Νέα

Εργασία στο εξωτερικό vs. μένουμε Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27K
  • Εμφανίσεις 998K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Να απογορευθει η εξοδος των ανδρων εως 45 απο τη χωρα;

  • Ναι, ειναι λιποταξια

    Ψήφοι: 89 25,0%
  • Οχι, δεν κινδυνει η πατρις

    Ψήφοι: 267 75,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εχω δει πολλους να τρώνε πορτα αλλα συνηθως ειναι κακομοιρηδες σα το νυχτοφυλακα ή τον Red  :2funny:
 Για μένα εχουν γραψει οσοι ηρθαν στις ντίσκο τι γινεται οταν παω  :2funny:
 Μπορεί να περιμένει ουρά για να περάσουν από το μηχάνημα και ουρά για να πληρώσουν και να μπουν μέσα....εγω περνάω χωρις να περιμένω δε με ψάχνουν και πολλές φορές δε χρειαζεται να δείξω τη V.I.P  κάρτα γιατι με ξέρουν  :2funny:ή τους δείχνω τη V.I.P καρτα και μπαίνω τσάμπα εγω και αν είναι κάποιος μαζί μου,και ο κόσμος που περιμένει να πληρώσει για να μπει τα παίζει! :2funny:
 Οτι ολοι γυριζουν οταν σκάω μύτη με το σιδερένιο άλογο και κατεβαίνω με τα φίδια ειναι άλλο θέμα  :2funny:.
  Για ολα αυτα εχουν γραψει άτομα που ήρθαν και βγήκαμε μαζί στα κλαμπ.Ολα αυτα υπάρχουν στο σάϊτ και οποιος θελει τα βρίσκει και τα διαβάζει.

Λογια φαφλατά που δεν μπορεις να αποδειξεις τιποτα.
Το αμαξι σου σε ηλικια συνταξης
Και ντυμενος σαν καρναβαλι.

Αν σε αφηνουν να μπεις ειναι γιατι δεν θελουν να χασουν την μασκοτ χαχαχαχασα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Το όνειρο του ο  Gastarbeiter το έγραψε μόνος του! Θέλει να έρθει σε Ελληνικό τουριστικό προορισμό και να το παίξει σνομπ μεγιστάνας! Ότι κάνει και εδώ δηλαδή! :2funny:

Αυτα τα λες εσυ που η σκατοψυχιαση σου εχει χτυπησει κοκκινο και πηρες ενα αποσπασμα απο τα λεγομενα μου με σκοπό να δημιουργησεις εντυπωσεις χαχαχα

Δεν πειραζει ομως..... θα στο ξαναπαραθεσω μπας κ τωρα κανεις πως καταλαβες  :2funny: :2funny: :2funny:


Γεια  σας έχει έρθει ο Θείος μου στην Γερμανία και ψάχνει για δουλειά είτε σου κουζίνα είτε οικοδομή.. από κουζίνα ξέρει πολύ καλα.. από οικοδομές ξέρει σχεδόν τα πάντα και υδραυλικά.. όποιος ενδιαφέρετε παρακαλώ 015732229541

              Ευχαριστώ


Μια αγγελια μαζι με τα φιλιά μου στους κακοψυχους του θρεντ, ψευταρακη29 κ aegeanorg. Που προσπαθουν να παρουσιασουν πως εγω βαζω αγγελιες κ παιρνω κοσμο στον λαιμο μου.
Ενω εγω ξερω πως υπαρχει κοσμος που ενδιαφερετε για γερμανια για μια νεα αρχη στην ζωη του.

Ο "θειος" αν ειναι λιγο εξυπνος, σε μισο χρονο μπορει να καθαριζει 2.500€ καθαρα!

Ο δημητρακης κλασικα για αντιλογο θα μπαχαλιασει μόνο χωρις να εχει να προτεινει κατι αλλο χαχαχα

Ο aegeanorg θα προτεινει σεζον στην ροδο 6 μηνες για 6.000€ , δουλεια 12 ωρες την μερα στην καλυτερη κ 30 μερες τον μηνα. Στο τελος του 6μηνου επιστροφη στο χωριο σου χαχαχα. Προοπτικη απολυτως καμμια. Θα φυγεις με 4 χιλιαρικα γιατι εχεις τσιγαρα κινητο φαρμακα ψωνια. Θα γυρισεις πισω στο χωριο κ φτωχα φτωχα θα περιμενεις να ξαναρχισει η σεζον να ξαναπαρακαλας τον aegeanorg και παλι....

Για αυτο με μισουν, γιατι ανοιγω τα ματια σε καποιους. Σου λεει κατσε ρε urlauber , ο αλλος με παρακαλουσε για σεζον στην ροδο, μου μιλουσε στον πληθυντικο ενω τωρα ερχετε σαν πελατης κ λογω κορονοιου του κανουμε και πιπες, και φευγοντας μας αφηνει κ μπερμπουαρ χωρις καν να μας κοιταει, αλλα αφοσιωμενος στο κινητο του μας λεει: τα ρεστα δικα σου    και πως θα νοιωθω ανωτερος τωρα??   Ατιμε urlauber μας χαλας την πιατσα... χαχχαχαχ
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αυτα τα λες εσυ που η σκατοψυχιαση σου εχει χτυπησει κοκκινο και πηρες ενα αποσπασμα απο τα λεγομενα μου με σκοπό να δημιουργησεις εντυπωσεις χαχαχα

Δεν πειραζει ομως..... θα στο ξαναπαραθεσω μπας κ τωρα κανεις πως καταλαβες  :2funny: :2funny: :2funny:


Γεια  σας έχει έρθει ο Θείος μου στην Γερμανία και ψάχνει για δουλειά είτε σου κουζίνα είτε οικοδομή.. από κουζίνα ξέρει πολύ καλα.. από οικοδομές ξέρει σχεδόν τα πάντα και υδραυλικά.. όποιος ενδιαφέρετε παρακαλώ 015732229541

              Ευχαριστώ


Μια αγγελια μαζι με τα φιλιά μου στους κακοψυχους του θρεντ, ψευταρακη29 κ aegeanorg. Που προσπαθουν να παρουσιασουν πως εγω βαζω αγγελιες κ παιρνω κοσμο στον λαιμο μου.
Ενω εγω ξερω πως υπαρχει κοσμος που ενδιαφερετε για γερμανια για μια νεα αρχη στην ζωη του.

Ο "θειος" αν ειναι λιγο εξυπνος, σε μισο χρονο μπορει να καθαριζει 2.500€ καθαρα!

Ο δημητρακης κλασικα για αντιλογο θα μπαχαλιασει μόνο χωρις να εχει να προτεινει κατι αλλο χαχαχα

Ο aegeanorg θα προτεινει σεζον στην ροδο 6 μηνες για 6.000€ , δουλεια 12 ωρες την μερα στην καλυτερη κ 30 μερες τον μηνα. Στο τελος του 6μηνου επιστροφη στο χωριο σου χαχαχα. Προοπτικη απολυτως καμμια. Θα φυγεις με 4 χιλιαρικα γιατι εχεις τσιγαρα κινητο φαρμακα ψωνια. Θα γυρισεις πισω στο χωριο κ φτωχα φτωχα θα περιμενεις να ξαναρχισει η σεζον να ξαναπαρακαλας τον aegeanorg και παλι....

Για αυτο με μισουν, γιατι ανοιγω τα ματια σε καποιους. Σου λεει κατσε ρε urlauber , ο αλλος με παρακαλουσε για σεζον στην ροδο, μου μιλουσε στον πληθυντικο ενω τωρα ερχετε σαν πελατης κ λογω κορονοιου του κανουμε και πιπες, και φευγοντας μας αφηνει κ μπερμπουαρ χωρις καν να μας κοιταει, αλλα αφοσιωμενος στο κινητο του μας λεει: τα ρεστα δικα σου    και πως θα νοιωθω ανωτερος τωρα??   Ατιμε urlauber μας χαλας την πιατσα... χαχχαχαχ


γιατι δεν παει σε καποιο ελληνικο νησι να δουλεψει?


ixoss.png



 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.703
Like
2.447
Πόντοι
606
καλησπερα :hi: ουρλαουμπερ :) ενας πολυ καλος σερβιτορος που ξερω αλλα μιλαμε για την ελιτ εξυπερετει 200 ατομα μονος σαν 1 σερβιτορος δηλαδη πηγαινει τα φαγητα τα πρωτα κτλ πριν κορονοιο καθαριζε με μπουρμπουαρ σεζον καλοκαιρι 15000 σορυ 15000 πριν κορονοιο  ευρω καθαρα    και ειναι 56 ετων αλλα στεγνος φετες δηλαδη και υπερκινητικος α ξεχασα το αφεντικο του δηνει φευγοντας 60 κιλα ελαιολαδο και κανα ξιφια παγωμενο μικρο κουταβακι :grin: +500 ευρω εξτρα δωρο :hi: :grin: αλλα δουλεια την ημερα 13 ωρες :grin: :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το όνειρο του ο  Gastarbeiter το έγραψε μόνος του! Θέλει να έρθει σε Ελληνικό τουριστικό προορισμό και να το παίξει σνομπ μεγιστάνας! Ότι κάνει και εδώ δηλαδή! :2funny:
Η πλάκα είναι ότι οσοι ειναι στ αληθεια άνετοι δε σνομπάρουν ουτε τα γκαρσόνια ούτε τους ταξιτζήδες.Οσοι ειναι φτωχομπινέδες τους σνομπάρουν και φέρονται ετσι.Π.χ. μια φίλη μου Ουκρανη (που την εβαζα να παίρνει το παγωτό στο στομα και την εβγαζα φωτογραφια τους ταξιτζήδες τους σνομπάρει  :2funny:ας είναι στο ίδιο επίπεδο μ αυτους  :2funny:
 Η πλάκα ειναι οτι αν πας Γερμανια ή Αγγλια ολοι αυτοι που σου μίλαγαν το καλοκαίρι στη Ρόδο για τη μεγάλη ζωη που κάνουν εκεί  :jerking:θα αποφύγουν να συναντηθούν μαζι σου για να μην δεις τα χάλια τους  :headbang:και αν τους πεις οτι ολοι εκει ζουνε  :shit: θα σου φέρουν παραδειγμα κάποιον Έλληνα εκει που εχει αγωρασει σπιτι και εχει λεφτα :2funny:
  Αφού είναι τόσο καλά στη Γερμανια γιατι δεν κάθονται εκει? :2funny:και σαν τρελοι κανουν στην άδεια τους να πσνε στην Ελλάδα ? :2funny:
 Εγω Ελλάδα δε θελω με τίποτα να παω ειδικα καλοκαίρι που πάνε αυτοι  :headbang:να φάω ζεστη :headbang:να φοβάμαι μη μου κλέψουν τιποτα ή να με πλησιάζουν 20-30 ζητιάνοι τη μέρα  :2funny:να ειναι ολα πανάκριβα  :headbang:
  Για το τι ανεσεις εχει στη Ρωσσία,αν έχω γκομενες και πως ζω το εχουν πει τα άτομα που έχουν ερθει και με έχουν βρει.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
καλησπερα :hi: ουρλαουμπερ :) ενας πολυ καλος σερβιτορος που ξερω αλλα μιλαμε για την ελιτ εξυπερετει 200 ατομα μονος σαν 1 σερβιτορος δηλαδη πηγαινει τα φαγητα τα πρωτα κτλ πριν κορονοιο καθαριζε με μπουρμπουαρ σεζον καλοκαιρι 13000 ευρω  και ειναι 56 αλλα στεγνος φετες δηλαδη και υπερκινιτικος  :hi:

Ο σερβιτορος ναι ,αλλα αυτος που βρισκεται στα παρασκηνια ,κουζινα, καθαριστριες κτλ ειναι στα ποσά κ στις συνθηκες που ανεφερα.

Εδω καλος σερβιτορος γνωστος μου καθαριζει περιπου 3.000€ τον μηνα , με 25 μερες τον μηνα. Αλλα μιλαει καλα γερμανικα. Αυτα ειναι τα ποσά συνηθως σε καλα πόστα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Οταν εγω παραθετω αγγελιες μπας και σωθει κανας κακομοιρης που χρειαζεται βοηθεια ,ο aegean εβγαζε σκατοψυχιαση κ ειρωνια απεναντι στον κακομοιρη υποψηφιο.
Οποιος μιλάει την γλωσσα δεν χρειαζεται εμενα, εχει αμετρητες αγγελιες στο ιντερνετ να βρει αμεσα δουλεια με πολυ καλό μισθό.

Ο aegean βγαζοντας τοξικοτητα προτεινε ακουσον ακουσον: να οαει ο υποψηφιος ,ως θυμα ......στην λευκορωσια......χαχαχαχα ;) :2funny: να κανει τι?????
Αυτο ποτέ δεν μας το ειπε.


Τσαμπικε
-τι να κανει ο αλλος στην λευκορωσια?
-γιατι δεν πας εσυ να επενδυσεις αφου ειναι τόσο καλα?
-για την κορεανα θα ταξιδευες εως μοσχα?
-θα καθοσουν να σε χεσουν κ θα εχυνες στο πεπονι των γονιων σου πριν τους το σερβιρεις? Αν ναι γιατι? Αν οχι γιατι?

Χαχχαχα
Καβλωνω οταν υποχρεωνω τα τρολ σε αλαλία, να διαβαζουν και να μην μπορουν να απαντησουν χαχχχχα
 

Συνημμένα

  • tragiko bazo.jpg
    tragiko bazo.jpg
    47,3 KB · Εμφανίσεις: 30
  • images.png
    images.png
    6,5 KB · Εμφανίσεις: 37

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Δημητρη πες λιγο για τους πιρφορους που λενε οτι η Ελλαδα ειναι η καλυτερη χωρα του κοσμου. Κανε λιγο μια αναλυση για τα αρνητικα της Ελλαδας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οταν εγω παραθετω αγγελιες μπας και σωθει κανας κακομοιρης που χρειαζεται βοηθεια ,ο aegean εβγαζε σκατοψυχιαση κ ειρωνια απεναντι στον κακομοιρη υποψηφιο.
Οποιος μιλάει την γλωσσα δεν χρειαζεται εμενα, εχει αμετρητες αγγελιες στο ιντερνετ να βρει αμεσα δουλεια με πολυ καλό μισθό.

Ο aegean βγαζοντας τοξικοτητα προτεινε ακουσον ακουσον: να οαει ο υποψηφιος ,ως θυμα ......στην λευκορωσια......χαχαχαχα ;) :2funny: να κανει τι?????
Αυτο ποτέ δεν μας το ειπε.


Τσαμπικε
-τι να κανει ο αλλος στην λευκορωσια?
-γιατι δεν πας εσυ να επενδυσεις αφου ειναι τόσο καλα?
-για την κορεανα θα ταξιδευες εως μοσχα?
-θα καθοσουν να σε χεσουν κ θα εχυνες στο πεπονι των γονιων σου πριν τους το σερβιρεις? Αν ναι γιατι? Αν οχι γιατι?

Χαχχαχα
Καβλωνω οταν υποχρεωνω τα τρολ σε αλαλία, να διαβαζουν και να μην μπορουν να απαντησουν χαχχχχα
Αν ειναι να καταντήσουν σαν εσενα καλυτερα το Μονσελά  :2funny:μια κ έξω  :2funny:
  Αυτή που βαζεις συνεχεια φωτογραφια ειναι πραγματική γκομενα και την  :knockinb:.Αυτή που μας βρήκες εσυ ειναι κλεμμενη φωτογραφια απο το ιντερνετ  ;)
  Ο καθρέφτης που έχω στο γαϊδουράκι μου εχει περισσότερη μνήμη απο το τηλεφωνο σου  :2funny:
Δημητρη πες λιγο για τους πιρφορους που λενε οτι η Ελλαδα ειναι η καλυτερη χωρα του κοσμου. Κανε λιγο μια αναλυση για τα αρνητικα της Ελλαδας.
Η Ελλάδα σίγουρα δεν είναι καθόλου καλή χωρα για να ζει κανείς αλλα απο το να καταντήσει κανεις σαν αυτόν ή τον Βλάκμαν καλυτερα Ελλάδα  :2funny:αφου αυτοι παντα γυρνάνε στην Ελλαδα για να πεθάνουν  :priest:
  Οποιος εχει σπιτι στην Ελλαδα και  ένα χαρτζιλίκι 300-400 ευρω το μηνα ουτε το σκέφτεται να φύγει στο εξωτερικο  :2funny:
  Νομίζεις αν αυτος ο φουκαρας δε χρωσταγε στις τράπεζες και δεν τον κυνηγούσε η πρώην γυναίκα του για διατροφή θα έφευγε ποτέ στη Γερμανία? :headbang:
  Εγω απευθύνομαι σε άτομα που έχουν απο 700-800 ευρώ και πάνω και μπορώ να τους συμβουλεψω να έρθουν Ρωσσία αν έχουν 300-400 και μένουν με τους γονείς τους ας κάτσουν Ελλαδα.Αν τώρα δεν εχουν ουτε 300 το μηνα κει δεν εχουν που να μείνουν ας πάνε να βρουνε το Μονσελα να τους λύσει το πρόβλημα τους  :2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200726-202917_Gallery.jpg
    Screenshot_20200726-202917_Gallery.jpg
    887,3 KB · Εμφανίσεις: 29
  • Screenshot_20200726-202910_Gallery.jpg
    Screenshot_20200726-202910_Gallery.jpg
    886,4 KB · Εμφανίσεις: 36

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Αν ειναι να καταντήσουν σαν εσενα καλυτερα το Μονσελά  :2funny:μια κ έξω  :2funny:
  Αυτή που βαζεις συνεχεια φωτογραφια ειναι πραγματική γκομενα και την  :knockinb:.Αυτή που μας βρήκες εσυ ειναι κλεμμενη φωτογραφια απο το ιντερνετ  ;)
  Ο καθρέφτης που έχω στο γαϊδουράκι μου εχει περισσότερη μνήμη απο το τηλεφωνο σου  :2funny:Η Ελλάδα σίγουρα δεν είναι καθόλου καλή χωρα για να ζει κανείς αλλα απο το να καταντήσει κανεις σαν αυτόν ή τον Βλάκμαν καλυτερα Ελλάδα  :2funny:αφου αυτοι παντα γυρνάνε στην Ελλαδα για να πεθάνουν  :priest:
  Οποιος εχει σπιτι στην Ελλαδα και  ένα χαρτζιλίκι 300-400 ευρω το μηνα ουτε το σκέφτεται να φύγει στο εξωτερικο  :2funny:
  Νομίζεις αν αυτος ο φουκαρας δε χρωσταγε στις τράπεζες και δεν τον κυνηγούσε η πρώην γυναίκα του για διατροφή θα έφευγε ποτέ στη Γερμανία? :headbang:
  Εγω απευθύνομαι σε άτομα που έχουν απο 700-800 ευρώ και πάνω και μπορώ να τους συμβουλεψω να έρθουν Ρωσσία αν έχουν 300-400 και μένουν με τους γονείς τους ας κάτσουν Ελλαδα.Αν τώρα δεν εχουν ουτε 300 το μηνα κει δεν εχουν που να μείνουν ας πάνε να βρουνε το Μονσελα να τους λύσει το πρόβλημα τους  :2funny:
Σε τι εξωτικά μερη κυκλοφορείς πάλι;Πήγες στην παρέλαση;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αν ειναι να καταντήσουν σαν εσενα καλυτερα το Μονσελά  :2funny:μια κ έξω  :2funny:
  Αυτή που βαζεις συνεχεια φωτογραφια ειναι πραγματική γκομενα και την  :knockinb:.Αυτή που μας βρήκες εσυ ειναι κλεμμενη φωτογραφια απο το ιντερνετ  ;)
  Ο καθρέφτης που έχω στο γαϊδουράκι μου εχει περισσότερη μνήμη απο το τηλεφωνο σου  :2funny:Η Ελλάδα σίγουρα δεν είναι καθόλου καλή χωρα για να ζει κανείς αλλα απο το να καταντήσει κανεις σαν αυτόν ή τον Βλάκμαν καλυτερα Ελλάδα  :2funny:αφου αυτοι παντα γυρνάνε στην Ελλαδα για να πεθάνουν  :priest:
  Οποιος εχει σπιτι στην Ελλαδα και  ένα χαρτζιλίκι 300-400 ευρω το μηνα ουτε το σκέφτεται να φύγει στο εξωτερικο  :2funny:
  Νομίζεις αν αυτος ο φουκαρας δε χρωσταγε στις τράπεζες και δεν τον κυνηγούσε η πρώην γυναίκα του για διατροφή θα έφευγε ποτέ στη Γερμανία? :headbang:
  Εγω απευθύνομαι σε άτομα που έχουν απο 700-800 ευρώ και πάνω και μπορώ να τους συμβουλεψω να έρθουν Ρωσσία αν έχουν 300-400 και μένουν με τους γονείς τους ας κάτσουν Ελλαδα.Αν τώρα δεν εχουν ουτε 300 το μηνα κει δεν εχουν που να μείνουν ας πάνε να βρουνε το Μονσελα να τους λύσει το πρόβλημα τους  :2funny:
Γκατζετ κρεμες κινητα ρουχα

Πραματα που μονο οι γκομενες συζηταν μεταξυ τους.


Αλλα αν καποιος εχει ομοφυλοφιλικές τασεις.....
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Γκατζετ κρεμες κινητα ρουχα

Πραματα που μονο οι γκομενες συζηταν μεταξυ τους.


Αλλα αν καποιος εχει ομοφυλοφιλικές τασεις.....
ενώ εσυ μπύρα, ποδόσφαιρο γαρίδες, ελληνικά φαγητά μες στα λιπαρά  :2funny: και νοσταλγια να επιστρέφεις στην πατρίδα  :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Αν ειναι να καταντήσουν σαν εσενα καλυτερα το Μονσελά  :2funny:μια κ έξω  :2funny:
  Αυτή που βαζεις συνεχεια φωτογραφια ειναι πραγματική γκομενα και την  :knockinb:.Αυτή που μας βρήκες εσυ ειναι κλεμμενη φωτογραφια απο το ιντερνετ  ;)
   Ο καθρέφτης που έχω στο γαϊδουράκι μου εχει περισσότερη μνήμη απο το τηλεφωνο σου  :2funny:Η Ελλάδα σίγουρα δεν είναι καθόλου καλή χωρα για να ζει κανείς αλλα απο το να καταντήσει κανεις σαν αυτόν ή τον Βλάκμαν καλυτερα Ελλάδα  :2funny:αφου αυτοι παντα γυρνάνε στην Ελλαδα για να πεθάνουν  :priest:
  Οποιος εχει σπιτι στην Ελλαδα και  ένα χαρτζιλίκι 300-400 ευρω το μηνα ουτε το σκέφτεται να φύγει στο εξωτερικο  :2funny:
   Νομίζεις αν αυτος ο φουκαρας δε χρωσταγε στις τράπεζες και δεν τον κυνηγούσε η πρώην γυναίκα του για διατροφή θα έφευγε ποτέ στη Γερμανία? :headbang:
  Εγω απευθύνομαι σε άτομα που έχουν απο 700-800 ευρώ και πάνω και μπορώ να τους συμβουλεψω να έρθουν Ρωσσία αν έχουν 300-400 και μένουν με τους γονείς τους ας κάτσουν Ελλαδα.Αν τώρα δεν εχουν ουτε 300 το μηνα κει δεν εχουν που να μείνουν ας πάνε να βρουνε το Μονσελα να τους λύσει το πρόβλημα τους  :2funny:
ναι ρε κλωνε μου λες και σε άκουσαν ποτέ οιθ φουκαράδες  :2funny: ο άλλος είχε φιλοδοξίες κσι ήθελε να γίνει ο μίστερ σουβλάκι της Ρωσίας, έφαγε όλο το εφάπαξ ο βλακας  :headbang: θα μπορούσε να είχε αγοράσει 2 γκαρσονιέρες, θα είχε και 2 διαμερίσματα, ούτε εφάπαξ θα είχε φάει ούτε θα είχε πτωχεύσει  :jerking: τέτοια έλεγες και πήγε και άνοιξε σουβλατζιδικο  :headbang: αλλά σε παρακαλώ για τηνσ Ελλάδα λίγα, έχει τον ήλιο την θάλασσα, καλούς ανθρώπους  :2funny: εγώ μόνο σκατοψυχια, φθόνο, ευχή να παθει κακό ο διπλανός σου, και ζήλια αν έχεις κάτι και δεν το έχουν οι άλλοι, τέτοια έχω δει ποτέ έχω πάει Ελλάδα  :headbang: :helpplea:  μην ξεχνάμε όλες οι ιστορικές φιγούρες στην Ελλάδα απο ηγέτες, στρατιωτικόυς, φιλοσόφους, πολεμιστές και και, είχαν άδοξο τέλος όλοι επειδή ο ελληνικός λαός έχει τα χαρακτηριστικά που ανέφερα  :jerking:  πάντως από το να πας στης φάμπρικες της Γερμανίας, να μένεις σε ένα δωμάτιο, η σαν τον άλλο δίπλα στα πτωματα καλύτερα Ελλάδα, παρέα με τους Πακιστανους στο Μεταξουργείο  :2funny:  ΥΓ της ταισα της γάτες σου, βρήκα μια πολωνη  :rockon: ήθελα να την δείξω στον Πίτσι αλλά πλέον τον παίρνει  :2funny:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
καλησπερα :hi: ουρλαουμπερ :) ενας πολυ καλος σερβιτορος που ξερω αλλα μιλαμε για την ελιτ εξυπερετει 200 ατομα μονος σαν 1 σερβιτορος δηλαδη πηγαινει τα φαγητα τα πρωτα κτλ πριν κορονοιο καθαριζε με μπουρμπουαρ σεζον καλοκαιρι 15000 σορυ 15000 πριν κορονοιο  ευρω καθαρα    και ειναι 56 ετων αλλα στεγνος φετες δηλαδη και υπερκινητικος α ξεχασα το αφεντικο του δηνει φευγοντας 60 κιλα ελαιολαδο και κανα ξιφια παγωμενο μικρο κουταβακι :grin: +500 ευρω εξτρα δωρο :hi: :grin: αλλα δουλεια την ημερα 13 ωρες :grin: :hi:
Τι τον ακούς τον καθυστέρημενο γκαστερμπαιτερ και εσύ  :jerking: γιατρός 2.5Κ,υπερωρίες 3 χιλ, μόνο κάνας διεύθυντης μεγάλης τράπεζας, πολυεθνικής να πάρει 4 χιλιάδες  :headbang: και όχι αυτοί εδω που είναι απλά εργάτες, με υπερωρίες ο άπλος εργάτης θα πάρει 2, με τιπς αν είναι σερβιτόρος θα τα φτάσει 2.5 χιλιάδες, θα γινει ο κωλος σου να από της υπερωρίες, ο βασικός το 8 ωρο δεν ξεπερνά τα 1400 :headbang:, αλλά έχουμε το λευκό σωβρακο που βγάζει 5000, και τούτον εδώ τον φύλακα που βγάζει τρελά λεφτά  :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ζητουνται τεχνιτες για τοποθέτηση πλακιδίων πεζοδρομιου και εργάτες στην περιοχη Torgau (Leipzig) για αμεση εργασία! Δωρεάν διαμονη , ασφαλεια! 004915772807039 (whatsApp)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ζητουνται τεχνιτες για τοποθέτηση πλακιδίων πεζοδρομιου και εργάτες στην περιοχη Torgau (Leipzig) για αμεση εργασία! Δωρεάν διαμονη , ασφαλεια! 004915772807039 (whatsApp)
Κ εδω ζητάνε για τέτοιες δουλειές και νυχτοφυλακες ζητάνε και τα πάντα και δωρεάν διαμονή τους δινουν :2funny:.Το ότι θα καταντησουν Ελληνες σαν εσενα να δουλευουν στη Γερμανια σ αυτες της δουλειες δε το περίμενα ποτέ  :2funny:
  Η δωρεαν διαμονη είναι κάπως έτσι  :2funny:.
 
 

Συνημμένα

  • 1550276315126040400.jpg
    1550276315126040400.jpg
    309,8 KB · Εμφανίσεις: 29
  • 7336428.jpg
    7336428.jpg
    170,5 KB · Εμφανίσεις: 28

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ενώ εσυ μπύρα, ποδόσφαιρο γαρίδες, ελληνικά φαγητά μες στα λιπαρά  :2funny: και νοσταλγια να επιστρέφεις στην πατρίδα  :2funny:
Αυτα γίνονται στα 2 ρεπό που εχει το μήνα  :2funny:
  Ελλαδα θα επιστρέψει για να πεθάνει  :2funny:δε θα τους κάνει τη χάρη να πεθάνει στη μαύρη ξενιτιά  :2funny:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Αυτα γίνονται στα 2 ρεπό που εχει το μήνα  :2funny:
  Ελλαδα θα επιστρέψει για να πεθάνει  :2funny:δε θα τους κάνει τη χάρη να πεθάνει στη μαύρη ξενιτιά  :2funny:
Eσένα που θα σε θάψουν;Εχεις κανονίσει να παρεις και τον Μαρκαλωμένο μαζί;Οπως γίνεται στην Ινδία;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ζητηται έμπειρος πλάκας για Γερμανία Βόρεια βεστφαλια..Καλή αμοιβή, πληρης ασφάλιση, τηλ. επικοινωνίας 004915787024141 Κος Κώστας
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αν και δεν απαντας ξεκαθαρα το λαμβανω σαν δεν υπαρχει περιπτωση να πηγαινα για την κορεανα.
Αν διαφωνεις παραθεσε το.
Ηρθε η ώρα να σε εξαϋλώσω από εδώ μέσα με ξεκάθαρη απάντηση!Για αυτό που βλέπω στη πιο κάτω φωτογραφία θα πήγαινα!  
Από αυτή που βρήκες  στο Ίντερνετ και έβαλες εδώ είναι πολύ καλύτερη και πραγματική γκόμενα που έχουμε δει τον Δημητράκη μαζί της!
Και ερωτώ εσένα τώρα...?Εσύ δεν θα πήγαινες ?
Ή μήπως είσαι λίγο  :effemine:
 

Συνημμένα

  • 3175A202-EF33-4BA1-8A26-C446E532349D.jpeg
    3175A202-EF33-4BA1-8A26-C446E532349D.jpeg
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 74
  • A0DC33C2-518B-4D3B-B54C-E567D6E44830.jpeg
    A0DC33C2-518B-4D3B-B54C-E567D6E44830.jpeg
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 50

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom