Νέα

Eurovision 2009

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 880
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί το κλάμα (ή το γέλιο) δεν καταλαβαίνω. Με μία μόνο εξαίρεση (Τουρκία) φέτος ήταν σαφέστατα η εκδίκηση της μουσικής. Και σε αυτό το είδος "εντώ στο Ελλάντα" δεν τα πάμε καλά. Άρα όλα πήγαν όπως έπρεπε.

Δηλαδή πρέπει να είναι κανείς κουφός, στραβός, και ανόητος για να μην καταλάβει ότι θα ΠΡΕΠΕΙ να κερδίσει ο Νορβηγάκος, θα ΠΡΕΠΕΙ να έρθει δεύτερη η μικρή Ισλανδέζα, και θα ΠΡΕΠΕΙ να έρθει τρίτος ο Αρρας. Όσο για τον Sakis, καλές οι κωλοτούμπες όμως θα ΠΡΕΠΕΙ να ακούγεται και η φωνή του τραγουδιστή (που δεν ακουγόταν καθόλου). Και μόνο οι κοκκινοσκουφίτσες δεν το πήραν χαμπάρι αυτό - μάλλον είχαν βάλει και άκουγαν το φτιαγμένο βίντεο-κλιπ.
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
γαμιεται πατοκορφα το αρχιδι
η αζερα επρεπε να τους σαρωσει
ευρωβυζι φανς τον παιρνετε :2funny:
αυριο θα ριξουμε πολυ γελιο με τις αναλυσεις στην τηλεοραση

Τύπε μου δεν χρειάζεται να περιμένεις απο Δευτέρα να δεις τις αναλύσεις..Αυριο έχει εκτάκτος SUPER STAR

Pristine το 2004 ακριβώς αυτο που προανέφερα είχε πει ο κομπλεξικός παρουσιαστής της Γαλλίας...Αλλά να σου πω κάτι επειδή εδώ και 7χρόνια ταξιδέυω Γαλλία έχω να σου πω ότι είναι οι πιο συμπλεγματικοί άνθρωποι που έχω γνωρίσει...Τους θεωρούν [size=10pt]όλους[/size] μα όλους κατώτερους απο αυτούς!!!Ενω ξέρουν Αγγλικά δεν μιλούν σχεδόν ποτέ σε κανέναν κάνοντας ότι δεν καταλαβαίνουν..Επίσης θεωρούν ότι τα γαλλικά έπρεπε να ήταν η διεθνης γλώσσα..Τους έλληνες τους έχουν μια βαθμίδα πάνω απο τους Άραβες, τους οποίους  τους θεωρούν τελευταιους

 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
αυτή η υπερβολική αισιοδοξία γιά τόν ρουβά δέν μπορώ νά τήν κατανοήσω,ένας καλός τραγουδιστής σοουμαν είναι πού κάνει ότι μπορεί νά γίνει παγκόσμιο αστέρι αλλά κάτι τού λείπει..
γιά μένα η παπαρίζου σάν καλλιτέχνης είναι μία κλάση ανώτερη.
επίσης αυτή η αισιοδοξία τών συνεργατών του μετά τήν πρόβα σχίσαμε κλπ...κάπου τούς θεωρώ υπερόπτες
εμένα προσωπικά δέν μού άρεσε τό τραγούδι του καί θεωρώ έκπληξη καί τήν θεση πού πήρε..
φυσικά ούτε καί τής τουρκίας μέ τρέλανε ούτε καί τής νορβηγίας ,ίσως νά είναι λίγο καλύτερο από τά υπόλοιπα..εμένα μού άρεσε ποιό πολύ τής αρνενίας καί τού αρτζεμπαιτζάν καί τής σουηδίας μέ αυτήν τήν γυναικάρα μέ τήν καταπληκτική φωνή πύ καταποντίστικε όμως..
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
καλα ποσα 12αρια πηρε ο νορβηγος???μερτησε κανεις????
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Δικαιουται μια δεύτερη ευκαιρία

Με το ίδιο τραγουδι ομως

[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=3sp94nRuwpo[/video] [/video]

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μέχρι και ο σερ τσίχλας θα πανηγυρίζει άμα στείλουμε αυτή.

θα πνιγεί ο μαλάκας, είναι σίγουρο. :cheesy:

ο σερ τσιχλας θα πανηγυριζει
αλλα ο κυλοτας θα κλαει γιατι θα ζηλευει δικε μου
:2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Pristine το 2004 ακριβώς αυτο που προανέφερα είχε πει ο κομπλεξικός παρουσιαστής της Γαλλίας...Αλλά να σου πω κάτι επειδή εδώ και 7χρόνια ταξιδέυω Γαλλία έχω να σου πω ότι είναι οι πιο συμπλεγματικοί άνθρωποι που έχω γνωρίσει...Τους θεωρούν [size=10pt]όλους[/size] μα όλους κατώτερους απο αυτούς!!!Ενω ξέρουν Αγγλικά δεν μιλούν σχεδόν ποτέ σε κανέναν κάνοντας ότι δεν καταλαβαίνουν..Επίσης θεωρούν ότι τα γαλλικά έπρεπε να ήταν η διεθνης γλώσσα..Τους έλληνες τους έχουν μια βαθμίδα πάνω απο τους Άραβες, τους οποίους  τους θεωρούν τελευταιους
Το ίδιο κάνουν και οι Ιταλοί. Η κατάταξη που μας δίνουν σου κάνει εντύπωση? Εμένα πάντως όχι.

Κοινωνιολογική ανάλυση όμως άλλο βράδυ. :rolleyes:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μια χαρα μια χαρα ηταν...)) στη Νορβηγεια του χρονου!!!!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Που είναι η [size=10pt]μΠόκοΤα[/size] ρε πούστη μου? Μου έχει λείψει το βλήμα... :uglystupid:

La putta... :zfuck:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Καλά οι γυναίκες εδώ μέσα ούτε για Euro :tits: δεν έχουν άποψη? :idiot: :uglystupid:
 

Stealthy

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
αν ηταν μέσα τα αδέρφια μας οι σέρβοι και οι κύπριοι και ειχαμε αλλα 2 δωδεκάρια, παλι πουλο θα παιρναμε ε;

Καλα κανεις δε σκέφτηκε να ρίξει καθαρτικό στο νερο του νορβηγου;

Κανεις δε βλέπει μπασκετ απο όλους αυτους;

O γνωστός αγάμητος πανίβλακας χοντρός (που νομίζει ότι είναι ο Clint) έβλεπε 3 ώρες Ευρο :tits2: για να καταλήξει στο
συμπέρασμα ότι Κύπρος και Σερβία δεν ψηφίζουν  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Τον παίζεις πολύ τον πιστολίνο, ε "Κλιντ";  :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Το ξέρω μωρό μου. :-* Για τις άλλες λέω... ;)

Μάλλον όλες είχανε δουλειές σήμερα... :knockinb: :cheesy:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom