Νέα

Εργασιακές σχέσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα theofilos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Τωρα επι της ουσιας , ποτε δεν υποστηριξα οτι εχουμε γινει Ελβετια , απλα λεω οτι σε μεσους ορους παντα οι Ελληνες ζουμε πολυ καλα και ανετα και οτι οικονομικα προβληματα υπαρχουν οφειλονται στον ΥΠΕΡΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΣΜΟ και την ΕΠΙΔΕΙΞΙΟΜΑΝΙΑ του Ελληνα και οχι σε φτωχεια και μιζερια....

Επισης για τα προβληματα μας , μας εχουν μαθει να κατηγορουμε το συστημα , τους αμερικανους , τους εβραιους , τους φασιστες κλπ και ποτε τον εαυτο μας.Δεν μπορουμε να αποδεχτουμε οτι καποιοι ειναι καλυτεροι απο μας και αξιζουν περισσοτερα απο μας.


Για τα στοιχεια μου , οποιος τα αμφισβητει ας παραθεσει τα δικα του με πηγες που να τα καταρριπτουν!Εξαλλου εγω δηλωσα οτι αυτα συμβαινουν στον "κοσμο μου" μονο...

Τελευταιο στοιχειο , 10000 κρατησεις για ρεβεγιον στη Βιεννη φετος!
Και οι ελαχιστοι πλουσιοι που υπαρχουν στη χωρα θα φυγουν...
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Warhol δεν σε γνωριζω προσωπικα οποτε οτι συμπερασματα βγαζω για σενα , τα βγαζω απο τα γραφομενα σου και ατομο που δηλωνει οτι "ευτυχως που υπαρχουν τα κινεζικα και οι Ελληνες δεν κυκλοφορουν ξεβρακωτοι" και οτι "οι μαθητες που κανουν καταληψη στα σχολεια ειναι συνειδητοποιημενοι αγωνιστες που ζητουν μια καλυτερη παιδεια" κλπ ,του βαζω την "ταμπελα" ψευτοαριστερος , οπως αλλοι που διαφωνουν μαζι μου πιθανον να βαζουν σε μενα την "ταμπελα" δεξιος , φασιστας , λιακοπουλεϊκος κλπ
Πιθανον να κανω λαθος για σενα αλλα δεν εχει νοημα η αντιπαραθεση αφου ουτε εσυ εισαι υποχρεωμενος να αποδειξεις κατι σε καποιον , ουτε εγω , ο καθενας τις αποψεις του λεει.

Και οφειλω να σου αναγνωρισω οτι κρατησες την αντιπαραθεση μας σε υψηλο επιπεδο σε αντιθεση με αλλους που βρισκουν το φορουμ ως χωρο για να πεισουν τον εαυτο τους οτι ειναι ανωτεροι και αυθεντιες και δεν παιρνει αλλους να τα βαζουν μαζι τους...

Το θετικο παντως της υποθεσης ειναι οτι με την αντιπαραθεση τεσταρες ποσους φιλους εχεις στο φορουμ και σε στηριζουν , οποτε βγηκε και κατι καλο!

Peace....

ασε ρε γαμωτο! κι εγω που τον υποστηριξα πρωτος τι καταλαβα; αλλους κερναει τα ποτακια!
 

Επισκέπτης
φιντο εχεις μια διαφορετικη οπτικη γωνια των πραγματων απο μενα και σεβομαι την αποψη σου οπως και ολων  των μελων!!παντα πρισπαθω να κραταω το επιπεδο υψηλο σε οποιαδηποτε κουβεντα κανω!!καποια σχολια σου με προσβαλαν και με αδικησαν κιολας και γι αυτο ζητησα να πουνε και οι αλλοι την γνωμη τους,οχι για να τεσταρω ποιοι ειναι φιλοι μου αλλα για ναδω μηπως πραγματι εκανα αυτο που μου προσαψες!!αν εβλεπα οτι το εκανα να εισια σιγουρος οτι θα ζηταγα συγγνωμη!!η αντιπαραθεση μας στατατει εδω!!καλες γιορτες σε σενα και την οικογενεια σου!!
 

Επισκέπτης
σταντ εχω πει να μαζευτουμε οι γνωστοι να παμε για ποτακια να γινουμε λασπη!!παραπονιαρη ε παραπονιαρη!!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
σταντ εχω πει να μαζευτουμε οι γνωστοι να παμε για ποτακια να γινουμε λασπη!!παραπονιαρη ε παραπονιαρη!!

ελα βρε πλακιτσα κανω (ασε που δεν πινω...σου ειμαι και οικονομικος!!!)
 

Επισκέπτης
θα πιεις σπραιτ με γρεναδινη !!!χαχαχαχ!!!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
φιντο εχεις μια διαφορετικη οπτικη γωνια των πραγματων απο μενα και σεβομαι την αποψη σου οπως και ολων  των μελων!!παντα πρισπαθω να κραταω το επιπεδο υψηλο σε οποιαδηποτε κουβεντα κανω!!καποια σχολια σου με προσβαλαν και με αδικησαν κιολας και γι αυτο ζητησα να πουνε και οι αλλοι την γνωμη τους,οχι για να τεσταρω ποιοι ειναι φιλοι μου αλλα για ναδω μηπως πραγματι εκανα αυτο που μου προσαψες!!αν εβλεπα οτι το εκανα να εισια σιγουρος οτι θα ζηταγα συγγνωμη!!η αντιπαραθεση μας στατατει εδω!!καλες γιορτες σε σενα και την οικογενεια σου!!

συγκινηθηκα ρε πουστηδες... :'( :'(
 

Επισκέπτης
τοπινω σταντ!!απο θεσσαλονικη με αγαπη!!!
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Ροπ , εμενα Πατησια (φτωχη περιοχη) και συνατησα ελαχιστους αριστερους , μενω Μαρουσι (σχετικα πλουσια περιοχη) και ειναι ολοι αριστεροι...
Για οσους καταλαβαν , καταλαβαν...

Εχω και πλουσιους φιλους και φτωχους , εχω γνωριμιες και με μεσαιους και με ακροαριστερους και με ακροδεξιους και κυριως ψευτοαριστερους και το θεωρω πλεονεκτημα μου στο να  "παρατηρω" τους ανθρωπους και να βγαζω συμπερασματα.

Πραγματικους αριστερους δεν εχω γιατι ειναι ειδος που σπανιζει και γενικοτερα αριστερα δεν υπαρχει στην Ελλαδα γι'αυτο εξαλλου δεν υπαρχει και προοδος ιδεων κλπ.Υπαρχει μονο ακροαριστερα , κυριως αντιαμερικανισμος και ενα ειδος αριστερου συντηρητισμου,πιθανον αλλη μια παγκοσμια μας πρωτοτυπια ...
Ολα αυτα βεβαια δεν ξεπερνανε το 10%
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
ρε πανο μην κλαις κι εσυ ρε γαμωτο! να χαρεις την ομορφια σου!!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ροπ , εμενα Πατησια (φτωχη περιοχη) και συνατησα ελαχιστους αριστερους , μενω Μαρουσι (σχετικα πλουσια περιοχη) και ειναι ολοι αριστεροι...
Για οσους καταλαβαν , καταλαβαν...

Αυτό τι σημαίνει; Όταν μάλιστα οι άνθρωποι είναι αριστεροί ή δεξιοί ανάλογα με το ποιός τους τάζει τα περισσότερα; Και λέγοντας αριστεροί ή δεξιοί υποθέτω πως εννοείς τους οπαδούς των 2 γνωστών κομμάτων, που έτσι κι αλλιώς δεν έχουν μεγάλη διαφορά μεταξύ τους.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Απάντησα στον παραπάνω κύριο, αν και δεν είμαι υποχρεωμένος, οτι δεν είμαι "εκ του Περισσού". Όχι οτι κάτι τέτοιο θα ήταν ντροπή, αλλά ...δεν είμαι. Του είπα επίσης οτι είναι ηλίθιος που επιμένει σε κάτι τέτοιο, αλλά αυτός έχει πάρει φόρα και δεν καταλαβαίνει. Του είπα επίσης να μας πει τις δικές του απόψεις, αν και εμφανώς είναι δεξιότατος. Ούτε αυτό θα ήταν κακό (το να είναι δηλαδή κανείς δεξιός, υπάρχει και αυτή η θεώρηση στην κοινωνία), αν όμως δεν σβηνόντουσαν τα δικά μου σχόλια, και έμεναν μόνο αυτά περί Μαϊλη και Περισσού, αλλά και περί "ψωρολιγούρηδων", τα οποία είναι αρκούντως προσβλητικά.
Μήπως είσαστε αρκετά μεροληπτικοί στα κοψίματα των απόψεων κύριοι μοντερέϊτορς; Διότι έχω κάθε δικαίωμα, νομίζω, να θεωρώ ηλίθιο (και να του το γνωστοποιώ) κάθε μπουμπούκι που με πιάνει με τρόπο προσβλητικό στο στόμα του. Που σημαίνει στην πράξη οτι πριν με ξανα-κόψετε, να μου εξηγήσετε γιατί το κάνετε.
Ευχαριστώ

.....αφου απομακρυνθηκα απο το διαδικτυο για μερικες ωρες για να κανω φορματ στον υπολογιστη μου (που τωρα εγινε biturbo)  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

.....και αφου ειλικρινα συγχαρω τα αστερια της παρεας οπως warhol, panosmpos, ropaloforos, stunt κλπ, και ειλικρινα συγχωρηστε με αν ξεχναω καποιον (οπως λενε και στις βραβευσεις), που καταφεραν και ισιωσαν παλι αλλο ενα θεμα που ειχε ξεφυγει.... ;) ;) ;) ;)

..θα ηθελα να ενημερωσω το αιμοσταγες κοινο του σαιτ  :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: και ταυτοχρονα να θυμισω σε αυτο το γνωστο σε ολους νουμερο, οτι το παληκαρι andreug αναγκαστηκε να σβησει ποστ, οταν το νουμερο αρχισε να διατυπωνει χαρακτηρισμους τυπου ''μαλακα'' κτλ....

.......επισης, εκμεταλευομενος την ευκαιρια, θα ηθελα να ζητησω ταπεινα απο τους moderators, σε ενδεχομενο νεο κοψιμο της εκπομπης του γνωστου-αγνωστου νουμερου να τον  ενημερωσουν ΠΡΙΝ, αλλιως εχω την εντυπωση πως θα προσφυγει στο ΕΣΡ.... (και μετα ξερετε, ΤΗ ΓΑΜΗΣΑΜΕ) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. καμια καλη πουτανα να γαμησουμε, ΞΕΡΕΙΣ ????????????
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Συμπεράσματα του θρεντ :

- Ο σταντ είναι φλώρος.. άκου δεν πίνει!!!!!!!!!!!!!!

- Η αρχικουφάλα χτύπησε πάλι.. ρε κ@#$λη, έχεις τέτοιο μνημείο στην ταινιοθήκη (δίπλα από τον Αντρέι Ρουμπλιώφ να υποθέσω) και αντί να το στείλεις στέλνεις κάτι φλωροτράγουδα μόνο???????????

- Η ερώτηση του γιώργου στο τελευταίο πριν από το δικό μου ποστάρισμα είναι αυτή του ενός εκατομμυρίου ευρώ.. αλήθεια, ξέρει??
 
OP
OP
T

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
.....αφου απομακρυνθηκα απο το διαδικτυο για μερικες ωρες για να κανω φορματ στον υπολογιστη μου (που τωρα εγινε biturbo)  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

.....και αφου ειλικρινα συγχαρω τα αστερια της παρεας οπως warhol, panosmpos, ropaloforos, stunt κλπ, και ειλικρινα συγχωρηστε με αν ξεχναω καποιον (οπως λενε και στις βραβευσεις), που καταφεραν και ισιωσαν παλι αλλο ενα θεμα που ειχε ξεφυγει.... ;) ;) ;) ;)

..θα ηθελα να ενημερωσω το αιμοσταγες κοινο του σαιτ  :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: και ταυτοχρονα να θυμισω σε αυτο το γνωστο σε ολους νουμερο, οτι το παληκαρι andreug αναγκαστηκε να σβησει ποστ, οταν το νουμερο αρχισε να διατυπωνει χαρακτηρισμους τυπου ''μαλακα'' κτλ....

.......επισης, εκμεταλευομενος την ευκαιρια, θα ηθελα να ζητησω ταπεινα απο τους moderators, σε ενδεχομενο νεο κοψιμο της εκπομπης του γνωστου-αγνωστου νουμερου να τον  ενημερωσουν ΠΡΙΝ, αλλιως εχω την εντυπωση πως θα προσφυγει στο ΕΣΡ.... (και μετα ξερετε, ΤΗ ΓΑΜΗΣΑΜΕ) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. καμια καλη πουτανα να γαμησουμε, ΞΕΡΕΙΣ ????????????

Τη λέξη "ηλίθιος" και μόνον, γιατί αυτή μόνον είπα, έσβησε το "παλικάρι" που λες (χωρίς φυσικά να αμφισβητώ την παλικαριά του). Και την ξαναπρόφερα (τη λέξη) όπως είδες, άλλο αν δεν απάντησες επί της ουσίας, αρχίζοντας -κατά τα συνήθη- το γλύψιμο σε συμπολεμιστές γνωστού και αναμφισβήτητου ήθους, ήθος που εσύ δεν φαίνεται να έχεις. Γιατί αν είχες, θα ζητούσες συγγνώμη για τα περί Μαϊλη και "ξελιγωμένων", που ουδέποτε απέδειξες. Και αν το τόπικ έχει ξεφύγει, όπως λες, αναλογίσου τη δική σου συμβολή σ' αυτό.
Επίσης, καλό θα ήταν να μας πει το ίδιο το "παλικάρι" τι και γιατί το έσβησε, δικαιολογώντας το φυσικά. Και όχι εσύ "αντ' αυτού".
Υ.Γ. Απο πουτάνες έχει πολλές το σάϊτ στον κατάλογο. Διάλεξε μια και πήγαινε, μεγάλο παιδί είσαι.
 

Επισκέπτης
Μόνο διεκδικήσεις του στυλ "να μην καπνίζει ο διπλανός σου" θεωρείς εσύ ως θεμιτές δηλαδή;
Η απλώς θεωρείς την έννοια "παραγωγικότητα" ως θεότητα;

Μπααα. Απλά ξέρω να γράφω και να διαβάζω Ελληνικά. Για εσένα αμφιβάλω πλέον εντόνως για το κατά πόσο είσαι σε θέση να το κάνεις. ʼλλωστε βαιρέμαι να ασχοληθώ μαζί σου έχω να συμμετάσχω στον εκφυλισμό του τόπου.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τη λέξη "ηλίθιος" και μόνον, γιατί αυτή μόνον είπα, έσβησε το "παλικάρι" που λες (χωρίς φυσικά να αμφισβητώ την παλικαριά του). Και την ξαναπρόφερα (τη λέξη) όπως είδες, άλλο αν δεν απάντησες επί της ουσίας, αρχίζοντας -κατά τα συνήθη- το γλύψιμο σε συμπολεμιστές γνωστού και αναμφισβήτητου ήθους, ήθος που εσύ δεν φαίνεται να έχεις. Γιατί αν είχες, θα ζητούσες συγγνώμη για τα περί Μαϊλη και "ξελιγωμένων", που ουδέποτε απέδειξες. Και αν το τόπικ έχει ξεφύγει, όπως λες, αναλογίσου τη δική σου συμβολή σ' αυτό.
Επίσης, καλό θα ήταν να μας πει το ίδιο το "παλικάρι" τι και γιατί το έσβησε, δικαιολογώντας το φυσικά. Και όχι εσύ "αντ' αυτού".
Υ.Γ. Απο πουτάνες έχει πολλές το σάϊτ στον κατάλογο. Διάλεξε μια και πήγαινε, μεγάλο παιδί είσαι.

.....καραγκιοζακο που με εβλεπες στον υπνο σου,  :2funny: :2funny: ειπες κατα λεξη ''το μαλακα κι αν τον πλενεις'', και αναγκαστηκε το παληκαρι andreug να σβησει....(και καλα εκανε)..

και απο πουτανες ναι, το σαιτ εχει πολλες γιατι καποιοι γουσταρουμε να ενημερωνουμε..
γι αυτο δεν μπαινεις ? για να βλεπεις τι εμεις γραφουμε γι αυτες....!!!!
....ή μηπως οχι ????
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom