Νέα

Eurobasket 2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Είδε κανείς Σλοβενία-Γερμάνια; Ακούσατε τις αρλούμπες του χειτερ εκφωνητή για τον Ντόντσις, ότι και καλά παίζει για τον ευατό του, ότι δεν δίνει τη μπάλα στους συμπαίκτες του και κρυώσανε και πως η Γερμανία έχανε μόνο και μόνο επειδή δεν έπαιζε καλά; Τη στιγμή που ο Λούκα έκανε όργια στο παρκέ! Ποιος ήταν αυτός απίθανος τύπος? Τόση εμπάθεια σε συγκεκριμένους παίκτες μόνο από το μακαρίτη το Συρίγο!
Πολυ καλα ελεγε ο εκφωνητης, ο Ντόντσιτς χθες ηταν προκλητικος, εγω αν ημουν συμπαικτης του θα του ειχα ριξει μπουνιά στα μούτρα. Τρέχανε πανω κατω τεσσερις δυσμοιροι για να ειναι θεατες του κακομαθημενου βουβαλοπαιδου.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
Πολυ καλα ελεγε ο εκφωνητης, ο Ντόντσιτς χθες ηταν προκλητικος, εγω αν ημουν συμπαικτης του θα του ειχα ριξει μπουνιά στα μούτρα. Τρέχανε πανω κατω τεσσερις δυσμοιροι για να ειναι θεατες του κακομαθημενου βουβαλοπαιδου.
Πίπες πρέπει να του κάνουν, όπως και οι δικοί μας στον Αντετοκούνμπο.
Αυτό το ξέρει και ο μεγάλος Goran Dragic που τους έδωσε και eurobasket
 
OP
OP
Sub-Zero

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Πολυ καλα ελεγε ο εκφωνητης, ο Ντόντσιτς χθες ηταν προκλητικος, εγω αν ημουν συμπαικτης του θα του ειχα ριξει μπουνιά στα μούτρα. Τρέχανε πανω κατω τεσσερις δυσμοιροι για να ειναι θεατες του κακομαθημενου βουβαλοπαιδου.

Χωρίς το βουβαλόπαιδο δεν πηγαίναν πουθενά,άσχετε
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
Με τους Ουκρανούς, νούμερο 33! στη κατάταξη της FIBA φαντάζομαι τον Oppenheimer να πιάνει από κοντά τον Γιάννη και να του λέει, κουβάλα τους γιατί θα γίνει ζημιά :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
ο ντονσιτς ειναι ολη η ομαδα. Αμα κανει καμια μαλακια που και που, θα την ανεχτεις. Ολοι οι παικταραδες παντα εκαναν οτι γουσταρουν, και ο Μεσσι το "καλο" παιδι, οταν δεν γουσταρε συμπαικτες στην εθνικη ή στο συλλογο του, τους εκανε περα ή τους τραμπουκιζε.
ιτ ις γουατ ιτ ις
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
8
Like
32.339
Πόντοι
6.536
Χωρίς το βουβαλόπαιδο δεν πηγαίναν πουθενά,άσχετε
Το βουβαλόπαιδο είναι κλώνος του Μπέρντ σύμφωνα με τους Αμερικανούς.Ίσως ο καλύτερος Ευρωπαίος που έχει παίξει στο ΝΒΑ (μαζί με Γιάννη και Νοβίτσκι).
Έχουν και άλλους καλούς παίκτες πάντως.
Και ο γεροΝτράγκιτς είναι άλλη κλάση.
Σους Βόσνιους μπορεί και να το έδωσαν.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
8
Like
32.339
Πόντοι
6.536
Με τους Ουκρανούς, νούμερο 33! στη κατάταξη της FIBA φαντάζομαι τον Oppenheimer να πιάνει από κοντά τον Γιάννη και να του λέει, κουβάλα τους γιατί θα γίνει ζημιά :confused:
Νο33 αλλά είδες ότι είναι πλασματικό αυτό.
Είναι καλή ομαδα και σκληρή.
Με ρόλους και πειθαρχία.
Στο νοκαουτ θα είναι ζορικος αντίπαλος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
H oυκρανισ είναι μακράν η ομάδα που έχει σύστημα όταν παίζει επίθεση με σκριναρισματα με διπλό κ τριπλό hedge out kσιωε κ παιγμένο ανάποδο pick n roll....
Παίζει μπάσκετ παλιάς σοβιετικής κοπής μες σύγχρονα συστήματα ..
Ωραία ομαδα
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Επειδή το είδα το ματς με την Βοσνία και την Σλοβενία (δίκαια κέρδισε η Βοσνία επαιξε καλύτερα .Επίσης είδα χθες και το ματς Σλοβενία με Γερμανία και πάλι οι Σλοβένοι δεν μου άρεσαν αλλά κέρδισαν.Αυτό μετράει .Ειπαμε τα χιαστι ματσα εκεί θα δούμε πολλά . ).Εμένα πάντως η αδυναμία μου είναι όπως τα είπε πιο πάνω ο Κεντ φαίντ μαι νειμ ο μέγιστος ντραγκιτς (ακόμα και στα 37 είναι παιχταράς και άσος στο πικ εν ρολ.Ο παίχτης που έδωσε το ευρωμπάσκετ στην Σλοβενία .Ο mvp .).Βλεπω τωρα Τουρκία Ισπανία και μετά έχει την ματσαρα Γαλλία με Σλοβενία .Να είστε όλοι καλά .(η άλλη αδυναμία μου είναι επίσης ο νατουραλιζε αμερικανός που παιζει στην Σλοβενία ο τομπει .Άσσος στο πικ εν ρολ και πικ εν ποπ .)
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Πολυ καλα ελεγε ο εκφωνητης, ο Ντόντσιτς χθες ηταν προκλητικος, εγω αν ημουν συμπαικτης του θα του ειχα ριξει μπουνιά στα μούτρα. Τρέχανε πανω κατω τεσσερις δυσμοιροι για να ειναι θεατες του κακομαθημενου βουβαλοπαιδου.
Τι λες μωρέ?
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Έχει τώρα στο ΕΡΤ 3 Λιθουανία με Βοσνία και μετά στις 6 και τέταρτο το ντέρμπι Γαλλία με Σλοβενία .Θα τους δω όλους στα χιαστι (μέχρι στιγμής οι καλύτερες ομάδες Ελλάδα με Σερβία ).
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Aρα ας μην δινει την μπαλα σε κανεναν, δεν χρειαζεται
Δεν έδινε τη μπάλα γιατί τον μαρκάρανε 1 εναντίον 1 και δε έχουν οι γερμανοί παίκτη που να μπορεί να μαρκάρει το Ντόνσιτσ μόνος του, ελάχιστοι παίκτες στον κόσμο μπορούν να το κάνουν αυτό. Αν του κάνανε διπλό μαρκάρισμα θα έβρισκε τον ελεύθερο παίκτη. Παίκτες σαν τον Ντόνσιτσ δίνουν νόημα σε αυτό το άθλημα, αν δεν καταλαβαίνεις πόσο δύσκολα και εκπληκτικά είναι αυτά που κάνει δεν έχεις ιδέα από μπάσκετ. Και δεν πειράζει και αν είναι και λίγο ψώνιο, λίγο πολύ δικαιολογημένο να είσαι ψώνιο αν έχεις τέτοιες ικανότητες.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Εντάξει 23χ παιδί είναι σε 2-3 χρόνια θα έχει άλλη φιλοσοφία
 
OP
OP
Sub-Zero

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Καλα πως τον κοιταει ετσι η μελαχρινη στο 1:48

Αν τον εβγαζε ο Γιαννης θα τον πιπωνε επι τοπου μπροστα στις καμερες

Έτσι είναι ρε τύπε άμα είσαι διάσημος,μπορείς να γαμήσεις/να σε πιπώσουν ανα πάσα ώρα και στιγμή
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.116
Πόντοι
10.411
Highlight

MZxBQA.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom