Νέα

Εξετάσεις για σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Idromenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 913
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχετε κάνει εξετάσεις για σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα πρόσφατ

  • Ναι (για όλα)

    Ψήφοι: 87 24,4%
  • Όχι (για κανένα)

    Ψήφοι: 75 21,1%
  • Τι είναι αυτό?

    Ψήφοι: 19 5,3%
  • Ναι (αιματολογικές μόνο)

    Ψήφοι: 84 23,6%
  • Ναι (επίχρισμα μόνο)

    Ψήφοι: 4 1,1%
  • Ναι (πεοσκόπιση μόνο)

    Ψήφοι: 5 1,4%
  • Όχι (δεν πάω σε γιατρούς)

    Ψήφοι: 15 4,2%
  • Όχι (αφου δεν έχω κανένα σύμπτωμα)

    Ψήφοι: 67 18,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ισχύει και για το ξύρισμα στην κουρούπα αυτό?

ισχυει για αγαπουληδες. αμα ξυριζεις τη καουκα σου πριν τη συνευρεση, δε μπορεις να βγαλεις μετα τη γκομενα απο το μυαλο σου και γινεσαι κολιτσιδα  :boobies:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε, δε γαμιεστε ?

θα με αφησετε να το ψησω το τεκνό ??
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
τα σοβαρα περιστροφα ειναι πεντασφαιρα. τα εξασφαιρα ειναι λιανες οι σφαιρες για φλουφληδες αχαχαχαχα


  Σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς


 
guns001Large.jpg


  να μαθαινουμε και κατι επ'ευκαιριας

 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τα σοβαρα περιστροφα ειναι πεντασφαιρα. τα εξασφαιρα ειναι λιανες οι σφαιρες για φλουφληδες αχαχαχαχα
αληθές.
απλά το 5 έχει πολύ χαμηλή απόδοση. ααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαα
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
   Σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς


 
guns001Large.jpg


  να μαθαινουμε και κατι επ'ευκαιριας

 
γκαμπαντου δικο σου ειναι;
μπορεις να μου το δανεισεις για μια δουλεια στην ανω τουμπα ;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
   Σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς


 
guns001Large.jpg


  να μαθαινουμε και κατι επ'ευκαιριας

 

μονο απο ταινιες τι να μαθουν οι παιχτες παιχτη μου...ελλειπης ενημερωση. και απο το λακη μονο ποσες τρομπαρισιες θελει το αεροβολο για να χτυπησει το στρατιωτακι μαθαινουμε εδω
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγώ θέλω εκείνα τα μιτσά που είναι σαν στυλά....
να μπορώ να δώκω ένα αυτόγραφο ρε αδερφέ.
αααααααααααααααααααααααααααααααααχχαχαχαχαχααχχαχααχαχαχαχχααχαχαχα
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Παιδια εγω χτες ειχα ξυρισει τα αρχιδια και τα ματωσα λιγο μετα πηγα και γαμησα σε μπουρδελο το βραδυ περιπου 3 ωρες μετα το ξυρισμα τι λετε μπορει να εχω παθει τπτ .Το προγραμμα ηταν ελευθερο στοματικο

Κοινως, δεν παιζει θεμα, η πληγη πρεπει να ειναι ανοιχτη για να υπαρχει κινδυνος.....αφου ηταν στη βαση του πουτσου ουσιαστικα ηταν πληγη σε δερμα που δεν εχει σχεση με βλενογοννους που μπορεις να κολλησεις αφροδισιο. φυσικα HPV παιζει και ερπητας, αλλα παλι θελει ανοιχτη πληγη. αμα δεις κανα περιεργο κανα-δυο βδομαδες μετα πηγαινε να τσεκαριστεις, αλλα χλωμο το κοβω

Π
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
το hpv κι ο ερπητας θέλουν ανοιχτές πληγές; :think:
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Δυστυχως εκανα το λαθος πανω στην καυλα μου να κανω γλυφομουνι-γλυφοκωλι(μυροδατα ηταν γαμωτο παντως) σε στουντιο. Μολις τελειωσε η καυλα μου καταλαβα το λαθος μου και τωρα ειμαι σε αναμενα καρβουνα(καλα να παθω)

Ερωτηση. Πριν λιγες ωρες συνεβη η λαλακια που εκανα. Ποτε ακριβως πρεπει να κανω εξετασεις για να δειξουν αν εχω κατι? Να παω σημερα Παρασκευη ή απο Δευτερα? Στο Συγγρος δεν εχω ξαναπαει. Ποσα πληρωνεις(εχω ΙΚΑ)?

Οι εξετασεις που θα κανω ειναι για ολα?(Ηπατιτιδα,HIV?). Χλαμυδια, ερπης κ.τ.λ φαινονται απο τις εξετασεις αιματος ή μονος μου θα το καταλαβω?


Παντως η κοπελα στο στουντιο(να πω ποια ειναι?) μου εκανε και κηρυγμα ,γιατι της ειπα οτι ειμαι πρωταρης(οντως δεν εχω ξαναπαει) σε στουντιο-μπουρδελα ''α προσεχε μου λεει.Για μια στιγμη μπορει να κολλησεις οτιδηποτε. Εγω κανω εξετασεις καθε 15 μερες, αλλα προσεχε γενικα''
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Δυστυχως εκανα το λαθος πανω στην καυλα μου να κανω γλυφομουνι-γλυφοκωλι(μυροδατα ηταν γαμωτο παντως) σε στουντιο. Μολις τελειωσε η καυλα μου καταλαβα το λαθος μου και τωρα ειμαι σε αναμενα καρβουνα(καλα να παθω)

Ερωτηση. Πριν λιγες ωρες συνεβη η λαλακια που εκανα. Ποτε ακριβως πρεπει να κανω εξετασεις για να δειξουν αν εχω κατι? Να παω σημερα Παρασκευη ή απο Δευτερα? Στο Συγγρος δεν εχω ξαναπαει. Ποσα πληρωνεις(εχω ΙΚΑ)?

Οι εξετασεις που θα κανω ειναι για ολα?(Ηπατιτιδα,HIV?). Χλαμυδια, ερπης κ.τ.λ φαινονται απο τις εξετασεις αιματος ή μονος μου θα το καταλαβω?


Παντως η κοπελα στο στουντιο(να πω ποια ειναι?) μου εκανε και κηρυγμα ,γιατι της ειπα οτι ειμαι πρωταρης(οντως δεν εχω ξαναπαει) σε στουντιο-μπουρδελα ''α προσεχε μου λεει.Για μια στιγμη μπορει να κολλησεις οτιδηποτε. Εγω κανω εξετασεις καθε 15 μερες, αλλα προσεχε γενικα''
ο αρωστος της ευδομαδας!!! :2funny: :2funny: :2funny: που εισαι απολυτε!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Πόσο χρονών είσαι φίλε μου?
Προλαβαίνεις τώρα να πας σε νοσοκομείο διότι παίζει να μην αντέξεις μέχρι αύριο!  :2funny: :2funny: :2funny:
Αστειεύομαι φυσικά και αυτό διότι δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι σε τέτοιο βαθμό!
Όταν ασχολήσε με πουτάνες θα πρέπει να το ξέρεις ότι κάποια στιγμή μπορεί να γίνει και η στραβή!
Όχι ότι είναι απαραίτητο να γίνει αλλά είναι και πιθανόν!
Όπως όταν παίρνεις δίπλωμα οδήγησης και ξεκινάς να οδηγείς, οφείλεις να γνωρίζεις ότι πολύ πιθανόν κάποια στιγμή να τρακάρεις!
Μπορεί και να περάσουν χρόνια και να μην τρακάρεις μπορεί όμως και να τρακάρεις μέσα σε λίγες ημέρες!
Μέσα στο πρόγραμμα είναι!
Οπότε η κοπέλα καλά έκανε και σου έμαθε και κάτι σωστό!
Πολλοί εκείνη τη στιγμή λόγω καύλας κάνουν πράγματα που μετά τα σκέφτονται!
Και αύριο να πας αμφιβάλλω αν θα δείξουν κάτι οι εξετάσεις!
Οι περισσότερες ασθένειες οφείλεις να ξέρεις ότι χρειάζονται και κάποιο χρόνο επώασης και άλλον τόσο χρόνο για να δείξουν συμπτώματα!
Στο στόμα σου έχεις καμία ανοικτή πληγή ορατή?
Πριν πας στο στούντιο έτρεχε πουθενά αίμα στο στόμα?
Αν όχι τότε οι πιθανότητες είναι ελάχιστες αφού για τις περισσότερες ασθένειες οφείλεις και πάλι να γνωρίζεις ότι θέλουν ανοικτές πληγές!
Άντε αν κόλλησες να κόλλησες κανέναν έρπη ή κανένα κολοβακτηρίδιο που αμφιβάλλω και αυτά!
Δεν πιστεύω ότι συντρέχει τόσος μεγάλος λόγος ανησυχίας και προπαντός τα νέα παιδιά να ενημερώνεστε πρώτα και μετά να λειτουργείτε!
Καλά στο σχολείο σας έχουν γραμμένους και δεν σας μαθαίνουν αλλά εσείς μυαλό δεν έχετε?
Το ίντερνετ τι σκατά το έχεις αν δεν το χρησιμοποιείς πάνω από όλα για την ενημέρωση σου και για την εκπαίδευση σου!
Μάθετε να σκέφτεστε και να λειτουργείτε σωστά και όχι σπασμωδικά σαν ανεγκέφαλα!
Αν είχες ενημερωθεί θα ήξερες και πως να πράξεις και θα ήξερες και πως να αποφεύγεις τους διάφορους κινδύνους!
Άντε κοιμήσου τώρα και αύριο πήγαινε ξανά στο στούντιο και βάρα της ένα ακάποτο!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Πόσο χρονών είσαι φίλε μου?
Προλαβαίνεις τώρα να πας σε νοσοκομείο διότι παίζει να μην αντέξεις μέχρι αύριο!  :2funny: :2funny: :2funny:
Αστειεύομαι φυσικά και αυτό διότι δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι σε τέτοιο βαθμό!
Όταν ασχολήσε με πουτάνες θα πρέπει να το ξέρεις ότι κάποια στιγμή μπορεί να γίνει και η στραβή!
Όχι ότι είναι απαραίτητο να γίνει αλλά είναι και πιθανόν!
Όπως όταν παίρνεις δίπλωμα οδήγησης και ξεκινάς να οδηγείς, οφείλεις να γνωρίζεις ότι πολύ πιθανόν κάποια στιγμή να τρακάρεις!
Μπορεί και να περάσουν χρόνια και να μην τρακάρεις μπορεί όμως και να τρακάρεις μέσα σε λίγες ημέρες!
Μέσα στο πρόγραμμα είναι!
Οπότε η κοπέλα καλά έκανε και σου έμαθε και κάτι σωστό!
Πολλοί εκείνη τη στιγμή λόγω καύλας κάνουν πράγματα που μετά τα σκέφτονται!
Και αύριο να πας αμφιβάλλω αν θα δείξουν κάτι οι εξετάσεις!
Οι περισσότερες ασθένειες οφείλεις να ξέρεις ότι χρειάζονται και κάποιο χρόνο επώασης και άλλον τόσο χρόνο για να δείξουν συμπτώματα!
Στο στόμα σου έχεις καμία ανοικτή πληγή ορατή?
Πριν πας στο στούντιο έτρεχε πουθενά αίμα στο στόμα?
Αν όχι τότε οι πιθανότητες είναι ελάχιστες αφού για τις περισσότερες ασθένειες οφείλεις και πάλι να γνωρίζεις ότι θέλουν ανοικτές πληγές!
Άντε αν κόλλησες να κόλλησες κανέναν έρπη ή κανένα κολοβακτηρίδιο που αμφιβάλλω και αυτά!
Δεν πιστεύω ότι συντρέχει τόσος μεγάλος λόγος ανησυχίας και προπαντός τα νέα παιδιά να ενημερώνεστε πρώτα και μετά να λειτουργείτε!
Καλά στο σχολείο σας έχουν γραμμένους και δεν σας μαθαίνουν αλλά εσείς μυαλό δεν έχετε?
Το ίντερνετ τι σκατά το έχεις αν δεν το χρησιμοποιείς πάνω από όλα για την ενημέρωση σου και για την εκπαίδευση σου!
Μάθετε να σκέφτεστε και να λειτουργείτε σωστά και όχι σπασμωδικά σαν ανεγκέφαλα!
Αν είχες ενημερωθεί θα ήξερες και πως να πράξεις και θα ήξερες και πως να αποφεύγεις τους διάφορους κινδύνους!
Άντε κοιμήσου τώρα και αύριο πήγαινε ξανά στο στούντιο και βάρα της ένα ακάποτο!  :2funny: :2funny: :2funny:


Σε ευχαριστω για την απαντηση. Καταλαβαινω την διαθεση ορισμενων να κανουν καζουρα. Αλλωστε και εγω το ιδιο εκανα στους αλλους. Δυστυχως με προδωσε η καυλα μου και εκανα το λαθος. Σε στουντιο και γενικα μπουρδελα δεν προκεται να ξαναπαω, γιατι το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου

Μπορει κατα 99.9% να μην εχω τιποτα ,αλλα εγω θελω να τις κανω για σιγουρια ,γιατι δεν μενω μονος στο σπιτι μου και δεν γουσταρω να πληρωσουν αλλοι τις μαλακιες τις δικες μου

Μπορεις να μου πεις ποτε ειναι η καταλληλη στιγμη για εξετασεις? Σε 2 βδομαδες?

Υ.Γ Οχι δεν ειχα ανοιχτη πληγη στο στομα
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Σε ευχαριστω για την απαντηση. Καταλαβαινω την διαθεση ορισμενων να κανουν καζουρα. Αλλωστε και εγω το ιδιο εκανα στους αλλους. Δυστυχως με προδωσε η καυλα μου και εκανα το λαθος. Σε στουντιο και γενικα μπουρδελα δεν προκεται να ξαναπαω, γιατι το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου

Μπορει κατα 99.9% να μην εχω τιποτα ,αλλα εγω θελω να τις κανω για σιγουρια ,γιατι δεν μενω μονος στο σπιτι μου και δεν γουσταρω να πληρωσουν αλλοι τις μαλακιες τις δικες μου

Μπορεις να μου πεις ποτε ειναι η καταλληλη στιγμη για εξετασεις? Σε 2 βδομαδες?

Υ.Γ Οχι δεν ειχα ανοιχτη πληγη στο στομα

Θεωρώ την απάντηση σου ως εντελώς άστοχη και εξηγούμε!
Λες ότι μένεις με άλλους και δεν θες να την πληρώσουν!
Για το aids γνωρίζεις ότι ο χρόνος επώασης είναι σχεδόν 3 μήνες?
Και συμπτώματα μπορεί να δείξεις νωρίς ή μπορεί να εμφανιστούν μετά από χρόνια!
Μέχρι τότε τι θα κάνεις?
Θα κλειστείς σε δοχείο?
Το ίδιο ισχύει και για τις άλλες ασθένειες!
Δεν πας σήμερα με πουτάνα και αύριο βγάζεις ηπατίτιδα!
Θέλει κάποιο χρόνο ο ιός!
Όταν κολλάς γρίπη σήμερα την κόλλησες και αύριο είσαι άρρωστος?
Όχι, θέλει τουλάχιστον 3 μέρες!
Κατά συνέπεια είναι ανόητο αυτό που ρωτάς!
Και σου είπα ότι για αυτό το λόγο έχεις το ίντερνετ για να ενημερώνεσαι!
Πάτα στο google και μάθε για τα αφροδίσια ώστε να ξέρεις στο μέλλον!
Διότι δεν κατάλαβες αυτό που σου είπε η πουτάνα!
Εκείνη δεν στο είπε μόνο για αυτήν αλλά στο είπε για από εδώ και πέρα να προσέχεις!
Όσο για τον αν θα ξαναπάς πάλι μαλακία λες διότι όσο πιθανόν είναι να μην έχεις πάθει τίποτα τόσο σίγουρο είναι ότι θα ξαναπάς με πουτάνα!
Και μην νομίζεις ότι οι κοπέλες που θα συναντήσεις στη ζωή σου είναι άγιες και βγήκαν αποστειρωμένες!
Ξέρεις πόσο ακάποτα έχουν κάνει οι περισσότερες?
Μπορεί και από την κοπέλα σου να την πάθεις!
Ή μήπως τη γκόμενα σου θα τη γαμάς από εδώ και πέρα με στολή πυροσβέστη?
Βάλε και λίγο το μυαλό σου να σκεφτεί!
Μου θυμίζεις κάτι φίλους μου που σιχαίνονται να φιλήσουν μια στρίπερ στο στόμα αλλά αντιθέτως δεν έχουν πρόβλημα να γαμάνε και να γλύφουν τα μαυράκια στη Βαρβάκειο που οι περισσότερες από αυτές και μόνο στατιστικά να το δει κάποιος έχουν σίγουρα κάποια ασθένεια!
Οι περισσότερες από αυτές είναι μεγαλωμένες στις χώρες τους όπου μαστίζουν τα νοσήματα!
Έχω φίλους που σιχαίνονται να γαμήσουν πουτάνα με προφυλακτικό αλλά με κάθε νέα γκόμενα που κάνουν σχέση, ζητάνε και τις πιέζουν να τις γαμάνε χωρίς καπότα και ο κολλητός μου μάλιστα γουστάρει να τις γαμάει όταν έχουν περίοδο!
Τι έχεις να πεις λοιπόν?
Φοβάσαι τις πουτάνες ή καλύτερα φοβάσαι τη μαλακία που δέρνει τον καθένα και την άγνοια που επικρατεί!  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom