Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους!!!μπορει καποιος να μου στειλει το τηλ του ιδρυματος?
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα σήμερα έχοντας στο μυαλό μου τη Δανάη. Έκανα την μαλακία να μην διαβάσω το ρόστερ. Πήγα αλλά δεν ήταν η Δανάη εκεί. Πέντε έξι κοπέλες αλλά σηκώθηκα και έφυγα.
Ρε Δανάη γράφεις συνεχώς όταν είσαι στη μάχη. Γιατί δεν γράφεις ότι αύριο δεν θα είμαι στη δουλειά? Μήπως γράφεις στο σάιτ όταν δουλεύεις και θέλεις πελάτες και μας γράφεις αλλού, όταν δεν δουλεύεις?
 

fetisher

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα στα ζωηρά αγόρια!
Σήμερα το μεσημέρι πήγα στο εν λόγω μαγαζί και με την έκπληξη που αντίκρυσα μου φύγανε τα τσίσα!!!
Απο σήμερα λοιπόν και τούδε πια άλλη απο την φοβερή και τρομερή Τζούλη. Ναι! αυτή που δούλευε στο Κατιτόσπιτο πριν από κανα χρόνο, ισως και παραπάνω. Το κοντοπούτανο το φοβερό που την αποκαλούσαν κάποιοι κακοήθεις συναγωνιστές και λεω κακοήθεις γιατί η κοπέλλα ξέρει τόσο καλά τη δουλειά της, όσες  λίγες στη πιάτσα. Δεν έχασα ευκαιρία και έδωσα στον εαυτό μου μια ευκαιρία να πάει στο παράδεισο και να γυρίσει πίσω. Τελικά, αυτή η κοπέλλα, οσο μεγαλώνει, γίνεται σαν το παλιό καλό κρασί και εμφανισιακά και εργασιακά!!! Αξιζε η αναμονή μου, γιατί είχε πολύ κόσμο, και η εμμονή μου στο συγκεκριμένο μαγαζί που είναι οτι καλλίτερο αυτή τη στιγμή στη πιάτσα.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα στα ζωηρά αγόρια!
Σήμερα το μεσημέρι πήγα στο εν λόγω μαγαζί και με την έκπληξη που αντίκρυσα μου φύγανε τα τσίσα!!!
Απο σήμερα λοιπόν και τούδε πια άλλη απο την φοβερή και τρομερή Τζούλη. Ναι! αυτή που δούλευε στο Κατιτόσπιτο πριν από κανα χρόνο, ισως και παραπάνω. Το κοντοπούτανο το φοβερό που την αποκαλούσαν κάποιοι κακοήθεις συναγωνιστές και λεω κακοήθεις γιατί η κοπέλλα ξέρει τόσο καλά τη δουλειά της, όσες  λίγες στη πιάτσα. Δεν έχασα ευκαιρία και έδωσα στον εαυτό μου μια ευκαιρία να πάει στο παράδεισο και να γυρίσει πίσω. Τελικά, αυτή η κοπέλλα, οσο μεγαλώνει, γίνεται σαν το παλιό καλό κρασί και εμφανισιακά και εργασιακά!!! Αξιζε η αναμονή μου, γιατί είχε πολύ κόσμο, και η εμμονή μου στο συγκεκριμένο μαγαζί που είναι οτι καλλίτερο αυτή τη στιγμή στη πιάτσα.
Συναγωνιστη νομιζω οτι οι περιγραφες σου εχουν καποια δοση υπερβολης!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.927
Πόντοι
266
...Έχει γεμίσει προμότορες η σελίδα του κωλομάγαζου...Τόση διαφήμιση για ένα μασατζίδικο που ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ είναι καλύτερο απ τα άλλα του κέντρου...έλεος...
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
...Έχει γεμίσει προμότορες η σελίδα του κωλομάγαζου...Τόση διαφήμιση για ένα μασατζίδικο που ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ είναι καλύτερο απ τα άλλα του κέντρου...έλεος...
Δε το γνωριζουμε ισως υπαρχει προσφορα για τους διαφημιστες του ιδρυματος!!!!Ο θεος να το κανει ιδρυμα...


 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Έγραψα σε κάποιο άλλο θρεντ περί προμόσιον. Σύμφωνα με αυτά λοιπόν πρέπει να λέμε γιατί είναι κωλομάγαζο ή γιατί ο Θεός να το κάνει ίδρυμα ή από ποιό είναι καλλίτερο η χειρότερο. Αλλοιώς ποιός είναι ο προμότορας οεο? Ειδικά σε σένα το λέω Πάτροκλε 22. Είσαι χωρίς κριτική για κοπέλα ή μαγαζί.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Έγραψα σε κάποιο άλλο θρεντ περί προμόσιον. Σύμφωνα με αυτά λοιπόν πρέπει να λέμε γιατί είναι κωλομάγαζο ή γιατί ο Θεός να το κάνει ίδρυμα ή από ποιό είναι καλλίτερο η χειρότερο. Αλλοιώς ποιός είναι ο προμότορας οεο? Ειδικά σε σένα το λέω Πάτροκλε 22. Είσαι χωρίς κριτική για κοπέλα ή μαγαζί.
Το οτι δεν σχολιαζω κοπελες η ιδρυματα αποεικνυει οτι δε προμοταρω!!!απο το να γραφει καποιος υπερβολλες ειναι προτιμοτερο να σιωπα!!!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
καλησπερα ΠΑΤΡΟΚΛΕ, τι κανεις ΠΑΤΡΟΚΛΕ, καλα εισαι ΠΑΤΡΟΚΛΕ? παντα καλα ΠΑΤΡΟΚΛΕ... να σε ρωτησω κατι ΠΑΤΡΟΚΛΕ?? πιανεις και Κουφονησια ΠΑΤΡΟΚΛΕ? να πουμε στον Πάθο να σε προτιμάει ΠΑΤΡΟΚΛΕ...  :S :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.593
Πόντοι
46.232
Καλησπέρα στα ζωηρά αγόρια!
Σήμερα το μεσημέρι πήγα στο εν λόγω μαγαζί και με την έκπληξη που αντίκρυσα μου φύγανε τα τσίσα!!!
Απο σήμερα λοιπόν και τούδε πια άλλη απο την φοβερή και τρομερή Τζούλη. Ναι! αυτή που δούλευε στο Κατιτόσπιτο πριν από κανα χρόνο, ισως και παραπάνω. Το κοντοπούτανο το φοβερό που την αποκαλούσαν κάποιοι κακοήθεις συναγωνιστές και λεω κακοήθεις γιατί η κοπέλλα ξέρει τόσο καλά τη δουλειά της, όσες  λίγες στη πιάτσα. Δεν έχασα ευκαιρία και έδωσα στον εαυτό μου μια ευκαιρία να πάει στο παράδεισο και να γυρίσει πίσω. Τελικά, αυτή η κοπέλλα, οσο μεγαλώνει, γίνεται σαν το παλιό καλό κρασί και εμφανισιακά και εργασιακά!!! Αξιζε η αναμονή μου, γιατί είχε πολύ κόσμο, και η εμμονή μου στο συγκεκριμένο μαγαζί που είναι οτι καλλίτερο αυτή τη στιγμή στη πιάτσα.
ρε φιλαράκο μήπως τα παραλές?????? για την τζούλη πέστα σε κανέναν που δεν γνωρίζει πράγματα........
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.593
Πόντοι
46.232
καλησπερα ΠΑΤΡΟΚΛΕ, τι κανεις ΠΑΤΡΟΚΛΕ, καλα εισαι ΠΑΤΡΟΚΛΕ? παντα καλα ΠΑΤΡΟΚΛΕ... να σε ρωτησω κατι ΠΑΤΡΟΚΛΕ?? πιανεις και Κουφονησια ΠΑΤΡΟΚΛΕ? να πουμε στον Πάθο να σε προτιμάει ΠΑΤΡΟΚΛΕ...  :S :grin:
[/quote
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
τα μισά του μηνύματα είναι καλησπέρα ή καλημέρα ....
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Θα το ξαναγράψω και πάλι. Η κριτική που μεταφέρει την πραγματικότιτα δεν είναι προμοτάρισμα.
Εμεις που γυρίζουμε από δω και από κει μπορούμε εύκολα να ξεχωρίσουμε πότε κάποιος που γράφει πραγματική κρητική ή όχι. Αφου ξέρουμε όλους τους χώρους των μαγαζιών και τις περισσότερες κοπέλες καταλαβαίνουμε και το προμόσιον  
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα ΠΑΤΡΟΚΛΕ, τι κανεις ΠΑΤΡΟΚΛΕ, καλα εισαι ΠΑΤΡΟΚΛΕ? παντα καλα ΠΑΤΡΟΚΛΕ... να σε ρωτησω κατι ΠΑΤΡΟΚΛΕ?? πιανεις και Κουφονησια ΠΑΤΡΟΚΛΕ? να πουμε στον Πάθο να σε προτιμάει ΠΑΤΡΟΚΛΕ...  :S :grin:
Μοσχαρακι μαλλον σε ενοχλει αν καποιος ειναι ευγενικος απο τι φαινεται!!!
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Θα το ξαναγράψω και πάλι. Η κριτική που μεταφέρει την πραγματικότιτα δεν είναι προμοτάρισμα.
Εμεις που γυρίζουμε από δω και από κει μπορούμε εύκολα να ξεχωρίσουμε πότε κάποιος που γράφει πραγματική κρητική ή όχι. Αφου ξέρουμε όλους τους χώρους των μαγαζιών και τις περισσότερες κοπέλες καταλαβαίνουμε και το προμόσιον  
τελευταια παραθεση η ενσταση μου δεν αφορουσε το δικο σου μηνυμα!!!
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ τα έχω πει από καιρό για τον συγκεκριμένο τύπο... Μόνο που μας έχει μπερδέψει πολύ ρε πούστη μου!!! Οσο αφορά για το συγκεκριμένο μαγαζί έχω να πω τα εξής:
Αντικειμενικά ένας πολύ όμορφος χώρος,ίσως από τους καλύτερους που υπάρχουν στην περιοχή,γνωστός από τότε που τον είχε η Ντάλυ.Δεν έχει αλλάξει και τίποτα από τότε,εκτός από κάτι ριχτάρια που έχουν ρίξει στους καναπέδες στα δωμάτια.Πάντως πολύ όμορφος χώρος,με ντουζιέρες στα δωμάτια κλπ.
Τώρα όσον αφορά το ρόστερ,την Κατερίνα δεν την ξέρω,μια και σήμερα δεν ήταν εκεί.
Την Δανάη την ξέρω,αλλά ούτε αυτή ήταν εκεί, και δεν ξέρω αν θα ξανα είναι στο ρόστερ...
Είδα τις κοπέλες και έχω να πω τα εξής:
Μάγια, σταθερή αξία, κοπέλα που ισχύει για αυτήν ότι ισχύει για το παλιό καλό κρασί.Οσο μεγαλώνει, τόσο πιο καλή γίνεται.
Λίζα,ένα πανέμορφο κορίτσι,κορμάρα,βυζάκια 2άρια και κολαράκι απίστευτο.
Τα άλλα δεν τα καλοπρόσεξα γιατί με την Λίζα έκλεισα........
Γενικώς μια καλή πρόταση,τίμια στα 60Ε για 40 λεπτά περίπου, που δεν χρειάζεται τις μαλακίες με τις προκάτ ενημερώσεις για να πάει καλά.
Το άκουσες αυτό Μάγια??? Με πολύ αγάπη και το ξέρεις!
Την Τζούλια δεν την είδα, αλλά αν όντως έχει πάει εκεί, είναι ένα μεγάλο συν στο ίδρυμα.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ τα έχω πει από καιρό για τον συγκεκριμένο τύπο... Μόνο που μας έχει μπερδέψει πολύ ρε πούστη μου!!! Οσο αφορά για το συγκεκριμένο μαγαζί έχω να πω τα εξής:
Αντικειμενικά ένας πολύ όμορφος χώρος,ίσως από τους καλύτερους που υπάρχουν στην περιοχή,γνωστός από τότε που τον είχε η Ντάλυ.Δεν έχει αλλάξει και τίποτα από τότε,εκτός από κάτι ριχτάρια που έχουν ρίξει στους καναπέδες στα δωμάτια.Πάντως πολύ όμορφος χώρος,με ντουζιέρες στα δωμάτια κλπ.
Τώρα όσον αφορά το ρόστερ,την Κατερίνα δεν την ξέρω,μια και σήμερα δεν ήταν εκεί.
Την Δανάη την ξέρω,αλλά ούτε αυτή ήταν εκεί, και δεν ξέρω αν θα ξανα είναι στο ρόστερ...
Είδα τις κοπέλες και έχω να πω τα εξής:
Μάγια, σταθερή αξία, κοπέλα που ισχύει για αυτήν ότι ισχύει για το παλιό καλό κρασί.Οσο μεγαλώνει, τόσο πιο καλή γίνεται.
Λίζα,ένα πανέμορφο κορίτσι,κορμάρα,βυζάκια 2άρια και κολαράκι απίστευτο.
Τα άλλα δεν τα καλοπρόσεξα γιατί με την Λίζα έκλεισα........
Γενικώς μια καλή πρόταση,τίμια στα 60Ε για 40 λεπτά περίπου, που δεν χρειάζεται τις μαλακίες με τις προκάτ ενημερώσεις για να πάει καλά.
Το άκουσες αυτό Μάγια??? Με πολύ αγάπη και το ξέρεις!
Την Τζούλια δεν την είδα, αλλά αν όντως έχει πάει εκεί, είναι ένα μεγάλο συν στο ίδρυμα.
Που σε μπερδεψα βλεποντας το παλαιοτερο μηνημασου που αναφεροταν σε μενα με ειχες ταυτισει αν καταλαβα καλα με τη κατερινα!!!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
καληνυχτα ΠΑΤΡΟΚΛΕ προσοχη στα παγοβουνα ΠΑΤΡΟΚΛΕ  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom