Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
αγαπιτε κριτον προσπαθο να ιμε με ολο τουσ πελατεσ εβγενικη κε καλι κε εκτιμο κε τα λεφτα σασ που βγενουν δισκολα. αγαπο την ελαδα γιατι ζω εδο πολα χρονια. σασ περιμενουμε με καλι καρδια. καλο απογευμα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Νομίζω kritwn ότι μετά την ειλικρινή "μεταμέλεια" της Κατερίνας,οφείλεις να της δωσεις μια δευτερη ευκαιρία....Ολοι οι ανθρωποι έχουμε τις κακές μας μερες.....Ασε που για την συγκεκριμένη έχω ακούσει τα καλύτερα... :knockinb:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Νομίζω kritwn ότι μετά την ειλικρινή "μεταμέλεια" της Κατερίνας,οφείλεις να της δωσεις μια δευτερη ευκαιρία....Ολοι οι ανθρωποι έχουμε τις κακές μας μερες.....Ασε που για την συγκεκριμένη έχω ακούσει τα καλύτερα... :knockinb:

Αφου μετανοησε, να του χαρισει το δευτερο γαμησι για να ειναι κι αυτη κι ο κριτωνας ενταξει :sunglasses: (ή να του επιστρεψι τα λεφτα του). Δυστυχως Κατερινα, η καλη καρδια σου δεν μετραει, οπως δε μετραει για σενα και η δικη μας καλη καρδια, αλλα τα λεφτα μας.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Αν κατάλαβα καλά,δεν υπήρξε συνεδρία....
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα στους συναγωνιστες!γιατι τοσο εκνευρισμος απο μια κακη στιγμη της εν λογω κοπελας!ουτε για την υπογραφη του μνημονιου 2 δεν υπαρχει τοσο ενταση!
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Χλωμο το βλεπω να φτιαχνουν τα πραγματα!ειμαι λιγο επιφυλακτικος!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Ρε φίλε,κουκούτσι μυαλό δεν εχεις πια? εχεις ρωτήσει ηδη 2 φορές....είναι δυνατόν να πάρεις απάντηση σε τέτοια ερώτηση σε δημόσιο φόρουμ? το έχουμε πει χιλιάδες φορές....τα μασατζίδικα τυπικά και θεωρητικά δεν ειναι μπουρδελλα.....πήγαινε μια βόλτα απο το μαγαζί και ρωτα οτι θελεις.Η στειλε ενα πμ βρε αδερφέ.....
και εγω που εστειλα pm,ακομη μου απανταει.... :s&m_3: :s&m_3:
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αγαπιτε κριτον προσπαθο να ιμε με ολο τουσ πελατεσ εβγενικη κε καλι κε εκτιμο κε τα λεφτα σασ που βγενουν δισκολα. αγαπο την ελαδα γιατι ζω εδο πολα χρονια. σασ περιμενουμε με καλι καρδια. καλο απογευμα
Μονο εμεις βγαζουμε δυσκολα τα χρηματα μας?για την ιδια δεν ισχυει το ιδιο....???
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.587
Πόντοι
46.232
ναι εν μέρη ισχύει αυτό που λές , αν παραβλέψεις με ποιόν έχεις να κάνεις απέναντι σου , στη σχεση ευρώ ανα  ώρα εσύ πόση ώρα πρέπει να δουλέψεις για να πάρεις 30 ευρώ??????????
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι εν μέρη ισχύει αυτό που λές , αν παραβλέψεις με ποιόν έχεις να κάνεις απέναντι σου , στη σχεση ευρώ ανα  ώρα εσύ πόση ώρα πρέπει να δουλέψεις για να πάρεις 30 ευρώ??????????
Οπωσδηποτε ο χρονος στο να τα βγαλεις ειναι δυσκολος κοι χρονοβορος!Αυτο που θα ηθελα να αναφερω εινα οτι τα εν λογω ιδρυματα τις περισσοτερες φορες μη εχοντας τις σχετικες αδειες λειτουργειας διακινουν χρημα χωρις να υποκεινται στους σχετικους ελεγχους!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.587
Πόντοι
46.232
σωστά.....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Οπωσδηποτε ο χρονος στο να τα βγαλεις ειναι δυσκολος κοι χρονοβορος!Αυτο που θα ηθελα να αναφερω εινα οτι τα εν λογω ιδρυματα τις περισσοτερες φορες μη εχοντας τις σχετικες αδειες λειτουργειας διακινουν χρημα χωρις να υποκεινται στους σχετικους ελεγχους!!!!

Ρε Πάτροκλε,τι εθνικότητος εισαι? ακου "ο χρόνος είναι χρονοβόρος".....καλά,θα ξεχάσουμε και τη γλώσσα μας εδω μέσα...... :rockon:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
"ο χρόνος είναι χρονοβόρος"....
-
----
Oρισμός  " περί το ταυτόν ".
λατινιστί = idem  per idem.. :cheesy:
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε Πάτροκλε,τι εθνικότητος εισαι? ακου "ο χρόνος είναι χρονοβόρος".....καλά,θα ξεχάσουμε και τη γλώσσα μας εδω μέσα...... :rockon:
Της ιδιας με σενα!!!με αυτα που περναμε θα παθουμε και χειροτερα!!!καλη καρδια!!!!
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα πεδια σιμερα ειναι κατερινα λιζα ινα αννα μαρινελα κλεα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom