Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Πραγματικά το φιλότιμο είναι μεγάλη υπόθεση. Μόνο που παρά τα λεγόμενα, δεν το έχουν οι περισσότερες Ελλεϊνίδες.

Δεν ξέρεις πόσο δίκιο έχεις αγαπητέ συναγωνιστή.  :thumbsup:     Σε παρέες φίλων, σε συζητήσεις μεταξύ τους σοβαροί άνθρωποι (όχι τσογλάνια, ψευτόμαγκες, αλήτες κλπ.) δεν τις αντέχουν τις ελλεϊνίδες με τίποτα.  Για δες παρακάτω και από άλλη κριτική σε διαφορετικό νήμα που χάριν συνεχείας σου επαναλαμβάνω :


[quote author=stevesteve link=
http://www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:124062/#jr_review_30160] [/url]
date=1287412162

Γενικα περασα παρα πολυ καλα,τα λεφτα που εδωσα μου χαρισαν 1 ωρα σουπερ και γενικα το προτεινω.
Καμια φορα σκεφτομαι οτι μας σεβονται πιο πολυ οι πουτανες για 80ε παρα οι ελλεινηδες που και μας τα τρωνε ΚΑΙ δεν ξερουν να πηδιουνται.Αντε καλη δυναμη

[/quote]


Πες 'τα χρυσόστομε. Να γιάσ'  το στόμα σου αγαπητέ συναγωνιστή.  Επιτέλους κάποιοι που τα λένε τα πράγματα για τις ελλεϊνίδες χύμα.







επιτέλους προ των πυλών διεκδίκηση και για λίγη ανδρική αξιοπρέπεια απέναντι στις ελλεϊνίδες :



V for Vendetta...

 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα πεδια σιμερα ιμαστε κατερινα μαγια λιζα ινα μιχαελα μαρινελα λορι κλαουντια ελινι :-*
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Χτεσινή επίσκεψη στον γειτονικό μου οίκο μαλάξεων. Στην πόρτα η Κατερίνα. Σημειωτέον ότι από την προηγούμενη κριτική μου την έχω πάρει ακόμη δύο φορές με την ίδια απόδοση. Αυτή τη φορά ήμουν αποφασισμένος να πάρω άλλη κοπέλα. Έτσι ζήτησα να παρελάσουν όλες οι κοπέλες. Τελικά ήταν ατελείωτες. Εκτός της Μάγιας που ήταν στο δωμάτιο πρέπει να παρέλασαν καμιά δεκαριά. Από ότι θυμάμαι το ρόστερ απέκτησε και Ρωσίδα και Ρουμάνες. Πάντος έχει κοπέλες για όλα τα γούστα.
Επέλεξα Μαρινέλα για τα 3άρια εως τριαμισάρια βυζιά της γιατί από σώμα δεν λέει και γιατί παρ΄όλο που δεν είμαι φαν, ήθελα μασάζ για το κουρασμένο κορμί μου. Χοντρούλα είναι ο χαρακτηρισμός με πολύ επιείκια.
Σαν ήρθε στο δωμάτιο, με ρώτησε αν θέλω μασάζ και της είπα να κάνει ότι μπορεί. Και έκανε. Νομίζω το καλλίτερο που μου έχουν κάνει. Τη ρώτησα αν ήταν επαγγελματίας στο παρελθόν και μου είπε ότι το έμαθε τώρα τελευταία που έπιασε δουλειά στο μασατζίδικο. Αυτό λέει πως είναι φιλότιμη. Δούλευε και τους αγκόνες, εξηγόντας μου ότι έτσι γίνεται το μασάζ πιό δυνατό. Αστεράκι δηλαδή. Προς το τέλος βέβαια ανέλαβαν το μασάζ τα 3μισάρια. Από τα πόδια μέχρι το στόμα.
Πολύ γλυκομίλητη, ευγενική και με ρώτησε πολλές φορές πως πάμε. Μετά από 30-35 λεπτά (έχουν βάλει και ρολόϊ) αρχίσαμε τα γλωσόφιλα (τέλεια)και τα σχετικά. Όταν άνοιγα το στόμα μου (ξέρει απτεστα Ελληνικά)μόνο εκτελούσε και με κοιτούσε στα μάτια να δει πως πάμε. Πολύ γρήγορα ήρθε το τέλος. Αν δεν έτρωγε όλο το φαϊ της θα ήταν αστέρι για μασατζίδικο.
Βγαίνοντας έγινε μανούβρα για να μην συναντηθώ με κάποιον που περίμενε στο σαλόνι για δωμάτιο. Κρίση κρίση όλοι εκεί αλλά κανένας κριτική. Όλοι μασημένη τροφή θέλετε από άλλους.   
συμπεραινω οτι εισαι πολυ βιτσιοζος διοτι απλα η Μαρινελα δεν βλεπεται...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα παιδια καλι εβδομαδα  σιμερα ειναι η κατερινα λιζα μαγια μαρινελα ινα λορι βικι  :-* :-* :-*
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε "jorgekavlares" πήρα την κοπέλα (Μαρινέλα) γιατί την συγκεκριμένη ώρα έκανα κέφι τα δύο τριαμισάρια της. Και μάλιστα στητά και περήφανα που τα βρήκα για παράδειγμα πολύ καλλίτερα από τα εξάρια της Βίκης (της γνωστής) που χυνόντουσαν σαν ξεπαγωμένα μπούτια από μοσχάρια Αργεντινής.
Τώρα σχετικά με το "βιτσιόζο" νομίζω ότι μάλλον το χρησιμοποίησες μεταφορικά, γιατί δεν είναι βίτσιο να θέλεις να παίξεις με δύο καλοστημένα βυζιά.
Βίτσιο είναι το να πηγαίνεις για μασάζ και όταν είσαι μπρούμητα να κουνάς το κωλαράκι σου (προς Θεού δεν λέω για σένα) για να καταλάβει η κοπέλα ότι θέλεις το κατιτίς σου από πίσω.
Για ρωτήστε και καμία κοπέλα για πολύπλευρη ενημέρωση. 
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Πληρωμένη απάντηση, αν και πιστεύω οτι ο χαρακτηρισμός του φίλου παραπάνω,ήταν απλώς ατυχής και όχι κακοπροαίρετος.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
φυσικα και δεν ημουν κακοπροαιρετος... αλλα και ουτε ατυχης...
επιμενω οτι η Μαρινελλα δεν βλεπεται, αλλα αμα του φιλου του αρεσει...
τι να πω...? μενω με την απορια, αλλα μαλλον γουστα ειναι αυτα,
οσο για το βοτσιοζος, με περιγραφες οπως "σαν ξεπαγωμένα μπούτια από μοσχάρια Αργεντινής"
μαλλον με δικαιωσες...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα πεδια σιμερα ιμαςτε κατερινα μαγια μαρινελα λιζα ινα κλεα ελενι  :-*
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
κατερινα να σε ρωτησω κατι??η ευα που εφυγε απο εκει που εχει παει τωρα??
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα πεδια σιμερα ιμαστε η κατερινα μαρινελλα μαγια ινα λιζα λορι κλεα ελενι  :-*
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
περιγραφη λορι κλεα ελενη?
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το μαγαζί θέλει πιπινο ανανέωση

Αννα και Ευα απώλειες σηματικές και δεν αντικατασταθηκαν επαρκώς έως καθόλου θα έλεγα (Λόρι, κλέα και ελένι) δεν θα έλεγα ότι ανήκουν σε μετρια στανταρ τουλάχιστον
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα πεδια  σιμερα ειναι κατερινα μαγια λιζα μαρινελα κλεα βικι ελενι  ;)
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
κλεα ξεπετα..
εντυπωσιακη στο σαλονι αλλα μεσα δεν..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
κλεα ξεπετα..
εντυπωσιακη στο σαλονι αλλα μεσα δεν..

Κατά την ταπεινή μου γνώμη, θα πρέπει εκτός της εδώ ανημέρωσης για τους συναγωνιστές, να συζητάμε ευγενικά και πολιτισμένα, κάθε πρόβλημα που τυχόν μας προκύψει κατά τη διάρκεια της συνεδρίας, με την υπεύθυνη του μαγαζιού πριν την αποχώρηση από αυτό.
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Κατά την ταπεινή μου γνώμη, θα πρέπει εκτός της εδώ ανημέρωσης για τους συναγωνιστές, να συζητάμε ευγενικά και πολιτισμένα, κάθε πρόβλημα που τυχόν μας προκύψει κατά τη διάρκεια της συνεδρίας, με την υπεύθυνη του μαγαζιού πριν την αποχώρηση από αυτό.

Επίτρεψέ μου να διαφωνήσω.

Δεν θα καθήσω να διαπραγματευτώ το επίπεδο των υπηρεσιών, ούτε θα ζητήσω τη... διεξαγωγή πορνο-Ε.Δ.Ε. για τυχόν άπειρη / ανεπίδεκτη / ξυνισμένη θεραπεύτρια.

Πάω hit-and-run και τις εντυπώσεις μου τις ανεβάζω εδώ για να ξέρουν οι επόμενοι...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα πεδια σιμερα ιμαστε η  μαρινελλα λιζα ινα μαγια ελενι βικι  :-*
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
καλημερα πεδια σιμερα ιμαστε η  μαρινελλα λιζα ινα μαγια ελενι βικι  :-*
σαν τον Ριζοσπαστη ενα πραμα :2funny:αλλαζει τη σειρα,αντε και μια λεξουλα και παραμενει με τον ιδιο τιτλο..και απο ανταποκριση μηδεν.... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom