Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο Μητσος ελεγε κατι μαλακιες αν μεινουμε ανεργοι τι θα κανουμε, θα πεθανουμε στην πεινα κλπ.

Αν μεινω ανεργος, εχω επιδομα ισο με οτι παιρνω τωρα σαν μισθο για 14 μηνες. Εχω περιθαλψη , δε θα εχω κανενα αγχος. Κατι θα βρω (μιας και ξερω πως ειναι να δουλευει κανεις). μπορει σε εξι μηνες, μπορει σε 12 , κατι θα βρεθει.

Ο Δημητρακης αν χασει κανα σπιτι η αν του σταματησουν τα επιδοματα, σε ενα μηνα θα ειναι κατω απο καμια γεφυρα της αγιας πετρουπολης να τον χεζουν για 20 ευρω.

Ναι αν πέσει στην Ελλάδα ένας μετορίτης και μου καταστρέψει όλα τα σπίτια,και αν ο Δούναβης πνίξει όλη τη Βουδαπέστη και αν αναστηθεί ο Γιαρουζέλσκι και στην Πολωνία ξανάρθουν οι κομμουνιστές στην εξουσία και δημεύσουν της περιουσίες τότε ναι θα πεινάσω :2funny::2funny::2funny:
Κάτι θα βρω να κάνω :2funny: ο νυχτοφύλακας έχει βάλει πολλές ενδιαφέρουσες αγγελίες γιά δουλειά στη Γερμανία :2funny:.Τα επιδόματα είναι γιά 6 μήνες ένα ποσοστό του μισθού μετά παίρνεις 400 ευρώ το μήνα συν σου πληρώνουν το ενοίκιο τα λέει το παιδί στο βίντεο.
Πόσο κακομοίρηδες είσαστε :headbang::headbang::headbang:

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Οι τιμες για σπονσορινγκ πρεπει να εχουν πεσει δραματικα.

Οι Ουκρανες εμειναν αγαμητες, ο χειμωνας ερχεται οι σπονσορες θα κανουν πισω. Οι τιμες σε ξενοδοχεια πεφτουν.

Πρεπει να ειναι ιδανικη περιοδος για οσους εχουν ρευστοτητα
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ο Μητσος ελεγε κατι μαλακιες αν μεινουμε ανεργοι τι θα κανουμε, θα πεθανουμε στην πεινα κλπ.

Αν μεινω ανεργος, εχω επιδομα ισο με οτι παιρνω τωρα σαν μισθο για 14 μηνες. Εχω περιθαλψη , δε θα εχω κανενα αγχος. Κατι θα βρω (μιας και ξερω πως ειναι να δουλευει κανεις). μπορει σε εξι μηνες, μπορει σε 12 , κατι θα βρεθει.

Ο Δημητρακης αν χασει κανα σπιτι η αν του σταματησουν τα επιδοματα, σε ενα μηνα θα ειναι κατω απο καμια γεφυρα της αγιας πετρουπολης να τον χεζουν για 20 ευρω.

Ναι αν πέσει στην Ελλάδα ένας μετορίτης και μου καταστρέψει όλα τα σπίτια,και αν ο Δούναβης πνίξει όλη τη Βουδαπέστη και αν αναστηθεί ο Γιαρουζέλσκι και στην Πολωνία ξανάρθουν οι κομμουνιστές στην εξουσία και δημεύσουν της περιουσίες τότε ναι θα πεινάσω :2funny::2funny::2funny:
Κάτι θα βρω να κάνω :2funny: ο νυχτοφύλακας έχει βάλει πολλές ενδιαφέρουσες αγγελίες γιά δουλειά στη Γερμανία :2funny:.Τα επιδόματα είναι γιά 6 μήνες ένα ποσοστό του μισθού μετά παίρνεις 400 ευρώ το μήνα συν σου πληρώνουν το ενοίκιο τα λέει το παιδί στο βίντεο.
Πόσο κακομοίρηδες είσαστε :headbang::headbang::headbang:











Θα μεινεις στον δρομο οταν σε ψησει ο Αλγερινος γκομενος σου να του τα γραψεις
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο Μητσος ελεγε κατι μαλακιες αν μεινουμε ανεργοι τι θα κανουμε, θα πεθανουμε στην πεινα κλπ.

Αν μεινω ανεργος, εχω επιδομα ισο με οτι παιρνω τωρα σαν μισθο για 14 μηνες. Εχω περιθαλψη , δε θα εχω κανενα αγχος. Κατι θα βρω (μιας και ξερω πως ειναι να δουλευει κανεις). μπορει σε εξι μηνες, μπορει σε 12 , κατι θα βρεθει.

Ο Δημητρακης αν χασει κανα σπιτι η αν του σταματησουν τα επιδοματα, σε ενα μηνα θα ειναι κατω απο καμια γεφυρα της αγιας πετρουπολης να τον χεζουν για 20 ευρω.

Ναι αν πέσει στην Ελλάδα ένας μετορίτης και μου καταστρέψει όλα τα σπίτια,και αν ο Δούναβης πνίξει όλη τη Βουδαπέστη και αν αναστηθεί ο Γιαρουζέλσκι και στην Πολωνία ξανάρθουν οι κομμουνιστές στην εξουσία και δημεύσουν της περιουσίες τότε ναι θα πεινάσω :2funny::2funny::2funny:
Κάτι θα βρω να κάνω :2funny: ο νυχτοφύλακας έχει βάλει πολλές ενδιαφέρουσες αγγελίες γιά δουλειά στη Γερμανία :2funny:.Τα επιδόματα είναι γιά 6 μήνες ένα ποσοστό του μισθού μετά παίρνεις 400 ευρώ το μήνα συν σου πληρώνουν το ενοίκιο τα λέει το παιδί στο βίντεο.
Πόσο κακομοίρηδες είσαστε :headbang::headbang::headbang:











Θα μεινεις στον δρομο οταν σε ψησει ο Αλγερινος γκομενος σου να του τα γραψεις

Προς το παρόν εσύ είσαι κακομοίρης :2funny:και άφραγκος :2funny:Με το όταν και αν και θα :2funny::jerking:
Τον Αλγερινό έχω να τον δω πάνω από 1 χρόνο :2funny:Κριμα που δεν έρχονται πιά φουκαράδες που έψαχναν γιά δουλειά γιατί είχαν πολύ πλάκα :2funny::headbang:
Γιατί σταμάτησες να γράφεις ότι είσαι πιλότος?:2funny::2funny::2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Οι τιμες για σπονσορινγκ πρεπει να εχουν πεσει δραματικα.

Οι Ουκρανες εμειναν αγαμητες, ο χειμωνας ερχεται οι σπονσορες θα κανουν πισω. Οι τιμες σε ξενοδοχεια πεφτουν.

Πρεπει να ειναι ιδανικη περιοδος για οσους εχουν ρευστοτητα



Ήδη ο Άρχοντας κανονίζει ΝΤΟΥΕΤΟ, Πολωνή και Ουκρανη στην ίδια τιμή θα έχει δύο σπονσορετες !!!!
και αν φέρει Βαλκανιο Πουτσαρα ή Rigas κόβει τα έξοδα στη μέση....

Ετη φωτός μπροστά ο Άρχων του παίγνιου , μυρίστηκε αδυναμία της πιάτσας και θα μπει να τα γαμησει όλα...
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Rigass:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • 301FC454-E8F0-4159-9783-F64CD9BF5B7B.jpeg
    301FC454-E8F0-4159-9783-F64CD9BF5B7B.jpeg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 30

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ρε μάγκες, σκεφτείτε τι έγινε όταν είχαμε κάπιταλ κοντρόλς και δεν μπορούσαν να βγουν λεφτά από την χώρα.

Ο Δημητράκαρος θα πρέπει να ρούφηξε περισσότερες κουράδες από ότι ο Vothros με το τριαξονικό.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ο Μητσος ελεγε κατι μαλακιες αν μεινουμε ανεργοι τι θα κανουμε, θα πεθανουμε στην πεινα κλπ.

Αν μεινω ανεργος, εχω επιδομα ισο με οτι παιρνω τωρα σαν μισθο για 14 μηνες. Εχω περιθαλψη , δε θα εχω κανενα αγχος. Κατι θα βρω (μιας και ξερω πως ειναι να δουλευει κανεις). μπορει σε εξι μηνες, μπορει σε 12 , κατι θα βρεθει.

Ο Δημητρακης αν χασει κανα σπιτι η αν του σταματησουν τα επιδοματα, σε ενα μηνα θα ειναι κατω απο καμια γεφυρα της αγιας πετρουπολης να τον χεζουν για 20 ευρω.

Ναι αν πέσει στην Ελλάδα ένας μετορίτης και μου καταστρέψει όλα τα σπίτια,και αν ο Δούναβης πνίξει όλη τη Βουδαπέστη και αν αναστηθεί ο Γιαρουζέλσκι και στην Πολωνία ξανάρθουν οι κομμουνιστές στην εξουσία και δημεύσουν της περιουσίες τότε ναι θα πεινάσω :2funny::2funny::2funny:
Κάτι θα βρω να κάνω :2funny: ο νυχτοφύλακας έχει βάλει πολλές ενδιαφέρουσες αγγελίες γιά δουλειά στη Γερμανία :2funny:.Τα επιδόματα είναι γιά 6 μήνες ένα ποσοστό του μισθού μετά παίρνεις 400 ευρώ το μήνα συν σου πληρώνουν το ενοίκιο τα λέει το παιδί στο βίντεο.
Πόσο κακομοίρηδες είσαστε :headbang::headbang::headbang:











Θα μεινεις στον δρομο οταν σε ψησει ο Αλγερινος γκομενος σου να του τα γραψεις

Προς το παρόν εσύ είσαι κακομοίρης :2funny:και άφραγκος :2funny:Με το όταν και αν και θα :2funny::jerking:
Τον Αλγερινό έχω να τον δω πάνω από 1 χρόνο :2funny:Κριμα που δεν έρχονται πιά φουκαράδες που έψαχναν γιά δουλειά γιατί είχαν πολύ πλάκα :2funny::headbang:
Γιατί σταμάτησες να γράφεις ότι είσαι πιλότος?:2funny::2funny::2funny:







Γιατι καλη μου εχεις να τον δεις πανω απο ενα χρονο?
Μαλωσατε γιατι γαμουσε και τον Μαρκελο?

Τον τελευταιο μηνα ανεβασα live φωτο απο Μυκονο, Βαλτικη ενω υπαρχει και η μαρτυρια του aegeanorg οτι βρεθηκαμε πριν 2 βδομαδες στην Ροδο

Φουκαρα Δημητρακη πηγες βολτα σε κανα εμπορικο τον τελευταιο μηνα?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οι τιμες για σπονσορινγκ πρεπει να εχουν πεσει δραματικα.

Οι Ουκρανες εμειναν αγαμητες, ο χειμωνας ερχεται οι σπονσορες θα κανουν πισω. Οι τιμες σε ξενοδοχεια πεφτουν.

Πρεπει να ειναι ιδανικη περιοδος για οσους εχουν ρευστοτητα



Ήδη ο Άρχοντας κανονίζει ΝΤΟΥΕΤΟ, Πολωνή και Ουκρανη στην ίδια τιμή θα έχει δύο σπονσορετες !!!!
και αν φέρει Βαλκανιο Πουτσαρα ή Rigas κόβει τα έξοδα στη μέση....

Ετη φωτός μπροστά ο Άρχων του παίγνιου , μυρίστηκε αδυναμία της πιάτσας και θα μπει να τα γαμησει όλα...

Λευκορρωσίδα και Ουκρανή σε πολωνικό περιβάλλον με Πολωνέζες στο stand by.Θα δράσω και επί του εδάφους στα high end clubs που συχνάζουν οι σπονσορέτες.Δύσκολα αντιστέκονται στη Βαλκάνια γοητεία.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
σε μαθαμε κυρ πουστρακο απο κουνια οτι ονειρευεσαι κωλοδαχτυλα και τρενακια με τ αφεντικο σου τον βλακμαν, για αυτο και τρελενεσαι οταν αναφερομαστε σε αυτον- λες και ειναι ο γκομενος σου- ξεφωνημενη
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Θα τυφλωθουν από το μπλε χυσι του Αρχοντος οι μπινέδες ...
ησυχασε θα ερθει και η σειρα σου με τον γκομενο σου τον βλακμαν- αγκαλιτσα στην μυκονο - αγναντευοντας το ηλιοβασιλεμα - θα παιζετε κοπρολαγνιες
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
σε μαθαμε κυρ πουστρακο απο κουνια οτι ονειρευεσαι κωλοδαχτυλα και τρενακια με τ αφεντικο σου τον βλακμαν, για αυτο και τρελενεσαι οταν αναφερομαστε σε αυτον- λες και ειναι ο γκομενος σου- ξεφωνημενη





Eιμαστε πιστοι στρατιωτες του Βαλκανιου Αρχοντα

Δεν τραβαω ξιφος σε εσενα λογω αναρτησεων σου σε αλλα νηματα

Οι ομοφυλοφυλιες που αναφερεις δεν εχουν θεση στο στρατευμα μας

Αν θες να δεις πουστριλικια κοιτα τον δημητρακη με τους αραβοτουρκους φιλους του
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Αναξιοπιστος εντελως ειναι πλεον ... οτι ναναι γραφει :confused:
το παιιντι εμπλεπε πολυ παραμυτθα μικρο - και ντου μεινε..


Ουστ ρε μόμολο από δω τώρα που σοβαρευει το παίγνιο τουμπεκιασου.

Κάτσε στη γωνία σου και κωλοδαχτυλιάσου ....

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
προσεχε λουγκριτια μην σε πετυχω σε καμμια γωνια και σε αφησω εγκυο- τοιχο τοιχο να πηγαινεις σαν την καβουρινα- τελειωμενη
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
σε μαθαμε κυρ πουστρακο απο κουνια οτι ονειρευεσαι κωλοδαχτυλα και τρενακια με τ αφεντικο σου τον βλακμαν, για αυτο και τρελενεσαι οταν αναφερομαστε σε αυτον- λες και ειναι ο γκομενος σου- ξεφωνημενη





Eιμαστε πιστοι στρατιωτες του Βαλκανιου Αρχοντα

Δεν τραβαω ξιφος σε εσενα λογω αναρτησεων σου σε αλλα νηματα

Οι ομοφυλοφυλιες που αναφερεις δεν εχουν θεση στο στρατευμα μας

Αν θες να δεις πουστριλικια κοιτα τον δημητρακη με τους αραβοτουρκους φιλους του

Ζώα και κακομοίρηδες είσαστε :2funny:ο ένας έφαγε λεφτά με μιά εντελώς μέτρια :2funny: που δεν του καθόταν κιόλας :2funny:κ εσύ πήγες σε μιά 35χρονη και έμεινες σε ένα δωμάτιο :2funny:
Πες στο Βαλκάνιο φουκαρά να σου γνωρίσει καμιά φίλη της Γερμανίδας του :2funny:


προσεχε λουγκριτια μην σε πετυχω σε καμμια γωνια και σε αφησω εγκυο- τοιχο τοιχο να πηγαινεις σαν την καβουρινα- τελειωμενη

Δεν έχει τι άλλο να κάνει ο γεροιωσήφ και κάθεται και γράφει :2funny::jerking:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Σκατομητσαινα

Ρουφα το καβλι του Καμηλιέρη ..


:2funny::2funny::2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ξεροχύνω στο Site με Πορνομετανάστη, Κμαν, Λάκαρο, Σαβ, λοιπούς αντισυμβατικούς , Έλληνες Πατριώτες και αντικαραντινάκιδες! :rockon::rockon::rockon::rockon::wanker::wanker::wanker:
Ξεφτιλίκι και απαξία σε Αριστερούς, Πουλιά και μισάνθρωπους Gastarbeiter :shit::takethis::piss:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ξεροχύνω στο Site με Πορνομετανάστη, Κμαν, Λάκαρο, Σαβ, λοιπούς αντισυμβατικούς , Έλληνες Πατριώτες και αντικαραντινάκιδες! :rockon::rockon::rockon::rockon::wanker::wanker::wanker:
Ξεφτιλίκι και απαξία σε Αριστερούς, Πουλιά και μισάνθρωπους Gastarbeiter :shit::takethis::piss:


Είδες πόσο γελοίος είναι?:2funny:πήγε και έβαλε τα λεφτά όλων των φουκαράδων του ορόφου :2funny:φένεται καθαρά ότι είναι από διαφορετικούς πάκους διαφορετικών ανθρώπων :2funny:Εγινε ακομα πιο ρεζίλι απ'ότι αν έβαζε ένα διαμέρισμα και να έλεγε ότι είναι δικό του όπως έκανε ο Βλάκμαν :2funny:
Όλο και κάποιος θα τον πίστευε :2funny:τώρα αποδείχτηκε ακόμα πιό γελοίος γιατί κανένας δεν κρατάει τόσα λεφτά στο σπίτι!:2funny:Εγώ τα λεφτά στην τράπεζα τα έχω (τωρα σταματισα να μαζευω γιατί πόσο πια?!) σπίτι παίρνω αυτά που είδατε ότι μου στέλνουν κάθε μήνα για να πάρω πράγματα και να περάσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom