Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

The_Wolf

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
21
Like
22
Πόντοι
0
:) παιδια είμαι νεα ζηλανδια εδώ και 3 χρονια παιρνω σε ευρω 7500 η δουλεια μου είναι ψαρας σε μεγαλο καΐκι σπιτι ρευμα κτλ ολα πληρωμένα από το αφεντικο + 7500 χιλιαρικα καθαρα στο χερι εχω 3 γκομενες διαφορετικες στην ιδια πολη. Και μια ελαφρος μεταχειρισμένη Ferrari που την πηρα με 35 ατοκες δοσεις. Περναω ζωη και κοτα :hi:

Δε μπορουσες και συ ρε μυστη να πεις οτι εισαι μεγαλο-στελεχος επιχειρησης η κατι τετοιο; Οτι βγαζουν οι Νεοζηλανδεζοι ψαραδες 7500 χωρις νοικι, γι'αυτο εχετε μαζευτει ολοι στην Αυστραλια :confused:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.703
Like
2.447
Πόντοι
606
:) παιδια είμαι νεα ζηλανδια εδώ και 3 χρονια παιρνω σε ευρω 7500 η δουλεια μου είναι ψαρας σε μεγαλο καΐκι σπιτι ρευμα κτλ ολα πληρωμένα από το αφεντικο + 7500 χιλιαρικα καθαρα στο χερι εχω 3 γκομενες διαφορετικες στην ιδια πολη. Και μια ελαφρος μεταχειρισμένη Ferrari που την πηρα με 35 ατοκες δοσεις. Περναω ζωη και κοτα :hi:
Εσένα σε πιστεύω :2funny:δε λες ψέματα σαν τους άλλους τους γελοίους :2funny:
Μπράβο πολύ καλός τρως και φρέσκο ψαράκι,βέβαια πρόσεχε τους ιθαγενείς γιατί είναι κανίβαλοι :2funny:αν κατά λάθος βγεις από την πόλη γιά πικ νικ με καμιά γκόμενα μπορεί να σε πάρουν και να σε βράσουν σε κάνα τσουκάλι :2funny:.
Ξέρω ότι το πάσχα αντί γιά αρνί σουβλίζετε κροκοδείλους :2funny:.
Κ'εσύ καμακώνεις Ρωσσίδες τουρίστριες φαντάζομαι :2funny:
Δεν έχεις όμως μεγάλο μπαλκόνι γιά να κάθεσαι να τρως φέτα και να πίνεις καφέ :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
δημητρακη ολοι με τα λογια χτιζουν παλατια :hi:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.703
Like
2.447
Πόντοι
606
:) παιδια είμαι νεα ζηλανδια εδώ και 3 χρονια παιρνω σε ευρω 7500 η δουλεια μου είναι ψαρας σε μεγαλο καΐκι σπιτι ρευμα κτλ ολα πληρωμένα από το αφεντικο + 7500 χιλιαρικα καθαρα στο χερι εχω 3 γκομενες διαφορετικες στην ιδια πολη. Και μια ελαφρος μεταχειρισμένη Ferrari που την πηρα με 35 ατοκες δοσεις. Περναω ζωη και κοτα :hi:

Δε μπορουσες και συ ρε μυστη να πεις οτι εισαι μεγαλο-στελεχος επιχειρησης η κατι τετοιο; Οτι βγαζουν οι Νεοζηλανδεζοι ψαραδες 7500 χωρις νοικι, γι'αυτο εχετε μαζευτει ολοι στην Αυστραλια :confused:
χαχαχαχαχαχα :hi:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ηλιολουστη μερα σημερα!
Οτι πρεπει για το ξενιτεμενο ναυαγιο της κυπρου να αραξει στο μπαλκονι του να φαει τη φετουλα του και να πιει και τη φραπεδια του... ισως τραβηξει και μια καλη με τις καυλοτουριστριες που θα περνανε απο κατω... :P
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
:) παιδια είμαι νεα ζηλανδια εδώ και 3 χρονια παιρνω σε ευρω 7500 η δουλεια μου είναι ψαρας σε μεγαλο καΐκι σπιτι ρευμα κτλ ολα πληρωμένα από το αφεντικο + 7500 χιλιαρικα καθαρα στο χερι εχω 3 γκομενες διαφορετικες στην ιδια πολη. Και μια ελαφρος μεταχειρισμένη Ferrari που την πηρα με 35 ατοκες δοσεις. Περναω ζωη και κοτα :hi:
Εσύ γιατί κάνεις τον μαλάκα;
ειναι θαυμαστης του πορδομιτσου κ τον αντιγραφει,,,
γι αυτο!!! :)
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Ηλιολουστη μερα σημερα!
Οτι πρεπει για το ξενιτεμενο ναυαγιο της κυπρου να αραξει στο μπαλκονι του να φαει τη φετουλα του και να πιει και τη φραπεδια του... ισως τραβηξει και μια καλη με τις καυλοτουριστριες που θα περνανε απο κατω... :P
Καραγκιόζακο πήγες διακοπές φέτος;
Ή να ξεκινήσουμε αλλιώς: δουλεύεις ή κάθεσαι σαν τον Μήτσο και εσύ ως κλώνος του.

Σε χύνω λοιπόν εσένα και τον Καθυστερημένο29 από νότια Ελλάδα αυτές τις μέρες, όπου συνεχίζω τις διακοπές μου μετά από λίγες μέρες σε διάφορα νησιά.
Κάτσε και μαραζωσε σε όποιο μπουρδελοακινητο λιώνεις με την ζέστη και άσε εμένα να χαζεύω τις τουρίστριες στις διακοπές μου.

Όταν θα βγάλεις και εσύ χρήματα ίσως μπορέσεις να έχεις αντίστοιχο διαμέρισμα και να μπορείς να πας αντίστοιχες διακοπές.

Μέχρι τότε κλείσε το στόμα έτσι μπουκωμενος που είσαι.:sunglasses:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ηλιολουστη μερα σημερα!
Οτι πρεπει για το ξενιτεμενο ναυαγιο της κυπρου να αραξει στο μπαλκονι του να φαει τη φετουλα του και να πιει και τη φραπεδια του... ισως τραβηξει και μια καλη με τις καυλοτουριστριες που θα περνανε απο κατω... :P

Ενώ ο μπράμπους, είναι με τη λαμποργκίνι σε πολυτελές ξενοδοχείο ... το κότερο απέναντι ... και μουνάρες γύρω γύρω ...

Ξέρεις ότι ο τύπος έχει μεγιστάνες να διώχνουν τις μύγες από το αμάξι του
και να του το γυαλίζουν ;;;;;
Έχεις και μερικούς εμίρηδες να του σφουγγαρίζουν το σπίτι όταν λείπει.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ηλιολουστη μερα σημερα!
Οτι πρεπει για το ξενιτεμενο ναυαγιο της κυπρου να αραξει στο μπαλκονι του να φαει τη φετουλα του και να πιει και τη φραπεδια του... ισως τραβηξει και μια καλη με τις καυλοτουριστριες που θα περνανε απο κατω... :P
Καραγκιόζακο πήγες διακοπές φέτος;
Ή να ξεκινήσουμε αλλιώς: δουλεύεις ή κάθεσαι σαν τον Μήτσο και εσύ ως κλώνος του.

Σε χύνω λοιπόν εσένα και τον Καθυστερημένο29 από νότια Ελλάδα αυτές τις μέρες, όπου συνεχίζω τις διακοπές μου μετά από λίγες μέρες σε διάφορα νησιά.
Κάτσε και μαραζωσε σε όποιο μπουρδελοακινητο λιώνεις με την ζέστη και άσε εμένα να χαζεύω τις τουρίστριες στις διακοπές μου.

Όταν θα βγάλεις και εσύ χρήματα ίσως μπορέσεις να έχεις αντίστοιχο διαμέρισμα και να μπορείς να πας αντίστοιχες διακοπές.

Μέχρι τότε κλείσε το στόμα έτσι μπουκωμενος που είσαι.:sunglasses:



Χωχω χωχχωχ
Προσβολη

Περιμενουμε επισημη τοποθετηση (εγω περιμενω κ λαικ) καραμανη
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.703
Like
2.447
Πόντοι
606
καλησπερα ουρλουαμπερ τι λεει η γερμανια:) ενας δικος μου με ειπε αρχισανε τα κρυα:hi:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Δεν εχει αναγκη ο αρλουμπα-ουερ! Με την στολη του νυχτοφυλακα σα ρομποκοπ που ειναι θα βγαζει τη μπεμπελη... :confused:

Τωρα για μια καθυστερημενη ξενιτεμενη ψυχη τι να πω.,,
Αφιερωμενο το τραγουδι...

Φετα με λεμονι στο μπαλκονι
Και η αγαμια μου φουντωνει

Ποτε θα βρεθει τουριστρια μονη
Να τον παιξω παλι στο σαλονι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτο οτι υπαρχουν σημερα ρωσιδες στην Ελλαδα ειναι ανεκδοτο ...
τιποτα ξεχασμενες μπαμπουσκες απο τα 90's μπορει :2funny:
Η πλάκα είναι ότι φέτος δεν ήρθε κανένας τουρίστας από την Ρωσσία στην Ελλάδα :2funny:έκανε μεγάλη γκάφα :2funny::2funny::2funny:





Ηλιολουστη μερα σημερα!
Οτι πρεπει για το ξενιτεμενο ναυαγιο της κυπρου να αραξει στο μπαλκονι του να φαει τη φετουλα του και να πιει και τη φραπεδια του... ισως τραβηξει και μια καλη με τις καυλοτουριστριες που θα περνανε απο κατω... :P
Καραγκιόζακο πήγες διακοπές φέτος;
Ή να ξεκινήσουμε αλλιώς: δουλεύεις ή κάθεσαι σαν τον Μήτσο και εσύ ως κλώνος του.

Σε χύνω λοιπόν εσένα και τον Καθυστερημένο29 από νότια Ελλάδα αυτές τις μέρες, όπου συνεχίζω τις διακοπές μου μετά από λίγες μέρες σε διάφορα νησιά.
Κάτσε και μαραζωσε σε όποιο μπουρδελοακινητο λιώνεις με την ζέστη και άσε εμένα να χαζεύω τις τουρίστριες στις διακοπές μου.

Όταν θα βγάλεις και εσύ χρήματα ίσως μπορέσεις να έχεις αντίστοιχο διαμέρισμα και να μπορείς να πας αντίστοιχες διακοπές.

Μέχρι τότε κλείσε το στόμα έτσι μπουκωμενος που είσαι.:sunglasses:


Μπα τώρα που κατάλαβες τη γκάφα που έκανες και ότι Ρωσσίδες τουρίστριες φέτος στα νησιά δεν υπάρχουν ούτε γιά δείγμα το γύρισες πάλι ότι χαζεύεις της τουρίστριες?:2funny::jerking:



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
καλησπερα ουρλουαμπερ τι λεει η γερμανια:) ενας δικος μου με ειπε αρχισανε τα κρυα:hi:

Μπα με κοντομάνικο είναι αυτός :2funny:



Η πλάκα είναι που βλέποντας αυτόν είναι λες και ακούω τον αρλούμπερ :2funny:.Η Ελλάδα δεν έχει αξιοκρατεία.....η Ελλάδα δεν μπορεί να μας τα'ι'σει αλλά η Ελλάδα είναι η καλύτερη χώρα γιά διακοπές :2funny::jerking:.

Πριν από μερικά χρόνια είχε άτομα στο σά'ι'τ που είχαν έρθει Ρωσσία και είχαν δει πως είναι και είχαν καταλάβει ότι πρέπει να είναι καποιος ανώμαλος γιά να φυγει από τη Ρωσσία το καλοκαίρι γιά να πάει στην Ελλάδα :jerking:στη ζέστη και στην ακρίβεια και στην αγαμία και στην βρωμιά με τους Πακιστανούς :2funny::jerking: τώρα αυτοί οι κακομοίρηδες μέχρι και την Μάλτα θαυμάζουν :headbang::2funny::jerking:
Εγώ Ελλάδα όταν έρχομαι μόνο Φυλής και Μεταξουργείο πηγαίνω,τίποτ'άλλο δεν έχει η Ελλάδα :2funny::jerking:
Γιά μένα αν κάποιος μένει σε ένα μέρος που δεν του αρέσει γιά τα λεφτά είναι δυστηχισμένος!Κ'εμένα όταν με έφεραν Ελλάδα με εκβιασμό το 1997 υπέφερα και ταλαιπωρήθηκα.Ευτυχώς τελείωσε αυτός ο εφιάλτης :wink:

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν εχει αναγκη ο αρλουμπα-ουερ! Με την στολη του νυχτοφυλακα σα ρομποκοπ που ειναι θα βγαζει τη μπεμπελη... :confused:

Τωρα για μια καθυστερημενη ξενιτεμενη ψυχη τι να πω.,,
Αφιερωμενο το τραγουδι...

Φετα με λεμονι στο μπαλκονι
Και η αγαμια μου φουντωνει

Ποτε θα βρεθει τουριστρια μονη
Να τον παιξω παλι στο σαλονι



Έχω μιά απορία?

Ποτε θα βρεθει τουριστρια μονη
Να τον παιξω παλι στο σαλονι


Γιατί στο σαλόνι και όχι στο μπαλκόνι?:2funny:λογικά καλύτερη μαλακία θα παίζει στο μπαλκόνι,θα είναι σαν να την έχει την τουρίστρια που περνάει από κάτω δίπλα του :2funny:μπορεί και να την κοιτάει ενώ θα τον παίζει :2funny::2funny::2funny::jerking:.Ενώ στο σαλόνι θα τον παίξει με τσόντα ή με τη φαντασία του :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μήτσο , είσαι τιτάνας !
Σε παω ογκόλιθε.
Είσαι γίγαντας.

Και είσαι σε παράδεισο.
Το μάτι σου παντού γύρω, πιάνει μουναρες !
Γίγαντα !!!!!
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Τι λέει πάλι ο καθυστερημένος μογγολοπίθηκος;

33 εκατομμύρια τουρίστες ήρθαν στην Ελλάδα το 2019.

Στην Ρωσία, 5 εκατομμύρια το ίδιο έτος.

Κάντε τις αναγωγές σας.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Δεν εχει αναγκη ο αρλουμπα-ουερ! Με την στολη του νυχτοφυλακα σα ρομποκοπ που ειναι θα βγαζει τη μπεμπελη... :confused:

Τωρα για μια καθυστερημενη ξενιτεμενη ψυχη τι να πω.,,
Αφιερωμενο το τραγουδι...

Φετα με λεμονι στο μπαλκονι
Και η αγαμια μου φουντωνει

Ποτε θα βρεθει τουριστρια μονη
Να τον παιξω παλι στο σαλονι



Έχω μιά απορία?

Ποτε θα βρεθει τουριστρια μονη
Να τον παιξω παλι στο σαλονι


Γιατί στο σαλόνι και όχι στο μπαλκόνι?:2funny:λογικά καλύτερη μαλακία θα παίζει στο μπαλκόνι,θα είναι σαν να την έχει την τουρίστρια που περνάει από κάτω δίπλα του :2funny:μπορεί και να την κοιτάει ενώ θα τον παίζει :2funny::2funny::2funny::jerking:.Ενώ στο σαλόνι θα τον παίξει με τσόντα ή με τη φαντασία του :2funny::2funny::2funny::2funny:


Γιατι οσο καθυστερημενος και να ναι θα φοβαται στο μπαλκονι να τον βγαλει εξω και να...πιτσιλησει καμια ατυχη κοπελιτσα!

Οποτε παιρνει ... δουλεια για το σπιτι! Βλεπει καταγραφει στη μνημη και μετα αραζει στο σαλονι και...τον ξεπετσιαζει!!!

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι λέει πάλι ο καθυστερημένος μογγολοπίθηκος;

33 εκατομμύρια τουρίστες ήρθαν στην Ελλάδα το 2019.

Στην Ρωσία, 5 εκατομμύρια το ίδιο έτος.

Κάντε τις αναγωγές σας.
Πάλι μαλακίες γράφεις :jerking: έχω αποδήξει έχω πάει στις Η.Π.Α :2funny: ενώ εσύ έλεγες ότι δεν πήγα και τον έφαγες :2funny:Μετά έλεγες ότι δεν έχω πιστωτικές κάρτες :jerkingσας της έβαλα 2 φορές που είπες το ίδιο και τον έφαγες και πάλι :2funny:.
Λέγαν οι γελοίοι ότι παίρνω 800 ευρώ το μήνα :jerking: μετά τα έκαναν 1.200 και χτες 1,500 :2funny:.Εγώ σας απέδειξα πόσα παίρνω,και μιλάμε γιά δικά μου όχι μούφα κάποιας εταιρίας που μου έδωσαν να φωτογραφίσω :2funny::jerking:.Παρόλαυτα συνεχίζεις να λες μαλακίες :2funny::jerking:.
Πήγες να πεις γιά την Ρωσσία και είπες γιά 20 χρόνια πριν που είχες πάει :2funny::jerking:και είδες φορτηγά της δεκαετίας του 70-80 με ρυμούλκες και σκουριασμένα Lada :2funny::jerking: σα να λέει κάποιος ότι στην Κίνα όλοι πηγαίνουν με ποδήλατα :2funny::jerking:
Δεν είμαι κανένας που δεν έχει πάει πουθενά και δεν ξέρω.




Στην Τουρκία το 2019 ήρθαν 52.000.000 τουρίστες ενώ στην Ελλάδα 33.000.000 άρα η Τουρκία είναι πολύ καλύτερη από την Ελλάδα και πρέπει να πάμε εκεί να ζήσουμε :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::jerking::jerking::jerking::jerking:

Αυτή τη μαλακία με τους τουρίστες σήμερα την σκέφτηκες πολύ γιά να την γράψεις? :2funny::2funny::jerking:

Στην Ρωσσία θέλουν πολλοί να έρθουν αλλά είναι πανάκρυβα!Εισητήριο με κάτω από 400 ευρώ πηγαιν'έλα το καλοκαίρι είναι πάρα πολύ δυσκολο να βρεις.Οι τιμές στα ξενοδοχεία χωρίς να είναι τίποτα το τρομερό είναι φωτιά!:headbang:και τέλος να βγάλεις βίζα δεν είναι εύκολο και κοστίζει.Πρέπει να έχεις κλείσει ξενοδοχείο γιά να πάρεις βίζα ή να πας από γραφεία και να δώσεις γιά μπίζνες βίζα 150-200 ευρώ!
Ελλάδα πας με 30 ευρώ με την Easy jet κουβαλάς και ένα σακίδιο γιά να κοιμάσαι :2funny:και την βγάζεις:2funny:.Ρωσσία αυτό δεν γίνεται.

Μου φένεται πάλι θα το βουλώσεις γιά 2-3 μέρες και μετά θα ξαναγράψεις μιά άσχετη μαλακία :jerking::2funny:
 

Συνημμένα

  • tourkia tour.jpg
    tourkia tour.jpg
    582,9 KB · Εμφανίσεις: 34
  • tourkia tour 2.jpg
    tourkia tour 2.jpg
    817,4 KB · Εμφανίσεις: 33
  • tourkia tour 3.jpg
    tourkia tour 3.jpg
    540,1 KB · Εμφανίσεις: 34

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Και οπως ειπαμε ελλαδα ζεις με κοστος...3€ την ημερα!

Πρωι πρωινο απο τη μαμα σπιτι

Μετα μπανιο στον Αλιμο με το λεωφορειο τσαμπα με την αθενα καρντ για τους ανεργους με φραπε απο το σπιτι και στην επιστροφη ενα φαλαφελ των 1,20€ στο χερι να φυγει η λιγουρα...

Μεσημερι σπιτικο φαι απο τη μανουλα

Απογευμα φρουτακι καθαρισμενο απο τη μαμα και φραπε φτιαγμενο στο σπιτι

Βραδυ βολτα με φιλο και μπυρα φιξ απο το περιπτερο μεγαλο κουτακι 1,80€

Και.... 1 φορα το μηνα ενα γαμησι του 10ρικου στο μεταξι...

Τα υπολοιπα 100-200 του χαρτζιλικιου πανε στην ακρη αποταμιευση!

Παραδεισος η ελλαδιτσα μας!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καραφλομήτσαινα,θα πάρεις τον Λαλάκη αρμενική βίζιτα τώρα που εξοστρακίστηκε από το μπουρδέλα;
Να τον νοικιάζεις στον Αλγερινό να ξεκουράσεις και συ την τρύπα σου...:confused::confused::confused:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω 5 πράγματα εκεί κάτω στην Ελλάδα, ξεσηκωθηκστε για της μάσκες και για μειώσεις μισθών και ότι ζείτε σαν φουκαράδες εδώ και χρόνια και δεν ξεσηκωθηκε κάνεις για τους μισθούς και συντάξεις δεν μπορώ να το καταλάβω :jerking: η έχει ακομα λίπος μεγάλο μέρος της κοινωνίας η δεν ξέρω και εγώ τι να πω, σας φερανε και τους λαθρομετανάστες, οι ελλεινιδες είναι χειρότερες από ότι ήταν μου έχουν πει, τι να πω :jerking::headbang: στην Ιρλανδία η Ισλανδία το χαράτσι δεν το πλήρωσαν και χωσανε και κάνα χρόνο φυλακή μερικούς τραπεζιτες, εκεί σας έχουν κατά κλέψει τα πάντα και δεν μιλάει κανείς :2funny: οι φουκαράδες δεν έχουν δύναμη να ξεσηκωθουν, η μεσαία τάξη έχει λίπος ακόμα, οι λαθρο έχουν επιδόματα ΓΑΜΑΝΕ στο Μεταξουργείο, φαΐ τσάμπα, δεν υπάρχει λόγος επανάστασης βλέπω, οι φουκαράδες όμως φύγανε εξωτερικό κάποιοι και μας κάνανε ρεζίλι :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom