  • Ναι (πεοσκόπιση μόνο)

    Ψήφοι: 5 1,4%
  • Όχι (δεν πάω σε γιατρούς)

    Ψήφοι: 15 4,2%
  • Όχι (αφου δεν έχω κανένα σύμπτωμα)

    Ψήφοι: 67 18,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
καλησπέρα παιδιά,

γενικά πηγαίνω συχνά με πουτάνες και τα συναφή και μερικές φορές κάνω και κανα ακάποτο στοματικό με κανα call girl ...
την τελευταία φορά που πήγα με call ήταν πριν κανα δεκαπενθήμερο.

Από χτες έχω παρατηρήσει ότι έχω κάτι σαν σπέρμα να το πω, λίγο πιο διαφανές, πάνω στο πέος. Λογικά δεν είναι σπέρμα αλλά μοιάζει οπτικά, τσούξιμο και τέτοια δε θα έλεγα οτι έχω δηλαδή τώρα έχω πανικοβληθεί λίγο και δεν είμαι αντικειμένικός κριτής...νομίζω οτι τσούζει δηλαδή, χαχα τι λέω...

το θέμα μου είναι τι πιστεύετε οτι μπορεί να ναι αυτό το σαν βλέννα που βγάζω πάνω στο πεος στην ουρήθρα; τι εξετάσεις να κάνω; μιλάμε για πολύ μικρή ποσότητα χτες και σήμερα που το παρατήρησα αλλά η αλήθεια είναι δεν μου κάνει για φυσιολογικό. λέτε να άρπαξα κάναν μύκητα; καμιά βλεννόροια; τι σκατά...

ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.
τραβα κατευθειαν σε ιατρο,μην τα καθυστερεις αυτα τα πραγματα..
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
δρ απολυτε;
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
καλησπέρα παιδιά,

γενικά πηγαίνω συχνά με πουτάνες και τα συναφή και μερικές φορές κάνω και κανα ακάποτο στοματικό με κανα call girl ...
την τελευταία φορά που πήγα με call ήταν πριν κανα δεκαπενθήμερο.

Από χτες έχω παρατηρήσει ότι έχω κάτι σαν σπέρμα να το πω, λίγο πιο διαφανές, πάνω στο πέος. Λογικά δεν είναι σπέρμα αλλά μοιάζει οπτικά, τσούξιμο και τέτοια δε θα έλεγα οτι έχω δηλαδή τώρα έχω πανικοβληθεί λίγο και δεν είμαι αντικειμένικός κριτής...νομίζω οτι τσούζει δηλαδή, χαχα τι λέω...

το θέμα μου είναι τι πιστεύετε οτι μπορεί να ναι αυτό το σαν βλέννα που βγάζω πάνω στο πεος στην ουρήθρα; τι εξετάσεις να κάνω; μιλάμε για πολύ μικρή ποσότητα χτες και σήμερα που το παρατήρησα αλλά η αλήθεια είναι δεν μου κάνει για φυσιολογικό. λέτε να άρπαξα κάναν μύκητα; καμιά βλεννόροια; τι σκατά...

ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

Τραβα σε γιατρο και καλη αντιβιωση. Αρπαξες παρασημο.  ;)
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά είμαι να κάνω έτσι προληπτικά εξετάσεις στο Συγγρό για HIV,Ηπατίτιδες,Γονόρροια,Σύφιλη και Χλαμύδια (κάποιος μου είπε ότι στο Συγγρό δεν έχουν αντιδραστήρια για χλαμύδια και πρέπει να πάω σε άλλο νοσοκομείο).Σαν ασφαλισμένος σε ΙΚΑ τι πληρώνω;Το 5ευρο για την επίσκεψη σε νοσοκομείο το πληρώνουν και οι ασφαλισμένοι ή μόνο οι ανασφάλιστοι;
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Παιδιά είμαι να κάνω έτσι προληπτικά εξετάσεις στο Συγγρό για HIV,Ηπατίτιδες,Γονόρροια,Σύφιλη και Χλαμύδια (κάποιος μου είπε ότι στο Συγγρό δεν έχουν αντιδραστήρια για χλαμύδια και πρέπει να πάω σε άλλο νοσοκομείο).Σαν ασφαλισμένος σε ΙΚΑ τι πληρώνω;Το 5ευρο για την επίσκεψη σε νοσοκομείο το πληρώνουν και οι ασφαλισμένοι ή μόνο οι ανασφάλιστοι;
απαντες..,εκανες καμια ρουφοκωλαδα σε καμμια μαυρη?
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
απαντες..,εκανες καμια ρουφοκωλαδα σε καμμια μαυρη?

Όχι ρε μαλάκα.Απλά είμαι του αθλήματος και το χω σύστημα να κάνω έτσι 1 φορά το χρόνο χτύπα ξύλο που λένε..Για τις τιμές παίζει καμια έκπτωση για ασφαλισμένους;Ξέρεις;Αυτό που μου παν είναι ότι οι τιμές νοσοκομείου για όλα όσα είπα είναι κάπου 60 ευρώ.Αλλά λέω σαν ασφαλισμένος δεν πληρώνω μόνο συμμετοχή;
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Όχι ρε μαλάκα.Απλά είμαι του αθλήματος και το χω σύστημα να κάνω έτσι 1 φορά το χρόνο χτύπα ξύλο που λένε..Για τις τιμές παίζει καμια έκπτωση για ασφαλισμένους;Ξέρεις;Αυτό που μου παν είναι ότι οι τιμές νοσοκομείου για όλα όσα είπα είναι κάπου 60 ευρώ.Αλλά λέω σαν ασφαλισμένος δεν πληρώνω μόνο συμμετοχή;
πηγαινε στο ταμειο σου,να στις γραψουνε,60 ευρω μου φαινονται πολλα,αμα ειναι ετσι τραβα σε ιδιωτικο ,Λογικα εσυ μονο συμμετοχη θα πληρωνεις
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
πηγαινε στο ταμειο σου,να στις γραψουνε,60 ευρω μου φαινονται πολλα,αμα ειναι ετσι τραβα σε ιδιωτικο

Λοιπόν στάνταρ τιμές που μου είπε φίλος και τα χω σημειωμένα πάνε 9-10 ευρώ η καθεμία.Αν μου το γράψουν δηλαδή πληρώνω σαφώς λιγότερα;
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Λοιπόν στάνταρ τιμές που μου είπε φίλος και τα χω σημειωμένα πάνε 9-10 ευρώ η καθεμία.Αν μου το γράψουν δηλαδή πληρώνω σαφώς λιγότερα;
ευελπιστω χωρις να σε παρω στο λαιμο μου
 

giorgakis2008

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ευελπιστω χωρις να σε παρω στο λαιμο μου
Εγω πάλι, την ΠΑρασκευη 16/5/2014 πηγα βραδυ στη Φυλης...ΟΛΑ εγιναν με προφυλακτικο (πιπα και κολπικος πηδος)...Επειδή ειχα πιει τις μπυρες μου και αργουσα να χυσω, τον εβγαλα από μεσα της και τον επαιξα φορωντας, όπως μου ζητησε η κοπελα το προφυλακτικο....εχυσα, το εβγαλα και το πεταξα και πλυθηκα αμεσως με σαπουνι (χερια και γυρω περιοχη από την...οικογενεια!). Παιζει να κινδυνευω από HIV/ ηπατιτιδα από τυχον υγρα της πανω στην καποτα;;;
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Λοιπόν παίδες, ενημερώνω για το κόστος των αιματολογικών εξετάσεων για ΣΜΝ. Οι εξετάσεις αυτές περιλαμβάνουν aids και ηπατίτιδες. Δεν περιλαμβάνουν σύφιλη (VDRL) που δεν καλύπτεται από τον ΕΟΠΠΥ αλλά από ότι θυμάμαι στην Βιοιατρική παλιότερα είχα πληρώσει περίπου 5 ευρώ.

Το κόστος είναι 11,19 ευρώ μέσω ΕΟΠΠΥ και 63,35 ευρώ άνευ.

 

Συνημμένα

  • DSC01170.JPG
    DSC01170.JPG
    89,9 KB · Εμφανίσεις: 47

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Λοιπόν παίδες, ενημερώνω για το κόστος των αιματολογικών εξετάσεων για ΣΜΝ. Οι εξετάσεις αυτές περιλαμβάνουν aids και ηπατίτιδες. Δεν περιλαμβάνουν σύφιλη (VDRL) που δεν καλύπτεται από τον ΕΟΠΠΥ αλλά από ότι θυμάμαι στην Βιοιατρική παλιότερα είχα πληρώσει περίπου 5 ευρώ.

Το κόστος είναι 11,19 ευρώ μέσω ΕΟΠΠΥ και 63,35 ευρώ άνευ.
Ρε βρωμιάρη εμείς θα πληρώνουμε τα ακάποτα σου;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
ποσο καιρο το εχεις? αν κρατησει πανω απο βδομαδα, τοτε καλο ειναι να το τσεκαρεις
Φίλε δεν προλαβαμε τελικά.Προχθες του είχαμε τα σαράντα . :'(



Κοιτάτε καθολου σε πόσο παλιο ποστ απαντάτε; :jerking:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Φίλε δεν προλαβαμε τελικά.Προχθες του είχαμε τα σαράντα . :'(



Κοιτάτε καθολου σε πόσο παλιο ποστ απαντάτε; :jerking:

σωστος, δεν τον προσεξα. Ε ρε φιλε, οταν ενας παπαρας μπαινει και λεει οτι εχει κατι, καλο ειναι να αναφερει και τι στο πουτσο (κυριολεκτικα) ειχε, αφ'οτου πηγε στον γιατρο. Αλλιως δεν εχει νοημα........
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Μετα απο 11 χρονια στο πεδιο μαχης, τσιμπησα το πρωτο μου παρασημο ανδρειας.  :rockon:  :S
Λευκο υγρο απο την ουρηθρα με σχεδον ανεπαισθητο τσουξιμο.
Απ οτι ειδα στο google μαλλον προκειται για χλαμυδια, βλενοροια η κατι τετοιο.
Φευγω σε λιγο για Συγγρο και επι τη ευκαιρια θα κανω και ενα προληπτικο τεστ για τα υπολοιπα (hiv, συφιλη κλπ κλπ)

Ετοιμαστε την προαγωγη μου  :grin:
Περαστικά παιχταρά μου! όλα θα πάνε καλά! Μέσα στο πρόγραμμα... και οι τραυματισμοί.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μετα απο 11 χρονια στο πεδιο μαχης, τσιμπησα το πρωτο μου παρασημο ανδρειας.  :rockon:  :S
Λευκο υγρο απο την ουρηθρα με σχεδον ανεπαισθητο τσουξιμο.
Απ οτι ειδα στο google μαλλον προκειται για χλαμυδια, βλενοροια η κατι τετοιο.
Φευγω σε λιγο για Συγγρο και επι τη ευκαιρια θα κανω και ενα προληπτικο τεστ για τα υπολοιπα (hiv, συφιλη κλπ κλπ)

Ετοιμαστε την προαγωγη μου  :grin:
http://[URL unfurl="true"]www.asxetos.gr/Portals/0/images/apedia/rec/asLibRecords-18873.loxiaskan.jpg[/img[/URL]]

και εις ανωτερα τυπε ;D
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Μετα απο 11 χρονια στο πεδιο μαχης, τσιμπησα το πρωτο μου παρασημο ανδρειας.  :rockon:  :S
Λευκο υγρο απο την ουρηθρα με σχεδον ανεπαισθητο τσουξιμο.
Απ οτι ειδα στο google μαλλον προκειται για χλαμυδια, βλενοροια η κατι τετοιο.
Φευγω σε λιγο για Συγγρο και επι τη ευκαιρια θα κανω και ενα προληπτικο τεστ για τα υπολοιπα (hiv, συφιλη κλπ κλπ)

Ετοιμαστε την προαγωγη μου  :grin:


φιλε για να σπασει το δικο σου firewall θα ειναι πολυ υπουλο
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μετα απο 11 χρονια στο πεδιο μαχης, τσιμπησα το πρωτο μου παρασημο ανδρειας.  :rockon:  :S
Λευκο υγρο απο την ουρηθρα με σχεδον ανεπαισθητο τσουξιμο.
Απ οτι ειδα στο google μαλλον προκειται για χλαμυδια, βλενοροια η κατι τετοιο.
Φευγω σε λιγο για Συγγρο και επι τη ευκαιρια θα κανω και ενα προληπτικο τεστ για τα υπολοιπα (hiv, συφιλη κλπ κλπ)

Ετοιμαστε την προαγωγη μου  :grin:
URL]]
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom