Νέα

Εστίαση και τουρισμός δε μπορούν να βρουν υπαλλήλους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bruce wayne
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.160
Like
16.944
Πόντοι
3.656
Αυτό είναι το μόνο θετικό της γενιάς μου ότι όταν πάω 40 επιτέλους οι σημερινοι 60 αρηδες και 70 αρηδες και 80 αρηδες θα είναι σκονη και οι 50 αρηδες θα είναι 70 χρόνων σκατογεροι,ευτυχώς στα 40 και πάνω δε θα τρώω στη μάπα όλους αυτούς τους σιχαμενους γέρους και γριές θα ζω μόνο με τους σημερινούς 20 αρηδες σα εμένα 30 αρηδες και 40 αρηδες που αυτές είναι οι νέες γενιές ακόμα οι πιο μοντέρνες,οι πιο τραγικές φασιστικές και καταστροφικές γεννιες είναι οι σημερινοί 50-80 χρόνων.
Μόνο η γενιά σου ....

όταν θα είναι 50 ... θα έχουν πεθάνει οι 30 και 40 χρόνια μεγαλύτεροι ....


στις παλιές γενιές ... όταν έφταναν 50 ... οι 40 χρόνια μεγαλύτεροί τους .... ζούσαν ........


Το μόνο μοναδικό στη γενιά σου, ίσως είναι τέτοιες ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.160
Like
16.944
Πόντοι
3.656
Επίσης τι μου έβαλες φωτό προφίλ τον μπαρμπαξουρα με τη Μουστάκα?σα αλεπού είναι μου θυμίζει ένα μαλακά σε σουβλατζίδικο ένα από τα αφεντικά που μου έδωσαν 30 ευρώ το 8 Ώρο και ήταν έτσι σιχαμενος με μουστάκι πονηρός σα αλεπού,σβισε τον καραγκιόζη που έβαλες φωτό προφίλ θα σου βγει ο τίτλος.


Τυπάρα ... θα μάθεις ποιός είναι ο γέρος .... ανάλογα με την πορεία των γαλλικών εκλογών ....
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.219
Πόντοι
456
Αδερφέ εγώ δούλευα γκαρσονι σε καφετέρια για ένα μήνα και δε άντεξα άλλο ξέρεις τι έκανε ο σιχαμενος το αφεντικό?μου έδινε 10 ευρώ το 4 Ώρο και 20 ευρώ στις 8-10 ώρες και δε μου έδινε τα τιπ έλεγε στον άλλον συνάδελφο όπου τον πλήρωνε λίγα και εκείνον 20 ευρώ το 8ωρο να μαζεύει αυτός τα τραπέζια για να παίρνει αυτός τα τιπ για να τον ικανοποιήσει και εμένα μου έδινε ή ελάχιστα τιπ ο συνάδελφος ή τίποτα κάποιες φορές και όλα αυτά για να βγει λάδι ο σιχαμενος εργοδότης,αυτοί είναι φίλε ντροπή απλά και όχι δε είναι θέμα τεμπελιάς το μόνο συγουρο
Κάνα μουνι είχε στη καφετέρια?μήπως ήταν καφενες για Μπαρμπαδιια?και γιατί δεν του ελεγες να σου δίνει όλα τα λεφτά?
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.219
Πόντοι
456
Σε αγώνες ποδοσφαίρου είχε μερικά λίγα μουνια αλλά γενικώς για αργοσχολα Μπαρμπαδια ήταν η καφετέρια.Του το είπα να μου δίνει και εμένα τα τιπ και όχι να τα παίρνει όλα ο άλλος ο συνάδελφος και σηκώθηκα και έφυγα σιγά μη κάτσω 1 αιώνα σε αυτό τον γελοίο ψάχνω άλλου τώρα.Δινω κάτι μαθήματα στη σχολή και μετά στο ψάξιμο.
Άμα δεν έχει γκομενεςκαλά έκανες και έφυγες!δεν περνάει και η ώρα χώρις γκομενες.θα βρεις πιο καλή δουλεια
 
OP
OP
bruce wayne

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
985
Κριτικές
2
Like
2.465
Πόντοι
446
Καλά ποια τεμπελα ελλεινιδα θα πει μωρέ να δουλέψει σερβιτόρα?γνωστός μου δίνει 45ευρω για οχτώ ωρες και τζάμπα καφέδες σε καφετέρια.μαζι με τα τιπς κάνα 60αρι.μαντεψτε ούτε μια ελλεινιδα δεν εμφανηστηκε για δουλεια παρά μόνο δυο αλβανίδες..είναι τεμπελοσκυλα οι ελλεινιδες πως να το κάνουμε..
πες στο γνωστο σου να δινει 60 ευρω για μισθο και οχι 45 και του στυλ μαζι με τα μπορμπουαρ παει 60 γιατι δεν θα παιρνει 20 ευρω τιπς καθε μερα ..... και ο γνωστος σου ενσυμα κολλάει ... ? τηρεί το οχταωρο η κατσε αλλες 2 ωρες ?? και η σερβιτορα δουλευει μονη της η υπαρχουν και αλλες σερβιτόρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom