Νέα

Εθνική Ελλάδος μπάσκετ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα geman30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Σπανουλης

  • Να μεινει

    Ψήφοι: 50 70,4%
  • Επομενος

    Ψήφοι: 21 29,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    71

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Ένα 20% είναι η πιθανότητα που δίνω στην εθνική μας να περάσει. Ίσως να δίνω και πολύ. Πας σε ντέρμπυ και θες +12 από μια ομάδα που φαίνεται να είναι ΟΜΑΔΑ. Εν τω μεταξύ, στα ποσοστά στις βολές τους γαμάμε! Πώς θα γίνει να πάμε το παιχνίδι εκει;;;

 

Συνημμένα

  • tsexia ellada.jpg
    tsexia ellada.jpg
    106 KB · Εμφανίσεις: 53

AK1925

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
11
Like
999
Πόντοι
371
Μην αγχωνεστε... Τρικ ηταν το σημερινο. Απο το μεγα προπονητη Θαναση Σκουρτοπουλο. Αν περασουμε τους παντες (που ειναι σιγουρο οπως ξεκινησε να λεει ο μεγας δημοσιογραφος Δημητρης Χατζηγεωργιου αλλα τον κοψατε στη Γαλλια...), ξαναβρισκουμε τις ΗΠΑ στον τελικο (αφου θα εχουμε αποκλεισει και τη Σερβια γιατι: "Ποια Σερβια;"). Και φυσικα δεν μπορουμε να αποκαλυψουμε τα μυστικα μας οπλα και τα εκπληκτικα μπασκετικα μας συστηματα τωρα, γιατι ακομα και ο ασχετος Ποποβιτς θα τα εχει διαβασει ως τοτε. Ναι...
 

Συνημμένα

  • circo-medrano-deth.jpg
    circo-medrano-deth.jpg
    104,7 KB · Εμφανίσεις: 20

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
επισης το παραμυθι με τις ευρωπαικες αμυνες πρεπει να τελειωσει

μια τριτοτεταρτη αμερικανικη ομαδα αν παιξει με την καλυτερη ευρωπαικη ζητημα να χασει την μια φορα

αντιστοιχα η εθνικη των ηπα ποσες φορες εχασε στο παγκοσμιο μπασκετ συνολικα απο τις πανισχυρες ευρωπαικες αμυνες???


τα στατιστικα λενε την αληθεια παιδες

το ευρωπαικο μπασκετ δεν γινεται να νικησει ποτε αμερικη και αμερικανικες ομαδες στις 100 φορες θα κανεις 10 νικες το πολυ
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
επισης το παραμυθι με τις ευρωπαικες αμυνες πρεπει να τελειωσει

μια τριτοτεταρτη αμερικανικη ομαδα αν παιξει με την καλυτερη ευρωπαικη ζητημα να χασει την μια φορα

[size=18pt]αντιστοιχα η εθνικη των ηπα ποσες φορες εχασε στο παγκοσμιο μπασκετ συνολικα απο τις πανισχυρες ευρωπαικες αμυνες???[/size]


τα στατιστικα λενε την αληθεια παιδες

το ευρωπαικο μπασκετ δεν γινεται να νικησει ποτε αμερικη και αμερικανικες ομαδες στις 100 φορες θα κανεις 10 νικες το πολυ

στα τελευταία 6 παγκόσμια που κατεβάζουν ΝΒΑερς, έχουν χάσει τα 3. Δεν ξέρω, καλά είναι;  :rolleyes:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
στα τελευταία 6 παγκόσμια που κατεβάζουν ΝΒΑερς, έχουν χάσει τα 3. Δεν ξέρω, καλά είναι;  :rolleyes:

αρα εχει παρει 3 σωστα??  ερχεσαι στα λογια μου

πες μας και συνολικα τις ηττες και νικες της εθνικης των ηπα σε ολα τα διεθνη παιχνιδια μουντομπασκετ και ολυμπιακους και θα ξαναερθεις στα λογια μου


παρπανω απο 85-90% επιτυχιας απο μια ομαδα σε ολον τον παγκοσμιο αθλητισμο σε ολα τα αθληματα δεν θα βρεις εκτος εισως απο τον ολυμπιακο στο ελληνικο πρωταθλημα πολο
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Παγωμενη όλη η χώρα από την άθλια εμφάνιση της Εθνικής. Οι δημοσιογράφοι προσπαθούν να κρατήσουν την ελπίδα ζωντανή αλλά είμαστε μια πολύ μέτρια επιθετικά ομάδα.

Τσεχία άνετα και δίκαια στους 8 case closed.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366

αρα εχει παρει 3 σωστα??  ερχεσαι στα λογια μου
το 3/6=10/100 ; Τι βαθμό είχες στα μαθηματικά ρε;;;

το ευρωπαικο μπασκετ δεν γινεται να νικησει ποτε αμερικη και αμερικανικες ομαδες στις 100 φορες θα κανεις 10 νικες το πολυ
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
στα παγκόσμια γιατί δεν τα παιρνουν τόσο εύκολα αφού έχουν τόση ανωτερότητα;

τις περισσοτερες φορες αν δεν θα το παρουν θα ειναι στην τετραδα στην πενταδα ουσιαστικα ολες τις φορες

και μιλαμε για μια χωρα ενω το ευρωπαικο μπασκετ εχει 30 χωρες

αρα ουσιαστικα ανταγωνιζεται μια χωρα απεναντι σε 30
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
τις περισσοτερες φορες αν δεν θα το παρουν θα ειναι στην τετραδα στην πενταδα ουσιαστικα ολες τις φορες

και μιλαμε για μια χωρα ενω το ευρωπαικο μπασκετ εχει 30 χωρες

αρα ουσιαστικα ανταγωνιζεται μια χωρα απεναντι σε 30

ό,τι να 'ναι. Την Αμερική με όλους τους υπόλοιπους δεν σύγκρινες;;; Τώρα γιατί το αλλάζεις;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
ό,τι να 'ναι. Την Αμερική με όλους τους υπόλοιπους δεν σύγκρινες;;; Τώρα γιατί το αλλάζεις;

εσυ τυπε τι πιστευεις ποσες φορες αν παιξει η καλυτερη ευρωπαικη ομαδα ας πουμε η τελευταια που πηρε ευρωλιγκα με μια τριτο δευτερη του nba θα κερδισει???

στα 10 παιχνιδια θα παρει τα δυο ειναι καλα?????
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
8
Like
32.215
Πόντοι
6.536
Και ο Στογιακοβιτς οταν ειχε ερθει στον Παοκ το ιδιο τυπε, βαρουσε σουτ μετα την προπονηση μεχρι να παραλυσει ο καρπος. :S :S :S

Έτσι είναι τύπε,για αυτό έγιναν κορυφαίοι!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
εσυ τυπε τι πιστευεις ποσες φορες αν παιξει η καλυτερη ευρωπαικη ομαδα ας πουμε η τελευταια που πηρε ευρωλιγκα με μια τριτο δευτερη του nba θα κερδισει???

στα 10 παιχνιδια θα παρει τα δυο ειναι καλα?????

Αυτό που γράφεις είναι υπόθεση που δεν θα τεσταριστεί ποτέ. Σημασία έχει τι πιστεύω εγώ ή τι είναι αυτό που γίνεται;  Οι ΗΠΑ από τα τελευταία 6 έχουν χάσει τα 3 παγκόσμια. Αν έστελναν τους κορυφαίους θα το έπαιρναν. Αν πας και φτιάξεις τις 4 καλύτερες ομάδες απο ΝΒΑερς και στείλεις σε διοργάνωση την 3ο-4η όπως είπες (καλή ώρα όπως τώρα, αν είναι 3ο-4η κιόλας και δεν είναι και λίγο πιο πάνω) αυτομάτως φαβορί θα χρίζεται άλλη ομάδα (καλή ώρα όπως τώρα η Σερβία). Δεν το λέω εγώ αυτο, που είμαι και ψιλοάσχετος. Ρώτα όποιον θες από εδώ μέσα που να ξέρει λίγο
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
8
Like
32.215
Πόντοι
6.536
Επί του πιεστηρίου: Η κυβέρνηση ανακοίνωσε ότι όποιος πάρει μέχρι και 8η παγκόσμια θέση, διορίζεται αυτομάτως στο Λιμενικό Σώμα! Τεράστιο το κίνητρο πλέον στον αγώνα με Τσεχία!!!  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:


:2funny: :2funny: :2funny:

 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
8
Like
32.215
Πόντοι
6.536
Ο Αντετοκουμπο ειναι το μεγαλυτερο κατασκευασμα του αμερικανικου μαρκετινγκ των τελευταιων 20 ετων. Αμα ειναι αυτος ο καλυτερος παικτης του NBA εγω ειμαι κινεζος.
:vomit:

Νι χάο Λί Χουάνγκ... :birdman:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Αυτό που γράφεις είναι υπόθεση που δεν θα τεσταριστεί ποτέ. Σημασία έχει τι πιστεύω εγώ ή τι είναι αυτό που γίνεται;  Οι ΗΠΑ από τα τελευταία 6 έχουν χάσει τα 3 παγκόσμια. Αν έστελναν τους κορυφαίους θα το έπαιρναν. Αν πας και φτιάξεις τις 4 καλύτερες ομάδες απο ΝΒΑερς και στείλεις σε διοργάνωση την 3ο-4η όπως είπες (καλή ώρα όπως τώρα, αν είναι 3ο-4η κιόλας και δεν είναι και λίγο πιο πάνω) αυτομάτως φαβορί θα χρίζεται άλλη ομάδα (καλή ώρα όπως τώρα η Σερβία). Δεν το λέω εγώ αυτο, που είμαι και ψιλοάσχετος. Ρώτα όποιον θες από εδώ μέσα που να ξέρει λίγο

αρα αμα το παρει η αμερικη σε τελικο απεναντι στην σερβια θα ειναι αθλος?? περιπατο θα κανουν απεναντι στους σερβους


 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
8
Like
32.215
Πόντοι
6.536
αρα αμα το παρει η αμερικη σε τελικο απεναντι στην σερβια θα ειναι αθλος?? περιπατο θα κανουν απεναντι στους σερβους

Οι 5/12 είναι οι βασικές επιλογές του Πόποβιτς,7 λακίσανε για διακοπές στην Χαβάη και στο Μαϊάμι.
Μια χαρά παικταραδες έχουν.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
αρα αμα το παρει η αμερικη σε τελικο απεναντι στην σερβια θα ειναι αθλος?? περιπατο θα κανουν απεναντι στους σερβους

μ' αρέσει που ξεφεύγεις από το point και πας την κουβέντα πέρα δώθε λες κι ειναι τραμπάλα. Ποιος είπε άθλος; Άθλος ήταν όταν πήρε η Ελλάδα το ευρωμπάσκετ 87 τη στιγμή που την είχαν 5ο φαβορί. Άθλος (μεγαλύτερος) ήταν το euro2004.

άθλος αρσενικό

πολύ δύσκολη ή σπουδαία πράξη, κατόρθωμα, ή επίτευγμα
Οι δώδεκα άθλοι του Ηρακλή
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Οι Κινεζοι μολις ακουμπαει τη μπαλα ο Αντετοκουμπο εκστασιαζονται και φωναζουν. Οπως καναν και οι Ελληνες φιλαθλοι, πιτσιρικαδες οι πιο πολλοι που ειχαμε παει στο ΣΕΦ για να δουμε απο κοντα τον Σακιλ Ο Νιλ που ειχε ερθει  στην Ελλαδα για διαφημιστικους σκοπους. Ετσι τοτε ηταν ο Σακιλ οπως ο Αντετοκουμπο, πολυδιαφημισμενος με εταιρειες απο πισω και παικταρας φυσικα. Μορφη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom