Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Επίτρεψέ μου να διαφωνήσω.

Δεν θα καθήσω να διαπραγματευτώ το επίπεδο των υπηρεσιών, ούτε θα ζητήσω τη... διεξαγωγή πορνο-Ε.Δ.Ε. για τυχόν άπειρη / ανεπίδεκτη / ξυνισμένη θεραπεύτρια.

Πάω hit-and-run και τις εντυπώσεις μου τις ανεβάζω εδώ για να ξέρουν οι επόμενοι...

Οπωσδήποτε ανεβάζουμε κριτική, για να ξέρουν και οι υπόλοιποι συναγωνιστές τι θα συναντήσουν.

Γνώμη μου είναι πάντως, ότι θα πρέπει να ενημερώνουμε και τους υπευθύνους του εκάστοτε μαγαζιού. Αν θέλουν να λέγονται επαγγελματίες και επιθυμούν να βελτιώνουν το επίπεδο των υπηρεσιών προς τους πελάτες τους.

Η άποψή σου, αν και αντίθετη από τη δική μου, είναι σεβαστή.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα πεδια σιμερα ιμαστε η κατερινα μαγια ινα λιζα μαρινελα  :-*
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερ πεδια σιμερα ιμαστε ι κατερινα μαγια λιζα βικι λορι μαρινελα ινα :-*
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα σε ολογσ σασ σιμερα ιμαστε κατερινα λιζα μαρινελα ινα μαγια βικι επισισ απο σιμερα μια κοπελα .η αννα προτι φορα στο magazi :-*
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
καλιμερα σε ολογσ σασ σιμερα ιμαστε κατερινα λιζα μαρινελα ινα μαγια βικι επισισ απο σιμερα μια κοπελα .η αννα προτι φορα στο magazi :-*
Βρε Κατερινάκι, με το συμπάθειο δηλαδή, κάνε αντιγραφή τη φράση με σωστά Ελληνικά και πρόσθετε κάθε φορά τα ονόματα των εργαζόμενων κοριτσιών. Μη τσούζουν συνεχώς τα ματάκια μας..... :)

Καλημέρα σε όλους σας. Σήμερα είμαστε:...................................................................................
Η ......... δουλεύει πρώτη φορά στο χώρο μας. Σας περιμένουμε.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε agiana επειδή έχω πάει σχεδόν με όλες θέλει πιπινοένεση γερή κατα την γνώμη τουλάχιστον 2-3 στα 20 ετών.

Μετά θα πάρει πολύ τα πάνω το μαγαζί.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
νομίζω πρέπει να προτινουμε και σαν πελάτες από αυτό το βήμα και τις απόψεις μας.

Ολοι κερδισμένοι θα είμαστε
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
και όχι μονο να μιλαμε παρελθοντικά (επισκεψεις και απόψεις)

Ελπίζω να μας ακούει κάποιος που να ξέρει να διαβάζει ελληνικά όμως
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η προηγούμενη Αννα ήταν πολύ καλή  και πιπινι
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλα τι δυσκολευεσται να διαβασετε το καλημερα η τα ονοματα των κοριτσιων!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.470
Κριτικές
1.272
Like
226.897
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα στο ίδρυμα , πήγα να δώ και εγώ από κοντά το ίδρυμα μετά την αλλαγή ιδιοκτησιακού καθεστώτος ,καταρχήν επειδή έχει γραφτεί...ο χώρος είναι σχεδόν ίδιος με πρίν , την Αννα την καινούργια όταν πήγα δεν την είδα ,στο ρόστερ τώρα δεν θα ασχοληθώ με Κατερίνα και Μάγια μίας και είναι γνωστές(και μακρυά απο τα γούστα μου εμφανισιακά πάντα)γεμάτος περιέργεια να δω την πολυδιαφημιζόμενη Βικυ...η κοπέλα είναι μελαχρινή κοντή μπουτού με όντως πεταχτώ κώλο που όμως  είναι και μεγάλος  ενώ δεν έχει ίχνος βυζιού(το μαύρο κολάν που φορούσε δεν την κολάκευε καθόλου)Λίζα ξανθό μίλφ με κοντό μαλλί πολύ λεπτή , Μαρινέλα  μελαχρινή πάρα πολύ χοντρή κοπέλα κοντή η οποία μάλιστα δυσκολευόταν να περπατήσει/ισορροπήσει με τις μαύρες γόβες της ,τέλος Ινα το μόνο αξιογάμητο , μελαχρινό πιπίνι λεπτό κοντό με ωραίο στητό στήθος ,πρόγραμμα 40 λεπτά 60 ευρώ       
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
επίσκεψη σήμερα στο ίδρυμα , πήγα να δώ και εγώ από κοντά το ίδρυμα μετά την αλλαγή ιδιοκτησιακού καθεστώτος ,καταρχήν επειδή έχει γραφτεί...ο χώρος είναι σχεδόν ίδιος με πρίν , την Αννα την καινούργια όταν πήγα δεν την είδα ,στο ρόστερ τώρα δεν θα ασχοληθώ με Κατερίνα και Μάγια μίας και είναι γνωστές(και μακρυά απο τα γούστα μου εμφανισιακά πάντα)γεμάτος περιέργεια να δω την πολυδιαφημιζόμενη Βικυ...η κοπέλα είναι μελαχρινή κοντή μπουτού με όντως πεταχτώ κώλο που όμως  είναι και μεγάλος  ενώ δεν έχει ίχνος βυζιού(το μαύρο κολάν που φορούσε δεν την κολάκευε καθόλου)Λίζα ξανθό μίλφ με κοντό μαλλί πολύ λεπτή , Μαρινέλα  μελαχρινή πάρα πολύ χοντρή κοπέλα κοντή η οποία μάλιστα δυσκολευόταν να περπατήσει/ισορροπήσει με τις μαύρες γόβες της ,τέλος Ινα το μόνο αξιογάμητο , μελαχρινό πιπίνι λεπτό κοντό με ωραίο στητό στήθος ,πρόγραμμα 40 λεπτά 60 ευρώ         

δε μου λές/.///τελικά στην λάθος πολυκατοικία δεν χτύπησες κουδούνι..?????? :2funny:
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Μάλλον μπερδεύεις τη Βίκυ με τη Λίζα. Λίζα μελαχροινή και Βίκυ ξανθό μίλφ.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα πεδια σιμερα ιμαστε κατερινα μαγια βικι αννα ινα λιζα μαρινελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom