Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Όχι ιδιαίτερα, αλλά τα προτιμώ να είναι φρέσκα, κατά τη διάρκεια της επίσκεψής μου  στον οίκο χαλάρωσης. :cheesy:
Απο μερους σου η απο το μερος των κοριτσιων που δουλευουν τα θελεις φρεσκα????Λεμε τωρα!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα σε ολουσ σασ.σημερα ειμαστε κατερινα λιζα ινα μαγια τζενι αννα .να τα πουμε και απο κοντα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
παρακαλεσα ενα φιλο να με βοηθησει για να μη σας βγαλω τα ματια οπως λετε μερικοι με την ορθογραφια μου. (με τους τονους ομως δεν τα καταφερνω)
δεν εχω αγενεια για σας, ισα ισα σας ευχαριστω που ερχεστε στο μαγαζι και νομιζω οτι τις πιο πολλες φορες δινουμε τον καλιτερο εαυτο μας τιμοντας τα χρηματα σας που βγαινουν με πολυ κοπο. το οτι σας υπολογιζω φαινετε απο τη συμετοχη μου στο σαιτ για να ξερετε ποιες κοπελες ειναι καθε μερα και να μην κανετε ασκοπα κοπο να περνατε. απο σας θελω να καταλαβετε οτι δεν ειναι σωστο να γραφω εγω για τις κοπελες. αυτο ειναι δικη σας δουλεια. οσο για την κασετα καταλαβαινετε οτι δεν ξερω να γραφω στη γλωσα σας καλα. με ολη μου την αγαπη και το σεβασμο σε σας. καληνυχτα 
αυτο δεν αναιρει το οτι μας γραφεις στα παλια σου παπουτσια,οταν ρωταμε κατι με π.μ...η κανω λαθος?
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φιλε η κοπελα δυσκολευται να γραφει.Δε ξερει τη γλωσσα τι να  κανει!!!
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μπραβο τωρα μιλας σωστα!!!Οχι της εστειλα π.μ και δεν απαντησε αυτα ειναι μαλακιες!!!Πας βλεπεις σου αρεσει καθεσαι δε σου αρεσει φευγεις.ΤΕΛΟς!!!

 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Κατερινάκι μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι. Μακάρι όλα τα μαγαζιά να είχαν την ίδια νοοτροπία.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα  πεδια σημερα ειναι η κατερινα μαγια ινα αννα λιζα τζενι αννουλα  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
η καθημερινή ενημέρωση  προς ναυτιλομένους ,τόσο εδώ αλλά και αλλού , δείχνει ότι η προσέλευση συναγωνιστών πάει απο το κακό στο χειρότερο.Τιμές όμως προς τα κάτω δεν βλέπω ,γιατί μόνο αυτές θα ανεβάσουν την επισκεψιμότητα στο ίδρυμα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
η καθημερινή ενημέρωση  προς ναυτιλομένους ,τόσο εδώ αλλά και αλλού , δείχνει ότι η προσέλευση συναγωνιστών πάει απο το κακό στο χειρότερο.Τιμές όμως προς τα κάτω δεν βλέπω ,γιατί μόνο αυτές θα ανεβάσουν την επισκεψιμότητα στο ίδρυμα

Ούτε αυτό είναι σίγουρο.....έχω την αίσθηση,οτι σε κάποιον που ήταν πελάτης των ιδρυμάτων αυτών,και τώρα δεν πάει,δεν του λείπουν τα 10 η 20 ευρω.....του λείπει όλο το ποσον που δαπανούσε για το σπορ αυτό.....ασφαλώς η μείωση τιμων βοηθάει,όμως δεν θα λύσει το πρόβλημα,που είναι γενικότερο....
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μη διαβαζω κουταμαρες!!!Αν πανε λεει,με τα τσαρουχια!!!
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Ούτε αυτό είναι σίγουρο.....έχω την αίσθηση,οτι σε κάποιον που ήταν πελάτης των ιδρυμάτων αυτών,και τώρα δεν πάει,δεν του λείπουν τα 10 η 20 ευρω.....του λείπει όλο το ποσον που δαπανούσε για το σπορ αυτό.....ασφαλώς η μείωση τιμων βοηθάει,όμως δεν θα λύσει το πρόβλημα,που είναι γενικότερο....
για φραγκατο σε κοβω εσενα για να λες τετεια,τεσπα η αννουλα τι λεει καληη ανημερωστε
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
καλημέρα σε όλους.

Πάντως η μείωση τιμών δεν πρέπει κατ' ανάγκη να υποδηλώνει και μέιωση υπηρεσιών η χρόνου.

Μιλάω επιχειρηματικά και επιστημονικά.

Μειώνοντας την τιμ'η π.χ λέω στα 40 € δεν καλείς νέους πελάτες γιατί και όσοι νέοι έρθουν μπορεί και να είναι για 1-2 φορές, έτσι και αλλιώς όποιος δεν 'εχει χρήματα ή δουλειά είτε 60 είτε 40 είτε 20 πάλι δεν έχει ο άνθρωπος δεν του κάνει διαφορά αλλά ουσιαστικά κρατάς μια καλή και ανεκτή διατηρισιμότητα του υπάρχοντος πελατολογίου σου.

Γνωμη μου επιχειρηματική.

Οποιος ρίξει τις τιμές πρώτος αλλά κρατήσει και το ίδιο επίπεδο υπηρεσιών θα αποκτήσει και το μεγαλύτερο μερίδιο αγοράς.

Πάντως αν ο Γερμανός με τις ίδιες οικονομικές απαιτήσεις σου παρέχει 100 έως και 200 % καλύτερη υπηρεσία δείτε ππόσο περιθώριο υπάρχει σστην Ελλάδα.

Χωρια ότι μιλα΄με για μαυρο χρήμα που σημεάινει και 100% κέρδος και στα 60 € και στα 40 € και στα 20 €.

Οπότε πάμε σε καθαρή αισχροκέρδια

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Οπότε πάμε σε καθαρή αισχροκέρδια

Χρόνια τώρα.....

Αλλά τότε που τα χρήματα περίσσευαν, κανέναν δεν ένοιαζε το γεγονός ότι τα διακινούμενο χρήμα ήταν μαύρο, αδήλωτο και ζημιογόνο για τον τόπο.
Ο δίσκος όμως άλλαξε πλέον πλευρά, και τώρα που το χρήμα λείπει από την αγορά, οι κώλοι σφίξανε.
Οι επαγγελματίες που θέλουν να έχουν συνέχεια (σε κάθε τομέα) και πιάσουν το σφυγμό της αγοράς, θα επιβιώσουν της καταιγίδας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom