Νέα

Ερωτικές βιντεοκασέτες - Προσφορά 1 ευρώ οι 10 ...!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sxoinobaths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
έχω μια απορία... πόσα λεφτά να παίρνουν άραγε αυτές οι τσουλάρες για να τους χύνουν 100 άτομα στη μάπα? :think:

Δε νομιζω πολυ περισσοτερο απο αλλες τσοντες, αλλωστε δεν κουραζονται κ πολυ κιολας, καθως σ' αυτες  τις ταινιες δεν κανουν σεξ, μονο τις χυνουν στο προσωπο.. Κι οχι μονο τα καταπινουν κιολας.. Σε μια σκηνη κιολας μια ξανθια ειχε μαζεψει σ' ενα δοκιμαστικο σωληνα ενα λιτρο σπερματος ακριβως κ το καταπιε ολο..! Απιστευτο..!
Υποθετω οτι πρεπει να το γουσταρουν κιολας για να το κανουν, γιατι δεν υπαρχουν κ πολλες που γυριζουν τετοιες ταινιες.. Υπάρχουν κι οι ταινιες της γερμανικης σειρας GGG του John Thompson, που επισης μ' αρεσουν πολυ, στις οποιες οχι μονο καταπινουν σπερμα πολλων αντρων, αλλα κανουν κ σεξ ταυτοχρονα, δηλ. ειναι κ bukkake κ gangbang ταυτοχρονα..!
Προσωπικα, μπορω να πω οτι ειμαι σπερμολατρης, κ δεν μπορω να καταλαβω γιατι θα πρεπε να το σιχαινομαστε, αντιθετα θεωρω αυτο το υγρο "ιερο" υπο μια εννοια, αφου απ' αυτο προερχομαστε ολοι..! Σιγουρα, δεν εχει κ την πιο ευχαριστη γευση, αλλα αυτο ειναι πολυ λογικο, αφου αν ειχε ωραια γευση, οι προγονοι μας θα το πινανε, αντι να γονιμοποιουν μ' αυτο τις συντροφους τους, κ μαλλον τ' ανθρωπινο ειδος θα 'χε εξαφανιστει..!
Αλλα δεν ειναι κ τοσο απαισια η γευση του απ' την αλλη.. Η ψαροσουπα ή το μουρουνελαιο κατα τη γνωμη μου εχει πολυ πιο απαισια γευση..!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Γουστάρεις παίχτη σπέρμα?  :cum:
 
OP
OP
S

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
σχοινοβατη μηπως εχεις την ταινια οι πανκς τα κανουν ολα? :2funny:

Καταρχας αν ειναι 80'ς δεν εχω τοσο παλιες ταινιες, οι πιο πολλες ειναι μετα το '95..
Εκτος αυτου δεν εχω ουτε μια ελληνικη - οι πιο πολλες ειναι για να σπας πλακα - ουτε πολλες ευρωπαικες.. Γενικα, δε μ' αρεσαν ποτε οι τσοντες με υποθεση κτλ.. Ηθελα μονο δραση κ λιγο extreme φασεις.. Τωρα μια γκομενα κι ενας αντρας ειναι κατι πολυ συνηθισμενο κ τα ΄χουμε δει χιλιαδες φορες.. Δεν εχει ενδιαφερον, εκτος αν η γκομενα εχει τποτα ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ, που χανεις την μπαλα..!
Αλλα σε νορμαλ πλαισια.. Ουτε σαδομαζο- , ουτε τρανς, ουτε κοπρολαγνειες κ τετοιες αηδιες..
Καναδυο με ουρολαγνειες εχω βεβαια, αλλα οχι πολυ υπερβολικες..
 
OP
OP
S

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Γουστάρεις παίχτη σπέρμα?  :cum:

Οχι ρε μλκ, δε γουσταρω να το πινω, αν καταλαβες αυτο..!
Εννοω, οτι δεν καταλαβαινω γιατι οι γκομενες ή κι εμεις πρεπει να το σιχαινομαστε κιολας..!
Σωματικο υγρο ειναι, οπως κ το σαλιο, ή το αιμα μας, κι οχι απεκκριση, οπως τα ουρα κ τα κοπρανα.. Κι απ' αυτο γεννιουνται κ τα παιδια μας, θα πρεπε να το σεβομαστε πιο πολυ νομιζω..!
Ενταξει, το 'χω δοκιμασει λιγο με την ακρη της γλωσσας απο περιεργεια (το δικο μου) για να δω τη γευση του, αλλα δεν το βαλα κ στο στομα..
Αλλωστε, το θεωρω υποκρισια να θες να τα παρει η αλλη στο στομα, οταν εσυ ο ιδιος το σιχαινεσαι..
Το πιο σοβαρο βεβαια, που ξεχασα ν' αναφερω, ειναι οτι μεσω του σπερματος υπαρχει κινδυνος να μεταδωθουν σεξουαλικα νοσηματα.. Αλλα υποτιθεται οτι οσοι συμμετεχουν σε πορνοταινιες περνουν απο εξετασεις..
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αντικρουόμενες απόψεις καταθέτεις δεν ξέρω...
 
OP
OP
S

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Απλα, ειπα οτι για λογους υγιεινης καλο ειναι να προσεχεις, αλλα αν κανεις εξετασεις συχνα κ δεν εχεις κατι, δεν υπαρχει κινδυνος να κολλησεις κατι την αλλη..
Αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα.. Υπαρχουν αλλα σχετικα θρεντ εδω κ για το σπερμα κ για σεξουαλικα μεταδιδομενα νοσηματα..
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Δεν το κανω για τα λεφτα κυριως.. Σιγα το ποσο.. Κι ολες να τις δωσω, αντε να παρω 30-40 ευρω..! Αλλα για να τις παρει καποιος που ενδιαφερεται, κι εχει την ιδια τρελα μ' εμενα κ του αρεσαν οι ταινιες εκεινης της εποχης..!

Μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι...


Ενταξει, το 'χω δοκιμασει λιγο με την ακρη της γλωσσας απο περιεργεια (το δικο μου) για να δω τη γευση του, αλλα δεν το βαλα κ στο στομα..
Εδώ, σε χάνω λίγο...


Αλλωστε, το θεωρω υποκρισια να θες να τα παρει η αλλη στο στομα, οταν εσυ ο ιδιος το σιχαινεσαι..
Και εδώ σε χάνω τελείως.  Δηλαδή θες να πεις ότι είναι "ηθική υποχρέωση" αφού τις βάζουμε να το καταπίνουν να μας αρέσει και μας?

-----------------

Άσχετο τώρα (δικό μου):

Ψάχνω να βρώ μια κούκλα φυσικού μεγέθους.
Δε με νοιάζει το είδος, (φουσκωτή, από βιτρίνα), ότι ναναι.
Θα χρησιμοποιηθεί ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ για να γίνει μια πλάκα - και μετά θα χαθεί.  Επομένως πρέπει να είναι ΦΤΗΝΗ.  Δε σκοπεύω να δώσω παραπάνω από 10-15 ευρώ για την πλάκα.  Αν τη βρω τσάμπα, ακόμα καλύτερα.
Έχει κανείς κάτι τέτοιο που να μη το χρειάζεται, ή ξέρει που να βρω?

Δε μου έχει πέσει. Ρε γμτ μου τόσα μαγαζιά με ρούχα κλείνουν, δεν έχει τύχει να πέσω ποτέ πάνω σε κούκλες βιτρίνας που τις ξεμπαζώνουν.

Δε με νοιάζει η κατάστασή της, ή το φύλο, αρκεί να έχει ανθρώπινο σχήμα (και πρόσωπο κάπως), να μπορεί να της περαστούν ρούχα, και να δίνει την εντύπωση ανθρώπου (από μακρυά - έστω 30m) στο μισοσκόταδο.

Πάσα βοήθεια δεκτή.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
σχοινοβατη αν σου ειναι ευκολο 8ελω μια λιστα με τις τσοντες που εχεις κ τα γκομενακια φορανε μποτες αν ειναι αυτο δυνατο ευχαριστω  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
OP
OP
S

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
σχοινοβατη αν σου ειναι ευκολο 8ελω μια λιστα με τις τσοντες που εχεις κ τα γκομενακια φορανε μποτες αν ειναι αυτο δυνατο ευχαριστω  :grin:

Ρε μποτοφιλε ειναι ενα απ' τα πραγματα που δεν παρατηρω στις ταινιες..
Εχω τοσες πολλες που σιγουρα καποιες θα φορανε παντως..
Εγω θ' ανεβασω καποιες φωτο με εξωφυλλα κ μπορεις να δεις κ μονος σου αν καποια εχει..
 
OP
OP
S

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357

Συνημμένα

  • american bukkake 21.jpg
    american bukkake 21.jpg
    269,4 KB · Εμφανίσεις: 48

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Σχοινοβάτη, έχεις ταινίες των σκηνοθετών Μισέλ Ρικώ και Μισέλ Μπαρνύ της TOP EROTICA VIDEO (ήταν η εταιρία - πρόγονος του γνωστού Μαρκ Ντορσέλ) καθώς και του σκηνοθέτη Αλαίν Βαργκά; Αν ναι, στείλε pm!
 
OP
OP
S

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357

Συνημμένα

  • Extreme Gang Bang 7.jpg
    Extreme Gang Bang 7.jpg
    87,8 KB · Εμφανίσεις: 36
  • Extreme Gang Bang 7 b.jpg
    Extreme Gang Bang 7 b.jpg
    83,9 KB · Εμφανίσεις: 30

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom