Νέα

Eurovision 2009

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Η Ελλάδα ένα πράγμα έχει, την πολιτιστική κληρονομιά και ιδίως στη μουσική.

Για Λιακοπουλικό θα με περάσετε.

Κι εκεί δίδαξαν.
Φίλε - καλά που ο arcans έφυγε για ύπνο, γαιτί αλλιώς αύριο θα φόραγε το 6 στην πλάτη.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
vomit-3.gif

vomit-6.gif

vomit.gif
μια χαρα μια χαρα το αγορι :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Παιδία ας το πάρουμε χαμπάρι οι επιτροπές απέτρεψαν απο πολλά τραγούδια να έχουν υψηλή  βαθμολογία..

Όχι γιατί χάσαμε αλλά αυτό κομφορτισμό που ακολουθείτε όλοι ότι το τραγούδι της Νορβηγίας είναι ωραίο δεν μπορώ να το καταλάβω.Αζερμπαιζταν Ναι..Ουκρανία Ναι..Και μόνον που τον έβλεπα τον Νορβηγό ήθελα να πάρω τηλέφωνο το ALTER να το δώσει μια θέση ,στα πρωινά της Κυριακής ,μαζί με τα ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ και τους ΜΑΖΟΟ να λένε τα τραγούδια τους..Αποψη μου είναι ότι υπάρχει παρασκήνιο απο τις επιτροπές..Όχι μόνον για τον Σάκη αλλά για εφάμιλλα τραγούδια όπως της Ουκρανίας
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Παιδία ας το πάρουμε χαμπάρι οι επιτροπές απέτρεψαν απο πολλά τραγούδια να έχουν υψηλή  βαθμολογία..

Όχι γιατί χάσαμε αλλά αυτό κομφορτισμό που ακολουθείτε όλοι ότι το τραγούδι της Νορβηγίας είναι ωραίο δεν μπορώ να το καταλάβω.Αζερμπαιζταν Ναι..Ουκρανία Ναι..Και μόνον που τον έβλεπα τον Νορβηγό ήθελα να πάρω τηλέφωνο το ALTER να το δώσει μια θέση ,στα πρωινά της Κυριακής ,μαζί με τα ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ και τους ΜΑΖΟΟ να λένε τα τραγούδια τους..Αποψη μου είναι ότι υπάρχει παρασκήνιο απο τις επιτροπές..Όχι μόνον για τον Σάκη αλλά για εφάμιλλα τραγούδια όπως της Ουκρανίας

για ευροβυζι τζουνιορ καλος θαταν ο φρυδας βιολιτζης :2funny:
 

fallos

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Όχι φίλε - να μην το κάνεις. Σε παρακαλώ δηλ. :2funny:
Εμένα σταρχίδια μου.
Κι εγώ μουνάκιας δηλώνω.
Απλά βάλε στο Google "μουσική κλίμακα πυθαγόρας" αν θες να μάθεις.
Δε θες με γεια σου με χαρά σου.
Ασχολήσου μόνο τις τσέχες.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Εμένα σταρχίδια μου.
Κι εγώ μουνάκιας δηλώνω.
Απλά βάλε στο Google "μουσική κλίμακα πυθαγόρας" αν θες να μάθεις.
Δε θες με γεια σου με χαρά σου.
Ασχολήσου μόνο τις τσέχες.
Έβαλα - το 1ο link μου έβγαλε αυτό.



Να σου πω - μήπως πρέπει να πας στη Ντάρια αύριο να ξαλαφρώσεις? :2funny:
 

razr

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Πολλά μαρούλια πήγε η ξεφτίλα μας!  :fuck1:  :zfuck:


Περίπου 1.000.000 ευρώ ξοδεύτηκαν για να ...διαφημιστεί το κορμί, το χαμόγελο και το ...κούνημα του Σάκη Ρουβά, στο λεγόμενο promotion του τραγουδιού, που οι υπεύθυνοι είχαν την ελπίδα ότι θα μας έβγαζε από την καθημερινή μιζέρια μας.

Η αλήθεια είναι αυτό το τρίωρο σόου, μας έκανε να βρεθούμε με φίλους, να γελάσουμε να ξεφύγουμε βρε αδερφέ από την πίεση της δουλειάς και το άγχος. Μήπως όμως, αυτό το μικρό ...ξεσάλωμα, το πληρώσαμε πολύ ακριβά;

Ίσως ο μεγαλοεπιχειρηματίας της χώρας μας, να έριξε μια κλεφτή ματιά στην τηλεόραση την ώρα που χαλάρωνε στο κότερό του. Ίσως να μην το είδε καθόλου.

Ίσως ο 40αρης γιάπης να ήταν με την παρέα του σε κάποιο μπαρ και να αντάλλαξε απόψεις για την εμφάνιση του Σάκη με την ψηλή ξανθιά που φλέρταρε.

Ίσως ο μεροκαματιάρης των ναυπηγείων του Περάματος, να έπεσε νωρίς για ύπνο, γιατί πριν ξημερώσει πρέπει να είναι στο καρνάγιο.

Ο ταξιτζής που έκανε μεταμεσονύχτια βάρδια, ίσως το άκουγε στο ραδιόφωνό του.

Ίσως, όταν σοβαρευτούμε σαν χώρα, θα καταφέρουμε να κάνουμε όλες τις νύχτες δικιές μας, όπως έλεγε και το τραγούδι του Ρουβά.

Ας μην ξοδεύουν άλλο τα χρήματά μας σε ανούσια πράγματα και ας δώσουν επιτέλους το δικαίωμα στον κάθε έλληνα, να επιλέγει εκείνος πώς θα διασκεδάζει.

Υ.Γ. Είναι σίγουρο ότι με πολύ λιγότερα χρήματα, ακόμη και ο συμπαθής Γιώργος Γεωργίου, θα έκανε καλύτερη και πιο ουσιαστική μετάδοση, από τις αδερφές Μαγγίρα
 

fallos

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έβαλα - το 1ο link μου έβγαλε αυτό.



Να σου πω - μήπως πρέπει να πας στη Ντάρια αύριο να ξαλαφρώσεις? :2funny:
'Εχετε πλάκα εδώ μέσα και σας πάω.
όταν έπινες το γάλα σου εγώ πήδαγα μανεκέν του Billy Bo (αν τον έχεις ακούσει) ντάρια και πάολα κλπ. δε με συγκινούν.
Πηδάτε αλλά διαβάστε και κάτι.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Υ.Γ. Είναι σίγουρο ότι με πολύ λιγότερα χρήματα, ακόμη και ο συμπαθής Γιώργος Γεωργίου, θα έκανε καλύτερη και πιο ουσιαστική μετάδοση, από τις αδερφές Μαγγίρα

ο γεωργιου δεν γουσταρει το ευρωβυζι
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom