Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα πεδια σιμερα ειναι κατερινα μαγα ινα αννα μαρινελα λιζα
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: καλησπεουδιααααα......μωλης ηρθα απω το μαγαζι της κατερινας...πηγαμε να γνωριστουμε κ απω κοντα κ να δουμε αμα μπορουμε να κανουμε κ μια συνεργασια..... :sunglasses: απω αυριο 11 το πρωη θα ειμαστε μαζι με της αλες κοπελλες για να σας προσφερουμε ευχαριστες κ χαλαροτικες στιγμες....οπως καταλαβενεται παλη θα μηλαμε απ'δω...ε κ σιγουρα κατι θα σκευτω για να κανουμε την διαφορα..που θα παει δεν θα κανουμε κατι το διαφορετικο.. :huh: :huh: :huh: δεχομαι προτασεις..
ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ..... :-* :-* :-*
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: καλησπεουδιααααα......μωλης ηρθα απω το μαγαζι της κατερινας...πηγαμε να γνωριστουμε κ απω κοντα κ να δουμε αμα μπορουμε να κανουμε κ μια συνεργασια..... :sunglasses: απω αυριο 11 το πρωη θα ειμαστε μαζι με της αλες κοπελλες για να σας προσφερουμε ευχαριστες κ χαλαροτικες στιγμες....οπως καταλαβενεται παλη θα μηλαμε απ'δω...ε κ σιγουρα κατι θα σκευτω για να κανουμε την διαφορα..που θα παει δεν θα κανουμε κατι το διαφορετικο.. :huh: :huh: :huh: δεχομαι προτασεις..
ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ..... :-* :-* :-*
τι προτασεις γαμου εννωεις?εχω ενα καλο παιδι τον αχαχουχα.
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
τι προτασεις γαμου εννωεις?εχω ενα καλο παιδι τον αχαχουχα.

αμα δεν με πιραζετε ...ξερω ελλινηκα αλλα οχι κ τοσο καλα... :2funny: :2funny: τελος παντον ξερετε πολυ καλα τι θελω να πω οκ.. :2funny: :2funny:...φιλουθκια
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
αμα δεν με πιραζετε ...ξερω ελλινηκα αλλα οχι κ τοσο καλα... :2funny: :2funny: τελος παντον ξερετε πολυ καλα τι θελω να πω οκ.. :2funny: :2funny:...φιλουθκια

Καλημερα Δανάη...δηλαδή απο χθες ξεκίνησες με την Κατερίνα?Και αν ναί θα είσαι εκεί καθε μερα?
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΠΕΔΙΑ ΣΙΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΔΑΝΑΙ MAJA LIZA INA ANNA MARINELA
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Καλημερα Δανάη...δηλαδή απο χθες ξεκίνησες με την Κατερίνα?Και αν ναί θα είσαι εκεί καθε μερα?

καλημερουδιααα......οχι μωρουλι μου σημερα ξεκινησα...κ ναι θα ειμαι καθε μερα..εκτος απο την κυριακι... ;) ;)
φιλουθκια
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
καλημερουδιααα......οχι μωρουλι μου σημερα ξεκινησα...κ ναι θα ειμαι καθε μερα..εκτος απο την κυριακι... ;) ;)
φιλουθκια

Και για μας που δεν σε ξέρουμε Δανάη ... για πες μας και τίποτα για σένα ???
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλημερουδιααααα κ απω μενα το ροστερ η ΚΑΤΕΡΙΝΑ εχει ιδει πει..λοιπον οφειλο να σας πω οτι σημερα κ αυριο το μαγαζι ειναι ανοικτο μεχρι 7 το απογευμα.....η τημη οπως γνωριζετε ειναι 60 ...κ ο χρονος της συνεδρεια ειναι 40 λεπτα.....οπως κ στο αλο μαγαζι που ειμουνα θα θελα να μου πειτε αμα τυχον γηνει κατι δυσαρεστω για να διορθοσουμε...εγω κ τα κοριτσια θελουμε απλα να περασουμε ολοι ευχαριστες στιγημες...
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
καλημερουδιααααα κ απω μενα το ροστερ η ΚΑΤΕΡΙΝΑ εχει ιδει πει..λοιπον οφειλο να σας πω οτι σημερα κ αυριο το μαγαζι ειναι ανοικτο μεχρι 7 το απογευμα.....η τημη οπως γνωριζετε ειναι 60 ...κ ο χρονος της συνεδρεια ειναι 40 λεπτα.....οπως κ στο αλο μαγαζι που ειμουνα θα θελα να μου πειτε αμα τυχον γηνει κατι δυσαρεστω για να διορθοσουμε...εγω κ τα κοριτσια θελουμε απλα να περασουμε ολοι ευχαριστες στιγημες...
....και απο βυζαρου εκει μεσα η μαρινελα?.....
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Και για μας που δεν σε ξέρουμε Δανάη ... για πες μας και τίποτα για σένα ???

για μενα.....τι να σου πω δεν μ'ρεσει να μιλεισω για μενα πιο πολυ εδω ...οπως καταλαβενεις επιδη εγω γραφω δεν θεορω  σωστο...αμα θες να μου ρωτησεις κατι συγκεκριμενο καντο σε πμ σε παρακαλω.....
φιλουθκια :-* :-*
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
....και απο βυζαρου εκει μεσα η μαρινελα?.....

ναι η ΜΑΡΙΝΕΛΑ θα λεγα οτι ειναι αυτη που εχει τα πιο μεγαλα μπαλκονια. :tits2:..αλα δεν θα λεγα οτι κ ι αλες δεν εχουνε ... :tits2:....

φιλουθκια :-* :-*
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
ναι η ΜΑΡΙΝΕΛΑ θα λεγα οτι ειναι αυτη που εχει τα πιο μεγαλα μπαλκονια. :tits2:..αλα δεν θα λεγα οτι κ ι αλες δεν εχουνε ... :tits2:....

φιλουθκια :-* :-*
καλα...ολες εχουν σιγουρα...αλλα μιλαμε να ειναι με διαφορα τα μεγαλυτερα σε καποια κοπελα...αυτο ρωτησα....
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
καλημερουδιααααα κ απω μενα το ροστερ η ΚΑΤΕΡΙΝΑ εχει ιδει πει..λοιπον οφειλο να σας πω οτι σημερα κ αυριο το μαγαζι ειναι ανοικτο μεχρι 7 το απογευμα.....η τημη οπως γνωριζετε ειναι 60 ...κ ο χρονος της συνεδρεια ειναι 40 λεπτα.....οπως κ στο αλο μαγαζι που ειμουνα θα θελα να μου πειτε αμα τυχον γηνει κατι δυσαρεστω για να διορθοσουμε...εγω κ τα κοριτσια θελουμε απλα να περασουμε ολοι ευχαριστες στιγημες...


ΩΧ πλάκωσε η δανάη στο συγκεκριμμένο λαδάδικο,  θα το χαλάσει και αυτό.  Πολύ κρίμα και ήταν φανταστικά με την Κατερίνα την Μάγια (Πρώην Στουρνάρη) κλπ. όπου τα κορίτσια ήταν πολύ φιλότιμα και δεν είχαν πρόβλημα χρόνου μέσα στο δωμάτιο με τον πελάτη τους (ιδίως αν ήταν μόνιμος ή παλιός από Σ63) και δεν είχαν βιασύνες και να κοιτάνε το ρολόϊ. (βλέπε πρ. κριτική :  
νε εγο τοσο μενο στο δοματξο
 )

 Τώρα που πήγε η δανάη εκεί να δείτε αγαπητοί συναγωνιστές που θα αρχίσει τους περιορισμούς σαν την Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο αυστηρά το 40-λεπτο και θα σου λέει οτι δεν είναι δίκαιο για τους υπόλοιπους εαν μείνει μέσα παραπάνω.  Μακάρι να την πετάξουν από το μαγαζί πριν 'χαλάσει' και τις υπόλοιπες με την αυστηρή συμπεριφορά που δείχνει στον πελάτη στο θέμα χρόνος και χαλαρότητα. Κρίμα πάνω που το εν λόγω λαδάδικο εδραιώνεται σαν στανταράκι εκ καιρό κρίσης και σύντομα κάτι Κωνσταντίνες και άλλες που έχουν υιοθετήσει συμπεριφορά των ελλεϊνίδων 'θα πάρουν τ' αρχίδια μου' (χρήση όρου της καθομιλουμένης) και δεν θα τις επισκέπτεται κανείς σε λίγο που τα λεφτά θα είναι ελάχιστα.
Εννοείται οτι αν συμμορφωθεί με την ποιότητα του εν λόγω λαδάδικου και δεν επιβάλλει τους δικούς της όρους (40λεπτά κλπ.)  δεν έχω τίποτα να χωρίσω μαζί της. Ισα-ίσα θα περνούσα μέσα στο δωμάτιο μαζί της αν προσφέρει τα ίδια με τα κορίτσια που είναι ήδη εκεί.



V for Vendeta....
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:) :) αγαπητε SAKIS να ξερεις οτι δεν οριζω εγω το ποσο καιρο ειναι συνεδρεια του μαγαζιου...για καθε πλιροφορια που εβαλα για του χρονο κ τημη...μου ειπε  η ΚΑΤΕΡΙΝΑ...απο κει κ περα να ξερεις οτι μεσα του δοματιο απο τη ιδα δεν εχει καν ρολοι....
πειστβω να σε καληψα τωρα για της αποριες σου...φιλουθκια :-* :-* :-*
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
:) :) αγαπητε SAKIS να ξερεις οτι δεν οριζω εγω το ποσο καιρο ειναι συνεδρεια του μαγαζιου...για καθε πλιροφορια που εβαλα για του χρονο κ τημη...μου ειπε  η ΚΑΤΕΡΙΝΑ...απο κει κ περα να ξερεις οτι μεσα του δοματιο απο τη ιδα δεν εχει καν ρολοι....
πειστβω να σε καληψα τωρα για της αποριες σου...φιλουθκια :-* :-* :-*


...να το δώ πρώτα ο ίδιος οτι υπάρχει η άνεση χρόνου (όπως έχω με τις άλλες κοπέλες εκεί) και μετά να το πιστέψω...



V
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom