Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

ionesco

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ok απλα εχει διπλα ενημερωση νεες φωτογραφιες κ μ φανηκε περιεργο
Αν μπορεί να ενημερώσει κάποιος σχετικά με την Αννούλα.Από εμφάνιση είναι ψηλή μελαχροινή με ωραίο σώμα.Την έχει πάρει κανείς να μας πει εμπειρία;Σε σχέση με την άλλη Άννα επίσης μελαχροινή αλλά πιο κοντή ποια θα προτείνατε; :knockinb:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα πεδια σιμερα ιμαστε κατερινα αννα βικι λιζα αννα ινα μαγια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η μικρή ανούλα βαριεται που ζει βαριεται που πηδιέται βαριεται που είναι εκεί είναι μονιμος μουτρωμένη και νομίζει ότι είναι η γκόμενα του αιώνα.

Λέει ότι είναι από Λετονία ή Εσθονία αλλά είναι γκαραντύ από Αλβανία.

Καλό σώμα μικρό στήθος αλλά είναι ότι χειρότερο έχω δει.

Η άλλη ανούλα (ψηλή) είναι 20 κλάσεις πάνω όπως π.χ και η Λίζα αλλά γενικά όλα τα άλλα κορίτσια τουλάχιστον χαμογελάνε

τι να απω

η Μαγια δεν τα βλέπει

απλά είναι το πιπινι και έχουν πέσει όλοι με τα μούτρα
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μη στεναχωριεσαι θα ερθουν και καλυτερες μερες!!!!
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα σε ολουσ μασ τουσ φιλουσ σιμερα ειναι η κατερινα ινα  αννα λιζα μαγια βικι  ανουλα και αλλη μια κοπελα τζενι που ειναι κενουρια  :-* :-* :-*
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα και καλο μινα σιμερα ειναι η λιζα μαγια αννα ιννα τζενι και ι ανουλα  :-* :-* :-* :-*
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα παιδια σημερα ειναι η λιζα μαγια ι αννουλα η ινα η βικη αννα και η τζενι
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Τζένη έχουμε περιγραφή Ηλικίας και σωματότυπου;
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλά ρε ΚΑΤΕΡΙΝΑ σου είναι τόσο δύσκολο να γραψεις ότι η κοπέλα είναι π.χ αδύνατη ξανθιά μεσαίου ύψους και 25 χρονών.

αφού κανετε ρε κορίτσια ενημερωση καντε την σωστά

στα φορουμ ανταλλάσεις απόψεις δεν είναι τηλεόραση που λες διαφημιστικό μήνυμα

αλλιώς αστο

είναι αγένεια να σε ρωτάει κάποιος κάτι και να μην απαντας

φιλικά
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.464
Κριτικές
1.272
Like
226.729
Πόντοι
46.232
Καλά ρε ΚΑΤΕΡΙΝΑ σου είναι τόσο δύσκολο να γραψεις ότι η κοπέλα είναι π.χ αδύνατη ξανθιά μεσαίου ύψους και 25 χρονών.

αφού κανετε ρε κορίτσια ενημερωση καντε την σωστά

στα φορουμ ανταλλάσεις απόψεις δεν είναι τηλεόραση που λες διαφημιστικό μήνυμα

αλλιώς αστο

είναι αγένεια να σε ρωτάει κάποιος κάτι και να μην απαντας

φιλικά
στείλε πμ φίλε......
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα  πεδια σιμερα ιμαστε κατερινα αννα ινα λιζα μαγια τζενι :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
μα δεν εχεις απαντησει ποτε σε πμ...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
παρακαλεσα ενα φιλο να με βοηθησει για να μη σας βγαλω τα ματια οπως λετε μερικοι με την ορθογραφια μου. (με τους τονους ομως δεν τα καταφερνω)
δεν εχω αγενεια για σας, ισα ισα σας ευχαριστω που ερχεστε στο μαγαζι και νομιζω οτι τις πιο πολλες φορες δινουμε τον καλιτερο εαυτο μας τιμοντας τα χρηματα σας που βγαινουν με πολυ κοπο. το οτι σας υπολογιζω φαινετε απο τη συμετοχη μου στο σαιτ για να ξερετε ποιες κοπελες ειναι καθε μερα και να μην κανετε ασκοπα κοπο να περνατε. απο σας θελω να καταλαβετε οτι δεν ειναι σωστο να γραφω εγω για τις κοπελες. αυτο ειναι δικη σας δουλεια. οσο για την κασετα καταλαβαινετε οτι δεν ξερω να γραφω στη γλωσα σας καλα. με ολη μου την αγαπη και το σεβασμο σε σας. καληνυχτα 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.464
Κριτικές
1.272
Like
226.729
Πόντοι
46.232
καλό βράδυ
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παρακαλεσα ενα φιλο να με βοηθησει για να μη σας βγαλω τα ματια οπως λετε μερικοι με την ορθογραφια μου. (με τους τονους ομως δεν τα καταφερνω)
δεν εχω αγενεια για σας, ισα ισα σας ευχαριστω που ερχεστε στο μαγαζι και νομιζω οτι τις πιο πολλες φορες δινουμε τον καλιτερο εαυτο μας τιμοντας τα χρηματα σας που βγαινουν με πολυ κοπο. το οτι σας υπολογιζω φαινετε απο τη συμετοχη μου στο σαιτ για να ξερετε ποιες κοπελες ειναι καθε μερα και να μην κανετε ασκοπα κοπο να περνατε. απο σας θελω να καταλαβετε οτι δεν ειναι σωστο να γραφω εγω για τις κοπελες. αυτο ειναι δικη σας δουλεια. οσο για την κασετα καταλαβαινετε οτι δεν ξερω να γραφω στη γλωσα σας καλα. με ολη μου την αγαπη και το σεβασμο σε σας. καληνυχτα   
Για αυτο υπαρχουν οι φιλοι!!!Για τις δυσκολες ωρες!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom